elzablues

Szegény Tommy Wiseau-t bezzeg senki nem hiányolja, nem gondoltok bele, mennyire fájhat ez most neki...

2020-03-13 14:17:27 Onward (2020) / Előre elzablues (4) #13

Amint láttad, akkor fogod csak igazán, keserves ketten voltunk tegnap a teremben, és ennél sokkal, de sokkal többet érdemelne, nem csak egy előadásra vetítve.

előzmény: kaamir (#12)

2020-03-13 13:18:08 Onward (2020) / Előre elzablues (4) #11

Tegnap sikeredett megnéznem, pangott az egész mozi és az előtér is, mások is erről számoltak be, a CC Albával kapcsolatban. Szeretném majd szinkronosan is megtekintenteni, már csak azért is, mert a kész változatban sajnos nem Minárovits Péter magyarítja Chris Pratt-et, pedig a trailer alapján nagyon eltaláltnak tűnt. Maga a film nálam nincs a Pixar Top 5-ben, de erős, szellemes és fontos, kis csavarral. Nem hiányoltam, h nagyobb teret kapjon a fantasy vonal és a mágia, számomra megfelelő arányokkal dolgozott a vizualitás. A megvalósítás közel 5-ös, a story 4-es, testvéreknek kötelező.

Panahin kívül a többieket, és Cassavetes-t sem, csupán általában, ha felmerül bennem egy kérdés, azelőtt küldöm be, mielőtt a felületesnél és a legegyértelműbbeknél mélyebben gondolkodnék. De olykor így is kimaradnak utóbbi kategóriások, pedig konkrétan Gilliam kapcsán jutott eszembe a kérdés.

előzmény: offerus (#14)

2020-03-09 16:35:09 [Általános fórum] elzablues #8312

Nem, valóban olyan címekre voltam/vagyok kíváncsi, amit a nézője 5-ösre vagy erős 4-esre értékelt, viszont többet nem szeretne látni. Ezen belül is főként a lélektani darabok érdelnek, nem a kizárólag vizuális sokkolással operálók, de egyáltalán nem utasítom el azokat sem, rohadt érdekesnek tűnő darabokat említettetek.

előzmény: Raul (#8306)

2020-03-08 17:15:47 [Általános fórum] elzablues #8281

Nem fogalmaztam pontosan, kissé kásás vagyok, nadeszóval olyan filmekre gondoltam, amik lelkileg és agyilag k*rnak meg (bocsánat, itt most ezt érzem helytálló kifejezésnek), nem vizuálisan. :) Ha az Oldboy nem képileg undorító, akkor persze vedd úgy, h nem írtam semmit, nem láttam még, csak olvastam róla egy keveset.

előzmény: kajaktej (#8280)

2020-03-08 16:45:47 [Általános fórum] elzablues #8277

Egy másik kommentszekcióban felmerültek olyan, egyébként kitűnő/közel kitűnőnek minősített, többnyire az életről is lehozó filmek, amik akkora gyomrost adnak, hogy a minőségük ellenére sem képes a néző újrázni őket a későbbiekben.
Erre szeretnék tőletek választ (s egyben ajánlásokat) kérni: számotokra mely alkotások tartoznak ebbe a kategóriába?

Jó, h végigszánkóztam itt, és belefutottam a kommentedbe, meg is van, miket fogok szép sorban megnézni. Rákaptam mostanában a rövidekre, szóval nagyon köszi ezt a listát. :)

előzmény: oscarmániás (#33)

2020-03-01 11:35:44 Dark Waters (2019) / Sötét vizeken elzablues (4) #1

Ezt néztem ki mára. Aki értékelte már, írna néhány mondatot róla?

2020-03-01 08:48:37 Kimi no na wa. (2016) / Mi a neved? elzablues (5) #9

Nem tudom, volt-e már valamikor A nap filmje, ha nem, örülnék, ha ki lenne emelve a jövőben. Nagyon megérdemelné.

Nálam épp az Onward az elsődleges. Sokadszorra láttam ma a trailer-ét, továbbra is eléggé tetszik, és nemigen csalódtam még eddig a stúdió munkáiban (persze nem láttam mindent). Túlmutatnak érzelmi és gondolati szinten nem egy úm. hagyományos filmalkotáson. Az értékelések is bíztatóak, szóval lelkesen várom a jövő hetet, úgy érzem, most erre a filmre van szükségem.
Aztán jöhet a Vad bércek, a Swallow és a Guns Akimbo. Ami teljesen hidegen hagy, az az Emma, a Bloodshot és a Kémecském.

Hehe, pont a minap jutott eszembe, h de jó lenne az a narancsszerű gyümölcs, amit abban ettek, és olyan íze volt, mint amit az ember elképzelt. Imádtam anno a Sliders-t jó ideig.

Több lehetőségre is szavaztam, de a BoJack Horseman-t emelném ki külön. Számomra hibátlan.
Aminek nincs helye egy legjobb listán, de a legtöbb évadját és a karaktereit (főleg Gilfoyle-t és Jared-et) eléggé bírtam, az a Silicon Valley. Rengeteget röhögtem rajta, a sok ócska nemiszerves poén után pedig a "dick jerk algorythm"-ös S01 évadzáró lökött valami újat ebben a témában is. A kedvenc kb. totál lúzer bandám voltak.

2020-02-24 13:06:36 [In Memoriam...] elzablues #2551

Nemigen lehet kifejezni, amit most érzek, érzünk, azt hiszem...

előzmény: Ágó (#2549)

2020-02-20 23:47:49 [Filmet keresek] elzablues #2636

Korábban láttam már kettőt, most még egyet, de ezek és az ajánlásaitok alapján tervben van az egész filmográfia. Baromi örülök, már csak a neve előkerüléséért is, h feltettem ezt a kérdést.
Köszönöm neked és IFC-nak is, a Naked-et privátban is említette valaki, mint leg, szóval esélyesen az lesz a következő. :)

előzmény: offerus (#2634)

2020-02-20 18:22:04 [Filmet keresek] elzablues #2633

Igazából a kerek számtól függetlenül is bármikor szívesen veszek bármilyen ajánlást a megadott paramétereken belül, neked meg elég rég bízom már az ízlésedben. Köszi. :)

előzmény: DevilTakeU (#2632)

2020-02-20 11:47:38 [Filmet keresek] elzablues #2631

Ebből csak az első volt meg, a többit szépen jegyeztem, köszönöm. :)

előzmény: HejjaX (#2630)

2020-02-19 19:52:56 [Filmet keresek] elzablues #2629

A Tyrannosaur benne van min. a top20-amban, a Fish Tank-et, a This is England-et és a Billy Elliot-ot láttam (ill. a Submarine-t is), szóval bízom a többi ajánlatodban is, és szépen sorban jönnek az Another year után. Köszönöm. :)

2020-02-19 14:44:37 [Filmet keresek] elzablues #2620

A kommentjeiteket olvasva, és a magas osztályzatot adókat nézve azt hiszem, hogy ez megfelelő választás lesz. Köszönöm. :)

előzmény: mimóza (#2617)

2020-02-19 14:42:41 [Filmet keresek] elzablues #2619

Köszi! A thiller besorolással nincs gond, de ezt pont láttam már, csak nem osztályoztam még le ezidáig. :)

előzmény: kaamir (#2616)

2020-02-19 12:53:04 [Filmet keresek] elzablues #2615

Nem konkrét filmet keresek, inkább ajánlatot kérnék. Egy híján kerek 350 filmet osztályoztam eddig, szeretném, ha a következő egy friss nézés lenne. A 2000 és 2010 közti angol filmgyártásból szeretnék egy ajánlatot, lehetőleg drámai/szatírikus/realista vonalon.
Köszönöm, ha valaki érez kedvet javaslatot tenni. :)

2020-02-16 23:41:46 [Kritikus kód] elzablues #2121

Erre jónéhányunknak lenne sztem igénye...

Én már most készenkészenkészen vagyok.

2020-02-10 13:36:07 [Vapiti 2019] elzablues #75

Annyira szeretem a lelkesedésed. :))

előzmény: mimóza (#74)

2020-02-10 05:35:08 [Megérdemelte-e az Oscart...] elzablues #11399

Igen, nekem az ő újbóli hoppon maradása fáj egy kicsit, nagyon szerettem idén is. De sok van még abban a nőben, Gerwig-ben szintén, remélem, h eljön az idejük.

2020-02-10 04:56:26 [Megérdemelte-e az Oscart...] elzablues #11392

És elvitte Mendes elől, igen! Hajrá a reggelig iváshoz. :))

Mikkey-nek köszönöm az ajánlást, nagyon jókor talált be.
Érdekességképpen idebiggyesztem nektek is ezt a zöldségzenés megmozdulást, a hangszerek készítésétől a konkrét előadásig minimum érdekes, ha nem is feltétlenül befogadható mindenkinek.

2020-02-03 10:30:15 Validation (2007) / Érvényesítés elzablues (4) #9

Meg az előző Fodor Ákosos is. Mimózabeszédes hétfőt másba is!

előzmény: mimóza (#8)

2020-02-02 18:10:42 [Tévésorozatok] elzablues #3765

Sokkal boldogabb némber lennék, ha tudnék így fogalmazni, idő és tehetség híján marad egy nagyon mélyen és kövéren idevésett +1.

Alapvetően jobban csípem a Vice-ot és a Big short-ot, ha McKay, de azok közé tartozom, akik bírják azt is, amit kihozott Ferrell-ből. Az a fickó elég szélsőséges megnyílvánulásukra készteti általában az embereket, és aláírom, elég sok közepes/bazári/szar vígjáték fűződik a nevéhez. Részemről alapvetően kvajó komikusnak tartom, ha jó a körítés. Ez a karakter ötös, senki nem tudta volna így hozni. Viszont ha nálad 2-es lett, nem erőltetném a 2. részt, gyengébb, mint ez. :) Bár annak fényében, amit írsz, érdekes lehet, persze.

előzmény: SoZi (#18)

2020-02-02 13:59:55 [Általános fórum] elzablues #8247

tomside Radírfejes hozzászólásából értesültem az eseményről utólag, na most bánom csak k*rvára, h nem vagyok elég aktív/figyelmes. Legközelebb.

előzmény: dikalosz (#8231)

2020-02-02 13:24:02 Eraserhead (1977) / Radírfej elzablues (4) #50

A Tetsuo: The Iron man részlet a Portishead - Machine gun-nal olyan k*rvajól áll össze, hogy én nehezen társítom fejben mással egyelőre, de rohadtul irigyellek. És köszi, ha jelzel. :)

2020-02-02 11:48:57 [Megérdemelte-e az Oscart...] elzablues #11337

Sajnálom Gerwig-et (ahogy Ronan 4. hopponmaradását is), de van abban a nőben még bőven kraft. Egyébként én jobban örülnék, ha eredeti forgatókönyvért húzná majd be. Eljön az ideje, nekem vhogy nincs efelől kétségem.

előzmény: Vektor (#11336)

Azt sajnálattal látom, h az 1000. filmed egy 2-es lett, de hát ez benne van a pakliban, ugye. Nagy gratula, mindenesetre. ;)

előzmény: SoZi (#15)

2020-02-01 23:13:09 Eraserhead (1977) / Radírfej elzablues (4) #47

Fenébe, ha erről előbb tudok... Azért majd számolj be, kérlek!

2020-02-01 10:23:01 Captain Fantastic (2016) elzablues (4) #11

Nem először láttam, továbbra is stabil 4-es, viszont az most esett le, hogy a rendező a Silicon Valley-ből ismerős 'Gavin Belson'. Elég erős a kontraszt, megmosolyogtam.

A Kisasszonyok előtt volt szerencsém látni tegnap a trailer-t, és The Hungarian szavazásán terveztem is megjelölni a későbbiekben a filmet, mert valóban nem tűnt rossznak. De ugyanaz taszít, ami téged.

2020-01-30 18:51:25 The Gentlemen (2019) / Úriemberek elzablues (3) #1

Egyelőre 4-es, de nagyon döcögősen, mert elég kiszámítható. Viszont nincs szívem a 3-ashoz.

Ruffalo mindig, a Farewell-t pedig mindenképp újrázom. Pár filmmel kapcsolatban megvárok néhány véleményt.
A Tékasztorik 2-nek már a léte is fáj.

2020-01-29 18:27:35 Midsommar (2019) / Fehér éjszakák elzablues (4) #141

Üdv itt, szerintem szeretni fogod az oldalt, széles adatbázis, jó közösség, remek gondolatütköztetések. ;)

előzmény: Nyuszedli (#138)

2020-01-29 18:22:57 Eraserhead (1977) / Radírfej elzablues (4) #45

Így van, mindenképp ajánlom én is!

előzmény: Xaos (#43)

2020-01-29 17:18:24 Eraserhead (1977) / Radírfej elzablues (4) #42

Ehhez készült egyáltalán szinkron? Semmilyen információt nem találok egy gyors kereséssel erre vonatkozóan.

(Elég kevés jó dolog van az életemben, ami anyámtól vagy az ő ajánlásából ered, ez az egyik, valószínűleg ezért is kötődöm jobban ehhez a filmhez, mint azt talán alapjáraton tenném.) Sokadszorra néztem meg éjjel, olyan 13-4 éves korom óta évente legalább egyszer 'letolom'. Persze, ahogy öregszem, kicsit mindig máshogy csapódik le, és más részlete üt be, de az nem változik, hogy részemről továbbra is atombiztosan 5-ös. Hiányzik John Hughes.

2020-01-28 17:50:38 [Animáció] elzablues #278

Igeeeeen!

előzmény: oscarmániás (#277)

2020-01-28 10:12:34 Jojo Rabbit (2019) / Jojo Nyuszi elzablues (4) #7

Minden további nélkül megérdemelte volna, nagyot ment az utóbbi szezonban (is), a Fosse/Verdon-ban is zseniális. Meg úgy kb. bármiben.

Rémesen gagyi volt a van egy fia vonal, a film min. fele pedig kb. egy szappanopera szintjén mozgott. Végülis kinyírt a csávó jóisten tudja hány embert, köztük a szeretett/tisztelt parancsnokot, de ja, a gépen még el akartalak intézni, kicsi Armando, nem sokkal később már számíthatsz rám, mert a sosem látott fiam vagy. Meg én vagyok Marcus bácsikád... Hát b+. Az utolsó jelenetnél már nem tudtam, hova forgassam a szemem. Nem mondom, h teljesen felesleges volt leporolni, de ennél jóval többet vártam.

Ha előről kezdhetném, kikérdezném szavazás előtt egy topic-ban a nagyérdeműt, így alakult, majd megszavaztatom, menjek-e a sarokba kukoricacsutára térdelni. ;)

előzmény: Danesz99 (#19)

Na ne csináld mán. :( Menten megátkozlak kiflivel.
Nekem a Ragnarok is 4-es, bár máshogy. Az ismeretségi körömben mondjuk jellemző, hogy aki azt szereti, a többit, köztük ezt is baromira nem, és fordítva. Azért én néhány hét múlva adnék neki a helyedben még egy lehetőséget, aztán/vagy ha nem, hát nem, van ilyen. Legalább nem látatlanban ekézel valamit, bár ez tőled abszolút kizárt egyébként is.

előzmény: DevilTakeU (#15)

10-es skálán 6,5/7-es lenne, Rockwell és Bates miatt nem tudom nem megadni a 4-est. Messze nem egy remek Eastwood darab, de határozottan a jobban sikerültek közül való. Hauser jól hozza a figurát, Hamm-ban ennél több lett volna, Wilde k*rva idegesítő. A karaktere, és az is, amit művel. Összességében ajánlom moziban nézni, megérdemli, de nem multiplexben.

Igen, hibá(i)mért egybesütve elnézést kértem alant. :)

Igen, az fáj leginkább, h lehagytam...

Első körösként egy trilógián/tetralógián/sorozaton belüli első folytatást értettem. Ezen logika mentén lett külön opció az X2 és a TDOTFP. A SW-okat nem láttam, csak a legutóbbit és az eredeti trilógiát (ezért került be csak az V. rész), az Alien sorozatot pedig egyáltalán nem. Ill. nagyon sok úm. alapvető cím utólag jutott eszembe, a lista pedig sajnos nem módosítható. A hibá(ka)t röstellem, igazából viszketett a tenyerem kipróbálni a funkciót, legközelebb átgondoltabb leszek. :)

2020-01-21 05:53:54 Knives Out (2019) / Tőrbe ejtve elzablues (4) #29

Amikor csak tehetem, feliratosan nézek filmet, ezt mindkét változatban láttam. Ha szinkron, nem vagyok rajongója annak, hogy egy színészhez feltétlenül ugyanazt a hangot társítsák, karaktertől függetlenül. Itt nagyon el kellett volna engedni Stohl-t, borzalmas volt, én sem éreztem.

2020-01-20 10:01:22 Knives Out (2019) / Tőrbe ejtve elzablues (4) #21

Nekem sem áll meg, de a film egésze miatt eltekintek tőle, és a többitől is.

2020-01-20 00:39:27 Knives Out (2019) / Tőrbe ejtve elzablues (4) #19

10 percen belül elvileg a 100 ml ölt volna, ahogy arról Marta beszélt Harlan-nak, nem? Lehet, hogy a házvezetőnő nem kapott akkora dózist.

2020-01-16 22:50:31 Judy (2019) elzablues (3) #2

Zellweger alakítása miatt mondjuk azt, hogy megérte megcsinálni, de közepesnél nem jobb.
A végén a rövid, össznépi Over the rainbow-s jelenet azért elég kedves.

Sokkal, köszönöm szépen. :)

A Rekviem egy álomért ismertetője kicsit terjengős és spoiler-es. Persze, nem olvassa el, aki nem akarja, de azt hiszem, hogy lehetne kicsit visszafogottabb, és a végét érintő konkrétumoktól mentes. :)

Nem egy széles, komplett világ, de néha jó lenne 2 agysejttel kisautózni és rázni a seggem a műanyag szivárvány alatt, mint Jenko a Jump Street 22-ben... :)

2020-01-14 23:42:01 [Megérdemelte-e az Oscart...] elzablues #11306

Köszi a javítást. ;)

előzmény: DevilTakeU (#11305)

2020-01-14 07:45:56 [Megérdemelte-e az Oscart...] elzablues #11304

A friss jelöltekkel kapcsolatban többnyire elégedett vagyok. A The Lighthouse operatőri jelölésének külön örülök, részemről jelöltem volna Dafoe-t és Pattinson-t is. Theron és Robbie helyére befért volna más, azt pedig sajnálom, hogy Saoirse idén is hoppon fog maradni. Sokakkal ellentétben a Once upon... engem nem talált be, így a 11 jelölés nem mozgat meg, az Élősködőknek viszont nagyon örülök, és nem bánnám, ha a legjobb internacionális film díja mellett a főkategóriát is behúzná.

2020-01-14 07:35:42 [Megérdemelte-e az Oscart...] elzablues #11302

Szerintem nem, ez ettől független. Tegnap máshol is felmerült, és két példa jutott eszembe. Az egyik Julianne Moore a Far from Heaven/The Hours kapcsán, a másik Jamie Foxx és a Ray ill. a Colleteral. Előbbi ugye hoppon maradt mindkét kategóriában, utóbbi behúzta a főszereplőit, de abszolút nem gondolom, hogy növelte az esélyeit a dupla nomináció. Az az Oscar mindenképp Foxx-nál landolt volna a Ray-ért.

előzmény: Bubu (#11293)

2020-01-13 03:49:07 Blue Valentine (2010) elzablues (4) #59

Williams-től a megszokott színvonal, Goslingtól a néhány pozitív csalódásom egyike. Sokadszorra néztem újra, ugyanúgy üt. Annak pedig külön örülök, hogy volt, aki tudta annyira értékelni a Grizzly Bear-t, h filmzeneként használja a munkásságukat.

2020-01-09 22:08:08 Bombshell (2019) / Botrány elzablues (3) #5

A téma és a szereplőgárda miatt is várólistás volt nálam, de a megtekintés utáni első szó, ami eszembe jutott róla, az sajnos a sótlan. Kár érte.
(A szinkronos megtekintést pedig nem ajánlom. Nálunk nem volt másmilyen opció, így muszáj voltam ebben a formában megnézni, de aki teheti, válassza az eredeti nyelvű előadást.)

2020-01-09 08:12:13 1917 (2019) elzablues (?) #10

A 23-ai premier ellenére itt Fehérváron kedden és tegnap is volt egy este 8 órai vetítés... Nem tudom, országosan mi a helyzet, én eléggé meg voltam lepődve.

előzmény: ZoLeEe (#1)

2020-01-07 20:19:28 Knives Out (2019) / Tőrbe ejtve elzablues (4) #12

Eredeti nyelven is sikerült meglesni, lehet, hogy majd módosul az osztályzatom vissza 4-esre, de én megadom most az 5-öst. :)

2020-01-05 07:41:53 Knives Out (2019) / Tőrbe ejtve elzablues (4) #10

Persze, igazad van, és ez az alapeset, csak a háznál számítottam rá, hogy megemlíti az anyját is. :) De ez legyen a legkisebb gondom, remek film volt.

előzmény: MicaHiro (#9)

A Knives out adatlapján Chris Evans és Michael Shannon karakterének neve is hibásan van feltüntetve. :)

2020-01-04 22:49:01 Knives Out (2019) / Tőrbe ejtve elzablues (4) #8

Nagyon erős 4-es, de lehet, hogy feljebb fogom javitani a későbbiekben. :)
Egy kérdés: Az öreg minden családtagot kizárt az örökségből, amikor az egész vagyont Marta-ra hagyta. Ebbe az anyja is beletartozik. Miért? Szimpla forgatókönyvírói baki, vagy úgyis mindegy, mert kb. 110 éves?

11:45-től az HBO-n, ha esetleg vkinek hozzám hasonlóan kedve szottyanna újranézni. ;)

2020-01-03 06:45:59 [Vapiti 2019] elzablues #23

Igen, Cinefest és Filmszerész filmklub keretein belül volt. Sajnálom, h így alakult, mindenesetre akinek lehetősége van más platformon megnézni, ajánlom majd pótlásra. :)

2020-01-02 23:23:35 [Vapiti 2019] elzablues #19

Láttam és osztályoztam is a The Lighthouse-t, de sem a filmet, sem a szereplőket nem tudom jelölni. :( Mi lehet a gond?

2020-01-02 23:23:11 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] elzablues #24518

Topikhiba, elnézést.

Áthelyezve a(z) Tévésorozatok topikból.

előzmény: elzablues (#24517)

2020-01-02 23:22:00 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] elzablues #24517

Áthelyezve a(z) Tévésorozatok topikból.

Szeretem, amilyen lelkesen és hosszan tudsz írni a legszemetebb sz*rról is. Igen jót röhögtem, köszi. :)

előzmény: DevilTakeU (#8)

Megoldható valahogy, hogy ne lássam XY kommentjeit legalább a főoldalon?

2019-12-29 08:51:01 La Môme (2007) / Piaf elzablues (4) #19

Ez tény, nem vélemény.

előzmény: dittike (#18)

2019-12-20 06:43:48 Tenet (2020) elzablues (?) #2

A tegnapi trailer után nálam fel is kúszott szépen 2020 legvártabb filmjeinek listájára.

Semmiképp sem, én legalábbis nagyon köszönöm, h nyilvánosan osztottad meg a gondolataidat, és így volt alkalmam olvasni őket.

előzmény: betti (#2)

2019-12-19 11:17:19 [Tévésorozatok] elzablues #3738

Kicsit valóban pipálgatós jellege volt, és elbírt volna 10 részt a 7 helyett egyes részletek kibontása miatt, de nem tudtam nem szeretni az Silicon Valley S06-ot. Nem 5-ös, de részemről egy betonbiztos 4-es. 5 perce sincs, hogy befejeztem az utolsó részt, de szerintem még ma elkezdem a legelejéről. :) Hiányozni fognak a srácok, pláne Gilfoyle.

2019-12-14 22:03:38 [Tévésorozatok] elzablues #3733

Azért ez elég jó aránynak tűnik, Gilfoyle pedig a kedvenc karakterem, szóval belecsapok holnap. :)

2019-12-14 14:25:47 [Tévésorozatok] elzablues #3730

Nagy kedvencem a sorozat, de az általad is említett lejtmenetek után nem mertem még belevágni az utolsó évadba... De az írásod után mindenképp pótlom a napokban. :)

Kicsit vicces szituáció ez, mert a jelen helyzet alapján nőneműként kell kezelni őket, de a filmet férfiként készítették el (ezért sem érzem, hogy helye lenne a listán). Ha azt írnám, h 'egykori fivérekként', az pedig arra mutathatna, hogy elhunytak, és bővebb magyarázatot igényelne a helyzet. Én nem tudom azt mondani a Mátrixra, hogy a W nővérek korszakalkotó filmje...

előzmény: oscarmániás (#11)

A Csadoros vérszívó eléggé betalált, mindenképp meg kell említeni.

2019-12-12 06:30:32 [Megérdemelte-e az Oscart...] elzablues #11246

Ha mindenkinek figyelembe venném a háttértörténetét és a magánéletét, valószínűleg senkitől nem néznék semmit. Elfogadom a véleményed, csak erre nem irányult a kérdés. :) És szeretném, ha nem is menne más esetében sem ebbe az irányba, csak XY adott filmben nyújtott teljesítménye mentén.

előzmény: Dangar (#11243)

2019-12-11 17:24:33 [Megérdemelte-e az Oscart...] elzablues #11238

Jennifer Lopez tényleg ekkorát megy a Hustlers-zel, hogy GG és SAG jelölést is ér?

2019-12-11 10:53:19 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] elzablues #24485

Szoktál adni más értékelést is a filmekre, mint 5-öst? :) Akárhol belebotlok egy kommentedbe, minden 5-ös. Nehezen tudom elképzelni, hogy nem egy troll vagy.

Áthelyezve a(z) Seveled topikból.

előzmény: dittike (#4)

A második felén erősen felröhögtem. :D Én nagyon bírom a csókát, remekül szoktam szórakozni az IG-s és egyéb megnyilvánulásain is, az egyik kedvenc törpém. És imádom, ahogy szeretik egymást Frost-tal és Pegg-el. Nem normális a pali, és igen, tud para lenni, de szimpatikusan.

előzmény: DevilTakeU (#55)

2019-12-08 13:58:31 [Kritikus kód] elzablues #2107

Igen, pont így, ahogy az első mondatodban írod. Érteni sajnos nem értek ehhez és a miértjeihez, de legalább most már zavartalanul működik a rendszer. :)

Olyan rohadt dühítő, hogy McCarthy így is tud szerepet választani és játszani, de közben a férje sz*rjaiban blamálja magát rendszeresen. Tehetséges nőnek és jó komikának tartom, több ilyet szeretnék tőle látni a jövőben. Megérdemelt volt az az Oscar-jelölés, Grant-nek pedig oda is adtam volna.

2019-12-07 16:52:13 [Kritikus kód] elzablues #2105

Ééés, meg is van a hiba oka: emotikon nélkül, sima írásjeles smiley-val sikeredett a mutatvány. :)

2019-12-07 16:48:46 [Kritikus kód] elzablues #2104

De köszönöm, hogy tettél egy próbát. :)

2019-12-07 14:25:36 [Kritikus kód] elzablues #2102

Nagyjából az elmúlt 1,5-2 nap során folyamatosan, és nem, azóta sincs sajnos változás. Esélyes lehet, h nálam van egy tisztes belerúgás a rendszerben. :)

előzmény: cucu (#2101)

2019-12-07 08:06:47 [Kritikus kód] elzablues #2100

Privát üzenetre szerettem volna válaszolni, mindannyiszor vagy 404 Error vagy Server error (500) volt.

előzmény: cucu (#2099)

2019-12-06 23:25:42 [Kritikus kód] elzablues #2098

Csatlakozom.
Mindemellett javítani kellene az üzenetküldésen, mert két nagy 4-es közt egy 0 az Error nevű középcica, sokadik próbálkozásra is.

előzmény: Mikkey (#2092)

Stewart-ot bírom, de amúgy apám, de rossz ez a film. Banks meg... Jó komika az a nő, de amit nem 1-2 éve művel olykor, az baromi kínos. Rendezéseket és szerepvállalást tekintve is.

Rosszabbat vártam. 3-asnál így sem jobb, de egész jól elvoltam vele, és ami meglepő számomra, hogy nem irritált Clarke kisasszony. Sztem nem volt rossz választás erre a szerepre.

Csak azért nem 1-es, mert nem jöttem ki róla. A jövőben nemet fogok mondani az ún. csajos mozidélutánokra, ha ilyen filmeket takarnak.

2019-11-02 23:38:02 The King (2019) / V. Henrik elzablues (2) #1

Chalamet miatt néztem meg. Kár volt. És fáj, hogy ez a fickó képes volt összehozni a zseniális Animal Kingdom rendezőjeként egy ilyen, közepest is alulról súroló filmet.

Abszolút érthető, köszi. :)