hellcat

Regisztráció: 2016. május 22. (1 év, 6 hónap)

Bemutatkozás

cicák | sorozatok | kávé | bizarr fotográfiák | néprajz | pszichológia

Filmes facebook oldalam: https://www.facebook.com/hatvanperc/

WENTWORTH magyar rajongói oldalam: https://www.facebook.com/wentworth.fans.hungary/

PEAKY BLINDERS magyar rajongói oldalam:

Belső világom jellemzése egy filmcímmel: A pokol anatómiája.
Baráti kapcsolataim jellemzése egy filmcímmel: Hamis a baba.
Szerelmi életem jellemzése egy filmcímmel: Sok hűhó semmiért.

Rendezők: Alejandro Amenábar, Andrej Iszkanov, David Lynch, Ingmar Bergman, Lars von Trier, Miike Takashi, Pedro Almodóvar, Roman Polanski, Stanley Kubrick
Színészek: Billy Bob Thornton, Cillian Murphy, Julianne Moore, Liv Ullmann, Michael Fassbender, Noomi Rapace, Tilda Swinton, Vincent Cassel
Műfajok: dráma, fantasy, film noir, horror, sci-fi, thriller

Nem: nő

Cheap Thrills

5 2017-10-27 3,9
Southbound

4 2017-10-22 3,3

Nagyon rideg, realista és keserű az utóíze. Nem egy könnyen felejthető darab.

Aki látta az első részt és érdekli, hogy mi lett az írónő sorsa annak ajánlom megnézni. Nem az a vegytiszta horror, sokkal inkább dominál a thriller némi lélektani horror színezettel. Nekem tetszett ez a rész, sőt ha lenne negyedik rész azt is megnézném - de kizárólag csak Sarah Butler-el - mert látok még benne potenciált. Érdekes benne az írónő metamorfózisa.

(A második rész viszont nagyon gyenge lett.)

2017-11-12 02:57:46 Vile (2011) / Ampulla hellcat (4) #1

Teljesen élvezhető szociológiai horror. Tetszett, hogy nem csak úgy ok nélkül folyik a vér. A film az emberségesség és a túlélési ösztön határait feszegeti. Szerintem majdnem minden ugyanígy zajlana a valóságban is, ha ilyen körülmények közé lennének szorítva az emberek. Abban sem vagyok biztos, hogy nem történtek hasonló emberkísérletek...

2017-10-22 05:15:20 Southbound (2015) hellcat (4) #6

Na hát ez egy érdekes mix volt! Tényleg olyan volt mint egy eszelős trip :'D

2017-10-22 05:05:16 Let Us Prey (2014) hellcat (4) #1

Volt egy érdekes hangulata a filmnek. Már csak a badass Pollyanna McIntosh miatt is megérte megnézni :)

2017-10-12 19:14:44 The Neon Demon (2016) / Neon démon hellcat (4) #34

Csak nekem keltett olyan benyomást a Keanu Reeves által játszott karakter, mintha a Kopp Kopp c. filmbéli karaktének a továbbfejlődött verziója lenne? (A Kopp kopp alternatív befejezése fent van youtube-on és a megnézése után még inkább ráerősít erre az érzésre.)

2017-09-24 22:38:22 The Eyes of My Mother (2016) hellcat (4) #4

Nagyon beteg az egész atmoszféra, de ezáltal szépen be is szippant! Az jutott eszembe a nézése közben, hogy a főszereplő lány tulajdonképpen Norman Bates egy alternatív univerzumban.

Aranyos a végén az Insidious-os kicsengés :)))

2017-08-05 05:41:25 The Discovery (2017) hellcat (4) #3

A film közben végig ambivalens érzéseim voltak. Egyrészt néhol kicsit vontatottnak éreztem - mondom úgy, hogy általában nincs bajom a lassabb tempóval - és szerintem nincs is eléggé kibontva a sztori, másrészt viszont a vége felé közeledvén valami iszonyú nagy filozófiai lökéshullám gyűrt maga alá, tehát lényegében hatásos volt!

SPOILER kicsit olyan hatása volt ezeknek az alternatív(???) valóságoknak mintha mindig csak félig reinkarnálódott volna... ezt most nem tudom jobban kifejezni. mindenesetre nagyon bizarr. SPOILER

2017-07-31 16:13:11 Mientras duermes (2011) / Amíg alszol hellcat (4) #19

Aztakurva :')))))) Nos kérem, az ilyen jellemű embertől mentsen meg mindenkit az ördög, mint a főszereplő. Igazából először csak egy szánalomra méltó féreg, aki később fokozatosan alakul át pszichóvá. Visszataszító nagyon. Azért az tetszett, hogy a szomszéd kislány átlátott rajta.