KicsiPeti

Regisztráció: 2018. július 24. (3 év)

Bemutatkozás

Peti vagyok,ezer éve filmrajongó,imádom a mozit,és a filmeket,mindenevő vagyok,megyek a hangulatom után,éppen mit kívánok,,szóval széles a skála,bár a régebbi filmekkel vannak lemaradásaim.
Heti 2 film a minimum,mivel sajnos az időm nem enged már többet,de ennyi biztos megvan,havi 2 -szer moziba is elmegyek,imádok olvasni,regényeket,szeretem a kutyákat.
Filmnézés gyerekkorom óta szerves része az életemnek,és az is marad,mert imádom,és szeretem.
Első nagy mozis élményem Életre -halálra: Szökevény 2,ekkor mentem elöszőr moziba,és szerelem lett elsö látásra,hallásra,a vászonnal:)))azóta,is boldogok vagyunk egymással:))
Szeretek beszélgetni ,kúltúráltan filmekről,szimpatikus emberekkel,szóval,ha van kedved dobj üzenetet,mert,ha közös a szimpátia,közös mozizások beleférnek:)))
Imádom Pesten a Corvin mozit,szóval,ha van itt olyan aki előszeretettel jár oda,írjon,ha lehetőség van rá,néha társulnék,emelett imax még a favorit,illetve a Művész mozi.

Mindenkinek kellemes filmezést!!

Rendezők: Christopher Nolan, Denis Villeneuve, James Cameron, Paolo Sorrentino
Színészek: Charlize Theron, Jessica Chastain, Ryan Gosling, Tom Hardy
Műfajok: dráma, horror, sci-fi, vígjáték

Malasaña 32

A fészek
2 2021-07-09 3,4
Mortal Kombat

3 2021-07-08 2,6

Total egyetértek az írásoddal, sajnos engem már annyira lefárasztott, hogy végig sem birtam nézni,de valamiért úgy érzem ,hogy nem vesztettem vele semmit.

előzmény: Benny Bug (#5)

előzmény: Benny Bug (#5)

2021-07-09 08:06:31 Mortal Kombat (2021) KicsiPeti (3) #41

Mortal Kombat... bevallom vártam ezt a filmet,bár én sokszor nem játszottam a játékkal, de az első filmet gyerekkoromban többször is láttam,másodikról már ne beszéljünk.
Szóval az új Mortal Kombat... ha forgatókönyvre jobban rágyúrnak, ha kerekìtenek neki egy erősebb sztorit,nekem jobban bejött volna, úgy éreztem mintha sity suty már a 15 percben mindenki tud mindet a Mortal Kombatról, és oké mentsük meg a világot. A casting is lehetett volna jobb , Sonjat alakitó színésznőt simán lecseréltem volna, de... Raiden.... kicsit nekem nevetséges volt, ennél Lambert is jobb volt a 95 verzioban. Az akciójelenetek tiszteségesek,de nem kiemelkedőek , ami talán a jobbak közé tartozik Subzero,és Scorpio végső csatája, vérgőzös jelenetekből nincs hiány,ezt jól használja,viszont az volt az érzésem, néha dirrekt dobálják a szereplőket a világok között, hogy csak harcoljanak. Viszont amennyibből kihozták ezt a filmet a látványra nem lehet panasz. Viszont a mágust alakító szinész, bocs , de nem tudom a nevét, elég ciki alakitást nyújtott. Azért nálam elérte a film a 60% -ot, ugy tudom nem bukott meg, és ez egyértelmű felvezetős rész volt. Jöhet a következő menet, de azért jobban rámehetnének a forgatókönyvre.

2021-07-07 19:19:42 Dune (2021) / Dűne KicsiPeti (?) #7

Én most vettem meg az első könyvet, hamár a kedvenc rendezőm rendez belőle filmet. Csak attól félek igy lesz csalódás maga a film.

2021-07-07 19:17:49 Dune (2000) / Dűne KicsiPeti (?) #4

2021-07-04 21:41:54 Fatherhood (2021) / Apaság KicsiPeti (3) #1

Egy kis családi film ,ami semmi ujat nem mutat,és lehetett volna egy picit bátrabb is,de mégis vállalható,és szerethetö.
Kevin Hart azért behúzta a féket,nem ripacskodik annyit,és még szinészkedik is, egy két lazább poén befigyel,megmosolyogtat.
De egy két jelentet biztos késöbb vettek fel,mert Kevin Hart haja hol rövid,hol hosszabb,ezt kb 5 ször simán észre lehet venni,azért erre figyelhettek volna.

2021-06-28 13:24:12 Possessor (2020) / Gyilkos tudat KicsiPeti (3) #7

Nekem egy elég erös egyszer nézős thriller volt,a föszereplő srácot meg kifejezetten jó volt látni ebben a szerepben.
Bár itt ahogy olvastam,sok társamnak nem tetszett a vérgözős jelenetek sokasága,én elvoltam velük,amikor néztem eszembe is jutott,lehet a rendezönek akár egy stilusjegye is a késöbbiekben. Ugy tudom ez az első nagyobb filmje.
Viszont azzel egyetértek,hogy az a beszippantó atmoszféra hiányzott a filmből,a téma jó volt,nekem bejött.
Valahol nekem eszembe jutott az Eredet c film:))))) amikor néztem a filmet.

Én tegnap este nèztem meg,sztori ökörség,dialogusok félelmetesek, de nekem a cgi sem jött be, nagyon nem, a végén meg a főellenség mintha valami legorobot lenne. Szóval,az elején még adtam rá egy hármast,de a végére kettes lett. Ráadásul moziban akartam megnézni , jézusom.

előzmény: Gruden Gergo (#19)

2021-06-06 20:55:01 Relic (2020) / Relikvia KicsiPeti (3) #11

Köszi sikerült...

2021-06-06 15:59:37 Relic (2020) / Relikvia KicsiPeti (3) #9

elolvasnám,de nem tudom:(((pedig kiváncsi lennék mit hámoztál ki belöle....