szasza

Regisztráció: 2006. április 6. (17 év, 11 hónap)

Thir13en Ghosts
5 4,4
Four Rooms
Négy szoba
5 3,7

Elolvastam a cikket! Igen érdekes volt...Teccet!
Köszi hogy megosztottad velünk:)

előzmény: Brokeback (#43)

Szivesen! Hát igen tényleg lelehet irni 20-30 oldalban a történetet. de én jobban örültem volna egy 300 oldalas regénynek! Te kis mázlista moziban nézted meg négyszer?? én nem értem pécsen az egyik moziban játszották 3(!!!)napig aztán most meg egyikben se. de nem is fogják ahogy a müsorokban nézegettem:(

előzmény: Brokeback (#41)

Ne haragudjatok légyszi tényleg nem volt elég nagy a SPOILEREM!! mégegyszer bocsi. nem akartam senkit megfosztani semijen élménytöl.

A könyv: Annie Proulx: Közel s távol Wyomingi történetek kapható az Alexandra könyvesboltokban.
Mert én is ott néztem! engem is mellbevágott kicsit h összvissz 20-30 oldal az egész:( biztos nem a részletesség lehet a főerénye a műnek. De azért én megveszem. Ja a könyvboritón a film egyik képe van szoval meg lehet ismerni.

Egyébként aki már letöltötte netröl az megtudná mondani hogy honnan lehet leszedni??

eddig 2szer néztem meg de sajnos pécsen már/még nem játszák:(

Kedves brokeback! örülök h neked is ennyire teccet. tényleg SZUPER!! a zene is nagyon teccet.

Hihetetlen jó! Zseniális. Brutálisan jó:)
annyira megérintett hogy az hihetetlen. Amito csak láttam lelkesen kampányolok hogy mindenki nézze meg. És csak most döbbentem rá hogy a körülöttem levők 90százaléka elitéli a melegeket. Ez mélységessen elszomorít!
Valaki megtudná nekem mondani az irót és a regény cimet ami alapján a film készült? Nagyon szeretném elolvasni. SPOILER!! szerintem is megölték Jacket hiszen tényleg hihetetlen ez a gumiabroncs duma.... Amikor Ennis megkapja a levelet Jack haláláról szintek patakokban kezdtek ömleni a könnyeim(persze egy tulérzékeny embernek ez már ok volt a sirásra). Szoval nekem nagyon bejött. Én is letöltöm gyorsan és mégegyszer elmegyek a moziba!!