Fatupi

Regisztráció: 2016. március 5. (3 év)

Bemutatkozás

Kokainos Star Wars fan.
Kritizátor

Rendezők: Christopher Nolan, David Fincher, Denis Villeneuve, George Lucas, Stanley Kubrick
Színészek: Adèle Exarchopoulos, Benedict Cumberbatch, Christoph Waltz, Gary Oldman, Jack Nicholson, Jim Carrey, Julia Roberts, Margot Robbie, Michael Fassbender, Michael Keaton, Michael Palin, Natalie Portman, Sigourney Weaver, Willem Dafoe
Műfajok: dráma, sci-fi, szatíra, thriller
Korszakok: 70-es, 90-es évek

5 2019-03-10 4,5
Pappa pia

1 2019-03-09 1,7

2019-03-19 21:58:31 Aquaman (2018) Fatupi (4) #18

Igazi szórakoztató, bárgyú, bugyuta, behemót egy böszmeség ez, olyan fajta, amire nem tudok haragudni. Kaland, látvány, szerelem, Atlantisz, Szicília, tenger gyümölcsei, mi kell még?

2019-03-09 19:48:14 Pappa pia (2017) Fatupi (1) #83

A Klárika jól megkapta a magáét!

A nagy durranás előtt kifáradni látszik a Marvel-gépezet? Én vagyok az, akinek a legtöbb MCU-film tetszett eddig, de ez most csalódás volt, pedig csak a stabil átlagot vártam tőle. Nem ismerem a képregényeket, de nekem Carol Danvers egy elég súlytalan, papírmasé karakternek tűnik, bődületes zúzási rátával. Nem vagyok vele kibékülve, hogy a Végjáték előtt bedobnak egy eddig teljesen ismeretlen szereplőt jolly jokerként, akit ez a félig-eredetfilm b@szott bemutatni. Nem is tudta velem a film annyira megszerettetni, hogy a stáblista utánit nagy hűha-pillanatként éljem meg.

Korrektül felmondott házi feladat, de nem sok egyéni látásmód szorult belé. Az erős momentumok nem a film érdemei. Hogy hogyan jutott legjobb film jelölésig, gyanítom, hogy bedobták nézőcsaliként.

Azért ha már bohemian rhapsody, igazán meghallgattam volna egyben a végén, ha nem is a Live Aid alatt, de minimum egy stáblista kinézhezett volna.

2018-12-29 23:57:02 Red Sparrow (2018) / Vörös veréb Fatupi (3) #24

Mikor Schoenaertset először megláttam A dán lányban, első gondolatom volt, hogy a csávónak egyszer Putyint kell játszania :D Hát legalább már az orosz karakter megvolt

előzmény: Umberto (#9)

2018-06-29 21:54:43 [Foci VB 2018] Fatupi #98

Szerintem a négy dél-amerikai csapat közül három továbbjut (Brazília, Uruguay, Kolumbia/Argentína).

A most futó angol-belga meccsről valami jópofa komédia, ahol egymással versengve próbálják elkerülni a győzelmet.

2018-06-28 15:03:18 Love, Simon (2018) / Kszi, Simon Fatupi (4) #20

A vége számomra is egy kicsit lehúzta, de ezzel együtt annyira átélhető, annyira emberi az egész közeg, a szereplői szerethetőek, szinte egyik jelenete sem mesterkélt - teszem azt Simon képzelgései, vagy amikor coming out-ol a szülei előtt, vagy a húga reakciója, de még az a pillanat is több ízben, amikor megérkezik az iskola elé, és nem tudja, mi fogadja majd őt - minden úgy történik, ahogy annak lennie kell. Hiánypótló film és alapmű a korosztályomnak a témában.
Majdnem ötös.

Ana kocsit vezet. Ana magánrepülőzik. Ana hajón kefél.

Hogyan tudták két óráig húzni a semmit? Na, ez a nem semmi!
Viszont elismerésem a film score-jának, ennyi ugyanolyan nyálas számot bejátszani két perces szünetekkel...

Ezért jó filmeket nézni, ismét valamivel jobban megismertem kicsiny világunkat egy másik látószögből.