trojai

Regisztráció: 2017. október 22. (6 év, 5 hónap)

Nem: ?
Születési év: ?
Lakhely: ?

2017-10-22 16:57:02 [Filmet keresek] trojai #2178

Sziasztok!
Egy spanyol vagy olasz filmet keresek, amit régen láttam, nagyjából leírom a tartalmát:
A film egyik fő eleme, hogy néha fekete-fehér, néha szines, ez mindig váltakozik a film során.

Egy kövérkés nőről szól, akit azt hiszem Maria-nak hívnak, de nem biztos, és elhagyja a férje, ő pedig egyik nap megsajnál egy bánatos férfit a helyi kocsmában és "megvigasztalja" egy kis szexszel, a férfi pedig hálából pénzt akar adni neki, de a nő azt mondja, hogy a templomnak adományozza oda. Aztán egyre több férfi keresi meg és mind pénzt adományoz a templomnak a nővel való szexért cserébe.

A filmben főszerepet kap egy pap is, aki az új templomra, vagy a templom felújítására gyűjt, neki komoly dilemmát okoz amikor megtudja hogy honnan gyűlt össze a pénz. Majd kimegy a sivatagba és keresztre feszíti saját magát.

Majd a férj megtudja mit művel a felesége, és bosszút akar állni, ő is vigasztalni akarja a falu nőit, el is vonul egy pajtába egy nővel, pár nő (mind házasok) sorban állnak a pajta előtt hogy velük is majd, de a második vagy harmadik után kifullad, feladja, és elmegy bocsánatot kérni a feleségétől.

Nagyjából ennyire emlékszem, koszi ha valaki tudja a film címét.