Gombizoli

Regisztráció: 2018. december 31. (5 év, 2 hónap)

Nem: ?
Születési év: ?
Lakhely: ?

2018-12-31 19:24:48 [Filmet keresek] Gombizoli #2433

Szerencsére megtaláltam a másik keresett filmet is! Ajánlom Nektek is megnézésre!

2018-12-31 17:33:40 [Filmet keresek] Gombizoli #2432

Az utóbbi film keresésem sikerrel járt, mert a cukrászos filmet megtaláltam! H avalakit érdekel: Cuki a sütid / Édes pillanatok / https://www.youtube.com/watch?v=4eBvht9_2uo

2018-12-31 15:19:48 [Filmet keresek] Gombizoli #2431

1. Egy romantikus film, de elveszettem,... hátha valaki tudja a címét: ... az iraki háború idején egy ott tartózkodó amerikai katona levelez egy lánnyal, aztán mikor hazatér, felkeresi. Az Édesapjával a csaj egy fatelepet üzemeltet, s épp karácsonykor ér oda, A lány apjának szimpi a srác, mert anno ő is veteránként részt vett háborúba, de a lánynak van egy elkényeztetett gazdag barátja, aki elszeretné vinni a nagyvárosba a lányt! És hát a szerelmi háromszög lelki vívódásairól szól a történet, majd a vége happy end!...2. Egy bronxy olasz származású cukrász srác, egy gazdag baráttal rendelkező cukrász csajjal benevez a cukrász világbajnokságra, de ott szembe találkozik egy régi baráttal, akivel anno összevesztek, s megy a harc az elsőségért. ...... Ha netán e két filmhez tudtok címet, megköszönném!!!!! ...