akdestroyer

Regisztráció: 2016. november 17. (7 év, 4 hónap)

Nem: ?

5 2018-11-06 3,5

2023-11-22 17:36:22 [Filmet keresek] akdestroyer #3213

Köszönöm!!

2023-10-25 16:59:53 [Filmet keresek] akdestroyer #3191

Sziasztok, én asszem egy vígjátekot keresek, ahol egy botcsinálta páros szerencsétlenkedik, asszem autóval vannak, és állandóan a rendőrörsön kötnek ki. Ott folyamatosan úgy felidegesítik a rendőrfőnököt, hogy a film végén az azt mondja a segédjének hogy kísérje ki őket a megyehatárhoz, ha addig bármit elkövetnek, akár gyilkosságot, az se érdekli. :D

Ennek a címe megvan valakinek?

Szerintem meg nagyon jó kis mozi lett.
...
Ilyenkor mi van?
Sodródjak a trenddel, és toljak rá egy 1-est?

Megnéztem és...
Tudom, az első rész sem volt bonyolultabb egy jobb CSI epizódnál, viszont kapott a film egy olyan badass főhőst, akitől csak John Wick nem szarna be azonnal, kaptunk még mellé valami embertelen jó atmoszférát, fényképezést, hangot, vágást, a cselekmény végig a realisztika talaján maradt, és Rosamund Pike instant harcsaszáját leszámítva a színészek is kiváló alakítást tettek le az asztalra. És ez nálam már elég volt egy hatalmas ötöshöz.
Az új résszel szemben nem voltak túl nagy elvárásaim, csak látni akartam Reachert ahogy még 2 órán keresztül nyomoz, és rendet rak... Szóval nem volt magasan a léc, mégse sikerült megugrani.
Katasztrófa.
Az előzetes akcióorgiát ígért, a végeredmény mégis egy Taken 3 remake lett, ahol az apa lánya szál számomra a Wasabi - Mar, mint a mustár legrosszabb pillanatait idézte meg, és amúgy is tök felesleges volt. Szóval sok drámát kaptunk, amit néha félbeszakított egy kis akció, a krimi meg érdeklődés hiányában elmaradt.
A történet központjában álló rejtély bagatell, és ad hoc módon oldják meg, maga a főgonosz 5 percet kap a filmben, másik főgonosznak beállított figura egy az egyben a Bourne-féle treadstone programból lett átemelve, és súlytalan.
Nem sokan hittek benne hogy Lee regényeit sikerül filmre vinni, vagy egyáltalán érdemes megpróbálkozni vele, mégis sikerült, méghozzá nem is akárhogy. A második rész meg szépen beleállította az egész projectet a földbe. Sírnom kell.
Csak azért kettes mert Jack Reacher.