LockkerDee

Regisztráció: 2017. november 4. (7 hónap, 3 hét)

Rendezők: David Lynch, Louis Lumière, Quentin Tarantino, Ridley Scott, Sergio Leone

Születési év: 1995

Scooby-Doo and the Cyber Chase
Scooby-Doo és a Virtuális Vadászat
2 2018-06-17 3,2
Scooby-Doo and the Alien Invaders
Scooby és az idegen megszállók
3 2018-06-17 ?
Scooby-Doo Meets the Boo Brothers
Scooby-Doo és a Boo bratyók
4 2018-06-17 3,5
Scooby-Doo on Zombie Island
Scooby-Doo a zombik szigetén
4 2018-06-17 2,9

2018-06-04 14:29:31 Luvnya (2018) LockkerDee (4) #2

Köszi, hogy felkerült! Szerintem nagyon jól, kikerekítve és átdolgozva csinálta meg a rendező a Family Guy 20 másodperces ötletét, amelyből egy jó kis belső vágásokkal teli, audio-vizuálisan archaikus rövidfilmet hozott létre. Nulla szöveg, abszolút dráma. Ebből a két pólusból sok esetben nem tudnak kihozni valami teljes értékű filmet, rövidfilmet, alkotást.. De úgy érzem itt sikerült. A bohóc kimondottan creepy, ügyes kis rövidfilm.

2018-04-15 20:29:08 Hercules (1997) / Herkules LockkerDee (5) #21

Ez a mese az, amely minden klisétől mentes olyan értelemben, hogy egyszerűen és a gyerekek számára közérthetően mondja el, hogy a nem a fizikai erő, az izom számít, hanem a szív, az érzelmek és, hogy miképpen tudunk dönteni egyes helyzetekben. Klisé persze, hogy: Nem az erő számít, hanem a szív. De olyan kontextusba van helyezve az egész tanmese, hogy ezáltal válik annyira meghatározóvá és zseniálissá. Végig követhetjük a hős odüsszeia jellegű utazását, ahogy identitását és önmagát keresi, próbál megfelelni másoknak de végül rájön mi is számít igazából. Emellett a felnőtteknek is ugyanúgy szórakoztató mint a gyerekeknek, tele van poénokkal.

A SOnita című dokumentumfilmet nem találom az oldalon. meglepődtem mert itt zinte mindent fel lehet lelni a Szerb filmen kívül :D 2015-ös dokumentumfilmről van szó, ami egy afgán lányról szól, aki hip-hop karriert szeretne kiépíteni magának de akulturális és vallási korlátok miatt ezt nem teheti meg, az ő álmáról, annak megvalósítására tett lépésieről és mindennapi kulturális hagyományokban gyökrezendő diszkriminatív problémáiról láthatunk egy másfél órás doksit.
Fel lehetne ezt vinni az adatbázisba?
Köszönöm előre is!

Nem látom az Egy szent szarvas meggyilkolását.. de azért már láttam :) ja mert az december :O

Szegény Porkins. Megsütötték a birodalmiak! :(