Planetkamino

2022-01-04 01:24:02 Utazás az Alföldön (1995) Planetkamino (5) #5

Tarr ihletett állapotban :D

2021-03-31 16:36:58 Drop Zone (1994) / Halálugrás Planetkamino (?) #2

A zene tényleg nagyon jó a film kritikán aluli.

2020-09-17 17:12:28 The Artist (2011) / A némafilmes Planetkamino (?) #133

Nem némafilm, de attól még jóóó :D

2020-03-30 08:34:16 Gotcha! (1985) / Megvagy! Planetkamino (?) #2

Rendben van a film is és a zene is :)

Egyszerű alapsztoriból egy élvezetes kis film lett remek zenével :D Csak ajánlani tudom

2019-10-22 15:52:47 Magical Mystery Tour (1967) Planetkamino (5) #3

Beatles és Monty Python rajongóknak kötelező darab, köztudott h a Pytonokok sokban lelki közösséget ápoltak a Beatlesszel, és hát anyagit is lásd Brian élete. :D

2019-07-20 09:03:41 Evil Toons (1992) / Gonoszkák Planetkamino (2) #6

Sajnos ahogy lenni szokott a zenéje hibátlan :) chuck Cirino nagyot alkotott

Látványban valóban trágya, de Bruce Broughton zenéje időtálló és csodálatos!

A zenéje miatt érdemes megnézni, mert Richárd band óriásit alkotott mondjuk nem első alkalommal :D

...és a Wolfen főtémával együtt...:D

Pop! Goes my heart :D kötelező darab :D

Jó kis film, csak ajánlani tudom, a zenéje pedig többféle esztétikai élményt is kínál.

az egyetlen jó ötlet az ékszer kicsempeszese volt :)

2018-05-25 11:51:26 Inchon (1981) Planetkamino (1) #1

Sajnos vállalhatatlan és Goldsmith zenéje sem elég ahhoz h nézhetővé tegye. Kár.

A film zenéje akármilyen rövid a cd (34:24) meghallgatásra ajánlom! Atmoszférikus, kiváló munka.

Nem rossz, nem rossz de az első rész sokkal jobb volt. Dinamikusabb, ügyesebb volt, pedig nagyobb feladatra vállalkozott :D Én személy szerint az extra jelenetektől többet vártam...

A filmzeneszerzős részben maximálisan egyet értünk :D

előzmény: Sárközi László (#6)

Méltatlanul elfeledett film mennyei zenével csak ajánlani tudom!!!

Ócska film, egyedül a fantasztikus zene miatt néztem végig :D 2es meg a viszonylag normális casting miatt lett.

Egyáltalán nem csodálkozom, hogy még senki nem írt ide semmi, ezt a filmet a nézhetetlen kategóriától csak Debney átütő zenéje menti meg...amúgy minden benne van ami egy kalózos filmhez kell. A forgatókönyv olyan amilyen, nem sokban különbözik a történet gerince a Karib-tenger-től, de Geena Davis mint kalózkapitány...na ez óriási casting mellényúlás szerintem.

Nagyon igaz, én két napja láttam és a magyar feliratos extrák sok új dolgot fednek fel :D

előzmény: oscarmániás (#3)