Barbesz94

Regisztráció: 2019. augusztus 20. (2 hónap, 3 hét)

Nem: ?

4 2019-08-20 3,7

2019-10-19 09:36:22 Joker (2019) Barbesz94 (5) #145

Nagyon ott volt!

2019-09-01 18:20:15 It (2017) / Az Barbesz94 (4) #91

Ha nem horrorként nézed,akkor tök jó! egy 12 éves gyereket is lemernék ültetni elé kb,de ha nem akarom kategorizálni,akkor nagyon is nézhető.A baj a hype-al volt,hogy mindenkivel beetették ezt az "év horrorja" jelzőt,és mindenki toronymagas elvárásokkal ült le nézni.Ha nem lett volna agyonreklámozva,sokkal jobban ütött volna,és mindenki abba a kategóriába sorolta volna ami a toleranciaszintjének megfelelő.Nálam a családi film jelző is illett volna rá.A moziba egyébként is sok gyerek ült be.Simán 4-es

A sok pozitív kritika alapján jobbra számítottam.Nem volt rossz film,de az egész alapja unszimpatikus volt nekem.Mindenki dicsérte a kritikákban,hogy "igen,ez az igazi férfi! Vállalja a tetteiért a felelősséget" de nekem ez az egész valahogy nagyon logikátlan volt.Egyrészt,már amikor megtörtént a megcsalás,el kellett volna mondania.Ezen nincs mit húzni,ha a film üzenete pont,hogy a felelősségvállalás lett volna.Inkább tűnt nekem ez az egész utazás is a saját gyerekkori traumájának feldolgozásának,mint igazi felelősségvállalásnak.Most tulajdonképpen mit változtat azon,hogy odautazik? Látja a kisbabáját,megkapja a nevét...és? ottmarad vele és apja lesz? gondoskodik róla? és a jelenlegi családja? Szóval nekem az alapjaiban dőlt meg ez a film. Nem tetszettek a teljesen életidegen szituációk sem.Ha valaki megtart egy olyan gyereket,ami egy nyilvánvaló félrelépésből származik,egy egy éjszakás kalandból,akkor minek kérdezgeti,hogy "ugye szeretsz?".Vagy.A szülészeten sem kérdeznek vissza 5x,hogy "maga a párja?? maga az apa? ugye maga??" ez nagyon erőltetett volt. A színészi játék a helyén volt,de a képi világ hiánya nekem kicsit elvette az élvezeti értékét.Egyszer nézhető film volt nekem.Egy vasárnapra így elment.

2019-08-21 20:15:16 Tape (2001) / Visszajátszás Barbesz94 (2) #28

Valami rettenetesen irritált ez a film. Az állandó visszakérdezések,a mindenki elbeszél a másik mellett feszültsége,az operatőr hányingerkeltő kamerarángatása mind nehezítette,hogy végig bírjam nézni. Egyedül a szinészi játék miatt adtam rá 1 helyett 2 csillagot