KicsiPeti

Regisztráció: 2018. július 24. (5 év, 7 hónap)

Bemutatkozás

Peti vagyok,ezer éve filmrajongó,imádom a mozit,és a filmeket,mindenevő vagyok,megyek a hangulatom után,éppen mit kívánok,,szóval széles a skála,bár a régebbi filmekkel vannak lemaradásaim.
Heti 2 film a minimum,mivel sajnos az időm nem enged már többet,de ennyi biztos megvan,havi 2 -szer moziba is elmegyek,imádok olvasni,regényeket,szeretem a kutyákat.
Filmnézés gyerekkorom óta szerves része az életemnek,és az is marad,mert imádom,és szeretem.
Első nagy mozis élményem Életre -halálra: Szökevény 2,ekkor mentem elöszőr moziba,és szerelem lett elsö látásra,hallásra,a vászonnal:)))azóta,is boldogok vagyunk egymással:))
Szeretek beszélgetni ,kúltúráltan filmekről,szimpatikus emberekkel,szóval,ha van kedved dobj üzenetet,mert,ha közös a szimpátia,közös mozizások beleférnek:)))
Imádom Pesten a Corvin mozit,szóval,ha van itt olyan aki előszeretettel jár oda,írjon,ha lehetőség van rá,néha társulnék,emelett imax még a favorit,illetve a Művész mozi.

Mindenkinek kellemes filmezést!!

Rendezők: Christopher Nolan, Denis Villeneuve, James Cameron, Paolo Sorrentino
Színészek: Charlize Theron, Jessica Chastain, Ryan Gosling, Tom Hardy
Műfajok: dráma, horror, sci-fi, vígjáték

Damsel

Aftersun
Volt egyszer egy nyár
3 2024-01-29 3,9

2023-11-24 20:23:59 Scream VI (2023) / Sikoly VI. KicsiPeti (3) #17

Így vab én is így gondolom,sajnos tudom,hogy visszautasitotta a pénz végett,de ha megkapja amit kér akkor lehet megoldás a filmet illetően
De akkor egy nagyon izmos sztorit kell irniuk

2023-11-24 18:15:56 Scream VI (2023) / Sikoly VI. KicsiPeti (3) #15

Én már az új rendező személyétől is tartok sajnos. Max úgy tudják megmenteni a szériát,ha az eredeti gárdával folytatják Cambell,Cox máshogy én nem tudom elképzelni
Új történetet,új szereplőkkel 2025 NORMÁLIS történettel nem tudom elképzelni
Csak a pénzért meg nem kell elkészíteni az új részt
De nyilván ez a mozgatórugója az egésznek,úgyhogy lesz 7 rész ,de félek ezekután tőle. Mentheti a menthetőt egy izmos történettel a régi szereplőgárda
Szerintem ott van még rejtett tartalék utalva esetleg a Ortega -Barerra testvérpár történetére

2023-11-05 14:39:58 Scream VI (2023) / Sikoly VI. KicsiPeti (3) #12

Nekem a gyilkosok számával voltak gondok,Illettve aki a rendőrt játszotta színésszel,ahogy a végén játszott,számomra nevetséges volt
Meg meg valami itt mindenki tűpárna lett,de mindenki túlélte,ejnye
….. amúgy a testvérpár nálam is teljesen jók,jól helyettesitik a régi szereplőket
De engem érdekelne Sam anyja mégis ki volt . Szerintem mivel sorozatgyilkos volt az apja meg ott lehetne azt a szálat tovább vinni.

Nem mondom,hogy egyszer nem lehet megnézni,ha túl lendülünk egy két zavaró tényezőn,illettve a bele erőltetett “csavaron” ott én a fejemet fogtam,mondom ezt most miert kellett beleirni a forgatókönyvbe
Harcos jelenetek középszinten azért megütök szerencsére. De azt nem értem nem tudom az 1800 években ugyan milyen konditermek voltak Angliában és Afrikában ,na de le a kalappal a Cuthler elődjeinel . Vicc;). Gyenge 60%

2023-01-09 13:22:54 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] KicsiPeti #26888

Én se vettem komolyan ,nyugi :) filmekről,meg szívesen beszélgetek
Nincs gond ,semmi,béke van:)

2023-01-09 12:24:59 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] KicsiPeti #26886

0-35% 1 csillag
40-55% 2 csillag
60-75 3 csillag
De 75 % nal már elgondolkozom a 4 csillagon,attól függ mennyire hatott rám,vagy éppen vonzott be a film
75-90% 4 csillag
90-100% 5 csillag

Amúgy kb azt követem ahogy az iskolában adtak a jegyeket %- ban is.

Szóval nekem ez 70 % volt ami erős közepes , és nem mondanám egyáltalán rossz filmnek sem
Csak a befogadása kicsit nehezebb,mivel A24 film azért gondoltam nem egy könnyen értelmezhető film lesz. De inkább beszéljünk a filmekről ,ki hogy osztályoz az saját magára tartozik

2023-01-09 08:18:01 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] KicsiPeti #26881

Nem csúnya osztályzat
De 4 csillagot átszámítva százalékban 75%-tól már adok .
5 csillagot meg 90% tól adok.
3 csillag nálam az erős közepes.

2023-01-08 17:17:32 Men (2022) / Ők KicsiPeti (3) #7

Nekem személy szerint tetszett a film,jobban mint a vele összehasonlitott Nem
Lekötött az elejétől a végéig ,de nagyon nehéz volt értelmezni a látottakat,Lizardking véleménye elolvasása után világosodtam meg,úgy gondolom egyet tudok érteni vele
A vége azért elég bizarr egy jelenetet láthatunk,bár azért nekem a ciki kategóriát is súrolja
De egyébként a film nálam 70% elérte
Jesse Buckleyt meg imadom

Év elején én nagyon belehúztam a rossz filmek kiválasztásában
Black Ádám,Fenevad,és most Richei filmje is beállt a sorba
Nekem mindig várós volt amikor egy Richie film a nagyvásznakra kerül,de az én véleményem szerint messze ez volt a legrosszabb. Kaptunk tőle azért egy szokatlan Aladdint / ami nekem kövezzetek meg tetszett/ meg egy Arthur királyt ( ami azért Fortune hadműveltnél szintén jobb) Ebben a filmben semmi Richie stílus nincs ,se vágás,sem rá jellemző beállítások,kapunk helyette egy izzadságszagu erőltetett csavar mentes sztorit,egy sótlan unott Stathamet,Plaza,engem sajna amiben idáig láttam nem győzött meg ,és itt sem tette ( sorozatban nem láttam) Grant talán aki egy kicsivel jobb és talán élvezi is. Ez egy A kategóriájának álcázott B film,akciók is ötlettelen el, a bunyók és kreativitastól mentesek. Egy levezényelt ötlettelen filmmel van dolgunk
Kar volt érte.

Ez egy nagyon szép film a barátságról,keserédes magányról,egyedüllétről,eltávolodásról,megfüszerezve nagyon ,de nagyon jó humorral.
Annyira tetszettek benne a tájképek,hogy esküszöm,költöztem is volna Iroszágba ebbe a kisszigetbe,elvonulni egy idöre a rohanástól.
Farrel egyszerüen zseniálist alakit,lehet befigyel Oscar bácsi,megérdemelten,de a többi szereplő,is hozza a legjobbat.
Nagyon jó film élmény,minőségi darab.
Bár,én elég realista ember vagyok,kicsit nehezen tudtam befogadni ,hogy valaki öncsonkítást hajtson magán végre,mert nem szeretne a másikkal beszélgetni.
A végén,a befejezést,hogy értelmeztétek,kibékülnek?,vagy csak marad köztük egy nagyobb távolság,de azért néha beszélgetnek? vagy,addig megy ez az egész mig valaki meg nem hal???