velvetgristle

Regisztráció: 2018. május 22. (1 év, 10 hónap)

Bemutatkozás

Dimensions of Dialogue
5 2020-03-05 4,2
Eat My Shit

2 2020-02-24 2,7
Beyond Ultra Violence: Uneasy Listening by Merzbow

3 2020-02-01 ?
Bloody Night

2 2020-01-23 ?
Kitbull

4 2020-01-23 4,0
Hair Love

3 2020-01-23 3,6

2020-03-15 21:05:11 [Általános fórum] velvetgristle #8351

Ez a komment a "BRÉKING: ja, semmi" esete.

előzmény: PG (#8349)

2020-03-13 17:15:55 [Általános fórum] velvetgristle #8341

Már készül a Netflix-sorozat a koronavírusról.

Takeshi Kitano. Ő mindenhez is ért.

Innen is szeretném megköszönni az Angry Video Game Nerd-nek. A második fejezet egyértelműen a legjobb, legtalálóbb. Az első és az utolsó egy kicsit hosszabb a kelleténél, de úgy is öröm nézni, annyira igényesen van kivitelezve az egész.

A nyelv mondjuk elég gusztustalan volt.

Nicolas Cage és Sono Sion együtt?! Na ez nem lesz semmi.

Ő és ő ugyanaz a beteg f....

2020-02-13 15:48:26 [Egy filmet megérne...!!!] velvetgristle #92

Mondanám, hogy ebből lehetne, de a japánok olyan gyorsak voltak, hogy már az eset előtt több, mint egy évtizeddel elkészültek.

Elég összetett kérdés. Csak olyanok számítanak, akik később filmsztárok lettek? Ha nem, akkor Doug Stanhope, Bill Hicks, Louis C.K. és talán Steven Wright. Ha igen, akkor Rowan Atkinson és Sacha Baron Cohen mindenképp. Esetleg Steve Martin, de ő is inkább csak a stand up lemezei miatt.

2020-02-04 19:09:58 [Általános fórum] velvetgristle #8269

"Eredetinek nevezzük akkor őket? Szerintem kár volna, hiszen ismert panelekből építenek fel egy új (ráadásul meglehetősen igénytelen) történetet." Azért ez a mondat másra enged következtetni.

előzmény: MicaHiro (#8266)

2020-02-03 18:12:13 [Általános fórum] velvetgristle #8265

Én nem láttam a Jokert, szóval az én véleményem talán nem sokat nyom a latba, de amennyire én tudom egy egyszerű drámáról van szó, a hype az annyi, hogy ez a dráma történetesen egy képregény karakteré. "Úgy bánik azzal a karakterrel, mint előtte a mozivásznon senki." Ilyen hatást nem túlzottan nehéz elérni, már amennyire én gondolom. Ha a Joker nem a Jokerről szólt volna (értsd: forgatókönyv, szereposztás, rendezés ugyanaz, csak épp nem "képregényfilm") közel sem lett volna ekkora ájuldozás körülötte. És nem azért, mert nem jó a film (mégegyszer: NEM láttam a Jokert), hanem azért, mert egy képregény adaptációhoz KÉPEST meghaladta az elvárásokat. Szóval én holnap elkezdek leforgatni egy komoly drámát, nem érdekelne annyi embert, mintha holnap elkezdenék leforgatni egy komoly drámát - mondjuk - a Zöld Darázzsal a főszerepben. Nem mondom, hogy ez nem teljesítmény, de sokat elárul a közízlésről az, hogy ma már egy komoly drámát is csak úgy tudunk befogadni, ha belerakunk egy képregény-bohócot. Azzal is vitatkoznék, hogy ismert panelekből felépített filmeket nem lehet eredetinek nevezni. Ponyvaregény, Hetedik, 28 nappal később, akár még A hihetetlen család is. Eleve mit nevezünk "panelnek", ugye.

előzmény: MicaHiro (#8262)