timidwolf25

Regisztráció: 2021. szeptember 27. (2 hónap)

Nem: ?

1 2021-10-08 3,4

2021-11-29 19:31:05 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] timidwolf25 #26023

Akkor valamit elnéztél. :P

Áthelyezve a(z) House of Gucci topikból.

előzmény: Lady Ópium (#26022)

2021-11-29 18:57:38 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] timidwolf25 #26021

Amikor egy nő az arcát szabdaltatja, mindig csak csúnyább lesz tőle, mintha hagyná, hogy természetesen öregedjen. A szilikonmell meg sok esetben esztétikus. Nem várnám el soha egy nőtől, de nem mondom, hogy nem tetszik. Remélem, ettől még nem vagyok egy utolsó hímdisznó. :)

Áthelyezve a(z) House of Gucci topikból.

előzmény: Lady Ópium (#26020)

2021-11-29 18:10:49 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] timidwolf25 #26019

Mondjuk azt nem értem, miért cseszik el magukat a nők szikével, pláne mikor picit öregednek. Nem láttam még olyat, akinél jól sikerült volna a beavatkozás. Na jó, a szilikonmellek megbocsáthatóak. :)

Áthelyezve a(z) House of Gucci topikból.

előzmény: Lady Ópium (#26018)

2021-11-29 17:38:48 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] timidwolf25 #26017

Nem baj, ha valaki nem szép, csak akkor ne próbálja annak eladni magát. Bár Lady Gagával nagyobb bajok is vannak, mondjuk az a zaj, amit zene néven termel. De még mindig jobb lenne, ha maradna a popszakmában, mint hogy a filmvilágban is további károkat okozzon.

Áthelyezve a(z) House of Gucci topikból.

előzmény: Lady Ópium (#26016)

Ez egy olyan dolog, hogy valaki szépnek születik, valaki meg csak próbál az lenni.

előzmény: Lady Ópium (#8)

Ridley Scott már régóta a lejtőn van, és ahogy elnézem az itteni véleményeket, ezt a filmet se érdemes megnézni tőle. Meg hát, amiben Lady Gaga szerepel, pfff...

2021-11-24 00:07:02 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] timidwolf25 #26013

Meg vagyok keveredve a cím és a leírás alapján. Most akkor ez egy férfiről szól, aki nővé operáltatja magát? Mert akkor A dán fiú címet kéne viselnie.

Áthelyezve a(z) The Danish Girl topikból.

Egy teljesen középszerű tévéfilm Ted Bundy sorozatgyilkosról. Nem nagyon tudott hatással lenni rám, a filmes eszközöket nem használta, csak egyszerűen szappanopera stílusban elmondta az eseményeket, de azokat is elég elnagyoltan, ezért még informálódásra se igazán alkalmas. A legnagyobb baj az, hogy Ted Bundy furcsaságát nem érzékeltették, pedig sok szemtanúnak, rendőrnek nagyon is feltűnő volt az ő viselkedése. Ezzel ráerősítenek arra a mítoszra, miszerint egy észrevehetetlen átlagembernek tűnt. Az igazság az, hogy naiv lányokat kivéve a legtöbb ember látta, milyen fura.

2021-11-20 18:43:57 The Hunt (2020) / Vadászat timidwolf25 (1) #24

Az elején még volt valami remény, hogy legalább elfogadható lesz a film, de sajnos a forgatókönyvírók nem álltak a helyzet magaslatán, így eléggé ellaposodott az egész. Mondjuk akkora blődségek vannak benne, hogy nem igazán lehet komolyan venni, bár láthatóan nem is annak szánták. De tudjuk, most ez a menő, mindenből poént csinálni, de ez a dolog szerintem eléggé izzadtságszagú. A színészekről túl sok jót nem tudok mondani, a főszereplőnő borzasztó irritáló a "játékával" együtt. Aki egy izgalmas embervadászos filmre számít, az nagyot fog csalódni. Ez egy huszadrangú kommersz fos.

2021-11-13 17:18:20 The Hunt (2020) / Vadászat timidwolf25 (1) #22

Ez a film 4-es meg 5-ös szinte mindenki szerint. 4-es és 5-ös! Talán nem egy filmet láttunk, de ebben én bizony semmi kiemelkedőt nem láttam se fényképezés, se színészi játék, se forgatókönyv, se dramaturgia, se képi világ, se hangulat, se zene, se semmilyen szempontból. Nagyon nagy blődségeket már inkább találtam benne, meg idegesítő ripacskodást, főleg a főhősnő részéről. De biztos velem van a baj, hogy nálam nem ez a 4-es vagy 5-ös film definíciója.