zsuzsikam

Regisztráció: 2018. november 28. (2 év, 9 hónap)

Nem: ?

5 2018-11-30 2,3
Call Me by Your Name
Szólíts a neveden
2 2018-11-30 3,9

Aranyos tinihősös film. Szerethetőek a karakterek, a párbeszédek működnek, végig elég szoros a tempó, izgalmas. Néha kicsit kiszámítható, de egy nagyon élvezetes első részt kaptunk egy sorozatból. A főgonosz lehetne ijesztőbb, erősebb. Fiataloknak, vagy csajoknak ajánlom, papírzsepkendő használata ajánlott. :)

Már azt hittem, bennem van valami óriási defekt, mert csak nekem nem tetszett ez a film. A film első egy órájában szinte csak a mediterrán hangulat lassúságát, a nyár hömpölygését mutatja be. Többször megnéztem, hogy hány percnél járunk, mert eluntam. A történet nincs jól elmesélve (ha nem olvasom el előtte a sztorit, nem értettem volna, mit csinálnak ott ezek az emberek), alig tudunk meg valamit a szereplőkről, nincsenek kibontva a figurák, kevés a dialógus, ami van, az is érdektelen. A két főszereplő közötti kapcsolat teljesen közönyös, hűvös. Aztán eltelik pár perc, smárolnak, és a következő egy órában dugnak, mint a nyulak. Hol van a kezdeti szakasz? A véletlen összenézések, elkapott érintések, a viszonzást megsejtő túláradó öröm?Hát brávó, aki szerint ez romantikus, az még sosem volt félve, remegősen, ájulásig szerelmes.

előzmény: Killjoy (#26)