Kempesbaba

Regisztráció: 2018. február 25. (2 év, 7 hónap)

Bemutatkozás

Star Wars,Iron Maiden,Bayern München,Agymenők,Madagaszkár pingvinjei.
Ez nagyjából le is fedi az érdeklődési körömet :))
Ja és gyógyíthatatlan Pán Péter szindrómás vagyok :D

4 2020-08-03 3,6
Flock of Dudes
Kocsmatúra
1 2020-08-02 ?

,,úgyhogy ha ez zavar téged, attól tartok, máshol kell keresni a problémát..."
Ne keress ott rasszizmust ahol nincs.
PEACE

Nagyon nem szeretnék belemenni a star wars filozófiájába, de a lényeg az hogy anno a galaktikus birodalmat konkrétan a harmadik birodalomról mintázták. Az eredeti trilógiában nem is volt más, csak fehér férfi karakter.
Szerintem ez így is volt jó, így éreztem autentikusnak.
Az utóbbi évek hozadéka hogy minden féle rassz-al, nővel-férfivel tele pakolták a birodalmi erőket.
Én ezt hülyeségnek tartom.
Thrawn üdítő kivétel volt, ezt meg is említik a regényben. (mondjuk nem azért volt egy igen jó karakter, mert kék a bőre, hanem annak ellenére)

Viszont az hogy egy szamuráj-copfos sárga csávó alakít egy elit birodalmi pilótát, az az egészet nevetségessé teszi...

És még a társaság is jó :D

2020-09-18 16:12:52 My Spy (2020) / Kémecském Kempesbaba (5) #1

Szórakoztató családi akciófilm (már ha létezik ilyen kategória) leginkább az Ovizsaru nyomvonalán.
Ahogy ott Schwarzenegger-nek, úgy itt Bautista-nak áll remekül a karakter. Nagyon bírom amikor ezek a bengák ilyesmi bohóc fazont alakítanak és nem csak a sztenderd hentelő állatot .
Aki még egyszerűen frenetikus az a kiscsaj. Olyan játszi természetességgel hozza az általa alakított karaktert, hogy le előtte a kalappal.
A sztori nyilván sablonos, a gonosz egydimenziós, bla-bla-bla, a lényeg az egysorosokban van, a poénokban, amikből a kislány is bőven kiveszi a részét.
Tehát sör, kóla, chips, play :)

2020-09-13 18:38:00 Mulan (2020) Kempesbaba (?) #8

Ki kellett gugliznom ,hogy ez mit jelent,de megérte. Minden nap tanulok itt valami újat :D

előzmény: Ragemarci (#7)

2020-09-09 14:20:32 [Általános fórum] Kempesbaba #8669

Csak halkan kérdezem,ettől most kinek lesz jobb?

2020-09-08 10:08:04 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Kempesbaba #25239

Na szóval. Sokszor alakulnak ki itt a KT-n kisebb-nagyobb viták, szerencsés esetben filmekről, művészekről, sokszor viszont teljesen az oldaltól profil idegen témákban. Mostanában ezek a viták eléggé elszaporodtak, én ezt valahol a pandémiához (is) vezetem vissza. Nincs ezzel különösebb baj, emberből vagyunk, a felgyülemlett feszültség, frusztráció valahol utat talál magának és előbb-utóbb kitör. Ezeket a kitöréseket kell a szerkesztőknek kordában tartaniuk.
Ami Ugort illeti, ő nálam régóta a Szent Megszállott státuszban van, de úgy érzem sokszor nagyon magára van hagyva különböző küzdelmeiben és átcsapnak a feje felett a hullámok.
Most, hogy keresgéltem a gondolataimat e témában, ránéztem az oldal úgynevezett impresszumára. Elég sok név szerepel ott, ahogy nézem mind jóval fiatalabbak Ugornál. Örvendetes lenne, ha ezek az emberek jobban segítenék a munkáját, több terhet levennének a válláról.
Ami az aktuális témát, a szavazás-nem szavazást illeti, szerintem semmi baj nincs azzal, ha valaki nem értékel egy filmet. Még mindig jobb, mint ha azt csinálja, hogy minden elébe kerülő filmre kapásból rávágja a karót (kőrisfa koporsó). Én magam is borzasztóan le vagyok maradva, főképp a régebben látott filmeknél, de különösebben nem stresszelek rajta. Ha újra nézem, vagy ha elém kerül valaki más értékelése és eszembe juttatja az adott művet akkor én is voksolok, ha van hozzá ihletem, akkor néhány szóban a gondolataimat is közzé teszem.
Tehát ez a téma pont nem az amin egymás fülét kéne rágni.

2020-09-06 12:09:47 [Box-Office] Kempesbaba #383

Nagyot akartak gurítani,de nem jött be.
De legalább hivatkozhatnak arra,hogy az emberek azért nem ültek be rá,mert féltek a vírustól...

előzmény: kaamir (#382)

2020-09-05 16:27:36 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Kempesbaba #25177

A csillagozás-szkeptikus az olyan mint az oltásellenes? :D

Áthelyezve a(z) Tenet topikból.