XERADERIN3

Regisztráció: 2018. augusztus 6. (2 év, 10 hónap)

Nem: ?

Aliens
A bolygó neve: Halál
2 2018-08-07 4,3

2021-05-27 03:25:49 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] XERADERIN3 #25820

Ez a film tökéletes példa a butaságotokra.
A műfaja fantasy,mégis azt kell benne hallgatni,hogy a Flash jóképű,zsidó fiú.Mintha ez fantasy téma lenne.A Schindler Listájánál nem szól érte senki,de a fantasy-k ne erről szóljanak már.
Szóval nyögjétek ki,hogy ki zsidózik,tahó banda.
A másik,hogy senkit nem érdekel a szabályzat,ha korlátozza a véleménynyilvánítást,feleslegesen erőszakoskodtok.
Ez a népcsoport jelenleg megszállta Európát,fegyverrel,erőszakkal és lefizetéssel kényszeríti magát a nemzetekre,ezért nevezik őket hivatalosan nemzetközi terrorszervezetnek.Messze nem szentek ők,hogy védeni kelljen.
Ti pedig nem kultúráltak vagytok,hanem megalkuvó,takonygerincű senkik.
Így érthetőbb?

Áthelyezve a(z) Zack Snyder's Justice League topikból.

2021-05-26 20:03:05 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] XERADERIN3 #25819

Mindegy.Ezt a profilt hogyan lehet törölni?Nem találtam.

2021-05-26 19:42:47 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] XERADERIN3 #25818

Szeretném megkérdezni,hogy mi volt a gond az írásommal?Az államformánk jelenleg demokrácia,nem pedig korlátozott demokrácia.A szabályzatok pedig ahány oldal,annyi félék.Akkor most fogadjuk el a vélemény szabadságát vagy mazsolázzuk végig oldalanként,hogy ki hogyan értelmezi a gyűlöletbeszédet?
Csak mert,amíg olyan vélemények jelenhetnek meg nyilvánosan,"fizesd az adót,k.csög magyar,hogy ingyen élhessünk az országotokban",addig nincs értelme gyűlöletbeszédről társalogni.
A következő kérdés,hogy ha a fantasy filmekben is azt kell hallgatni,hogy a Flash jóképű zsidó fiú,akkor ki zsidózik tulajdonképpen?
A Schinler Listájában senki sem szól érte,de fantasykban semmi keresnivalója a témának.Ne csináljunk már hülyét egymásból.

2021-05-26 19:14:04 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] XERADERIN3 #25817

Áthelyezve a(z) Army of the Dead topikból.

előzmény: Xuja (#25815)

Köszi,megnyugtattál. :)
Mindig sikerül bizonyítaniuk,hogy képesek alulmúlni önmagukat.
A drámák,megtörtént esetek még jók,bár utóbbiak a megtekintés után masszív nyomozómunkát kívánnak,hogy kiderüljön,mennyit változtattak az eredeti eseményeken.De már az adaptációkon is képesek elhasalni,pedig az nehéz.
A dolog egyszerű,mindenkit fogyatékosnak néznek,akikkel bármit el lehet hitetni.
Azt írtad,hogy egyre több filmet hagysz félbe,ennek épp az ellenkezője vagyok,egyre kevesebbet indítok el,de a lényeg ugyanaz.
Szólni kéne nekik,hogy létezik felnőtt korosztály is.

előzmény: KicsiPeti (#25)

Fohász a filmiparhoz.

Nézzük azt a nyamvadt 3 percet,amit ez a "film" bemutatott.
A sivatagban éjszaka vonul a konvoj.A sofőr arcát még meg is világítja a szembe jövő,mégsem nézne előre,inkább a mellette ülő társát szórakoztatja rávezetés jellegű magyarázatokkal.Már elsorolja neki a létező összes témát,ahelyett,hogy kinyögné azt a szegény három betűt.
A következő a hülye tiszt.A diszpécser érthetően elmagyaráz egy egyszerű parancsot,hagyják a csomagot békén és menjenek onnan.Az adás tisztán vehető,a néző is hallja,ez az ostoba mégsem érti.Egy tiszt.Ezután,hogy sikerült értelmeznie ezt a roppant bonyolult feladatot,hogy ne csináljon semmit,véletlenül sem továbbítaná az embereinek,hanem vár és mintegy mellékesen,hanyagul odalöki.Életveszélyben.
A következő a hülye katona.Közelít a konténerhez,a tiszt odaszól neki,hogy hagyja békén és menjen onnan.Erre visszakérdez.-Mi?

És ennyi volt a tűréshatár,ha ilyen karakterek indulnak élőhalottak ellen,azt inkább hagyjuk.Annyira ostobák,hogy még a túlélésük is hihetetlen,nemhogy a sikeres harc.Ha ilyenek lennének a katonák,nem sokan tértek volna vissza a háborúkból.Tipikus rétestészta megoldás,a legegyszerűbb dolgot is háromszor kell elmondani,mert azt hiszik,hogy akkor érdekesebb.Konzumidiótáknak megfelelő.

Drága Filmipar.
Hová tettétek azt a színvonalat,ami az érdektelen filmeket is legalább szórakoztatóvá tette?Hová lett a Star Wars?Készítitek a gagyikat,mi meg hallgathatjuk a 12 éves,agymosott hülyegyerekeket,hogy miért támad fel hatszor Boba Fett.Hová lett az Alien?A Predator?Mad Max?Rocky?A Törvényre Törve?A Véres Sport?Hol a Rettenthetetlen?A Kedvencek temetője?A Végtelen Történet?A Szikla?Hová lett a teljes horror stílus?Mit csináltatok A Gyűrűk Urával?Mit csináltatok a remake-ekkel,reboot-okkal vagy ki tudja,hogy hányadik néven hívjátok már őket.
Mit csináltatok Thanos-szal?

*a komment többi része moderálva*

Ez szemét.
A téma érdekes,a kidolgozás érdektelen.
Olyan durva 3 percig bírtam,ez is maradandó elmekárosodást okozott.
Sajnálom,aki végigszenvedte.

2021-04-28 21:18:25 Mortal Kombat (2021) XERADERIN3 (4) #28

Bizony,jó lett volna.A lehetőség adott volt.Vagy ha már karakter elősztoriztak,aknázták volna ki tartalmasabban.A Sub-Zero viszont pozitívum,az eredetiben elég gyenge volt,ebben már komolyabb.Persze nem igaz,hogy ő a Császár legerősebb harcosa.

Joeker81
Ezt sokan mondták már,aztán később meg is változtatták a véleményüket és az értékelést is.
Igazából nem azt jelenti,hogy majd holnap mindenki meggondolja magát,hanem arra,hogy hígul a filmek minősége tartalmilag és ábrázolásban.Nem azért fogják később jobbnak találni,mert jó,hanem mert akkorra olyan hulladékok készülnek,amikhez mérten még ez is igényesebb.
Remélem,hogy így érthetőbb.
A vérpezsdítés hiányával egyetértek.

előzmény: Gasz András (#26)

2021-04-28 17:51:16 Mortal Kombat (2021) XERADERIN3 (4) #25

Ez a film is azok közé tartozik,amit most a legtöbben gyengének tartanak,aztán később majd,amikor ismét megnézik,rájönnek,hogy nem is volt olyan rossz és értékelhetőbb véleményt adnak róla.
Ettől függetlenül nem éri el az eredetit,tipikus zagyvalék,viszont szórakoztató.
A képességeket összecserélik,a karakterek sztoriját nem mutatják be megfelelően,nincsenek látványos,megkoreografált harcok,nincs kultusz jellege és ami a legfájóbb,hogy hiányzik belőle a zene is.
A brutalitás viszont megfelelően ábrázolt,ha igaz,akkor ez volt a készítők célja vele,a többi csak adalék.
Összességében többet kellett volna mutatnia,de azért nézhető.

Gasz András

Az általad említett két karakternek nem is kell harcolnia,bár érdekes lett volna,ha beleteszik.
A Scorpion nem a pokolból kerül elő,mert már rég visszaküldték,csak nem magyarázzák el normálisan,ahogyan az ellenfele sztoriját sem.
A torna pedig azért nincs,mert még a kezdete előtt óhajtják kivégezni a hősöket.

2020-03-26 19:31:09 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] XERADERIN3 #24828

Kérdeztem valamit.Azok a jók,akik megszállják mások országait?Mert akkor nyugodtan tiltsatok,ilyen közösséget ismerünk már.A szabályok és törvények senkit sem érdekelnek,a törvény szerint lehet benzinmotort használni,pedig tönkreteszi a bolygó légkörét.Most akkor dögöljünk meg,mert néhány elmebeteg így hozott törvényt?Kösz,nem.
A szabályzat által említett "spoiler"-ről pedig mindennél többet mond a "The Lord Of The Rings" általatok közzétett tartalma.

"Frodó (Elijah Wood), az ifjú hobbit egy gyűrűt kap Bilbótól, amiről kiderül, hogy az Egy Gyűrű, mellyel a Sötétség Ura rabszolgasorba taszíthatja Középfölde népeit. Gandalf (Ian McKellen) Völgyzugolyba küldi Frodót, ahol a tündék legbölcsebb vezetője, Elrond dönt a gyűrű sorsáról. Nincs más lehetőség, a gyűrűt el kell pusztítani Mordorban, a Végzet-katlanban. A szabadnépek tanácsán megújul a Szövetség, és Gandalf vezetésével Frodó és társai, a dúnadán Aragorn (Viggo Mortensen), a tünde Legolas (Orlando Bloom), Gimli, a törp (John Rhys-Davies), és Boromir, az emberek képviseletében, nekivágnak a reménytelen küldetésnek. A jövő attól függ, hogyan alakul a szövetség sorsa."

Ez önmagáért beszél.Ezek után ha még valakit képes meglepetés érni a filmben,az hazudik.Mellesleg,az előzetesek is elárulják a filmek tartalmát.Már be lettek tiltva?Mert a néző ilyenkor saját magának tartozik annyival,hogy nem csak mások felé támaszt elvárást,hanem saját maga felé is,az élmény megőrzése érdekében.Ez utóbbi mintha hiányozna a mostani társadalom felfogásából.Ott döglenek minden előzetesnél és másoktól várják,hogy tekintettel legyenek rájuk.Erre is mondjatok valami okosat.Te meg,kretén,kotródj izraelbe,ott imádhatod a gazdáidat.Vagy keress valami szimpatikus zsinagógát magadnak. :)

Áthelyezve a(z) Rope topikból.