Dezsmant

Regisztráció: 2016. szeptember 14. (3 év, 1 hónap)

Bemutatkozás

Szeretem a filmeket, zenét, sportot, szórakozást.

Rendezők: Brian De Palma, Christopher Nolan, Clint Eastwood, David Zucker, Francis Ford Coppola, Frank Darabont, John Woo, Luc Besson, Martin Scorsese, Michael Bay, Michael Mann, Quentin Tarantino, Ridley Scott, Sergio Leone, Steven Spielberg, Tony Scott
Színészek: Anthony Hopkins, Arnold Schwarzenegger, Brad Pitt, Bruce Willis, Christoph Waltz, Clint Eastwood, Denzel Washington, Dolph Lundgren, Eddie Murphy, Gene Hackman, Jason Statham, Jean Reno, Jean-Claude Van Damme, Leonardo DiCaprio, Michael Madsen, Nicolas Cage, Robert De Niro, Samuel L. Jackson, Sean Connery, Sylvester Stallone
Műfajok: akciófilm, dráma, horror, krimi, thriller, vígjáték, western

Születési év: 1987
Lakhely: ?

Extremely Wicked, Shockingly Evil, and Vile
Átkozottul veszett, sokkolóan gonosz és hitvány
4 2019-10-19 3,4

Walk the Line
A nyughatatlan
4 2019-08-17 4,0

2019-10-13 14:39:05 Joker (2019) Dezsmant (5) #133

Megadtam neki az ötöst még ha gyengén is, viszont nagyon jól fel lett építve, hogy honnan indult és mért vált Jokerré. Ez is mint a Volt egyszer egy Hollywood lassan indul be és utána válik izgalmassá. Durva, kissé megrázó, fordulatos és van társadalmi mondani valója is, így tudnám jellemezni.

Szerintem teljesen jó lett mivel 2 kötetes maga a könyv is előfordulhat, hogy változik a történés is, viszont izgalmasabb volt mint az első rész, jók voltak az első részben lévő visszaemlékezések, továbbá a bohóc eredete is. Az 1990-es verzió unalmas volt 3 órában összecsapták az egészet azért a mostani 2 rész jóval kidolgozottabb volt.

Most néztem meg harmadszorra moziban, hát egyszerűen zseniális alkotás! Emellett a film mellett ugyanúgy kiállok mint a halálbiztos mellett amit még maga Tarantino is megkérdőjelezett, hogy a leggyengébb alkotása, holott nem így van, érveltem amellett, hogy az akkori tinik stb, most nem fogom felvázolni el lehet külön olvasni, de ugyanez a helyzet ezzel az alkotással is. Nagyon jól kidolgozta bemutatta a 60as évek Hollywoodját, nagyon jól és részletesen kidolgozta a szálakat, a kaszkadőrt, a színészt, a szekta tagot, Sharone Tate és Roman Polanski vonalát, és nagyon jól a saját képére formálta mint minden eddigi filmjét, lásd a Becstelen Brigantykot...Minden haveromnak tetszett, jó volt az első alkalomnál, hogy két fiatal csaj kijött és leszarozták, hát Tarantino filmet ne nézzen meg senki úgy hogy nem látta a főbb alkotásait mert akkor persze, hogy nem fogja érteni és nem tud majd vele azonosulni, nem annyira bonyolult átvenni a gondolatmenetét...
Az alkotás elképesztő, főleg úgy, hogy a legtöbb filmjével ellentétben nem hullik el véresen több tucat ember.

Hát borzalmasan unalmas és vontatott egy film volt végig, ennél csak a galaktikus útikalauz stopposoknak című film volt szarabb minden nevesebb filmjére 5-öst adtam mert rohadt jó rendező Ridley, de ez valahogy nem igazán sikerült, az új sokkal jobb.

Teljesen jó film, csak azért adtam 4-est mert a katasztrófarész nem volt eléggé kidolgozva a legtöbb filmnek azért a háromnegyed részét kiteszi ez a rész, itt viszont nem kicsit kiszámítható volt és túl gyorsan megtaláltak és hoztak ki mindenkit, bőven ki lehetett volna hozni 2 és fél órát belőle mint a legtöbb katasztrófafilmből.

Hát egész jó film volt de a vége úgy el lett b**va, hogy hihetetlen csatlakozok az előző hozzászólókhoz, na meg hogy egy molotov koktéllal egyből felrobbant egy űrhajót baromi eltúlzott volt aztán go a túlélőkhöz sima úton keresztül ez milyen már...

Nagyon jó vígjáték annyit lehet rajta röhögni mint az 1973-as nagy kóceráj című filmen, szerintem a home video mennyiséget is jól eltalálták :)

Hosszú idő után ismét egy tényleg jó dráma és kalandfilm ami tényleg leköti az embert, nagyon jó :)

2017-09-17 22:10:56 It (2017) / Az Dezsmant (5) #59

Sokkal jobb mint a 90es verzió végig izgalmas nincsenek benne vontatott részek és a poénok is hatalmasok.

2017-08-25 23:49:56 The Experiment (2010) / A kísérlet Dezsmant (3) #14

Az hogy az egész csak egy gyenge utánzat volt összecsapott rendezéssel együtt.