Interracial Facial Creampie

Regisztráció: 2018. június 9. (1 év, 7 hónap)

Bemutatkozás

Nem: ?
Születési év: ?
Lakhely: ?

Dehogy csekkolom, mit képzelsz már (úgy konkrétan).

Áthelyezve a(z) Star Wars: The Rise of Skywalker topikból.

előzmény: Mardel (#24510)

A férfiakat is? (A Hold nem is bolygó!)

előzmény: dittike (#45)

Az "Amerika kontra Kína" témájú családi vitákból tapintatból kimaradt a demokrácia és a diktatúra szembeállítása, egyébként helyes kis film. Awkwafina-t másban még nem láttam, ezért nem tudom eldönteni, az alakítása mennyiben épült a saját, valós karakterére, mindenesetre figyelemre méltó nőszemély.

Az elsőt benézhettem, viszont a másodiknál szerintem volt előzetes ráutalás is.

előzmény: Corso666 (#134)

2019-12-29 11:07:48 Joker (2019) Interracial Facial Creampie (?) #206

Nem vagyok a Joker ügyvédje, szerintem közepes film. Az Amadeusszal példálózni viszont felesleges, mivel az sem igazi életrajz, hanem egy fikciós színdarab megfilmesítése. :)
(Ja, csak utólag vettem észre, hogy te mazochizmusból nézel filmeket.)

előzmény: kovi1970 (#205)

Voltaképpen egy apa-fia "románc", a csajozás csak mellékszál.

A diplomamunkáját író fekete srác alkalmasint a filmhez intellektuálisan közelítő nézőt testesíti meg. Az ákombákomos füzet annyira elkápráztatja, hogy csak későn veszi észre a zombivá vált haverját, aki mintegy alkotói fricskaként egészen profán módon agyonüti, majd meggyalázza, ezt az utóbbit csak azért, hogy még undorítóbb legyen az egész. :)
A szerelmi bájitalról meg annyit, hogy ha frissen készül, akkor a tüzes menyecske pont nem a legtermékenyebb napjait éli! :P

Na, ennyit a szimbóleumokról meg a tudományosságról.

"nagy szerepe volt az egyik képnek"
Mikkelsen topless? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

előzmény: mimóza (#10)

Jó, hagyjuk. Let it snow.
(Mehet az offba :)

Áthelyezve a(z) Nyitva topikból.

Pedig léteznek szép, hosszú, boldog házasságok. Ahogy a nyitott kapcsolatok is működhetnek.
Aztán van, akinek az egyiktől fordul fel a gyomra, és van, akinek a másiktól.