SentryD

Regisztráció: 2016. szeptember 3. (7 év, 6 hónap)

Születési év: 1995

Inside Llewyn Davis
Llewyn Davis világa
3 2021-04-03 3,8

2023-09-24 17:38:38 [Általános fórum] SentryD #10016

Totalisan megfeledkeztem az oldalrol, arrol meg meginkabb, hogy itt is van accom. Oszinten, egyeb oldalak mellett, mint pl. Letterbox, kicsit foloslegesse valt, mig filmekrol valo beszelgetesre lehet talalni vagy akar alapitani sajat kozosseget discordon etc. Bar talan a legnagyobb visszatarto ero megis az, hogy fingom sincs hogy kell ekezetes betuket hasznalni kulfoldi kiosztasu billentyuzeten.
Ettol fuggetlenul en szeretem az oldalt, anno regi topicokban valo nezelodes volt az egyik dolog ami egyaltalan osztonzott arra, hogy gyakoribb filmnezesre adjam a fejem. Viszont a forumoknak szimplan lealdozott. Az is csoda hogy egyaltalan a kemenymag kepes ezt eletben tartani. Talan egy van amit ismerek es meg aktiv ezen kivul, viszont az egy kulfoldi oldal oriasi felhasznaloi bazissal, ami ugyanugy hanyatlik, csak valamivel lassabb tempoban.
Na de ha masert nem is, legalabb hogy alkalmankent atbongesszem a nehany regi film kapcsan megesett vehemens vitakat (ha jol emlekszem, A Keresztapa channel kulonosen spicy), majd neha belepek azert.
Csak a sajat regi kommentjeim keruljem el, mert azok egy resze csunya kringelesre sarkall, az ertekelesekrol nem is beszelve.

2020-09-17 16:21:38 Mignonnes (2020) / Cukorfalatok SentryD (2) #5

>d-de ez a film amúgy szexualizáció ellenes amúgy!!!
*beletolja a kamerát a kiscsaj sunájába a fél film alatt

2019-08-03 11:34:24 [Tévésorozatok] SentryD #3644

Őszinte tiszteletem, én három rész után feladtam a második évadot.

előzmény: kaamir (#3642)

Még nem fejeztem be teljesen, de már rádöbbentem, hogy csaknem az összes fehér férfi szexuális erőszaktevő, vagy ahogy az egyik karakter fogalmaz, "maga az ördög", pláne a rendőrök, akik kizárólag rasszista indíttatásból bántják az ártatlan, angyali lelkű, szegény feketéket, akik maximum a sátáni fehérek által okozott borzalmak miatt kényszerülnek törvényt szegni, ha már nincs más megoldás. Hát ez tényleg borzasztó:( csodálom, hogy csak egy Oscart kapott.

2019-04-10 00:31:53 [PC- és konzoljátékok] SentryD #766

Igen, a többi játékukat is szeretem (megvettem a Dark Souls Trilogyt is), de ez a főképp deflectre építő harcrendszer nálam tökéletesen betalált, és a játék színhelyéül választott korszak is a gyengém. Én már a legeslegvégén járok, épp csak a főboss van hátra (utána NG+ a platinum miatt), és néhány borzasztó pillanattól eltekintve (mint ahogy említetted is, hitbox és kamera problémák, ps-en kisebb framerate gondok, miegymás) nekem nagyjából a God of War óta nem adott ekkora élményt game, konkrétan néha vele álmodok, és volt, hogy ellógtam miatta egy munkanapot. :'D Nehezebbnek is érzem, mint a DS szériát, mert sokkal inkább reflexekre épül, némelyik bossnál, különösen a végén, órákat vertem el és már azon voltam, hogy magzatpózban befekszem a sarokba sírni, de aztán mikor végre összejött, az eufórikus élmény. Számomra eddig goty, pedig a dmc5, re2, kh3 is erős volt, aztán meglátjuk, mit hoz a jövő.

előzmény: flake (#765)

2019-04-07 21:47:11 [PC- és konzoljátékok] SentryD #764

Éppen a legvégén vagyok. Eddigi kedvenc From játékom.

előzmény: flake (#763)

Nem leszek népszerű, de ez másodszorra is gusztustalanul hatásvadász, a szinkronnal meg egyenesen kínozni lehet

2019-01-23 12:20:21 [Megérdemelte-e az Oscart...] SentryD #10892

Szerintem a világ átlagairól nem jó ötlet beszélni feketékről szóló filmek kapcsán.

2018-12-31 01:03:52 Aus dem Nichts (2017) / Sötétben SentryD (3) #55

Simán lehet, hogy félreértettem valamit, de most komolyan az ügyvéd karakter adott drogot a főhősnőnek? Komolyan eszébe sem jutott, hogy ezt egy teszttel bármikor kideríthetik, és ez alááshatja a vallomását? Ha nem vagyok hülye és így történt, akkor valóban a lehető leglégbőlkapottabb, legátlátszóbb megoldással mentették fel a vádlottakat a hatásvadászat érdekében, mert ilyen egész biztos nem létezik.