Mpaul

Regisztráció: 2006. május 22. (17 év, 10 hónap)

Sin City

Chocolat
Csokoládé
5 3,9

Sziasztok!

hínnye... :) szép termés született itt, csak egy kicsit fordítottam el a fejem :)

Ironman-nel maximálisan egyetértve folytatnám egy kis szubjektív véredénnyel ;)
A filmről először én is vegyes érzelmekkel jöttem ki, mert hiányzott belőle valami, amit nem is tudok talán megfogalmazni. Felemás volt, mert látványában, zenevilágában annyira ott volt, hogy az már fájt ;) viszont a történet meg lett rendesen kurtítva és másítva. Ámbátor ez nem is baj, hiszen nem a játékról van szó, hanem filmadaptációról. Az egész akkor kerekedhet majd ki (amit előttem már megfogalmaztak sokan) hogy ha kijön majd egy "rendes" DVD változat. Sokan várjuk asszem :)
Másodszorra a film többet tudott adni, másra és másképp is figyeltem. Rajongóknak kötelező, és higgyétek el, hogy mi, rajongók azon vagyunk, hogy ezt a lélek bugyraiba mászó világot más is át tudja érezni. Szeretnénk átadni azt, amit mi éreztünk pozitív élményként a film alatt. Kétségtelen, hogy rossz eszközökhöz nyúl(t) pár ember :nono: de ezt ne az oldalunknak rójátok fel. :)

Nem mondom azt, hogy én vagyok a legnagyobb rajongó, de büszke vagyok arra, hogy összehoztam egy közösséget. És mint egy közösség (tömegként működve :)) vannak hullámvölgyei is. A bőrömön tapasztalom, hogy nagyon el tud szaladni a ló, és nagyon oda kell figyelni, hogy ne váljon "indexessé" a fórumunk. ;)

Szóval peace :) és szerintem látogatni fogom ezt az oldalt, mert amúgy nagy filmrajongó volnék, úgyhogy még böngészgetek :)

Mpaul
SilentHill.hu webmester