Interracial Facial Creampie

2019-05-06 22:28:28 [JÁTÉK] Interracial Facial Creampie #31980

Az ehetséges Ms. Ripley

2019-05-02 22:49:00 [Általános fórum] Interracial Facial Creampie #7833

2019-04-12 14:58:12 [Általános fórum] Interracial Facial Creampie #7798

Hiába authorized, nem is hasonlít, giccses bóvli.

előzmény: Raul (#7790)

"Külföldön vagyok. A film egyébként tetszett."
Bocs. :)

Kéne egy film Patakyról és az ufókról, "E.T.-nek én tolom" címmel.

2019-01-29 10:37:05 [Filmet keresek] Interracial Facial Creampie #2452

TEK-es társaságban?

előzmény: bambula (#2451)

2018-12-22 23:56:23 Julieta (2016) Interracial Facial Creampie (?) #15

Nem, a szexualitás nem érzelem.

előzmény: Csuszpájsz (#4)

Nem én találtam rá a Kritikus Tömegre, hanem az talált rám. Merthogy igazából ez a lakótársam profilja, aki mostanában kicsit passzív, naphosszat az ágyában gubbaszt. Tulajdonképpen meg kéne néznem, mi van vele, mert kábé helovín óta nem dugta ki a pattanásos képét a csipszeszacskókból és hellesdobozokból álló kupac mögül. A kommunikációnk kimerül abban, hogy megkérdezem, hogy használhatom-e a laptopot, ő meg jóváhagyólag hallgat. Anyukája (tüzes tekintetű, negyvenes szépasszony) küldött sütit a hétvégén, lehet, megkínálom őt is, mielőtt elfogy.

Angolul az ilyet vignette movie-nak (is) nevezik, magyarul a szkeccsfilm kifejezés jöhet még szóba. Vagy azt inkább vígjátékokra használják?

2018-11-26 11:18:19 [In Memoriam...] Interracial Facial Creampie #2370

---

Ha nem viszed vissza, még több szerepet kaphatott volna.

Hallottátok, hogy már készül a prequel? A második világháború idején játszódik Normandia partjainál:
"Meg Ryan közlegény ellen".

Édes, vörös október után száraz, fehér november.

Tartod te a száraz novembert?

Nem szívesen megyek olyan helyre, ahol a bejáratnál nincs face control, ennélfogva előnytelen külsejű emberek, hovatovább a haute couture-ra teljességgel fittyet hányó, súlyosan uncool egyének is szabadon járkálhatnak ki-be. Inkább minden este lezavarok egy magányos KT-talit.

S filmbarát szeretőket?

Az Úr 20118. évében a KT 18115. születésnapját fogják ünnepelni leszármazottaink.

előzmény: Havierez (#24132)

További segítség lehetett volna egy vágókép a bantatrágyával gyurmázó, tízéves Luke-ról.

előzmény: Kempesbaba (#67)

A felnőttfilmek is unalmasak tudnak lenni egy idő után.

Szerintem mostanában viszonylag sok felesleges és unalmas életrajzi film készül.

2018-10-12 15:03:51 [Általános fórum] Interracial Facial Creampie #7657

3-dik Európeai Fart Mozzy-nap

Crossover Aprajafalván:
- Törpapa, mondd, mit csinál ez a Kuka nevű jövevény a föld alatt?
- Váj e törp.

Nem, nem annak a feldolgozása.

előzmény: SAF333 (#23)

JLaw approves:

Szerintem Östlund nem népszerűsít semmit. Kérdéseket tesz fel, ahogy A négyzetben is.
Az egyéjszakás kalandokba bocsátkozó nő "per definitionem" nem poliamor, mivel nincs egyszerre több szerelmi kapcsolata, és távolról sem egyértemű, hogy ő egy pozitív hősnő, akivel szimpatizálnunk kellene.

Egyébként Lawrence-ről az a hír járja, hogy az eleve értékén felül sztárolt színésznő túl van a csúcson, a jelenlegi ideiglenes pihenője gyakorlatilag kényszerszünet.

előzmény: betti (#73)

Jelezném szelíden, hogy magam sem értettem ám félre, azok a bizonyos idézőjelek kiszúrják az ember szemét, egyébiránt az exploitation nem műfaj.

előzmény: dikalosz (#45)

Vehetjük úgy, hogy a felnyársalódás szimbolikus, ezért a túlélésben nem is kell racionalitást keresni.

Szándékos hibának tűnik, egyébként az IMDB-n is szerepel, csomó másikkal egütt. Egyetértek a magyarázatoddal (#36).
Egy ilyen becsapódás a valóságban sokkal durvábban roncsol (izomzat, belső szervek, gerinc stb.), de a csaj így is végzetes sérüléseket és vérveszteséget hever ki néhány óra alatt. Mellesleg tűzálló, és a teljes regenerálódáshoz elég neki pár korty sör, némi kábszi meg minimális alvás.

előzmény: necksprain (#39)

A 'MEXICAN BEER' feliratnak tükörírással kellett volna megjelennie a csaj hasán.

2018-09-06 21:43:19 [In Memoriam...] Interracial Facial Creampie #2345

2018-08-31 23:18:22 [In Memoriam...] Interracial Facial Creampie #2342

Szerintem az is kérdés, hogy Jakab Juli a színészi képességeit tekintve elég jó-e főszereplőnek.

2018-08-24 10:06:20 [Általános fórum] Interracial Facial Creampie #7571

Az influenszerség felszínes szélhámoskodás, ahhoz ennyi pont elég.

2018-08-23 21:51:56 [Általános fórum] Interracial Facial Creampie #7557

Látod, ez az előítélet. Az adatlapomon egyértelmű magyarázatot találsz a nicknevem jelentésére.

2018-08-23 16:56:51 [Általános fórum] Interracial Facial Creampie #7555

Azóta sokat árnyalódott a kép. Linket nem csatolok, akit érdekel az eset, az úgyis követi a fejleményeket. Kérdéses, hogy megismerjük-e valaha a teljes igazságot. Annyi biztos, hogy nem szabad hamar ítélkezni.
Amúgy simán el tudom képzelni, hogy a Weinstein által megbízott magánnyomozók szivárogtatnak.

2018-08-04 23:23:02 [Általános fórum] Interracial Facial Creampie #7524

10. Tenenbaum, a háziátok

2018-07-18 23:07:15 [Filmet keresek] Interracial Facial Creampie #2337

Mézgáék Afrikában

előzmény: Potyine (#2336)

Egyébként a legutóbbi inkarnációja nem lett kitiltva, csak inaktív közel két éve. Elkallódásnak ezt nem nevezném.

Ha valakit érdekel, hogy Norton miért tart ott, ahol (vagyis sehol):

Lehet jobb színész Norton, de a karrierjének rég annyi, alig játszik valamiben. Rendes Oscart sose fog kapni, az életműdíjra pedig még pár évtizedet várnia kell.

Csak hát a nők ugye :D , Norton nem egy szexszimbólum
Tényleg ezen múlik? Nem hinném. Amúgy Nortonnak nem is osztanak lapot már mióta.

előzmény: budaik (#43)

A listán szereplő filmek többségéről nem tudom elhinni, hogy bárki számára bűnös élvezetet jelenthet, mivel akkora trágyadék.

• ...