Interracial Facial Creampie

Regisztráció: 2018. június 9. (2 év, 5 hónap)

Bemutatkozás

Nem: ?
Születési év: ?
Lakhely: ?

Miután Jennifer Lawrence sorozatban vállalt el gyenge filmeket, az utóbbi 3 évben csak egyet forgatott, aminek még címe sincs (Untitled Lila Neugebauer Project). Nem tett jót a presztízsének a sok 6/10-es bóvli. Több év szünet után egy nagy nevekkel telezsúfolt Netflix-filmmel (Don't Look Up) tér majd vissza, ami akár jól is sikerülhet, de ott megint inkább sztárként fog felbukkanni, valószínűleg nem az alakítására fognak emlékezni. A másik két várakozó projektje sem túl ígéretes.
A franchise-ok nem tükrözik a színészi kvalitást, lásd Orlando Bloom.
A 60 alatti európai színészek hiánya talán annak is betudható, hogy Európában nem menedzselik úgy a színészeket, nincsenek "üstökösök", és nem is készül túl sok emlékezetes film. Nehéz nevet szerezni. (Ja, még Stellan Skarsgård simán elférne, persze ő is idős.)
Egyébként nekem ez egy szándékosan sokszínűre formált listának tűnik.

előzmény: MicaHiro (#10)

Hardy hiányát többen emlegetik. Tényleg szerethető, jó színész, de nem eléggé sokoldalú, megrekedt a közepes filmek szintjén. Fassbender tűnt még néhány évvel ezelőtt nagy reménységnek, de mára szinte elkallódott (a rossz szerepválasztások plusz a metoo miatt elővett régebbi bántalmazási ügy tehetett be neki). Aki okkal szerepelhetne a listán, az szerintem Adam Driver.
Érdekes, hogy a kevés európai közt nincs 60 alatti, ezt is lehetne boncolgatni.

Extázis 7-től 10-ig, Kapj el, ha tudsz, (K)eresztapa, A kis véreskezű

Ez lehetne a nap filmje (esetleg a Házibulival megosztva).

Áthelyezve a(z) Detour topikból.

Cuki vagy.

2020-11-20 17:15:52 Run (2020) / Fuss Interracial Facial Creampie (?) #1

Röviden, magyar szavak nélkül: Münchausen by proxy meets Misery.
A kiszámítható sztorit lejárt szavatosságú hatásvadászattal igyekeznek feldobni, és külön pontlevonás jár (már ha én is... szóval, érted), amiért kiderül, hogy a nő nem is az igazi anya.
Paulson nem rossz, de a film korlátai miatt mégsem nyújt annyit, hogy egyedül érte megérje "bekapcsolni a tévét".
Béna belsős poén: egy email címzéséből kiderül, hogy a lány kezelőorvosát Dr. Linda Qasabian-nek hívják, a Manson-lány és a film producere után elnevezve. Na, pont ennyire olcsó az egész.

Tiktokozó tiniket traumatizál.

2020-11-17 19:19:42 [Általános fórum] Interracial Facial Creampie #8912

Filmio - jobb név nem volt?
Ha már ünnep, benyomtam volna egy krémest (franciát, jóhogy), de a cuki nem nyitott ki.

2020-11-07 00:22:26 [Általános fórum] Interracial Facial Creampie #8872

Elvileg a fleabages csaj most belefirkált itt-ott a forgatókönyvbe.
Egy későbbi filmben Blofeld női változatát játszhatná Awkwafina.