s912

Regisztráció: 2018. február 14. (1 év, 9 hónap)

Születési év: 1983

5 2018-02-20 4,0
The Man from Earth: Holocene
Az őslakó: Holocén
4 2018-02-14 2,0

1: Ha T2-ben megállították az ítélet napját, a Skynet hogy tud visszaküldeni Terminátorokat?
2: Carl miért csak SC-nak küldi a koordinátákat?
3: Miért pont függönyöket árul Carl?
4: Miért nem tudja Carl családja, hogy Ő nem ember?
5: Miért nem ugatja Carlt a kutyája?
6: Ki is tulajdonképpen Dean őrnagy?
7: Mit jelent a Rev-9 "jelölés"?
8: Ha SC "készíti fel" Dani-t, miért nem tud erről a jövőben Grace?

Az 5-ösre már válaszoltam leljebb :)
A többi pedig kiderül(ne) a következő részből?

A válasz: mert csak a veszélyes embereket/terminátorokat ugatja!

A történt és forgatókönyv "atyjai" és munkáik:
Charles H. Eglee - Piranha 2 és sorozatok (Shield, Dexter, Walking Dead)
Josh Friedman - Világok harca, TSCC sorozat, Avatar 2
David S. Goyer - Kickboxer 2, Penge 1-2-3, Batman kezdődik, Sötét Lovag (+ felemelkedés), Acélember, Constantine sorozat
Justin Rhodes - Új Robotzsaru (?)
Billy Ray - Tűzhányó, A dolgok állása, Phillips kapitány, Gemini Man

előzmény: Dangar (#14)

Ígért neki szép csipkés függönyt? :)

Egy kis T2, egy kis Salvation és máris kész a Dark Fate. Tinifilm, hatásvadász jelenetekkel tarkítva. Nincs mese, T2 időtálló, nincs ami megütné azt a szintet, de még a közelébe SEM ér.
Függönykereskedő Carl.. Cameron erről egyáltalán tud?

2019-08-30 08:27:58 True Romance (1993) / Tiszta románc s912 (?) #28

A háttérben pedig már ott türelmetlenkedik Tarantino Úr, hogy Ő is kaphasson, aztán jól megbeszélhessék a Becstelen brigantyk forgatókönyvét :)

Igen, vagy amolyan újjászületés, mint 2001: A Space Odyssey.
Norvégok előtt le a kalappal.
Röyksopp forever :)

előzmény: jesi (#10)

Gérárd Urat amúgy is "nagyra" értékelem (még ha az utóbbi időben az adós/orosz hírek miatt került a középpontba), arról nem is beszélve, hogy 25 éves a film..
Meg tudott lepni :)
az öngyilkosság is gyilkosság :(

2019-02-08 12:08:38 Glass (2019) / Üveg s912 (4) #46

Bruce papa vízbefolytása előtti jelenetek egyike, amikoris fia szól a kommandósoknak, hogy az apja a "jó" és hogy a víz nem tesz neki jót. Gyenge ugyan, de még bőven "menthető", úgyhogy legyenek kedvesek segíteni neki. A fiút elviszik az egyik kocsi mellé és kb. ennyi. Aztán doktornővel kézfogás, meglátja, amit kell, majd elengedi a kezét (mondjuk Bruce papa engedi el a doktornő kezét, nem fordítva - és lehet, hogy itt kell(ene) keresni az "értelmet") és a SWAT-os belefolytja a vízbe. Jelenetváltás: McAvoy haldoklása. Az utána lévő jelenet, amikor a "hóhér" SWAT-os bal oldalon áll, jobb oldalt pedig egy másik SWAT-os próbálja újraéleszteni, a fiú pedig közöttük várakozik. Pár másodperc után feladja az újreélesztő SWAT-os és a srác elkezdi löködni a SWAT-osokat: "szemetek, megöltétek Kenny-t".
Twitteren meg kell kérdezni Rendező Urat :)
szerk.: ez amolyan "művészi" húzás lehet, mint a Titanic vége. De ismét igazad kell adnom Neked, mert ha más nem, akkor Ha van bármilyen újraélesztési színjáték, az inkább neki szól (Josephnek)

2019-02-08 08:56:28 Glass (2019) / Üveg s912 (4) #44

Nincs semmilyen média :( Továbbra sem értem azt a részt ..

előzmény: s912 (#34)

2019-02-07 08:19:35 Glass (2019) / Üveg s912 (4) #42

Pontosan. Üvegben mondja is, hogy 19 éve rossz társaságba keveredett.. blabla.. :)

előzmény: whiteman 01 (#41)