Bogár Bence

Regisztráció: 2016. október 13. (1 év, 8 hónap)

Bemutatkozás

Sziasztok, Bence vagyok.
Már egészen kis korom óta érdekelnek a filmek. De mondhatni, hogy akkor kezdtem el igazán nagyon filmeket nézni, mikor egyszer még 2013 végén betévedtem a 47 Ronin vetítésére a moziban. Előtte nem igaz (csak ritkábban) látogattam a filmszínházakat, azóta viszont rendszeres vendég vagyok a multiplexekben.
Kedvenc műfajom a gengszterfilm, imádom Martin Scorsese összes rendezését egyúttal. Kedvenc filmem? Talán a Taxisofőr, habár az ugye nem gengszteres. Szóval mindenki nézze meg, mert az nálam extra pont. Ha meg nem érdekel, nézd meg akkor is. Megéri ;)
Azt mondom, legyen egy filmnek értéke, mondanivalója. Vagy legalább minimum egy kevés értelme. Az agypusztító darabokat kerülöm, s csak és kizárólag vérre/trágárságra kihegyezett filmek sem az én világom. Sokkal fontosabb a hangulat, atmoszféra, vagy legalábbis a stílus.
Ja, és egyébként írok is a filmekről, http://criticsoffice.gportal.hu/ Ha érdekelnek szerény kis írásaim, eszmecseréim, nyugodtan kattintsatok. Premier kritikákat sajnos nem tudok hozni (mivel a sajtóvetítés ugye Pesten van), de igyekszem 1-2 nap késéssel megnézni amit szeretnék.
Oldalam a Facebookonis elérhetőhttps://www.facebook.com/criticsoffice/ (ez kicsit reklám volt, de talán nem gond. ;) )
Írok továbbá a Hessteg és a Cinemániás oldalára is néha-néha, tehát ha ott találkoztál már a nevemmel, az nem a véletlen műve.
Egyébiránt sorozatokat is szeretem. Kedvencem az Odaát, The Walking Dead, Kaliforgia, Trónok harca mesternégyes talán. Hank Moody amúgy is nagy példaképem. (ne kérdezzétek miért, csalódnátok :D)
Néhanaptyán játszok is, egyébként a Witcher 3 a kedvenc, meg az Asassin's Creed több része is. Imádom a felfedezésre váró, nyitott világokat, amiket be lehet járni, fel lehet fedezni.
Ja, és olvasok is. Képregényt is, könyvet is, ahogy csak időm engedi. Mindegy szinte mit, csak legyen magával ragadó és igényes. Ezek nálam alapfeltételek.
Zene terén rock jöhet bármilyen mennyiségben, de kedvelem a jazz és blues muzsikát is. Ellenben a rap, meg a manapság menő zenék nagy részét nem kedvelem és kerülöm, ezekkel engem vallatni lehetne.
Valamint még kutyázok is, ha időm engedi. (S Hank módjára próbálom szerény kis életemet egyenesben tartani :D)
Ha még esetleg eme regény után valaki még szeretne kérdésekkel zaklatni, áldásom rá. Válaszolok, s legjobb tudásom szerint nem harapok. ;)

Rendezők: Christopher Nolan, David Lynch, Francis Ford Coppola, George Miller (II), Guy Ritchie, Martin Scorsese, Nicolas Winding Refn, Quentin Tarantino, Sergio Leone, Steven Spielberg
Színészek: Anne Hathaway, Anya Taylor-Joy, Brad Pitt, Brie Larson, Charlie Hunnam, David Duchovny, Emily Blunt, Emma Stone, Ewan McGregor, Felicity Jones, Gal Gadot, Jared Leto, Jessica Chastain, Leonardo DiCaprio, Mia Wasikowska, Michael Keaton, Michelle Williams, Mickey Rourke, Robert De Niro, Robert Downey Jr., Russell Crowe, Ryan Gosling, Tom Holland
Műfajok: akciófilm, dráma, kalandfilm, történelmi film
Országok: amerikai, magyar, olasz

John Carter

3 2018-06-11 2,8

2018-06-03 00:14:08 Future World (2018) Bogár Bence (1) #3

Nem tudtam végignézni...

Nehéz lesz kivárni a folytatásig hátralevő időt.

Nincs hozzá valahol magyar felirat?
Nem találtam sehol. Ha valak tudna segíteni, azt megköszönném.

Úgy fest én leszek az egyetlen aki nem nézi meg most hogy felkerült a néztre angolul, hanem inkább megvárom itthon moziban. :D

Számomra ez ötös, magával ragadott. Imádom az ilyen hosszú filmeket, ahol nem kell kapkodni és tényleg be tudják húzni a nézőt. Sajnálom, hogy akkorát bukott anno. Szerintem nem érdemelte meg.

2018-04-02 21:53:31 Ready Player One (2018) Bogár Bence (4) #13

Kifejezetten tetszett. Mit mondjak, volt benne pár igazán "ragyogó" jelenet. :)

Ez komolyan több mint 5 órás film? És volt aki egyben megnézte az egészet? :D
Bár mondjuk igaz, hogy ott van a Volt egyszer egy Amerika, ami 4 órás játékideje ellenére is egyben kellett megnéznem olyan zseniális volt.

Köszi a választ, ezzel feldobtad a napomat. :)

előzmény: Mikkey (#2)

Vajon ebből tényleg nem lesz magyar bemutató? :(

Részemről egyértelműen megkapja az ötöst. Nagyon megérdemelné az Oscart!