Reaper

Regisztráció: 2016. augusztus 27. (7 hónap)

Műfajok: horror, thriller

A Street Cat Named Bob
Bob, az utcamacska
5 2017-03-04 3,7

2017-03-19 15:46:43 Chained (2012) / Láncra verve Reaper (2) #4

A film az elején egész jó volt, bár nagyon negatív, nyomasztó a képi világ már akkor is. A zene is passzol a film hangulatához. Lehetett volna jobb is a történet, így elég lapos volt, és a film közepe táján már nagyon feltűnt, hogy Rabbit jelleme semmit nem fejlődött. Mondjuk ez a film végéig ki is tart. A végére már szabályosan untam a folyamatos depresszív hangulatot, már nem izgultam a srácért, csak bámultam némán magam elé, és reménykedtem, hogy a végére biztos kapok valamit. A film lehúzott, és talán azt tudom mondani, hogy azért a záráskor kaptam még egy lapát kakit a nyakamba, szerintem nagyon rosszul lett vége.

Összességében nagyon unalmas a film, már-már klausztrofóbiás lettem a végére az ici-pici helyszínektől.

Egyáltalán nem javasolnám senkinek, csak olyanoknak, akik valami beteges oknál fogva szeretnek komolyan depresszívek lenni szórakozás gyanánt! :)

2017-03-15 20:13:15 Elle (2016) Reaper (1) #5

Komolyan van aki élvezi az ilyen filmeket? Ostoba, abszurd dolgok követik egymást. Miféle realitást ad ez a film? Egy épelméjű karakter nincs benne, és komolyan úgy lehúzott ez a két órás nemi erőszak, hogy legszívesebben leinnám magam.

Istenem, de szar volt!!!!

Akkora egyest adnék rá, hogy a rendezőt a szárával szúrnám keresztbe, amiért ilyet a világra okádott! Talán az Antikrisztus, és a Mártírok tudott ennyire felkúrni, hogy az egész nyomorult stábot utáljam érte azzal a telibevert rendezővel az élen!

2017-03-13 12:42:05 The Finest Hours (2016) / Viharlovagok Reaper (4) #2

Egy szép, látványában elég kimagasló film. Epikus jelenetek nincsenek benne, sem emlékezetes pillanatok, de a figyelmet fenn tudja tartani. A menyasszonyos szál is csak a végső katarzis miatt van benne, de működik. :)

Egészében egy jól összerakott film, jó színészekkel, jó látvánnyal. A műfaj kedvelőinek mindenképp ajánlott!

Jó film lenne, ha nem lennének benne idegesítő részek. Például az egyik pillanatról a másikra változó modor, és viselkedés. A végét nem teljesen értettem, túl sok nyitott kérdést hagy a film. Láttam már jobbat is, csak azért néztem végig, hogy na mi lesz a nagy csattanó. De semmi, nincs benne csattanó se, meg semmi se...

2017-03-12 00:11:13 Trolls (2016) / Trollok Reaper (5) #6

Annyira édes mese, és a zenék teszik az i-re a pontot. Szinte folyik a cukor a képernyőről, és a szinkron is nagyon jó. A zeneválasztás miatt felnőttek is élvezik majd, és a mondanivaló is szól(hat) a felnőtteknek. Mindenképp érdemes megnézni, egy kiváló animációs film.

Jó film volt, talán az utóbbi idők egyik legjobb katasztrófafilmje. Amiben kiemelkedő, az a látvány, és a feszültség fokozása. Nincsenek nagy, epikus részek (a végét leszámítva), valahogy mégis egyben van a film. Nekem nagyon tetszett, egy erős 4-es.

Annyira középszerű a film mindenben, hogy semmit nem tudok kiemelni belőle. Csak mennek, történnek a dolgok, maga a cselekmény viszont mintha végig egyhelyben topogna.

Van pár jó momentum a filmben, amivel le lehetett volna zárni az egészet, de aztán a film megy tovább, és tovább és tovább... túl hosszú, és túl semmilyen.

Szerintem ez a film nagyon jó. Remekül mutatja be azt, ha valaki ebbe az ördögi körbe kerül, akkor kell egy kéz (mancs), amit meg lehet fogni.
Hogy a rászorulók ne féljenek segítséget kérni. Hogy igenis bármennyi sz@rt öntenek a nyakunkba, akkor is képesek vagyunk felállni, és nem szabad önsajnálatba menekülni.

És nem tudom, észrevettétek-e, de a film végén a valódi James kér autogrammot, és mondja, hogy " Úgy éreztem, mintha én is ott lettem volna". Ez fantasztikus lezárás!

2017-02-23 18:07:06 Doom (2005) Reaper (1) #32

Jó ég, de rossz volt... hogy film ez???

2017-02-21 17:20:27 Life on the Line (2015) / Feszültség Reaper (1) #1

Hát ez elég... kaki volt. Nem mondhatnám, hogy élveztem. A színészek nem játszanak jól, igazából mindenki kritikán aluli, és még ennek is a legalja Travolta. Talán ő volt a legpocsékabb mind közül. Ja meg persze Sharon Stone. Kár azért a pár jelenetért, nem egy összetört nő képét festi le, hanem egy kezelésre/ápolásra szoruló elmebetegét.

A történet vérlázítóan primitív, és egyszerű. Soha nem fogom visszakapni ezt a másfél órát az életemből, amit erre a szarra fecséreltem! Ha lehetne 0-át osztani, még az is dícséret lenne...