KicsiPeti

Súly: 1925
Regisztráció: 2018. július 24. (6 hónap)

Bemutatkozás

Peti vagyok,ezer éve filmrajongó,imádom a mozit,és a filmeket,mindenevő vagyok,megyek a hangulatom után,éppen mit kívánok,,szóval széles a skála,bár a régebbi filmekkel vannak lemaradásaim.
Heti 2 film a minimum,mivel sajnos az időm nem enged már többet,de ennyi biztos megvan,havi 2 -szer moziba is elmegyek,imádok olvasni,regényeket,szeretem a kutyákat.
Filmnézés gyerekkorom óta szerves része az életemnek,és az is marad,mert imádom,és szeretem.
Első nagy mozis élményem Életre -halálra: Szökevény 2,ekkor mentem elöszőr moziba,és szerelem lett elsö látásra,hallásra,a vászonnal:)))azóta,is boldogok vagyunk egymással:))
Szeretek beszélgetni ,kúltúráltan filmekről,szimpatikus emberekkel,szóval,ha van kedved dobj üzenetet,mert,ha közös a szimpátia,közös mozizások beleférnek:)))
Imádom Pesten a Corvin mozit,szóval,ha van itt olyan aki előszeretettel jár oda,írjon,ha lehetőség van rá,néha társulnék,emelett imax még a favorit,illetve a Művész mozi.

Mindenkinek kellemes filmezést!!

Rendezők: Christopher Nolan, Denis Villeneuve, James Cameron, Paolo Sorrentino
Színészek: Charlize Theron, Jessica Chastain, Ryan Gosling, Tom Hardy
Műfajok: dráma, horror, sci-fi, vígjáték

Glass

Tehran Taboo
Teheráni tabuk
3 2018-12-30 3,7

2018-12-25 11:52:00 [Általános fórum] KicsiPeti #7733

Boldog ,és filmekkel teli Karácsonyt Mindenkinek!

2018-11-10 17:11:43 [Általános fórum] KicsiPeti #7675

Sziasztok!

Remélem nem gond,ha mégegyszer leirom ebbe a topicban,hogy mozistársat,társakat keresek. Nem vagyok Pesti,de szeretem a várost,Győrben élek,de ez ne legyen nagy gond. Sokszor járok Budapesten,és amikor elöször jártam a Corvin moziba nagyon megfogott ez a patináns épület,kivül belül,illettve elvarázsolt a hangulata. Lehet egyedül is mozizni tudom,szoktam néha,főleg a Corvinba,de ha van olyan akihez lehetne csatlakozni annak örülnék. Imadom a Corvint és ,ha van olyan innen aki előszeretettel jar oda,és mellette egy jót is tudnánk filmekről beszélgetni az nagyon jó lenne.

Személy szerint szerettem a filmet,már az elején beszippantott ,tökéletes választások voltak a színészek Rami Malek elött le a kalappal,bevallom kicsit elérzékenyültem,jó volt hallani az ismerős dalokat,a vége az utolsó 15 perc,nagy ötlet volt,mintha megkaptam volna live adit koncertélményt.
Kiváncsi vagyok Rami Maleket látjuk majd dijátadókon vagy sem.
Mindenképp ajánlott film ,nemcsak Queen rajongoknak,simán 75%

2018-11-01 12:13:16 Halloween (2018) KicsiPeti (3) #23

Pontosan ugyanezt ezt teszem én is ,egy adott filmmel kapcsolatban,mint Te!!! :)

2018-11-01 08:48:56 Halloween (2018) KicsiPeti (3) #21

Én még év elején döbbentem le,amikor a Kicsinyítés filmre özönlöttek a családosok,gyerekekkel karöltve,nagyon sok kiskorú volt a teremben,és most 10-14 évesekre gondolok,hihetetlen számomra ,hogy a szülők vagy elengedik ilyen filmekre a csemetéiket,vagy amikor együtt moziznak,ennyire felelőtlenek,hogy azt sem nézik meg mire viszik el,nem néznek utána,hogy ez most családi film,vagy nem,mennyire hat ki a lelekivilágának a gyereknek,mennyire emészthető a film. Mert pl a Kicsinyités biztos nem gyereknek való film,csak cím alapján bevitték őket,mert biztos azt hitték vicces lesz mert kis emberekről fog szólni. Szóval az emberi nem odafigyelés is egyre nagyobb ,és sajnos nemcsak itt,hanem az élet területén máshol is.

2018-10-31 09:45:02 Halloween (2018) KicsiPeti (3) #19

Mi amikor néztük szombaton a filmet, 2 anyuka is volt aki behozta a kb 10 éves gyereküket,és ezen álmultam,mondom ,hogy lehet valaki ennyire felelőtlen,idióta.

2018-10-27 20:21:14 Halloween (2018) KicsiPeti (3) #17

Szerintem Michael Meyers kellene Jonh Wick ellenfelének tenni,vagy éppen Arni bácsi ellenfelének a Terminátorba,mert Michael halhatatlan,szinte semmi sem árt neki,és ez egy kicsit bosszantó is. Kellemes film,meghajol az első rész elött is föcim pl,meg a zeneék,apropó zene,néha van a filmben egy erős gitár dallam,na az iszonyú jó:)
Véresnek véres,többen felszisszentek a teremben egyes jeleneteknél,nálam a brutalitás nem érte el az ingerküszöböt,de igazából egy kellemes kis horror film. Jamie Lee Curtist jó volt ujra a mozivászonon látni,vége tetszett,3 generáció küzd Michael ellen:))) igazából ajánlom mindenkinek,föleg aki szereti a horrort ,mert izmos közepes a véleményem szerint

2018-10-27 20:16:09 Venom (2018) KicsiPeti (1) #13

Én ezt a filmet Hardy miatt néztem meg,nagy favorit nálam ,idáig semmi bajom nem volt a filmjeivel,nem vagyok nagy szuperhősmozi fan,megnézem a marvel filmeket,némelyik tetszik,némelyik nem. De ez a film ...amit nem is mondanék filmnek,iszonyuan kinyilt a bicska a zsebemben,mint valami moslékot szolgáltak volna fel nekem,szar vágások,szar rendezés,iszonyú égö párbeszédek ,a látvány is csak átlagos volt,ha 18 karikába csinálták volna meg se mentette volna meg a filmet. A végére oda eröltetett szimbiota főgonosz meg,,,,,az akciojelenetek a filmvégén élvezhetetlenek,szerintem ez Transformers minőség volt. Remélem Hardy kiszáll ebből,mert nem ezek a filmek végett szeretem őt.

Szörnyen rémesen,rossz,unalmas,és poénmentes...:(

2018-10-14 07:45:11 [Általános fórum] KicsiPeti #7658