Reaper

Regisztráció: 2016. augusztus 27. (1 év, 2 hónap)

Bemutatkozás

Kedvenceim a horrorok, de akár a gore filmek is jöhetnek. Ezeken kívül szeretem a látványos, de nem túl buta filmeket. A Hollywoodi alkotásokat is szeretem, tetszenek Bay munkái is. Ezeken kívül a thrillerek, és a drámák rajongója vagyok. Egyetlen kikötés, hogy ne legyen francia!!! Hányingerem van az egész istenverte néptől, és a művészfilmek tudnak az őrületbe kergetni. Ja és a mindenttudó filmszakértők, akik úgy osztogatják fene nagy tudásukat, mint Rambo az özvegyi nyugdíjat.

Műfajok: horror, thriller

Body of Evidence
A tanú teste
2 2017-10-18 1,8

2017-11-11 15:55:40 The Whole Truth (2016) Reaper (4) #1

Nekem tetszett. Jól adagolja a film a feszültséget, és megvannak a csavarok benne rendesen. Csak az ember győzze kapkodni a fejét, hogy ki mit csinált... :)

2017-11-05 19:29:07 Amusement (2009) / Gyilkos tréfa Reaper (1) #8

Ez szánalmas volt... :D A történet bugyuta, és a szereplők is. Nem igazán volt pillanat, mikor izgultam, vagy féltem volna. Vagy egyáltalán érdekelt volna kivel mi lesz. A szőke pina legalább vonzó. :D Ennyi pozitívumot tudtam felsorolni. :D

2017-11-05 15:00:41 Passengers (2016) / Utazók Reaper (2) #50

Hát.. sci-fit vártam, drámát kaptam. Abból is a giccses Hollywoodos változatot. Fura, hogy épp egy drámára írom, de nekem kicsit lelketlennek tűnt a film. Lehet, hogy a kevés szereplő az oka, vagy csak a tény, hogy már az elején tudtam, hogy mi lesz a vége. A legnagyobb problémám az egésszel, hogy semmi csavart nem tartogat, és egyetlen eredeti gondolat sincs benne. Eltelt vele az idő, nem arról van szó, de még egyszer biztos nem nézném meg, és nem is ajánlanám senkinek.

Kicsit már túl hosszú volt... és rossz!

Akkor vesztettem el minden hitem, mikor Suicide Squad szerűen hozták elő az álcákat! Szabályosan nekem volt kínos. Mondjuk meg kell hagyni, hogy van benne humor is, a dal aláfestős rész jó poén volt. :D

A következő részben gondolom már egy másik galaxis próbálja elpusztítani a Tejút rendszert. Az lenne monumentalitásban a következő lépcsőfok.

A dráma része annyira amatőr, hogy egy 6 éves kislány komolyabbat rak össze. Annyira súlytalan, mint az egész film maga. Fura, de annyi szál van benne, de mégsincs benne egy sem, ami vinné a filmet. A legszembetűnőbb a 14 éves leányzó, aki bitang jól szereli a gépeket. Azt hittem lesz valami kulcsszerepe a végén, de mégse.

Az egyetlen, ami megmenti a filmet a totális kudarctól, az hogy időnként tudtam rajta nevetni. A látványt fel sem hozom, mint érvet.

2017-10-24 00:26:21 Patriots Day (2016) Reaper (4) #7

Most őszintén emberek. Nyafogtok amiatt, hogy túltolták a dráma részét, de ha azt kihagyják, akkor meg az lett volna mindenki baja. Szerintem jó volt a balansz, az akció mellett jutott idő arra is, hogy kicsit át tudjuk érezni, milyen lehetett. Így számomra emberibbek voltak a karakterek, nem pedig csak 14 éveseknek való terminátorok, akikre minden vérpisti polírozhatja a bohócát. Azért kap csak négyest, mert volt egy jelenet, amit nem értettem, hogy miért kellett beleerőszakolni...

2017-10-22 16:17:44 The Roommate (2011) / A szobatárs Reaper (2) #5

Azt akartam én is írni, hogy ez kb az Egyedülálló nő megosztaná című film, csak annak a light átirata. Ez a catfight a végén... huhh... :D Visítás, nyávogás az van!

A szereplők sablonosak, unalmasak. Talán Rebecca karakterére több figyelmet szentelhettek volna. Megtudni mióta beteg, pontosan mi baja, ésatöbbi. Rengeteg érdekes téma lehetett volna, de ahhoz már dolgoznia is kellett volna az egész stábnak.

Csak azért kap kettő pontot, mert ebből a filmből ismertem meg az Empire Of The Sun - We Are The People című számát, ami viszont nagyon jó zene! :)

Teljességgel kihagyható a film egyébként, senki nem veszít a kihagyásával semmit.

Próbálok valami véleményt megfogalmazni, de nem nagyon megy. A film nekem olyan semmilyen. A végére teljesen érdektelenné vált az egész. Túl sok volt a túl sokáig kitartott pillanat, és végig azon gondolkoztam, hogy milyen szag lehet azon a vonaton... :D Amúgy csak nekem tűnt fel, hogy egy darab wc nincs sehol?

Majdnem jó. Olyan elfogadható. Semmi eget rengető, semmi olyan, amiért izgulhatnánk. Mostanában sok 90-es évek beli filmet nézek, és folyton csak erősödik bennem, hogy örülök, hogy túlléptünk rajta. Azóta tisztelem az új filmeket. Mert nekem aztán mondhat bárki bármit, de mára sokkal komplexebb történetek születnek, és maga a színészet is rengeteget fejlődött. Ez a film volt a vízválasztó. Rájöttem, hogy nekem ez nem való... :)

Ez a film fantasztikus. Méltó utódja a sorozatnak a reboot óta. Fura, hogy több emberi van a majmokban mint magukban az emberekben. Számomra rengeteg érdekes kérdéssel operált a film, érdekes válaszokat szülve. Úgy beszippantott, hogy 10 perc után nem volt kétséges számomra, hogy ez a valóság. Együtt örültem a majmokkal, és szorítottam, hogy minden jól menjen. Nem is szaporítanám a szót, ez zseniális volt!

2017-10-18 18:58:35 Body of Evidence (1993) / A tanú teste Reaper (2) #1

Madonna egyértelműen magát játszotta ebben a filmben... mondjuk szerintem a nyalásos jelenet nem játék volt. Tényleg belenyalt a mézesbödönbe a csávó. :D