Fatupi

Regisztráció: 2016. március 5. (3 év, 6 hónap)

Bemutatkozás

Kokainos Star Wars fan.
Kritizátor

Rendezők: Christopher Nolan, David Fincher, Denis Villeneuve, George Lucas, Stanley Kubrick
Színészek: Adèle Exarchopoulos, Benedict Cumberbatch, Christoph Waltz, Gary Oldman, Jack Nicholson, Jim Carrey, Julia Roberts, Margot Robbie, Michael Fassbender, Michael Keaton, Michael Palin, Natalie Portman, Sigourney Weaver, Willem Dafoe
Műfajok: dráma, sci-fi, szatíra, thriller
Korszakok: 70-es, 90-es évek

Despicable Me 3
Gru 3.
2 2019-08-24 2,9
How to Train Your Dragon: The Hidden World
Így neveld a sárkányodat 3.
4 2019-08-23 3,6
Green Book
Zöld könyv - Útmutató az élethez
4 2019-08-11 4,1
The Nutcracker and the Four Realms
A diótörő és a négy birodalom
1 2019-08-08 2,7

2019-08-27 23:25:22 [Általános fórum] Fatupi #8012

THC-3PO, avagy Creepio

előzmény: Raul (#8010)

2019-08-13 23:55:35 [Általános fórum] Fatupi #8003

Ez egyre jobb, mert kishúgom épp most annál a résznél fejezte be az olvasást, és ment aludni :D

Nem tudom mikor láttam utoljára ennyire érdektelen, unalmas, összecsapott, fásult filmet, amiben a léleknek a szikrája sem pislákol. Nem mintha alapjáraton az Alice Csodaországban, Óz, a hatalmas, Narnia és Pán Péter-feldolgozások után lett volna bármi létjogosultsága ennek a filmnek. Pedig nem mintha közülük bármelyik is olyan hatalmas eresztés lett volna, de a Diótörő még ezekhez képest sincs fasorban se.
Keira Knightley-ra meg nincs találó kifejezés a magyar nyelv eszköztárában.

2019-07-10 19:39:45 Anna (2019) Fatupi (?) #3

Nem vagyok én se álszent, azért szemrevaló gyévocska ez. :D (Bár egy pöppet olyan, mint a Valerianban azok a fura lények a tengerparton)
Talán ez a baj, hogy ez az egyetlen eleme a filmnek, ami úgy érdekel, mert amúgy ez az ismertető a film alatt egészen röhejes. :D

előzmény: BalaKovesi (#2)

2019-07-10 12:15:26 Anna (2019) Fatupi (?) #1

Amondó vagyok minden hónapban válasszanak egy 50 kilós modellcsajt a szupertitokzatos orosz füstös Gizi szerepére, hadd élvezkedjenek a kanok a moziban. Bár bevallom, az én hitvallásom, hogy aki a bohócot szeretné polírozni, maradjon otthon, kapcsolja be az inkognitómódot, és mehet a haddelhadd.

Előre is elnézést kérek, ha Besson papának mégis valami pazar koncepció született meg a fejében, és nem csak a reggeli merevedése eredményezte eme művet.

2019-05-16 00:24:10 Glass (2019) / Üveg Fatupi (2) #53

Nagy akarásnak nyögés a vége - sajnos, pedig szurkoltam neki, érezhetően Shyamalan a szívét-lelkét beletette a filmbe.

Mikor befejeztem a filmet, nekem is ez járt a fejemben. Nyilván tizenéveseknél szignifikáns a különbség öt év távlatából, és a Far From Home előzeteséből látszik, hogy a többi osztálytársa is ugyanúgy néz ki.
Szerintem egyszerűen erre nem figyeltek.

Egyébként én szerencsétlen csóri Űrlordot sajnáltam meg. Meghalt az anyja, mert az apja megölte, aztán ő ölte meg az apját, a szerelmét megöli az apja, erre mikor mindenki visszakap mindenkit, kiderül, hogy az a Gamora, akit ő szeretett, nem támadt fel. Azért ez elég kegyetlen húzás, az emberek meg szanaszét röhögték magukat rajta.

előzmény: BalaKovesi (#73)

Hát igen... Én is nagyon szurkoltam, hogy máshogy oldják meg, mert onnantól kezdve, ha egy világba behozzák az időutazás lehetőségét, minden esemény tét nélkülivé válik. (Nagy sajnálatomra a SW világában is már kánon.)
Még ezzel az alternatív idősíkos megoldással se lett teljesen megoldva, ahogy írtad. Innentől kezdve, ha meghal a macskád, átugrasz a szomszéd idősíkba ellopni magadtól. Aztán egyszer tőled lopják el. :D Ilyenkor lehet J. K. Rowling otromba trükkjét alkalmazni, amikor a Főnix Rendjében elpusztította az összes időnyerőt.

előzmény: kwzatz (#53)