Reaper

Regisztráció: 2016. augusztus 27. (10 hónap, 4 hét)

Műfajok: horror, thriller

Man of Steel
Az acélember
3 2017-06-25 3,1

2017-07-09 03:31:10 One Hour Photo (2002) / Sötétkamra Reaper (4) #10

Robin Williams egy fantasztikus színész. Ő egyedül elviszi a hátán az egész filmet. És mindezt úgy teszi, hogy mintha alig lenne jelen a vásznon.

2017-07-08 19:08:39 Red Eye (2005) / Éjszakai járat Reaper (3) #16

A végére szabályosan sajnáltam a rosszfiút. :D

Maga a film az elején jól nyit, korrektül folytat, giccsesen zár. Még a repülőn megvan a feszültség egy jó thrillerhez, de utána... vérgagyi. Klisé klisé hátán, és ötlettelenség.

Egész jó film volt... majdnem jó, de ami addig bennem volt kérdés, a film a végével tönkretette. Semmit nem magyaráznak meg, inkább még egy jó nagy kérdőjelet b@sznak a végére... szabályosan haragszok a filmre, mert ne haragudjon meg senki, de a f@szért kellett beemelni az alieneket a végére???

Egy sima feszült psziho thriller lehetett volna, a szereplők jók is lettek volna hozzá. De nem, nem b@zdmeg, inkább ez, mer tök jó lesz így neked, hogy az ÖSSZES kérdés, kétely ami foglalkoztat a film nagyrészén, abból egyre se kapsz magyarázatot... minek az neked? Lesz helyette jó látványos alien, meg tűzről pattant UFO gyilkoló csaj, akit látszólag meg se lep, hogy földönkívüliek vannak, és invázióznak ezerrel.

Utállak Cloverfield!

2017-06-25 21:04:38 The Witch (2015) / A boszorkány Reaper (4) #41

Horrornak semmiképp nem az, inkább egy erős thriller. Az egész filmet átszövi a nyomasztó hangulat, amihez a kép remekül passzol. Szín ötös a sminkeseknek is, egy percig nem kételkedtem benne, hogy valóban az 1600-as években játszódik a film, semmi nem lógott ki, vagy volt szokatlan. Nagyon jó alkotás, egy próbát mindenképp megér! :)

Thrillernek gyenge, drámának rossz!

A film megannyi ordas nagy hibával operál, de ami kicsapta a biztosítékot, az hogy milyen jellegtelen, szar film ez. A főszereplők érdektelenek, a történet vér gagyi. És a legdühítőbb, hogy SEMMIT nem magyaráznak meg, semmiről és senkiről nem tudunk meg semmit! Tele vagyok kérdéssel a film után, és szabályosan frusztrálva érzem magam, mert mintha másfél órán keresztül egy állóképet néztem volna. Undorító, semmilyen műfaj kedvelőjének nem ajánlom, mert minden tekintetben hatalmas csalódás!

2017-06-18 20:01:19 Split (2016) / Széttörve Reaper (4) #74

Ez egy baromi jó film. Okos, és nagyon jól írt forgatókönyv, a párbeszédek is remekül működnek. A színészi játék egyszerűen pazar, legalábbis McAvoyé.
Két csaj csak látványelemnek van benne, semmi funkciójuk nincs, egyszerű töltelékek. Bár a barnának elképesztően jó teste van... :D

Bárkinek ajánlható, aki szereti a pszihológiát, és a feszült hangulatú filmeket, nem fog csalódni. A történet egyedi, de sok csavart nem tartogat.

2017-06-18 15:57:06 The Great Wall (2016) / A nagy fal Reaper (4) #18

Szerintem jó kis film volt. Látványfilm pár kellemesebb momentummal, és színes képi világgal. Nagyon tetszett a katonák vértje, főleg a női kék viselet, bár néhol már kicsit giccses, de belefér. A királynős védelmezős dolog is egész jó volt. Nem tudom miért lázadtok a CGI miatt, mikor egy kikúrt LÁTVÁNYMOZIT néztetek. Tetszik tudni nagy fal nem terem a bokrokban, és a szörnyek sem a földből nőnek.

Annyira buta érv, hogy sok a néznivaló egy direkt arra a célra készített filmben... fájdalmasan hülye némely ember. :)

Persze 2017-re már mindenki kritikus lett, így teljesen érthető hogy mindenki mindenbe mindenáron mindannyiszor beleköt minden momentumba minden film alatt. :D :D

Na és mégegyszer: Mindenesetre... :D Szóval korrekt klisékupac, szép megvalósítással. Engem lekötött, a zene is kellően epikus, és a hangok is jók. A műfaj kedvelőinek ajánlom, megéri :)

2017-06-12 22:35:26 Abattoir (2016) Reaper (1) #1

Az első mondatom amikor megláttam a stáblistát: "Hát ez ritka szar volt!"

Annyira gagyi a kivitelezés, a film, a szereplők, a látvány, a hang, a vágás, a történet, és minden más, hogy nemhogy komolyan venni, de még filmnek tekinteni is kihívás. Két részletben tudtam megnézni, mert halálra untam magam közben. Hülyének érzem magam, mert elvettem a saját életemből majd két órát, amit hasznosabban is tölthettem volna. Mondjuk bevehettem volna egy-két erős hashajtót, és trónolhattam volna a wc-n, mert még az is jobb, mint ez a film.

Ez a film szerintem fantasztikus. Egy könnyűnek kezdődő, de számtalan mély gondolattal operáló film, olyan súlyos dráma elemekkel, amiket rég láttam ilyen jól, és eddig ennyire ismeretlen szemszögből vásznon. Egyszerűen bravúros, a kutyák gyönyörűek benne, és az egész megkomponálás remek. Randira tudnám ajánlani igazán, garantált a nyelvcsata a végére.

Ritkán szippant magába ennyire egy film, és annak ellenére, hogy alapvetően macskás típus vagyok, most szeretnék egy kutyát magam mellé... :)

Mindenképp nézzétek meg!

2017-05-27 22:58:50 The Veil (2016) Reaper (1) #2

Ennek a filmnek konkrétan semmi értelme nincs. A történet még maga érdekes is le(het)ne, de a megvalósítás, és az elmesélés... unalom! Ez a baltafejű szőke csaj volt mindennek a legalja. Ha a jövőben kérdezik, le fogom tagadni, hogy láttam... :D