Norbert Simon

Regisztráció: 2017. október 24. (1 év, 8 hónap)

Rendezők: Alfred Hitchcock, Christopher Nolan, James Cameron, Quentin Tarantino, Steven Spielberg, Vittorio De Sica
Színészek: Alain Delon, Audrey Hepburn, Grace Kelly, Gregory Peck, Harrison Ford, James Stewart, Jude Law, Matt Damon, Ray Milland, William Holden
Műfajok: dráma, film noir, horror, thriller
Országok: amerikai, angol, francia, olasz
Korszakok: Főként az 1940-es,1950-es és 60-as évek.

Születési év: 1989

5 2018-12-25 4,3
Jurassic World: Fallen Kingdom
Jurassic World: Bukott birodalom
1 2018-09-06 2,6

Leginkább én is az atmoszférát tudom kiemelni ami tetszett, nagyon jól meglett alkotva, a történet is egész jóra sikeredett.

Ilyen filmmel én még nem is emlékszem ,hogy találkoztam volna. ( Biztos nem) Gyakorlatilag nincs története de szépsége annál inkább. Nagyon különleges alkotás! ( Nekem is a piteevés jelentette a csúcsot.)

Zseniális!!! Lenyűgőző!!! Első percétől az utolsó percéig!!!

Még talán sosem éreztem ilyen kellemességet, ilyen nyugalmat egy film nézése közben. Csodálatosan szép alkotás! Ide nem is kellenek a szavak.

Nemrégiben sikerült beszereznem és megnéznem a filmet. Klisé ide és klisé oda a nagyszerű színészekkel abszolút nézhető és szerethető film.

2019-04-27 22:39:12 The Nun (2018) / Az apáca Norbert Simon (1) #23

Nézhetetlen!

Nem tudom miért de nekem ez a film eddig kimaradt az életemből. Nem mondanám azt ,hogy megszerettem de azt sem ,hogy nem nyerte el a tetszésemet. Nekem párszor volt olyan érzésem mintha olyan egyhangú lenne ez a film. Én izgalmasabbat vártam ettől a filmtől. Bennem akkora nyomot ez nem tudott hagyni. Meglehet ha sokkal korábban néztem volna meg a filmet akkor még ha nosztalgiából is pozitívabban értékelném de így ennek hiányában sem tudom 3 csillagosnál jobban értékelni. Az Al Pacino nagyon jól játszik sőt túl jól ahhoz ,hogy a többieket említsem.

2018-12-25 21:26:57 Suspiria (1977) / Sóhajok Norbert Simon (5) #71

Színpompás, mutatós, izgalmas történet. Nem kihagyni! A zene pedig mindent visz nálam. Horrorrajongók esti meséje!

Másodjára is megnéztem a filmet. Második nekifutásra már jobban bejött. Első nekifutásra nekem egy kicsit szokásos sztorinak tűnik de második megnézése után már máshogy tekintettem rá. A karakterek véleményem szerint nagyon jók. A sztori jól felépített és ráadásul több témát is körbejár mint például a homoszexualitás, megcsalás, családi problémák, házasságon belüli konfliktusok ( pl anya-lánya közti konfliktus ). Van benne némi humor, vicc mely nagyon jól kombinál egy egy adott helyzettel vagy témával. A végén a csavar nagyon komoly és nekem már ezért ötre csillagozom a filmet.

Számomra a végignézés is egy komoly kihívást jelentett...