necksprain

(kitiltva)

• ...
2019-12-11 02:12:04 Freaks (2018) necksprain (3) #2

nem rossz ez na.

előzmény: kilépett felhasználó (#1)

2019-12-11 02:01:20 Joy Division (2007) necksprain (4) #3

vagy jó vagy nem, kis ember vízzel főz. én mindent szeretek. ínyenceknek nem elég, laikusoknak meghozza a kedvét.

2019-12-11 01:56:12 99 francs (2007) / 99 frank necksprain (5) #4

vannak pillanatai

2019-12-11 01:52:22 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] necksprain #24631

most kajak ok boomer-ozni kell tata?? remélem kiderül életed hajnala előtt.

2019-12-11 01:38:16 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] necksprain #24628

ok.

#8202
az alap hozzászólásom.

Ugor, te ugyanannyira lekezelő, illetve flegma vagy, mint akik miatt kikeltem. :)

2019-12-11 01:23:25 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] necksprain #24626

én ezt elismerem (vagy 10+ éve nézem a kt-t), és egyet is értenék, ha ez pártpolitikáról szólna. itt viszont egy demoklész kardja libeg (lecsapott már, mit szépíteni) fönn a kibaszott magyar film- és színházélet felett, amihez hátha hozzászólhatna az egyszerű kt-s nyomorult.

Áthelyezve a(z) Általános fórum topikból.

2019-12-11 01:04:10 [Észrevételek, kérések és kérdések a lappal kapcsolatban]← (szerk) necksprain #13221
igazandibol nekem is csak plusz egy db kattintas, de megis felbasz. ha ajanlasz fol a rakos gyermekert x forintot, te kiirod aztan h ki vagy es h mennyire faszagyerek vagy? en nem irnam. amit vallalt az oldal rendbentartasaval, arra egy rossz szavam sincs. a szabalyzat ne floodolj reszevel van bajom.

szerk: itthagyom, ahogy volt. latjatok, a szamito vs telo..

igazandibol nekem is csak plusz .

2019-12-11 00:12:48 [Általános fórum] necksprain #8202

egyebkent en ezzel is vitaba szallnek, hogy nem mondhatsz velemenyt ezzel kapcsolatban, meg ezzel egyutt a szabalyzat azonos pontjaval szeretnek birokra kelni. es itt nem a veresszaju gecizesre gondolok, hanem hogy annyi ertelmes embert ismertem meg itt, nyithatnek akar egy 'kulturharc oda es vissza' topicot akar a fejlemenyek ismereteben, mert mindenki visszatartja magat, nagyon helyesen, sot!!

de az, hogy amiatti félszünkben, hogy esetleg atmenne egymas sertegetesebe ( megis mi?? nigger? fideszgeci? ballibsi? uuutallak giallokurva, a te anyad te noirfan!!) a dolog, kerlek benneteket, hogy ebben a helyzetben, amibe kergetett bennunket az aktualpolitika(?), arrol akar hadd irjunk mar itt is bizonyos keretek kozott.

ha ez így nem kivitelezhető, akkor megbaszta a kt.

koszi

egy megjegyzes az eszrevetelek topiccal kapcsolatban. ha valaki ker, ajanl, korrektal vmit, es ha a helyere kerul, akkor megjelenik a hozzaszolasa mogotti zold pipa. mi ertelme szetfloodolni a szerkesztoknek ilyenekkel, mint "fel van veve", "megvan", " a helyere kerult". emiatt egyszeru felhasznaloknak bele kell lepnunk az adott topikba, ha erdekel, mit akar felvinni az adott forumtars, onnan is meg egy katt a filmhez. szamiton nem zavaro, telefonon igen. Ugor (te vagy a legidegesitobb), ha egy mod van ra kerhetlek, hogy befejezd ezt?

2019-12-06 06:55:44 The Irishman (2019) / Az ír necksprain (3) #39

az egyetlen nyomot hagyó jelenet, mikor a halról beszélgetnek a kocsiban, az tényleg Nagymenőket idéző feszes, bizsergető sziporka, viszont voltak olyan mélypontjai, mint pl az olasz frontos monológ, na azt talán még Steven Seagal is szégyellte volna annak idején. Pesci nagyon ott van, Pachino karaktere túl lett írva-ripacskodva, a sztori meg csordogál nagypapás tempóban. a soundtrack béna.

2019-12-03 22:00:57 Dead Kids (2019) / Halott kölykök necksprain (3) #1

fura film. elso fele gagyi, masodik fele, foleg a vege felé, ahol kezdenek eldurvulni a dolgok, meg mar olyan japanosan minosegi.

mennyi nyomorult lelkű hülye..

ez fantasztikus, rég volt ilyen kellemes filmélményem :D ez egy poén ez a film, azt sem zárom ki, hogy idővel kulttá növi ki magát egy viszonylag szűk rétegben.

hopp, sosem gondoltam volna, de nálam nem talált be. zseniálisan indul, az első fél órán nagyon sokat röhögtem, aztán sajnos szétfolyik, plusz közel sem akkora mindfuck, mint gondolnám az elején. ettől még bátran ajánlom az arra érdemeseknek.

2019-11-20 19:14:20 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] necksprain #24594

édes istenem, berakhattál volna bárhonnan egy cikket, erre a ballibező origorol sikerült, hogy egyem a szíved. Gothárról amúgy nyílt titok, hogy pl Kaposváron is megdugott bárkit, akin luk volt.

Áthelyezve a(z) Színház topikból.

előzmény: Interracial Facial Creampie (#24585)

2019-11-20 17:32:50 [Tévésorozatok] necksprain #3710

igen, basszus, újranéztem, és nem is értem, mit ettem rajta.

előzmény: agymosott09 (#3708)

tévedtem, azon nincs rajta. de tuti vmi dvd extrajakent neztem meg meg nagyon reg.

előzmény: necksprain (#7)

2019-11-09 19:46:50 Ballon (2018) / A hőlégballon necksprain (2) #8

azaz szted azon kivul, hogy hany ballon volt, teljesen eletszeru a sztori. a 2000 oldalt attanulmanyozott anyag dokumentarista jelleggel kerult a vaszonra.

előzmény: HejjaX (#7)

tescos 300 ft-os dvd-n asszem rajta van.

előzmény: Korben (#6)

szerintem gyarapodni fognak az osztályzatok, én pl 2 éve vadászom rá heti-havi rendszerességgel, és csak 2 hónapja tették fel, szerencsére kitartó voltam. ez az ember rossz filmet még nem csinált, bármilyen témához is nyúlt, ez is eléggé ott van.

előzmény: Mikkey (#2)

2019-10-30 08:04:59 Ballon (2018) / A hőlégballon necksprain (2) #5

borzalmasak a szereplők, főleg a főszereplő apjuk, aki mintha egy szex és new york részből lépett volna elő. a szomszéd sztázis lánya meg miért volt arabkínai? elképesztő balfaszságokat műveltek össze, mintha direkt le szerettek volna bukni. persze úgy könnyű a dolguk, ha alkalmatlan balfácánok eredtek utánuk, akik egyébként a kor legrettegettebb titkosszolgálata volt. tényleg, mintha valami lassie szintű ifjúsági filmet néznék. de komolyan, minden második percre jutott egy hangos nemáár-os felröhögés.

2019-10-29 23:49:14 Spring (2014) / Újjászületés necksprain (3) #16

szerintem pont hogy a csaj volt túltolva, a fiú szuper volt.

vegul meglett a gyilkos igy nehany ev utan:

le is toljak ma a corvinban eztet.

2019-10-24 17:28:23 Egy hiteles ember (2006) necksprain (1) #15

a bayerzsolti egy viszonyitasi alap volt a jelenre, hogy manapsag ez a film nem ugorja meg azt az karaktergyilkossag-mercet, amit (szerintem) akkor. sot, ma ennel sokkal durvabbak mennek ki naponta origora mno-ra stb-re. megis mivel peldalozzak, a 15. szazaddal vagy a jovovel?

előzmény: HejjaX (#12)

2019-10-24 12:43:15 Egy hiteles ember (2006) necksprain (1) #11

ja, onnan jutottam el ide.

előzmény: Kempesbaba (#9)

2019-10-24 08:55:11 Egy hiteles ember (2006) necksprain (1) #7

uhh, ezt lattam anno.. az jott le belole akkor (szuleim verfideszesek voltak akkoriban,en meg pici), hogy mennyire mellement nalam, inkabb sajnaltam gyurcsanyt utana. amugy egy sardobalo, karaktergyilkolo, raadasul tok kontraproduktiv formedveny. mai szemmel mar nem akkora szam, hisz manapsag ennel tizszer durvabbakat boffent nekunk naponta a bayerzsolti, akkoriban eleg uszitonak ereztem.

2019-10-22 00:17:20 Catch-22 (2019) / A 22-es csapdája necksprain (2) #2

ami eszembe jutott kozben, hogy a majdnem mindenki altal lesajnalt war machine sokkal jobban működik, mint ez. ez erolkodik, az nem görcsöl annyira. lagymatag, szeretne csak szatirikus lenni a maga modjan, honaljszagu erolkodesnek hat.

melyik szinkronnal érdemes nézni?

2019-10-17 15:11:40 [Általános fórum] necksprain #8119

ez milyen nyelvvizsga volt? ha nem beszélsz angolul, a szóbeli részét hogyan teljesítetted? elég kamunak tűnik.

előzmény: Ficus Cucis (#8118)

a végén mi is nagyon nevettünk! :D a Ken mellett az ázsiai tudós csaj révedezései tetszettek még nagyon.

2019-09-12 00:27:04 Hotel Mumbai (2018) necksprain (4) #5

huhh.. die hard élőben. tisztelem távolságtartó szembemenetelét a mai nyugati korszellemmel, miszerint minden muzulmán fülorrgégész, közben szégyellem magam, hogy erről az esetről kb semmi infom nincsen.

nekem a jószándékú, ám üresfejű, butuska picsa jött át a karakteréből, semmint bármiféle ikon.

előzmény: MicaHiro (#67)

hatalmas film!! dikalosz-újpest-soltyk-tomside tengelynek erősen ajánlott.

hát ennek mintha coelho írta volna a párbeszédeit.

2019-08-23 08:57:05 Gi-eok-ui bam (2017) / Forgotten necksprain (2) #1

túlcsavart-tekert hülyeség.

2019-08-23 08:55:14 Cold Ground (2018) necksprain (3) #1

jeti bosszújába ojtott descent, megy a hármas, mert az idegesítően sikoltozó csajkarakter nem annyira sikoltozott idegesítően.

egynek tényleg nem rossz, van benne egy para jelenet is, adok rá egy gyenge négyest, de csak mert előtte pont hasonlót (found footage) néztem, amire azért bőven rávert. azért persze teli van debilségekkel.

2019-08-15 06:58:03 Potyautasok (1990) necksprain (?) #2

Ez a Csókolomos, illetve Európa Kiadós ( + Puszi stb) Spenóték kalandjai, igaz történetén alapul, mikor is elindultak Svédországba egy ladikkal, majd elkapták őket :D

figyi már, ez nem volt olyan rossz. jóféle trash.

hasonlót éreztem. az elso ketto miatt viszont a mindfuck sokszor tul kimuveltnek hatott nekem. a hossza meg.. nem mondom, hogy az oramat nezegettem volna, mert alapvetoen elveztem, de volt olyan pillanat, -tobb a kelletenel- mikor szimplan csak untam. nekem az orokseg egyertelmuen jobban bejott a 'prosztobb' jellegevel.

meg ami meg akkor megfogant bennem (tegnapelőtt este) nehany elvetemultebb jelenet kapcsan, hogy yorgos lanthimos sokkal jobban banik ezekkel, ezerszer okosabban sztem.

előzmény: erahurka (#6)

2019-07-21 03:38:56 Dracula (1931) / Drakula necksprain (2) #52

lugosi a legtrógerebb az egészben.

előzmény: Benny Bug (#51)

hat ez valami kurvara kinos.

2019-06-30 10:28:51 [Kedvenc lemezek] necksprain #561

ez kurva sokat forog mostanság, a primusos Claypool és Sean Lennon legújabb cucca: The Claypool Lennon Delirium - South of Reality

nos megnéztem a sorozat ismerete nélkül, és bár sok dolgot nem értettem, de így is elég állat.

2019-06-23 01:45:02 La familia (2017) / The Family necksprain (4) #1

huhh, ez jo cucc! az ismertető nagyon maníros, ez egy minimál dél-amerikai utcagyerekes film.

ebben akkora epicségek vannak, néhány jelenetet könnyezve röhögve pörgettünk vissza. nagyon nagy film!!

2019-06-10 05:55:28 Us (2019) / Mi necksprain (4) #39

nem tudom értelmezni amit írtál, láttad a filmet? mind a négyen túlélik, nem csak ketten, nem tudom hinnan szedted ezt. szóval továbbra is érdekelnek az ötletek.

előzmény: PG (#38)

2019-06-05 23:14:03 Us (2019) / Mi necksprain (4) #37

én még azt nem értem, hogy a legvégén mi az az összenézés a sráccal? azt ti hogyan értelmeztétek?

na ez jó hír. amúgy pl a black mirror is fenn van, pedig már dunát lehetne rekeszteni a részeiből.

előzmény: dukyka (#2)

érthető a sorozat ismerete nélkül? kb 2 évadot láttam belőle, de azt is már jó régen, néhány karakter megvan és kb annyi.

2019-06-01 14:59:11 American Hardcore (2006) necksprain (5) #5

tegnap megint megnéztem sokadjára, nekem is a kedvenc dokumentumfilmem a temaban. nem nosztalgiazik, nem heroizal, mint sok hasonlo tarsa.

https://kritikustomeg.org/film/31754/mr-majestyk-1974 ennek a magyar címe Dinnyeszüret géppisztollyal. köszi!

hatalmas trip.

2019-05-23 21:51:35 Chernobyl (2019) / Csernobil necksprain (3) #13

jó, ebben igazad van. de belegondoltam a mostani magyarországi helyzetbe, ami valószínűleg kevésbé genya, mint az akkori szovjet volt, és ha ellátogat valahova egy akármilyen államtitkár, sem fordulhat elő semmi ilyesmi, megy a seggnyalás, megy a jobbágykodás. szóval fenntartom, hogy elképzelhetetlen lett volna ott és akkor bármi efféle. én sem vagyok mondjuk a témának nagy szakértője.

2019-05-23 20:59:05 Chernobyl (2019) / Csernobil necksprain (3) #11

engem egyre jobban bosszantanak dolgok, pont a kórházas-feleséges dolog is. az egy dolog, hogy nem voltak valami nagyon tájékoztatva, de az a nő egy felelőtlen kretén, főleg terhesen.
illetve a nagypofájú bányászok.. oké, hogy már 86-ot írunk, de nebasszamármeg a józsika, hogy nem lövették árokba az egész bagázst a paskolásnál.
szóval kezd hbo-sodni, nagy kár.

előzmény: caulfield (#10)

2019-05-19 09:41:06 The Mule (2018) / A csempész necksprain (1) #11

ugy ertem, hogy kb az unforgiven ota nincs egy ertekelheto, non-bácsifless filmje.

előzmény: manuva (#8)

2019-05-19 09:38:10 Polar (2019) / Szélsőség necksprain (3) #3

sztem nem rossz ez, csak olyan, mint mikor tarantinozni szeretne valaki, aki nem a tarantino.

2019-05-19 09:36:12 Gorgo (1961) necksprain (1) #1

nem tudtam rola semmit, ugy kezdtem el. mikor bejott a kepbe a godzi azzal a sajatos mozgasaval, komolyan kopni nyelni is elfelejtettem.

2019-05-19 09:32:51 Nightmare (1964) necksprain (3) #1

sajna belefullad a kozepszerbe, de van nehany jelenet (legeleje pl) ahol belem fagyott a szar.

2019-05-09 18:02:17 Kursk (2018) / Kurszk necksprain (3) #5

egy orosz utószinkron ráfért volna, ez így néha nevetséges volt, főleg az együtt danonászások.

2019-04-25 20:42:46 Sønner av Norge (2011) / Revolt necksprain (1) #1

szerencsétlen meghülyült rotten önfelszopása, extra szánalmas az egész. azt meg, hogy aki letett az asztalra egy A kiállhatatlant, hogy adhatja ilyenhez a nevét, azt végképp nem értem.

tényleg egészen gyönyörű, de nekem folyamatosan az járt a fejemben, hogy a kurva alföldön nincs egy említésre méltó emlősállat, csak a kurva madarak, abból viszont több is, mint szeretném. teszem hozzá, gyakorlatilag ebben nőttem fel, azaz simán lehet, hogy egy havasalföldi kölöknek a barnamedvék totál unalmasak, na nekem a nyolcvankettő kócsag meg gelemb meg szárnyasok voltak azok.

2019-04-21 09:47:54 Microwave Massacre (1983) necksprain (5) #1

ez valami fenomenális, mindenkinek ajánlom. full kaufmanos, igazából kicsit olyan, mint egy jobban sikerült troma, de mégsem az.

2019-04-08 18:28:52 The Mule (2018) / A csempész necksprain (1) #7

hát ez olyan, mint mikor egy kilencven pluszos csinál filmet.

ezzel mi volt a probléma? rákerestem a címére is, rendezőre is, és a beküldöttek között sincsen.

előzmény: necksprain (#875)

kérném ezt az agnostic front doksit: https://www.imdb.com/title/tt4659728/ köszi!

szörnyen demagóg.

helló! kérném szépen ezt: https://www.imdb.com/title/tt1434423/
köszi.

2019-03-27 20:33:22 Chang-gwol (2018) / Rampant necksprain (2) #2

gagyi

2019-03-24 23:28:59 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] necksprain #24294

ez tényleg közepes, de majdnem rábasztam az ötöst. akkora hangulata van beszarsz. mad max, csak benzingőz helyett lefűrészelt csonkok és visongás. amit alattam írtak, átjárja az egészet valamiféle semminek sem megfelelős légkör. a byzantiumot egyébként nem láttam, tetszett, de annyira betéptem, hogy 3szor elaludtam rajta.

Áthelyezve a(z) The Bad Batch topikból.

2019-03-24 23:24:21 Four Lions (2010) necksprain (2) #5

értem, hogy ez mért jó, csak sztem tök nem az. van ilyen, na.

ugyan engem már kiszelektált, akinek ki kell, azért tommal mindketten hálásak lennénk annak, akinek.

2019-03-24 23:04:12 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] necksprain #24293

ezt valaki át tudná baszatni nekem viszonylag kicsiben? negyven gigás lófaszt sem a gépem nem bír el, sem én. köszönöm!!

Áthelyezve a(z) Errementari topikból.

2019-03-24 22:59:32 Ryu san (2017) / Mr. Long necksprain (?) #4

ncore-on már fönn volt két hónappal a kérdésed után, én azóta halogatom. el e jössz projectorral rátolni mondjuk holnap?

előzmény: dikalosz (#1)

2019-03-24 11:18:29 Lisztomania (1975) / Lisztománia necksprain (?) #2

felkerült ncorra!!!

2019-03-24 10:24:31 Ravenous (1999) / Farkaséhség necksprain (5) #7

ez még mindig mekkora!!

hát ezt elkezdtem nézni tv-n, majd kb negyed óra után kipattintottam projectorra, és milyen jól tettem. sztem kb soha nem láttam még animációs képregényfilmet, de ez behúzott engem is.

2019-03-07 00:53:26 No Name on the Bullet (1959) necksprain (5) #9

ez egy csoda ez a film!!:DD és rendesen megütköztem rajta, hogy 59-ben ezt leforgatták:DD az mi az a két öreg, ki írta a párbeszédeiket??:D új kedvenc filmet találtam bakker, hatalmas jó.

2019-03-07 00:36:51 On the Job (2013) necksprain (2) #1

hatalmas csalódás. azt hittem valami kőkemény thriller, erre megy az eszmeraldázás ezerrel. fúj.

2019-03-07 00:32:23 Metropia (2009) necksprain (4) #1

ez viszont beszarsz oly jó.

2019-03-07 00:23:27 Keepers (2018) / Az eltűntek necksprain (2) #3

három bús faszi dünnyög magában, majd konfliktus, majd vége. jajj de rossz.

2019-03-07 00:19:56 Gattaca (1997) necksprain (1) #30

ennél nagyobb ormótlan arcombahányást már rég nem kellett elszenvednem.

mainstream kicsit túlzás, sőt toolnál rétegzenébbet nem is nagyon tudok mondani.

előzmény: GothMan (#33)

2019-03-01 18:20:38 The Boy (2015) necksprain (4) #2

igen, most hirtelen ennél jobb nem túl régi creepy kisfiús cucc nem is jut eszembe ennél. furcsa, hogy az arc új filmje, a Lizzie mennyivel sótlanabb ennél. szerk: ennél.

engem nagyon elkapott, az ötös mégsem magának a filmnek szól, inkább a nem túl eredeti, de kurvára hangulatos zeneválasztásnak, meg mert bírom a töketlenkedős-rablós filmeket alapból.

jönnek is nyáron bécsbe toolék.

amúgy én nem szívesen néznék élő szereplős cuccot olyanról, akit szeretek. tuti csak fos lehetne a szememben. ellenben kijött egy ideje az új A Pale Horse Named Death-lemez, és Peter Steele nélkül is remekek az arcok.

végül is legalább azért érdemes volt rászánni az időt, hogy megtudjam, Piton fejét egy ázsiai nőcike harapta le.

amúgy az, mikor azt mondta Dumbledore Grindelwaldról, hogy több volt, mint testvér, az utalás arra, hogy hombárok?

2019-02-28 23:12:53 [Tévésorozatok] necksprain #3425

punisher második évada akkora egy hatalmas hányás. úgy a 6. résznél kb kínomban röhögve kinyomtam, nekem ennyi volt. az elsőt nagyon bírtam.

2019-02-06 15:04:00 Keepers (2018) / Az eltűntek necksprain (2) #2

ebben a pillanatban szedtem le. van már hozzá magyar felirat is.

előzmény: macready (#1)

első részhez nem mérhető, sok benne az üresjárat, elbassza a nagyobb költségvetés, viszont van benne néhány olyan ötlet, hogy egy gyenge négyest érdemel.

2019-02-05 09:15:47 Kisüzem Bar (2019) necksprain (3) #6

ezek jó régi felvételek lehetnek, Kató a pultban, aki már vagy 2 éve nem is dolgozik ott.

2019-02-02 23:15:45 Angst (1983) necksprain (5) #9

ezt igy harom nezes utan fogom, es megvan másodpercre pontosan.

olyan ez a film, hogy ha minden eloitelettol mentes feher, vidéki amerikai vagyok, ha ezt megnézem, én is trumpra szavazok clinton helyett. horrorokban elmegy ez a white trash-ezés, viszont egy magat komolyan vevő drámában kurvara ciki.

raadasul unalmas mint allat.

full veletlenul jott velem szembe ncore-on, mostanaban raktak fel es megakadt a cimen a szemem.

előzmény: Ivan/ (#2)

• ...