velvetgristle

Regisztráció: 2018. május 22. (2 év, 5 hónap)

Bemutatkozás

3 2020-03-06 3,6
Muzné hry
The Male Game
5 2020-03-05 3,5

Az "I'd jerk off instead"-ből "Inkább levágom" lett.

2020-07-03 10:29:34 [JÁTÉK] velvetgristle #38568

Hukkle

A Happiness, pusztán azért, mert egyetlen egy mondat félrefordításával sikerült elrontaniuk az egész filmet.

2020-06-27 06:50:49 Square One (2019) velvetgristle (4) #1

Aki a Leaving Neverland alapján meg lett győzve, hogy a Michael Jackson ellen felhozott vádak valósak, annak nagyon ajánlanám a Square One-t. Itt nem csak sztorizgatnak öt órán keresztül, nem próbál senki elkönnyezni a nézettségért. Másfél óra alatt épp elég bizonyítékot tolnak az arcodba ahhoz, hogy legalábbis újragondold a vádakat. Tapasztalataim alapján kétféle tábor létezik: vannak a hardcore Michael Jackson-megszállottak, akik foggal-körömmel védik a "Pop Királyának" hagyatékát, és vannak azok az emberek, akik szerint az összes celeb — mi több, mindenki, akinek egy kicsivel több pénze van — egy narkóspedofilsátánistaalkoholista, minden vád jól kiérdemelt, szenvedjen csak, ha már egyszer ennyire híres meg gazdag. Én nem tartom magam nagy rajongónak, Jackson dalszövegei óvodás szintűek, a zenéje ótvar, utoljára nyolcévesen rajongtam érte. Tény, hogy elképesztően tehetséges ember volt, de ez minden, amit elismerni hajlandó vagyok. A vádakban viszont egyáltalán nem hiszek. Ha van még a világon bárki, aki a Leaving Neverlandet nem látta, annak azt ajánlanám, hogy előbb ezt tekintse meg, csak hogy később rádöbbenjen, mennyi mindent el lehet érni 0 bizonyíték helyett maximumon tolt szenzációhajhászattal.

2020-05-11 18:29:06 [JÁTÉK] velvetgristle #32816

Zsebtolvaj?

Nagyon jó kérdés — annyira jó, hogy per pillanat nem is tudnék rá válaszolni. Eredetileg hobbiból írtam és forgatókönyvnek készült, nemrég kezdtem el gondolkodni azon, hogy talán regénynek sem lenne rossz + olcsóbb mulatság. Az egész történet kész van a fejemben, de jól megírni az egy másik dolog. Nem egy nagy, forradalmi sztori, inkább csak egy szórakoztató ponyva lenne.

előzmény: Lady Ópium (#85)

Eddig is a nyelvtanulás volt az elsőszámú hobbim, ezután is azt fogom csinálni (habár a thai írásrendszernek köszönhetően vészesen közel állok az idegösszeomláshoz). Jövőre jó lenne letenni a TOCFL nyelvvizsgát, így a kínaiba is bele kellene húznom. Emellett végre újra olvasok, elkezdett érdekelni a shibari, valamint a készülő regényemből is megírtam legalább 5, azaz öt mondatot. Az más kérdés, hogy ez az egész mennyire produktív.

2020-03-15 21:05:11 [Általános fórum] velvetgristle #8351

Ez a komment a "BRÉKING: ja, semmi" esete.

előzmény: PG (#8349)

2020-03-13 17:15:55 [Általános fórum] velvetgristle #8341

Már készül a Netflix-sorozat a koronavírusról.

Takeshi Kitano. Ő mindenhez is ért.