fempolip

Regisztráció: 2022. január 24. (3 hónap, 3 hét)

Bemutatkozás

5* a hibátlan alkotás nálam. Szórakoztató, elgondolkodtató, vagy egyszerűen csak olyan impulzusok értek közben amiért az lett.

4* Remek mozik, amik még mindig szórakoztatnak, érzelmeket váltanak ki belőlem. Esetleg izgalmas kalandokkal szórakoztatnak.

3* Nézhető, többször is. Valamint az olyan trash kerül ide, amin már nem szórakoztat olyan jól.

2* Szigorúan egyszer nézhető. A legtöbb dráma, és vígjáték. Valamint garantált életrajzi filmek. Mert túltolják a dolgot.

1*Abszolút káros, minden értelemben.

Az 1 és az 5 csillag kivételével, a +- mozoghatnak a filmek, kedv függően.
Kivétel a horror, az a kedvenc.

Rendezők: Lucio Fulci, Mario Bava, Martin Scorsese, Quentin Tarantino
Színészek: Bruce Campbell (I), Bud Spencer, Jack Nicholson
Műfajok: horror
Országok: amerikai, angol, francia, japán, olasz, spanyol
Korszakok: 1970-1990

Emmanuelle's Love
Emmanuelle szerelme
3 2022-05-15 1,8

2022-05-15 22:26:02 Boy Eats Girl (2005) / Zombie City fempolip (4) #1

Egész jó kis mozi, érdekes tálalásban. Egy igazi szerelmi történet. Ráadásul kellően véres, ahogy ezt már megszoktam az angoloktól. Plusz néhány elég brutális halálnem is van. Érdekes, hogy pl. a Doghouse, Devils Playground és hasonló angol horrorok is mutatnak valami kegyetlenebbet, furcsábbat amerikai társaiknál.

2022-05-15 22:24:07 Freakdog (2008) / Red Mist fempolip (4) #1

Érdekes koncepció, egész jó megvalósítással. Bár a háttérről kicsit többet mutattam volna. Nekem így is nagyon tetszett. Remek szórakozás, van egy kevés para faktor is.

2022-05-15 22:22:54 Dard Divorce (2006) fempolip (4) #3

Olaf Ittenbach újabb agyszüleménye. Nem lóg ki a sorból. Sajnos a kis költségvetés magával hozza azt, hogy saját családjából keressen szereplőket. De ez van. Abszolút nézhető így is. Ebben a kategóriában már ez jónak számít.
Én jól szórakoztam.

2022-05-15 22:10:40 Fat Slags (2004) fempolip (3) #1

Több, mint érdekes.
Borzalmas. Megérdemli a 3 csillagot.

2022-05-14 23:58:38 Senior Year (2022) / A végzős év fempolip (3) #1

Érdekes volt látni ezt a filmet. Élvezettel néztem kb 1 óra 40 percig. Azután unalmas lett. A minden happy (end) pedig szájbarágós.
De örülök hogy elkészült. Csak a vége miatt lett 3-as.

2022-05-14 23:54:00 Crazy Eights (2006) fempolip (4) #1

Kis költségvetésű mozi. Egy nagy negatív hátránnyal nálam. Sok az értelmetlen üvöltés. De persze értem az őrületet, de nekem akkor is sok volt. Ezen kívül egész jó alkotásnak tartom. Jó megoldásokkal. Persze ettől függetlenül amatőr vagy fél amatőr.
Nekem tetszett.

Egy kisebb költségvetésű zombi film. Amatőr színészekkel, bevállalós zenével. Érdekes, hogy jó sokszor inkább valami Death/Grind stb Metal van a darálósabb pillanatokban. Nekem ez tetszik. Itt sincs profi munka, kivitelezés, de így is élvezhető. Kellemes néznivaló. Plusz legalább nincs könyörület senkinek

2022-05-14 07:36:32 Last Rites (2006) / Gangs of the Dead fempolip (3) #1

Kis költségvetésű, de annál nagyobb szórakozást igéről horror. Zombikkal, gengszterekkel, fegyverekkel. És ez is van. Nagyon jól szórakoztam a dialógusokon, a túljátszáson. Érezhetően nem vették komolyan önmagukat. Szerintem jó trash film.

Egy igazi gyöngyszem a B-movie filmek között. Durva, akciódús, erőszakos ahogy kell. Az egyenlőség korában csak halkan, de ez igazából fiús játék. Nem hiszem, hogy a másik nem sok örömöt lelne benne. Tisztelet a kivételnek.

Azon kívül hogy megtudtam kicsoda é, és kiket, hol edzett semmi mást nem tudtam meg. (Ja és azt hogy zaklatott nőket)
Nagyjából pár tény említése 1,5 órában.
Kíváncsi lettem volna a hátterére, valamint arra hogy mennyit csalt stb. azok nagyon el voltak hanyagolva.