Fatupi

Regisztráció: 2016. március 5. (3 év, 4 hónap)

Bemutatkozás

Kokainos Star Wars fan.
Kritizátor

Rendezők: Christopher Nolan, David Fincher, Denis Villeneuve, George Lucas, Stanley Kubrick
Színészek: Adèle Exarchopoulos, Benedict Cumberbatch, Christoph Waltz, Gary Oldman, Jack Nicholson, Jim Carrey, Julia Roberts, Margot Robbie, Michael Fassbender, Michael Keaton, Michael Palin, Natalie Portman, Sigourney Weaver, Willem Dafoe
Műfajok: dráma, sci-fi, szatíra, thriller
Korszakok: 70-es, 90-es évek

Glass
Üveg
2 2019-05-16 3,2

2019-07-10 19:39:45 Anna (2019) Fatupi (?) #3

Nem vagyok én se álszent, azért szemrevaló gyévocska ez. :D (Bár egy pöppet olyan, mint a Valerianban azok a fura lények a tengerparton)
Talán ez a baj, hogy ez az egyetlen eleme a filmnek, ami úgy érdekel, mert amúgy ez az ismertető a film alatt egészen röhejes. :D

előzmény: BalaKovesi (#2)

2019-07-10 12:15:26 Anna (2019) Fatupi (?) #1

Amondó vagyok minden hónapban válasszanak egy 50 kilós modellcsajt a szupertitokzatos orosz füstös Gizi szerepére, hadd élvezkedjenek a kanok a moziban. Bár bevallom, az én hitvallásom, hogy aki a bohócot szeretné polírozni, maradjon otthon, kapcsolja be az inkognitómódot, és mehet a haddelhadd.

Előre is elnézést kérek, ha Besson papának mégis valami pazar koncepció született meg a fejében, és nem csak a reggeli merevedése eredményezte eme művet.

2019-05-16 00:24:10 Glass (2019) / Üveg Fatupi (2) #53

Nagy akarásnak nyögés a vége - sajnos, pedig szurkoltam neki, érezhetően Shyamalan a szívét-lelkét beletette a filmbe.

Mikor befejeztem a filmet, nekem is ez járt a fejemben. Nyilván tizenéveseknél szignifikáns a különbség öt év távlatából, és a Far From Home előzeteséből látszik, hogy a többi osztálytársa is ugyanúgy néz ki.
Szerintem egyszerűen erre nem figyeltek.

Egyébként én szerencsétlen csóri Űrlordot sajnáltam meg. Meghalt az anyja, mert az apja megölte, aztán ő ölte meg az apját, a szerelmét megöli az apja, erre mikor mindenki visszakap mindenkit, kiderül, hogy az a Gamora, akit ő szeretett, nem támadt fel. Azért ez elég kegyetlen húzás, az emberek meg szanaszét röhögték magukat rajta.

előzmény: BalaKovesi (#73)

Hát igen... Én is nagyon szurkoltam, hogy máshogy oldják meg, mert onnantól kezdve, ha egy világba behozzák az időutazás lehetőségét, minden esemény tét nélkülivé válik. (Nagy sajnálatomra a SW világában is már kánon.)
Még ezzel az alternatív idősíkos megoldással se lett teljesen megoldva, ahogy írtad. Innentől kezdve, ha meghal a macskád, átugrasz a szomszéd idősíkba ellopni magadtól. Aztán egyszer tőled lopják el. :D Ilyenkor lehet J. K. Rowling otromba trükkjét alkalmazni, amikor a Főnix Rendjében elpusztította az összes időnyerőt.

előzmény: kwzatz (#53)

2019-04-23 01:16:10 Hellboy (2004) / Pokolfajzat Fatupi (4) #24

Egyértelműen Ron Perlman, és az általa megformált Hellboy-figura az, ami miatt 4-est adok erre a filmre. Roppantúl szerethető, és nem egy behemót tuskó, mint amire (a képregény ismerete nélkül) előzetesen taksáltam, hanem egy nagydumás, néhol faragatlan és lobbanékony, de ennek ellenére szelíd, érzelmes és rokonszenves karakter, akiben még a megfelelni vágyó, vagy éppen duzzogó gyermeki énje is ott lapul.
Maga a sztori kissé gyenge lábakon áll, de így is szórakoztató az egész.

Régebben voltam Alföldön madarászni, és az én (zalai) szemszögemből az maga volt a Kánaán :D Persze a természeti környezet (például a Kis-Balaton) itt is mesés, de ott olyan madárfajokat láttam, amikből erre egy darab sincs.

előzmény: necksprain (#3)

2019-04-13 22:20:33 [Hamarosan a mozikban!] Fatupi #6396

Endgame + Rise of Skywalker... ennyi zsetontól már aranylövést lehet kapni, amit ezek összeszednek

2019-03-27 08:03:58 Pappa pia (2017) Fatupi (1) #91

Pappa pia: Salvation, Pappa pia: Resurrection, Pappa pia: Reloaded, Pappa pia: Legacy