Alex2000

Regisztráció: 2017. július 4. (6 év, 8 hónap)

Nem: ?
Születési év: ?
Lakhely: ?

Kedves Ubul!!Igen igazad van!!Igy elgondolkodva szerintem is a szerep miatt játszotta túl kicsit!De teljesen megérdemelt volt szerintem az oscar!!

előzmény: Ubul (#91)

Sziasztok!!Valamelyik nap ment a tv-be késö este ment és gondoltam megnézem mert már régóta megakartam nézni!Ilyen jó filmet nagyon régen láttam!Bradley Cooper iszónyatosan jó tud szinészkedni ezt már többször bizonyította!!Lawrence nem jött be annyira néhányszor kicsit tuljátsza!De Niro fénykorát idézte!!szóval nekem nagyon tetszett és a szerelmi szál is nagyon jó!!David O Russel meg egy zseniii!!!!nálam 5!!mindenkinek szép napot!!!!!

2017-07-05 17:11:44 Spider-Man (2002) / Pókember Alex2000 (?) #16

Nekem nagyon tetszett!!Kiválóan lekötött engem és jobbban bejött nekem mint a csodálatós pókember Tobey Maguire jól hozzta pókembert nagyon bejött nekem ahogy játszott!Nekem a kedvenc szuperhösös filmem!!

2017-07-05 14:24:26 Lincoln (2012) Alex2000 (?) #72

Sziasztok!nekem nem tetszett nagyon vontatott volt és unalmas!Daniel-Day Lewis jó benne ennyi az összes pózitivum!3

Igen igazad van critixx pedig 1999-ben nem volt olyan erös a mezöny simán beférhetett volna a jelöltek köze!!

Elképesztően jó film szerény véleményen szerint!Az egyik legjobb ha nem a legjobb film a témaba és Edward norton alakitása elképesztő szerintem ö érdemelte volna meg az Oscart Roberto Benigni helyett!