Interracial Facial Creampie

Regisztráció: 2018. június 9. (1 év, 4 hónap)

Bemutatkozás

Nem: ?
Születési év: ?
Lakhely: ?

Sorryka, de ez a kifejezés annyira gejl, és valahol végtelenül gyerekes is.

Áthelyezve a(z) Általános fórum topikból.

Naná, hadd épüljön az a művészet központú brand (úúú ezt fáj leírni áááksfldpsap).

előzmény: dikalosz (#24365)

Majd a díványhun elolvashatjuk, hányan maradtak ébren reggel 7-ig?

előzmény: dikalosz (#8089)

2019-10-12 14:53:00 [Filmet keresek] Interracial Facial Creampie #2522

"a tv szerelő igen népszerű a nők körében. Valójában mindegyiknek az agyába bújik"
Nem az ágyába? Mert akkor tudom, melyik film. Létezik pizzafutáros és vízvezetékszerelős változata is.
A Falfúróról nem is beszélve.

előzmény: Zsuzsannafor (#2521)

2019-10-04 08:51:56 Joker (2019) Interracial Facial Creampie (?) #15

Nem a veszélyességet róják fel neki az eddigi kritikák, inkább a leegyszerűsítést. Lehet szemezgetni: https://www.rottentomatoes.com/m/joker_2019
Gondolom, rövidesen itt is kiegyensúlyozottabbak lesznek a hozzászólások.

előzmény: miraculum (#14)

szerintem elég lenne mellőzni a személyeskedést

előzmény: Ragemarci (#23)

A csapos közbeszól: egy neves geekzblogger itt konkrétan nézhetetlenre értékelte a filmet. :)

előzmény: Ragemarci (#20)

2019-10-02 10:52:01 Joker (2019) Interracial Facial Creampie (?) #6

Nincs mindenki elájulva Todd Phillips első dráma-krimi-thrillerétől.
"Why so stupid: how Joker is too juvenile to be provocative" (Guardian)
"Joker Sends In The Clown But Doesn’t Know What To Say About Him" (HuffPo)

"A gondolkodó ember snittje." (öhhöhöhö... ja, nem is)

A film befejezése szándékosan nyitott, nem derül ki, hogy ki ölte meg Tedet. Talán a korábban késsel hadonászó, féltékeny lakótárs, talán a nyomozó (bár úgy tűnt, ő határozottan kedveli a srácot), talán valaki más. Alább a komikusan sok buzizás közepette (gratulálok, tanár úr) nem került szóba, de a filmben egyértelmű, hogy az első gyilkosság elkövetője később a parkbeli gyilkosság áldozatául esik. Az ügy lezárása után pedig egy rövid snitten láthatjuk, ahogy egy, a gyilkosra emlékeztető férfi benyit a bár kapuján. Mindez azt sugallja, hogy több gyilkos is van, és csak az egyiküket sikerült elkapni. Pacino karaktere megtartja a "jelmezt", ami arra utal, hogy a küldetés nyomot hagyott rajta, a személyisége megváltozott.