Mimise

Regisztráció: 2018. május 9. (5 év, 10 hónap)

Nem: ?

Ant-Man
A Hangya
4 2018-05-09 3,4

2018-05-13 16:08:36 [Filmet keresek] Mimise #2304

Sziasztok.Van még egy pár film,amit keresek:

- Volt egy film,amiben egy csapat fiatal lezuhan egy barlanszerű helyre.A csapat között van apa-lánya is.Valami lények bukkannak fel,és megölik a csapatot.Van egy fiú,akire rázuhan egy kőtömb,de ott hagyják,hogy majd segítséggel visszatérnek.Elindulnak,majd a fiú kiabálni kezd,de mire visszaszaladnak,a srác már sehol,a lények elvitték őt.A vége felé a lány apja is meghal,és kiderül,a sok kicsi szörny mellett van egy nagyobb szörny is,ahogy a lány menekül.Emlékszik valaki ennek a címére?

- Sajnos nem sokat tudok erről írni,annyit tudok csak,hogy egy csajról szól,akinek az apja valami gonosz féle,az anyját megölte,és a csaj keresi az apját,hogy bosszút álljon rajta.A csaj egy különleges képességgel rendelkezik,le tudja állítani az időt,de csak pár percre.Ezzel kapcsolatosan ugrik be egy jelenet is.Leállítja az időt,amikor a szörnyek megtámadják őt és a barátait ,amikor harcolnak,hogy ki tudjanak menekülni abból a teremből,ahol éppen vannak.Ha ez alapján tudna valaki segíteni,azt szintén megköszönném.:)

Szia.Sikerült pótolni az előzményeket?:)Én kb 1-másfél hónap alatt pótoltam a filmeket,hogy összerakjam,mi miért,és hogyan következett.De sikerült,és elmondhatom,megérte.Ha gondolod,az Indavideo.hu--n,és a Videa.hu-n ezeket meg lehet találni.:)Ajánlom őket.

előzmény: mimóza (#69)

2018-05-09 20:48:06 [Filmet keresek] Mimise #2301

Sziasztok!Én jó pár filmet keresek,amiknek sajnos nem tudom már a címét.:(

1. Van egy film,mostanában játszhatták valamelyik adón,de nem jut eszembe a címe.Hasonló témáju,mint a Tudom,mit tettél tavaly nyáron.

2. Ez egy tini lányról szól,aki mindig versenyzik a szomszéd lánnyal,hogy ki legyen a népszerűbb.A kiscsaj,ha jól emlékszem,egy tündértől egy gyufát kap a születésnapjára,amiben 10 szál van,és ha meggyújtja,a listájáról mindig kívánhat valamit.

3.Régebben volt egy sorozat,amiben a főszereplő minden reggel megkapta a másnapi újságot,és rajta állt,hogy megmentse és segítsen a másnapi bajba jutottakon,baleseteken.Ez mindig sikerült neki.:)

4.Whoopi Goldberg egyik filmjének a címét keresem.Egy anya,lány,meg a nagymamája játszik benne,Whoopi az anyuka,és mindig bemennek áruházakba,és ruhákat vesznek.De nem pénzért,hanem mindig valami reklamációval,hogy ez a baja,az a baja a ruhának,és mindig kicserélik nekik a ruhákat,de persze a végén lebuknak.Meg valami elől bujkálnak,ha jól emlékszem,tanuskodniuk kellene egy bűncselekmény miatt.