Dangar

Regisztráció: 2017. január 23. (2 év, 9 hónap)

Műfajok: horror, sci-fi, thriller

Mennydörgő robaj
2 2019-08-15 2,2
Utcalányból Szűzmátka

1 2019-08-05 1,1

Az egy másik autós franchise - és minőségileg inkább az a teszkós...

Jesszum...akkor inkább visszavonok mindent! :D

Ford vs Ferrari
Le Mans '66

Az "Aszfalt Királyai" szvsz baromi panel, fantáziátlan cím. Úgy hangzik, mint valami lo-budget Film+ műremek. Nem probléma csak megjegyzés.
De ez legyen a legnagyobb baj a filmmel.

Az eredeti például?

előzmény: Kempesbaba (#2)

A magyar cím kiötlője szokás szerint kitett magáért...

Battle Royale light.

1. Ezt megmagyarázzák a Legion-nal.
2. Ki másnak küldené? Csak őt ismeri (a családját leszámítva) + segíteni akarja, mert bűntudata van.
3. Nem hiszem, hogy mondjuk a rágcsáló/rovarírtó (exterminator - érted...) kevésbé lenne vicces. :)
4. Kétlem, hogy túl jól fogadnák...
5. Ezt én is kérdezhetném. Kérdeztem is! :)
6. Nekem inkább az fura, hogy lazán odaad hitech háborús technikát valakinek, akit "50 államban köröznek". Jól ismerhetik egymást régről.
7. Revenant? Revolution? Jó kérdés.
8. Talán nem beszéltek erről...

9. SC, hogyan győzte le a Legion visszaküldött gépeit mindenféle segítség nélkül?
10. A Rev9 kommandósok seregeit kaszálja le, de nem bír egy öregasszonnyal, egy tuningolt humanoiddal meg egy rozzant, múlt századi terminátorral?
11. A Rev9 miért töri ki folyton a szélvédőket, ha át is tud "folyni" a szilárd tárgyakon (szalagkorlát pl.)?
12. Nem gáz, hogy Arnie és a Rev9 roncsait csak úgy hátrahagyták? (mint a sérült chip meg a kar a T1-ben)

előzmény: s912 (#25)

Ez sántít, hisz még a Rev9-et is kiszúrta a kutya, pedig annál fejlettebb vas nincs. :)

előzmény: unrealnoise (#16)

Amúgy szerintetek Carl kutyája miért nem ugatott egyfolytában vadul a - beszivárgó terminátor - gazdájára?

Ez a film már most abban a szerencsés helyzetben van, hogy legyen majdan bármilyen szörnyűséges is, egyszerűen fizikai képtelenség, hogy a két korábbi CA hulladékot alulmúlja - sőt, látatlanban is borítékolom, hogy fényévekkel jobb lesz, pedig eszemben sincs ám megnézni!