Zorkovics

Regisztráció: 2020. augusztus 6. (12 hónap)

Nem: ?
Születési év: ?
Lakhely: ?

Fear Street Part One: 1994
A félelem utcája 1. rész: 1994
3 2021-07-04 2,8
The Head Hunter

3 2021-06-24 2,2
La dame dans l'auto avec des lunettes et un fusil
Hölgy az autóban szemüvegben és puskával
3 2021-06-14 3,5
Spiral: From the Book of Saw
Spirál: Fűrész hagyatéka

3 2021-05-21 2,6
The Mitchells vs. the Machines
A Mitchellék a gépek ellen
4 2021-05-09 3,7

Vegyes érzelmek közepette adom meg rá a közepest, mert gagyi és tele van koppintással. A zenék nagyon jók, még ha itt-ott nem is a címben szereplő évszámhoz köthetőek és még az elején próbálják érzékeltetni, hogy:
Hahó, ez a 90es évek!! Identitásválság vaan!!
Röviden: én így képzelem az ideális élő szereplős Scooby doo filmet, beszélő kutya nélkül, ami nem bánik kesztyűs kézzel a főbb karaktereivel sem.

Ez a filmnek nevezett fércmű mind képi, történeti és színészi szempontból olyan, mintha egy haslövés általi vérzést egy kupac használt vécépapírral akarnál enyhíteni, amíg meg nem jön a segítség. De az sosem ér oda...

2021-06-06 18:44:07 Bo Burnham: Inside (2021) Zorkovics (5) #1

Sosem volt még olyan one-man-show, ami ennyire lekötött volna és egymás után kétszer is megnézzem!
Kreatív, összeszedett és az összes elhangzó dalt imádtam!

Ha az elmúlt 17 évben nem olvastál róluk semmit, akkor imádni fogod, de amúgy hatásvadász és az is a jobbik fajtából, mert még mindig működik.

Gyönyörű, Zack Snyder-től megszokott képi világ, feszes akciójelenetek, trancsírozás, sablon karakterek előre kiszámítható sorsokkal és logikátlan helyzetekkel. Összességében jól szórakoztam, de ez nem menti meg attól, hogy középszerű.

Ezekkel a kosztümökkel, meg gondolom egy magasabb költségvetéssel, egy sokkal jobb filmet is lehetett volna forgatni. A zenék többsége borzalmas.

Az összes Imdb pontszámát megérdemli, bár egy kicsit sokallom.

Most tekintsünk el attól, hogy egyes karakterek mennyire bántóan irritálóak, de ennek a filmnek a megoldókulcsa...
Engem berántott teljesen a versenyfutás az idővel szakasza a filmnek így kimondottan nagyot ütött.
Biztos vagyok benne, hogy ajánlani fogom az ismerőseimnek.

Válasz arra a kérdésre, hogy hány bőrt lehet még lehúzni az Idétlen időkig-ről.

Ez a film ma már nem készülhetne el!