SentryD

Regisztráció: 2016. szeptember 3. (2 év, 7 hónap)

Születési év: 1995

Mortal Engines
Ragadozó városok
2 2019-04-18 2,8
Spider-Man: Into the Spider-Verse
Pókember: Irány a Pókverzum!
3 2019-04-14 4,2
Overlord

3 2019-04-13 3,3
Den skyldige
A bűnös
4 2019-04-13 4,1

2019-04-10 00:31:53 [PC- és konzoljátékok] SentryD #766

Igen, a többi játékukat is szeretem (megvettem a Dark Souls Trilogyt is), de ez a főképp deflectre építő harcrendszer nálam tökéletesen betalált, és a játék színhelyéül választott korszak is a gyengém. Én már a legeslegvégén járok, épp csak a főboss van hátra (utána NG+ a platinum miatt), és néhány borzasztó pillanattól eltekintve (mint ahogy említetted is, hitbox és kamera problémák, ps-en kisebb framerate gondok, miegymás) nekem nagyjából a God of War óta nem adott ekkora élményt game, konkrétan néha vele álmodok, és volt, hogy ellógtam miatta egy munkanapot. :'D Nehezebbnek is érzem, mint a DS szériát, mert sokkal inkább reflexekre épül, némelyik bossnál, különösen a végén, órákat vertem el és már azon voltam, hogy magzatpózban befekszem a sarokba sírni, de aztán mikor végre összejött, az eufórikus élmény. Számomra eddig goty, pedig a dmc5, re2, kh3 is erős volt, aztán meglátjuk, mit hoz a jövő.

előzmény: flake (#765)

2019-04-07 21:47:11 [PC- és konzoljátékok] SentryD #764

Éppen a legvégén vagyok. Eddigi kedvenc From játékom.

előzmény: flake (#763)

Nem leszek népszerű, de ez másodszorra is gusztustalanul hatásvadász, a szinkronnal meg egyenesen kínozni lehet

2019-01-23 12:20:21 [Megérdemelte-e az Oscart...] SentryD #10892

Szerintem a világ átlagairól nem jó ötlet beszélni feketékről szóló filmek kapcsán.

2018-12-31 01:03:52 Aus dem Nichts (2017) / Sötétben SentryD (3) #55

Simán lehet, hogy félreértettem valamit, de most komolyan az ügyvéd karakter adott drogot a főhősnőnek? Komolyan eszébe sem jutott, hogy ezt egy teszttel bármikor kideríthetik, és ez alááshatja a vallomását? Ha nem vagyok hülye és így történt, akkor valóban a lehető leglégbőlkapottabb, legátlátszóbb megoldással mentették fel a vádlottakat a hatásvadászat érdekében, mert ilyen egész biztos nem létezik.

2018-12-27 22:21:08 BumbleBee (2018) / ŰrDongó SentryD (3) #4

Szóval remake-elték az első részt csajjal, értem. Az elején a tükör előtt dobolós jelenet kínos volt, utána csak szimplán gagyi az egész, de a harcokat látványosra koreografálták. Igazából nem is vártam mást, csak harcoló robotokat, és azt kaptam is bőven, a több tonnás transformerek mozgékonysága már lepipál egy kung-fu filmet. Bár azt valaki megmagyarázhatná, hogy már az első jelenetben, a saját bolygójukon is hogyan tudnak autóvá alakulni, de hát mindegy.

2018-12-25 19:07:05 Moziklip (1987) SentryD (4) #5

Én úgy éreztem, hogy az első fele valóban remek, de a vége felé bekerült pár gyengébb alkotás is, csökkent a színvonal. De lehet te fogalmaztad meg jobban, talán nem is gyengült, szimplán csak sok volt egyszerre.

előzmény: proteus (#4)

Százszor inkább legyek betegesnek titulálva bármin nevetni kész, mint álszentül hüledező erkölcscsősz. Számomra film legfőbb erénye a humora és bátorsága. Kár, hogy a végére ez is jócskán unalomba fúlt, az epilógust már kín volt végigülni.

Rákerestem anno, hogy [insert random tök ismeretlen film címe] kritika, és voilá.

Egyrészt, mert a világ másik végén lakom, másrészt mert teljesen introvertált vagyok, és még itt is alig szólok hozzá bármihez, szóval senkinek fogalma sincs arról, kit takar a nevem. Hát még élőben. Pedig jó lenne:(