zephon

az oldal nagyon sokszor ezt a hibaüzenetet írja ki:

Warning: mysql_connect(): User 'gh077100' has exceeded the 'max_cputime' resource (current value: 30) in /domains1/gh077100/public/www_root/kozos_csatlak.php on line 2
HIBA a /domains1/gh077100/public/www_root/kozos_csatlak.php file 2. sor�ban: User 'gh077100' has exceeded the 'max_cputime' resource (current value: 30)

lehet ez ellen tenni vmit?

bocsánat a hülye fogalmazásért :D

sajnos a többi superman vagy nem láttam vagy nagyon régen és nem emlékszem, de észrevettem, hogy ebben a filmben superman minden akciójelenetnél (ami igencsak csekész számban jelentkezik) felemel valamit. magyarul, érthetőbben: superman ereje kimerül abban, hogy felemel valamit. nekem ez nem tetszett.

vki el tudja mondani, hogy mi volt a credits után?

hát azért ez egy nagy butaság volt, hogy kit érdekel a vörös ruhás nő története. épp ez itt a lényeg. a magány miatt már csak a tv maradt neki, ezért belebolondul. (tipikus amerikai okosság)

Bolond Pierrot törölt pár filmet már csak 1925 filmje van :)

ha nincs benne egy film az adatbázisban, akkor itt kell jelezni? nincs benne: Neverending Story

ki a f*sz ez a Bolond Pierrot, aki minden jó filmet alulpontoz és vagy 2000 filmet látott? (még új vagyok bocs, most tanulom, hogy kit kell utálni :D)