Dezsmant

Regisztráció: 2016. szeptember 14. (1 év, 5 hónap)

Bemutatkozás

Szeretem a filmeket, zenét, sportot, szórakozást.

Rendezők: Brian De Palma, Christopher Nolan, Clint Eastwood, David Zucker, Francis Ford Coppola, Frank Darabont, John Woo, Luc Besson, Martin Scorsese, Michael Bay, Michael Mann, Quentin Tarantino, Ridley Scott, Sergio Leone, Steven Spielberg, Tony Scott
Színészek: Anthony Hopkins, Arnold Schwarzenegger, Brad Pitt, Bruce Willis, Christoph Waltz, Clint Eastwood, Denzel Washington, Dolph Lundgren, Eddie Murphy, Gene Hackman, Jason Statham, Jean Reno, Jean-Claude Van Damme, Leonardo DiCaprio, Michael Madsen, Nicolas Cage, Robert De Niro, Samuel L. Jackson, Sean Connery, Sylvester Stallone
Műfajok: akciófilm, dráma, horror, krimi, thriller, vígjáték, western

Születési év: 1987
Lakhely: ?

The Hills Have Eyes
A domboknak szeme van
4 2018-02-21 3,4
The Last House on the Left
Az utolsó ház balra
4 2018-02-21 3,4
La casa sperduta nel parco
Ház a park szélén

4 2018-02-19 3,5
The Exorcism of Emily Rose
Ördögűzés Emily Rose üdvéért
4 2018-02-19 3,5

Hát borzalmasan unalmas és vontatott egy film volt végig, ennél csak a galaktikus útikalauz stopposoknak című film volt szarabb minden nevesebb filmjére 5-öst adtam mert rohadt jó rendező Ridley, de ez valahogy nem igazán sikerült, az új sokkal jobb.

Teljesen jó film, csak azért adtam 4-est mert a katasztrófarész nem volt eléggé kidolgozva a legtöbb filmnek azért a háromnegyed részét kiteszi ez a rész, itt viszont nem kicsit kiszámítható volt és túl gyorsan megtaláltak és hoztak ki mindenkit, bőven ki lehetett volna hozni 2 és fél órát belőle mint a legtöbb katasztrófafilmből.

Hát egész jó film volt de a vége úgy el lett b**va, hogy hihetetlen csatlakozok az előző hozzászólókhoz, na meg hogy egy molotov koktéllal egyből felrobbant egy űrhajót baromi eltúlzott volt aztán go a túlélőkhöz sima úton keresztül ez milyen már...

Nagyon jó vígjáték annyit lehet rajta röhögni mint az 1973-as nagy kóceráj című filmen, szerintem a home video mennyiséget is jól eltalálták :)

Hosszú idő után ismét egy tényleg jó dráma és kalandfilm ami tényleg leköti az embert, nagyon jó :)

2017-09-17 22:10:56 It (2017) / Az Dezsmant (5) #59

Sokkal jobb mint a 90es verzió végig izgalmas nincsenek benne vontatott részek és a poénok is hatalmasok.

2017-08-25 23:49:56 The Experiment (2010) / A kísérlet Dezsmant (3) #14

Az hogy az egész csak egy gyenge utánzat volt összecsapott rendezéssel együtt.

2017-08-21 21:00:22 The Experiment (2010) / A kísérlet Dezsmant (3) #12

Csak azért adtam meg a 3ast mert láttam már nézhetetlenebb és borzasztóbb filmet is ennél, de ez halvány utánzata az eredetinek, a sztori csapni valóan volt össze hozva nem volt rendesen kidolgozva, próbálták utánozni az eredeti kemény jeleneteket még durvábbakkal de nagyon nem jött össze, a végét meg úgy lecsapták 5 percben hogy az embernek sírni lett volna kedve. Ha már remake-et akarnak összehozni legalább törekedhettek volna arra, hogy minél többet kihozzanak belőle mint az eredetiből de ez nem jött össze.

Csak azért adtam rá 3-ast mert jól volt megcsinálva a film, amúgy egy gyenge utánzat Maguire a Pókember és kész, ez olyan mintha a Terminátort valami noname ember játszaná botrány lenne az is.

Ez egy nagyon jó film, nem is tudom, hogy maradt ki eddig a fordulatok benne nagyon jók, végig izgalmas, érdekfeszítő, a brooklyn mélyén című filmhez tudnám még hasonlítani.