Tudomisén

Regisztráció: 2017. április 24. (6 év, 10 hónap)

Rendezők: Alfred Hitchcock, James Cameron, Stanley Kubrick, Steven Spielberg
Színészek: Charlize Theron, Ed O'Neill, Jack Nicholson, Jodie Foster, Katey Sagal
Műfajok: fantasy, vígjáték
Korszakok: Animációsfilmek majd kaland, horror és jelenleg látványfilmekre vagyok a vevő legjobban:)

Születési év: ?

The Avengers
Bosszúállók
3 2021-06-16 3,8

2021-06-16 22:24:15 Enchanted (2007) / Bűbáj Tudomisén (4) #29

Jó film meg tényleg ötletes is, de néhol már kínosan édi-bédi, tündi-bündi.

2021-06-16 22:13:53 Scream (1996) / Sikoly Tudomisén (5) #57

A kedvenc horrorfilmem! Klappol benne a misztikum és a humor része is, anno hatalmas nyomot hagyott bennem. Végre van egy olyan nem-hivatalos oldal ahol nem könyvelik el instant közepes, gyilkolászós, tucatfilmnek csak azért mert a horrorra akadva parodizálta...

Előítéletekkel álltam neki, mivel ugye egy nagy klasszikushoz nyúlt, de hatalmas felüdülés volt:) Pörgős volt, feszült és erőteljes+ nem minden jelenete ugyanaz mint ami az eredetiben van így már ki sem mertem következtetni mi lesz a vége:) Tulajdonképpen az alapötletet átvette és onnantól kezdve semmi köze nincs a két filmnek egymáshoz:-) Amúgy baromi jól is nézett ki a film, ez a videóklipes megjelenítés nagyon jól állt, főleg a gyilkolászós jeleneteknél ütött! :). A szereplők is nagyon jók voltak ezek a karakterek sokkal szerethetőbbek voltak, főleg a vizespólóverseny nyertes Biel kisasszony:'D Összességében nagyon pozitív csalódás és ritka kivétel, hogy jól sikerül a felújított változat is! A film végére teljesen elfelejtettem, hogy honnét is indult ezaz egész Texas-őrület annyira eltér az eredetitől, de ez cseppet sem zavart:D

2021-06-16 21:36:41 The Heat (2013) / Női szervek Tudomisén (4) #17

A sztori sablonos, de Melissa McCarthy engem mindenért kárpótolt:'D Agyatlan kikapcsolódás, de imádtam:)

Egyszer nézős, unalmas, felejthető, pedig sokkal nagyobb durranásnak hittem azok alapján amiket hallottam, meg az alapötlet is tetszett, hogy 12 gyerek, jó ég:'D. Szerintem a film nem tudta eldönteni, hogy most fekve röhögős vígjáték legyen, hogy 12 gyerekkel mennyi baj van vagy űbercuki családi dráma SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hogy az apa előbbre teszi a munkáját mint a családját. Plusz számomra némelyik gyerek kimondottan irritáló volt, pl a békáért sipákoló kissrác, vagy az "én vagyok a Local-Badgirl" kiscsaj aki kitalálta, hogy mártsák bele Ashton Kutcher gatyáját a húsba, a nevüket már nem tudom:P. Pedig szerintem sokkal többet kilehetett volna hozni belőle. A folytatás tökéletesen hidegen hagy:-)

Nekem tetszett bár nem lesz sose a kedvencem.
Lol a wiki írja mekkorát hasalt anno mikor bemutatták de durva:OO

2017-05-21 23:14:23 The Grudge 2 (2006) / Átok 2. Tudomisén (1) #9

Se eleje se vége a sz*pós szájú r**gyó járkál ide oda az iskolás csaj meg hisztériázik. Azt hiszik a néző szerint a kisgyerek most húhade ijesztő, de mi csak röhögünk a sok szerencsétlenen, hogy mitől vannak ezek beszarva ez csak egy falfehér gyerek?? Nevetséges, vérlázítóan sz*r, szívesen találkoznék a rendezővel és átrendezném az arcát, hogy nyolcszázadszorra se tudja ugyanazt a hányást összedobni vállalhatóra.
10/-100000000000000000000000000000000000000

A kört alapjáraton egy jó filmnek tartom bár ez a hype körülötte egy pindurkát erős, de még jó... na de ez kimondottan fos. A buszoson kívül egyszer nem ijedtem meg vagy lepődtem volna meg, ugrálunk néha az időbe, de ez sem teszi érdekessé a filmet. És sajna SMG sem tudott mit kezdeni ezzel a kakikupaccal

2017-05-21 23:03:28 Scream 4 (2011) / Sikoly 4. Tudomisén (5) #24

Jó bár azért az első 2 tényleg szuper hangulatához vajmi köze nincs, ráadásul a „mesterhármasnak":D annyira nem állt jól ez a rohangászás, hogy fúú...

2017-05-21 23:01:54 Scream 2 (1997) / Sikoly 2. Tudomisén (5) #12

Szerintem tök rendben van bár tudom, hogy a sikolyokat nagy divat lepontozni, de szerintem szinte mindent hozott abból ami miatt nekem az első nagykedvencem leszámítva azt, hogy itt már távolodunk el a TINIhorror fogalmától itt ez inkább már csak horror