consumens24

3 2024-04-09 2,7
Nightmare Alley
Rémálmok sikátora
5 2024-04-08 3,5

Sziasztok! Az Új film beküldése űrlapon lehetne egy ISzDb link rovat/rubrika (is). Javasolni szeretném. Köszönöm.

Sziasztok!

Living in the Time of Dying (2020)

Az ausztrál dokumentumfilm adatlapján kérném szépen rögzíteni a következő kulcsszavakat (a 'Meghatározó' szekcióban):

emberiség, társadalom, civilizáció, ökoszisztéma, karbonemisszió, globális felmelegedés, éghajlatváltozás, klímakatasztrófa, mitigáció, mélyalkalmazkodás (deep adaptation)

Köszönöm szépen!

Helló! Üdv Mindenkinek!
Javasolni szeretném a lenti filmek összekapcsolását egy "folytatás" típusú link beszúrásával:
"East Is East / West Is West"
A Kelet az Kelet (1999)
A Nyugat az Nyugat (2010)
Források:
Újabb folytatásfilm közeleg - Sg.hu
A Kelet az Kelet (1999) - Connections - IMDb.com
Köszönöm szépen!

Sziasztok! T. Szerkesztőség!
Javasolni szeretném a lenti filmek "összekapcsolását".
Forrás: The Force of Evil (1977) - Connections - IMDb.com
Rettegés foka (1962)
A belső gonosz (1977)
Cape Fear - A Rettegés foka (1991)
Előre is köszönöm!

Sziasztok! Üdv Mindenkinek!
Az lenti filmeket össze lehetne kapcsolni, az adatlapjukhoz szeretnék javasolni egy "remake" típusú link beszúrását.
A Heineken-emberrablás (2011)
A Heineken-emberrablás (2015)
Előre is köszönöm!

Szevasztok! A Közlegények - A kárókatona-per című természetfilm, riport-dokumentumfilm nem 2022-es bemutatású, megjelenésű, mert az alkotás premierjére 2021. november 28-án a rákosligeti Csekovszky Árpád Művelődési Házban került sor. Forrás: Illegális módon került fel a kárókatona film a netre – VIDEÓ (berek.hu) Kérnék szépen egy korrekciót. Köszönöm.

A film a Gödöllői Nemzetközi Természetfilm Fesztiválon első díjat nyert.

Sziasztok! A Furcsa fickók a fedélzeten c. amerikai vígjáték 'alternatív' magyar címe: Hóbortos hajóút. A TV4 csatornán Hóbortos hajóút (Furcsa fickók a fedélzeten) címmel vetítették.

Helló! Bocs, de vmi összekutyulódott itt, meg itt stb. Szeretnék elnézést kérni, hogy ilyen körölményesen írtam le a kérése(i)m az előzőekben, de senkit sem akartam összezavarni vagy lefárasztani ezzel!

A Scanner Cop filmeket lehet ugyanúgy folytatásnak tekinteni (az angol Wikipédia szerint), mint spin-off-nak.

Sz.v.sz. elég lett volna és praktikusabb is (legalább is így képzeltem el), ha az összes Scanners film adatlapjához bekerül ez a Scanner Cop link egy az egyben.

És vice versa, az összes Scanner Cop film adatlapjához pedig ez a Scanners link kerülne elhelyezésre egy az egyben.

Így tehát, mindkét folytatás típusú link (a "Scanners" és a "Scanner Cop" is) szerepelhetne mind az öt film adatlapaján.

Ezt szeretném javasolni utoljára.
Köszönöm! És még 1x bocs'!!!