KicsiPeti

Regisztráció: 2018. július 24. (1 év, 6 hónap)

Bemutatkozás

Peti vagyok,ezer éve filmrajongó,imádom a mozit,és a filmeket,mindenevő vagyok,megyek a hangulatom után,éppen mit kívánok,,szóval széles a skála,bár a régebbi filmekkel vannak lemaradásaim.
Heti 2 film a minimum,mivel sajnos az időm nem enged már többet,de ennyi biztos megvan,havi 2 -szer moziba is elmegyek,imádok olvasni,regényeket,szeretem a kutyákat.
Filmnézés gyerekkorom óta szerves része az életemnek,és az is marad,mert imádom,és szeretem.
Első nagy mozis élményem Életre -halálra: Szökevény 2,ekkor mentem elöszőr moziba,és szerelem lett elsö látásra,hallásra,a vászonnal:)))azóta,is boldogok vagyunk egymással:))
Szeretek beszélgetni ,kúltúráltan filmekről,szimpatikus emberekkel,szóval,ha van kedved dobj üzenetet,mert,ha közös a szimpátia,közös mozizások beleférnek:)))
Imádom Pesten a Corvin mozit,szóval,ha van itt olyan aki előszeretettel jár oda,írjon,ha lehetőség van rá,néha társulnék,emelett imax még a favorit,illetve a Művész mozi.

Mindenkinek kellemes filmezést!!

Rendezők: Christopher Nolan, Denis Villeneuve, James Cameron, Paolo Sorrentino
Színészek: Charlize Theron, Jessica Chastain, Ryan Gosling, Tom Hardy
Műfajok: dráma, horror, sci-fi, vígjáték

Unbroken

Moonlight
Holdfény
4 2020-01-15 3,6

2020-01-02 20:47:02 Detroit (2017) KicsiPeti (5) #4

Rég láttam ennyire erös filmet,a kezdeti kis káosz után úgy össze lett rakva,hogy a képernyö elé szögezte a tekintetem,már rég váltott ki film ilyet,igaz kemény témát feszgetett,és néha az én kezem is ökölbe szorul,de még néztem volna még egy órát.
Csak azt nem értem,hogy kerülte el a hazai mozikat?????

2019-11-01 11:29:59 Good Boys (2019) / Jó srácok KicsiPeti (3) #6

Alpári humor ide vagy oda,az idei év kellemes meglepetése volt szerintem is,jókat nevettem rajta kikapcsolt amig tartott.:)

2019-10-28 09:04:37 Hellboy (2019) KicsiPeti (1) #9

Borzasztó az egész film,egyszerűen elcsodálkozom,hogy ilyen filmet beengednek a mozikba,ha léteznének videotékák akkor ennek a förmedvénynek egyből oda kellett volna pottyani. Nézhetetlen. Talán a főszereplő aki ráérzett a figurára vagyis Hellboyra ami pozitivum. Illettve még egy valami a vasorrú bába ami nekem tetszett. De miért nincs egy szint ami alatt már nem engedünk a nagyvászonra filmet. Kimondom ez egy szar.

Számomra csalodás volt,az elsö rész kellően kikapcsolt rendben volt,tudtam nevetni,tetszett a szereplők közötti kémia ,jó csapatot alkottak.
Lehet rossz filmre ültem be nem tudom,de már vártam ,hogy vége legyen a második résznek,pár humorbonbon betalált föleg az elején,például a kombájnos rész,a szöke csaj engem konkrétan nem idegesitett,söt,számomra vicces volt.De valami ötlet hiányzott az egészből,valami ami öda szögezi a tekintetem a vászonra,ami leköt,mert néha nekem a humor eröltetett volt,a látvány azért gyenge ,illettve az zombigyiloknál is jó lett volna némi kreativitás,a film végi leszámolás...meg számomra bugyuta volt,sajnálom,hogy unalomba fulladt ez a film,de nem tudtam szeretni,pedig akartam....:(((

Igy van ahogy Brad Pitt vezette a kocsit kb 10 percen keresztül azt a hangulatot ,érzést kevés rendező tudná visszaadni. Személy szerint én imadtam a filmet,a szektas jelenet amikor Pitt elvitte hozzájuk a hippi csajt tele volt feszültséggel. Nálam az év legjobbja idáig.

Elolvasva a véleményket ,nagyon kíváncsi lettem a filmre,a rendező 2 filmjét láttam eddig,erös közepesek voltak számomra,de Az Ad Astrának az trailere is lenyűgözött,a hozzászólások,meg mozgatnak....:)))

Ne már......ezt kellene folytatni,végre egy film ami megérdemelne egy harmadik részt,mindent folytatnak,ujragondolnak,,elözményt csinálnakneki,sokszor feleslegesen,egy jó tökös,bevállalós akciofilmet egy ekkora ziccert meg kihagynak. Ennek kell egy 3 rész,az biztos.

Nem tudtok ehhez hasonló jo kis bunyós filmet? Mostanában ki vagyok éhezve az ilyesmire...
Látványos bunyok,kard,kések,kalapácsok,sok művér,alapsztori....:))

Ezerszer jobb mint az első rész,rég láttam ennyire jóakciofilmet,ugy kellett mint egy falat kenyér,a konyhai leszámolás.....magasságos úristen....

lesz harmadik rész???
tud róla valaki valamit?

Nekem valamiért tetszett,főleg az elején a hangulat amit sugárzott,egy másfajta életérzést. Egy gyenge közepes kis krimi dráma . De ennél soha rosszabbat

2019-06-02 11:05:27 [Általános fórum] KicsiPeti #7849

Sziasztok . Jár valaki innen a Corvin moziba,vagy a Művész moziba filmezni?