henisz

Regisztráció: 2006. március 28. (13 év, 4 hónap)

Nem: nő

2 2019-08-21 ?
Ready or Not
Aki bújt
2 2019-08-21 ?
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
Halálos iramban: Hobbs & Shaw
4 2019-08-14 3,1

X-Men: Sötét Főnix
3 2019-06-06 2,9
Aladdin

4 2019-05-29 3,4

Nekem nagyon-nagyon csalódás volt ez a film , főleg a Végjáték előtt. Nagy MCU rajongó és kb. úgy érzem magam, mint akit arconköptek. Megtisztelhették volna a mozinézőket azzal, hogy több energiát fektetnek a filmbe.

Nagyon meglepett engem ez a film, nem gondoltam volna, hogy ennyire komoly mondanivalója lesz. Tetszett, hogy mer szomorú lenni, és igazából nem is az internetről szólt igazán, hanem az emberi kapcsolatokról. Negatívumként azért megemlíteném, hogy voltak benne irtózatosan bugyuta poénok, amik rontottak az összképen. Viszont az utolsó 20-30 perc mindenért kárpótolt.

2019-01-03 10:53:07 Creed II (2018) / Creed II. henisz (2) #2

Nagyon vártam ezt a filmet, és sajnos hatalmas csalódást okozott :( Nincs épkézláb történet, a párbeszédek pedig olyanok, mintha felcsapták volna a közhelyszótárat. :S

Hát ez nagyon jó volt. :D Nagyon jól szórakoztam rajta, jobb volt, mint az első :) Hangulatban kicsit hasonlított a Galaxis őrzőire néha.

Hát ez egészen fantasztikusan szörnyű volt. Rettenetes , borzalmas gagyi.... Vaaaa kiakasztott rendesen. Egyszerűen teljesen hülyének nézik a közönséget, megtekintését 70 IQ felett csak saját felelősségre ajánlom.

2018-03-09 07:26:42 Aus dem Nichts (2017) / Sötétben henisz (4) #2

Kár, hogy az Oscar jelölésig nem jutott el, nagyon megérdemelte volna, de érthető mivel egy elég markáns politikai és társadalmi kritikát fogalmaz meg. A film vége után még kb. 5 percig ültem, mivel nem gondoltam volna, hogy Akin meg meri lépni ezt, hogy ilyen módon fejezi be. Persze teljesen realisztikus volt, talán túlzottan is. Igazából ez a film nagy erőssége, hogy nem tudja kivonni a néző magát a hatása alól, mivel nagyon életszerű, és emiatt nagyon szomorú is és elrettentő, amilyen képet fest a német társadalomról.

Ilyen film csak egy születik minden évtizedben vagy évszázadban. Ez az egyik legszebb és legfájdalmasabb film amit eddigi életem során láttam. Olyan szociális érzékenységgel mutatja be ezeket a társadalom perifériájára szorult embereket, hogy belesajdul az ember szíve. Nem ítélkezik felettük csak megmutatja, hogy milyen körülmények között élnek, és hogy mindenki megpróbálja kihozni a legtöbbet ebből a nyomorult kis életből ami neki adatott. A gyerekszereplők egyszerűen zseniálisak, ilyen beleéléssel gyerekeket én még nem láttam játszani. Fantasztikusan bemutatja a felhőtlen gyermekkor örömét, még ezek között az ideálisnak közel sem mondható körülmények között. Természetesen a szereplőket útóléri az élet, és a film utolsó 5-10 perce olyannyira szívszaggató, hogy én zokogtam. :( Nem emlékszem mikor váltott ki film belőlem ennyire erős hatást, de mindezek ellenére simán megnézném még egyszer, mert amiről szól az nagyon fontos és nem lehet elmenni szó nélkül mellette.

2017-10-30 22:47:41 Thor: Ragnarok (2017) / Thor: Ragnarök henisz (5) #4

Bosszúvágyóknak :D

előzmény: Gameface (#3)

Nekem nagyon tetszett, pedig az első részt nem annyira szerettem, de ez jó kis film lett. Van benne egy kis "csavar", jó zenék, poénok, akció minden ami kell. :)

2016-12-30 14:54:22 La La Land (2016) / Kaliforniai álom henisz (3) #11

Nekem is amúgy azok a bajaim nagyrészt filmmel, amiket Ugor írt. Valamint Chazelle néha túllő a célon a túlzott romantikával, gondolok itt a Planetáriumos jelenetre. Szerintem ezt simán ki lehetett volna hagyni, nekem égnek állt tőle a hajam. Valamint vannak hibák a filmben, amik nagyon feltűnőek és nem tudom eldönteni, hogy direkt lett bennehagyva, utalva arra, hogy ez azért mégsem egy klasszikus musical vagy pedig a rendezőnek így tetszett. Gondolok itt Ryan Gosling táncolására, néha olyan fejet vágott mikor táncolt, minta azt gondolná magában, hogy Húha ezt jól elbénáztam, és igazából tényleg olyan kis nyomin táncol. Ami azért fura, mert Emma Stone szinte tökéletesen táncol és énekel mellette. Nekem fura volt az a disszonancia is, ami a filmből áradt, hogy vegyítette a klasszikust a modernnel, és kicsit katyvasz lett ettől, valamint olyan mintha Chazelle nem tudta volna eldönteni, hogy vidám vagy szomorú filmet csináljon-e. Sok kritikában olvastam, hogy ez az év filmje, de szerintem ez egy erős túlzás, ha azt nézzük, hogy olyan filmek voltak idén, mint az Érkezés, A szoba, A nagy dobás, Kubo és a varázshúrok stb. Nem rossz film a Kaliforniai álom, de süt róla, hogy kritikusoknak/filmimádóknak készült, akik észreveszik az össze filmes utalást és szinte egyszerre mondják Ryan Goslinggal, hogy: "Úristen! Te nem láttad a haragban a világgal-t?" Kicsit olyan ez a film, mint a Birdman, amivel az átlagos mozinéző nem nagyon tud mit kezdeni.