Interracial Facial Creampie

Regisztráció: 2018. június 9. (3 hónap, 2 hét)

Bemutatkozás

Nem: ?
Születési év: ?
Lakhely: ?

Egyébként Lawrence-ről az a hír járja, hogy az eleve értékén felül sztárolt színésznő túl van a csúcson, a jelenlegi ideiglenes pihenője gyakorlatilag kényszerszünet.

előzmény: betti (#73)

Jelezném szelíden, hogy magam sem értettem ám félre, azok a bizonyos idézőjelek kiszúrják az ember szemét, egyébiránt az exploitation nem műfaj.

előzmény: dikalosz (#45)

Vehetjük úgy, hogy a felnyársalódás szimbolikus, ezért a túlélésben nem is kell racionalitást keresni.

Szándékos hibának tűnik, egyébként az IMDB-n is szerepel, csomó másikkal egütt. Egyetértek a magyarázatoddal (#36).
Egy ilyen becsapódás a valóságban sokkal durvábban roncsol (izomzat, belső szervek, gerinc stb.), de a csaj így is végzetes sérüléseket és vérveszteséget hever ki néhány óra alatt. Mellesleg tűzálló, és a teljes regenerálódáshoz elég neki pár korty sör, némi kábszi meg minimális alvás.

előzmény: necksprain (#39)

A 'MEXICAN BEER' feliratnak tükörírással kellett volna megjelennie a csaj hasán.

2018-09-06 21:43:19 [In Memoriam...] Interracial Facial Creampie #2345

RIP Magnum

2018-08-31 23:18:22 [In Memoriam...] Interracial Facial Creampie #2342

Szerintem az is kérdés, hogy Jakab Juli a színészi képességeit tekintve elég jó-e főszereplőnek.

2018-08-24 10:06:20 [Általános fórum] Interracial Facial Creampie #7571

Az influenszerség felszínes szélhámoskodás, ahhoz ennyi pont elég.

2018-08-23 21:51:56 [Általános fórum] Interracial Facial Creampie #7557

Látod, ez az előítélet. Az adatlapomon egyértelmű magyarázatot találsz a nicknevem jelentésére.