Reaper

Regisztráció: 2016. augusztus 27. (1 év, 6 hónap)

Bemutatkozás

Kedvenceim a horrorok, de akár a gore filmek is jöhetnek. Ezeken kívül szeretem a látványos, de nem túl buta filmeket. A Hollywoodi alkotásokat is szeretem, tetszenek Bay munkái is. Ezeken kívül a thrillerek, és a drámák rajongója vagyok. Egyetlen kikötés, hogy ne legyen francia!!! Hányingerem van az egész istenverte néptől, és a művészfilmek tudnak az őrületbe kergetni. Ja és a mindenttudó filmszakértők, akik úgy osztogatják fene nagy tudásukat, mint Rambo az özvegyi nyugdíjat.

Műfajok: horror, thriller

Blade Runner 2049
Szárnyas fejvadász 2049
5 2018-02-03 4,0
Beauty and the Beast
A szépség és a szörnyeteg
4 2018-02-03 3,1

Crooked House
A ferde ház
3 2018-01-20 2,9

2018-02-18 12:53:13 Breathe In (2013) / Kísértés Reaper (3) #4

Teljesen egyet kell, hogy értsek.

előzmény: Daemiaen (#1)

2018-02-05 20:34:20 Brain on Fire (2016) / Lángoló agy Reaper (4) #2

Nagyon tetszett a film, bár az üzenete elég kemény. Viszont a megvalósítás pazar. Főszereplőnk jól játszik, teljesen jól alakít, a többiek meg hát... vannak. :D

Nagyon Susannah-ra van kihegyezve a film, és el is viszi a hátán az egészet. Számomra baromi hitelesen játszotta el Chloe, pedig ez tényleg nagyon nehéz szerep volt.

Az egyetlen problémám vele, hogy a film első 30-40 percében már mind látjuk, hogy valami nincs rendben. Egy hét alatt teljes személyiségváltáson megy keresztül, de mintha ez senkinek nem tűnne fel. Csak folyton az megy, hogy biztos alkoholista. Nem hiszem el, hogy a környezetében élőknek nem tűnt fel, hogy mintha teljesen kicserélték volna. Napok esnek ki neki, hallucinál, paranoid, mániás, szélsőséges hangulatingadozások jellemzik, de egyszerűen senkinek nem jut eszébe, hogy mentális panaszai lehetnek.

2018-02-04 13:55:21 Monsters (2010) Reaper (2) #23

A történet egész jó lehetne, ha kezdtek volna vele valamit, a fényképezés szép.
A problémám vele, hogy nagyon lélektelen. A színészek teljesen hiteltelenek, semmitmondó egysoros buta dialógusokkal. A teljesítményük a nézhetetlen kategóriát súrolja. Nem mondhatnám, hogy 10 perccel a vége után igazából emlékeznék valamire belőle, ami azért teljesítmény.

Egyszerűen üresnek éreztem a filmet. Egy olyan katarzis felé vezeti a nézőt, ami soha nem jön el.
Ja, és nekem ne mondja senki, hogy a brazil embercsempészek ilyen jó fejek. Kellemes cseverészés a tábortűznél, kis erdei sétával, és az idegen létformák mélyreható ismeretével.

Az utóbbi évek legjobb sci-fi filmje lett. Nagyon hosszú, mégsem tűnik annak. Nagyon sok kérdést vet fel, amin érdemes elgondolkozni. Ilyen egy igazi sci-fi. Csak szuperlatívuszokban tudnék nyilatkozni a filmről, de attól mindenkit megkímélek. Úgy érzem ezzel a filmmel talált magára a műfaj.

Nagyon kellemes musical volt, nagyon élveztem. Örülök, hogy nem hagytam ki. :) Az öt ponttól csak Emma Watson választ el... az ő jelenléte húzza le a filmet.

Szerintem fantasztikus volt! Animációs filmen mostanában nem szórakoztam ilyen jól. Őszintén nevettem, nem kínomban. Nincs mit hozzáfűznöm, kihagyhatatlan! :) Éljenek sokáig a kígyóbohócok! :D

2018-01-28 15:05:07 The Exorcism of Molly Hartley (2015) Reaper (5) #1

Olyan volt, mint mikor először ettem spenótot. Azt hittem nekem az nem kell, finom nem lehet. Most az egyik kedvencem.

A filmmel is így voltam, és baromi nagyot csalódtam, de pozitívan. Úgy voltam vele, hogy nem érdekel, biztos csak egy sima Ördögűzős film. Hatalmas hiba lett volna részemről, ha nem nézem meg!

És a film zenéje... huhh...

2018-01-28 13:09:01 Dream House (2011) / Álmok otthona Reaper (4) #10

Egész korrekt film, nekem nagyon tetszett. Régen láttam, és most újra megnéztem, így már értem a filmben elhangzó akkor furának tartott mondatokat. Teljesen jó egy délutánra, vagy estére hétvégén. :)

2018-01-21 18:48:59 Flatliners (2017) / Egyenesen át Reaper (2) #10

Annyira gyenge a film, hogy felesleges volt. 5 perce lett vége, de már nem emlékszem a felére... :D
A film üzenete egy komoly drámába jobban illene. De nem így... a szereplők nagyon klisések. Ott a drogos, a jó fiú, a hazug, a szende, és a kisebbség :D

Horrornak annyira nem az, amennyire dráma sem. Teljesen jellegtelen az egész film, abszolút nem érdekelt mi lesz a karakterekkel, a vége pedig parádésan sz@r! :D

Mondjuk a néha felcsendülő melódia bulis. A The Evil Within játék ugrott be, ugyan az a zene van a tükröknél, ahol a kórházba lehet teleportálni... :)

2018-01-20 13:56:52 Crooked House (2017) / A ferde ház Reaper (3) #2

Én szombat délutáni filmnek néztem, de amúgy igazad van. Egy teljesen közepes alkotás, semmi extra. Unalmas órákra megteszi, de csodát nem szabad várni tőle. Talán kevesebb szereplővel jobb lett volna, és a vége kicsit kiábrándító. Hogy lehet, hogy egy vastag naplót épp ott nyitnak ki, ahova... na mindegy, ez csak szőrszálhasogatás.
Sok a szereplő, de mind olyan, mintha egy darab jellemvonást kapott volna. Azzal gazdálkodik a karakter, minden jelenetében azt súlykolja.
A legnagyobb problémám mégis, hogy a film egyszerűen túl giccses.

előzmény: VVega (#1)