necksprain

Regisztráció: 2016. január 27. (2 év, 2 hónap)

Bemutatkozás

kill your boss. kill your boss. eat a hot dog oh ya. kill your boss. kill your boss. dont forget the ketchup.

Rendezők: Alekszej Balabanov, Dario Argento, David Cronenberg, Emir Kusturica, Lucio Fulci, Marek Koterski, Mario Bava, Nicolas Winding Refn, Pier Paolo Pasolini
Műfajok: horror, krimi, szatíra, thriller, western
Országok: dél-koreai, holland, lengyel, mexikói, olasz

Születési év: ?
Lakhely: ?

Nyulak a ruhatárban

4 2018-04-23 3,9
Molly's Game
Elit játszma
2 2018-04-17 3,7
Wag the Dog
Amikor a farok csóválja...
4 2018-04-17 3,8
Üzlet a korzón
5 2018-04-01 4,4
Megan Leavey

2 2018-03-26 3,5

enyém az ötvenedik szavazat, hátha ezzel az ötössel éjfél után bekúszik az ismeretlen gyöngyszemes panteonba. az alapötletet tekintve - a szerintem igencsak hitvány - good bye lenin ugrott be, gondolom bőven építkezett ebből is.

mennyi hasonlóság van bennünk, csehekben, kelet-európai népekben. a megalkuvást ivással kompenzáljuk, egymásra mutogatunk, aztán kezünket széttárva küldjük - éppen kit, zsidót, migráncst - a vágóhídra.

egyébként visítva röhögtem nagy részén, simán beférne a vígjáték és szatíra is a műfajok közé, a háborús filmet meg akár ki is lehetne venni, annyira háborús film, mint az ötödik pecsét kb.

köszönöm a három napos kitiltást, dittikének a rasszista kommentjei mellett ezután sem fogok szó nélkül elmenni.

2018-03-28 22:05:05 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] necksprain #23552

***moderálva***

A felhasználó kitiltva 3 napra. (a szerk.)

Áthelyezve a(z) The Shape of Water topikból.

előzmény: dittike (#48)

nemtom mi a sallangmentes ellentéte, de akár az, akár nem, ez sallangos volt.

2018-03-26 22:23:40 The Outsider (2018) necksprain (2) #1

nem untam volna, ha élveztem volna.

2018-03-26 22:01:32 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] necksprain #23551

most komolyan bakker, attól kéne hogy felálljon a faszomon a szőr, hogy a 6 hónapot sem szolgált csajt a kibaszott baseball vagy rögbi vagy tökömtudja milyen meccsen megtapsolják a kurva kutyájával? kutyás filmnek nem volt annyira rossz, de az az amerikai zászló az úgy lobog ebből, mint a kibaszott köpetem, amit vissza sem akarok szívni, hiába épp a szarom fölött a húgyból cápázom vissza. gonosz film ez.

Áthelyezve a(z) Megan Leavey topikból.

előzmény: HejjaX (#12269)

2018-02-15 19:39:38 Kojot (2017) necksprain (3) #42

előzmény: Mizi (#39)

elég távol áll tőlem a téma, kb eb és vb-re összekapom magam, hogy ki hogy mit, illetve ha hazamegyek, apámmal megnézek egy-két mexet, de ennyiben ki is merül a futball iránti szeretetem. hát ezután 2 napig olvasgattam utána a Premier League-nek, meg nézegettem videókat, hogy mért sokkal durvább, mint a többi bajnokság. ha ma már nincs is annyi különbség, ezek a 70-es években akkora parasztlengősöket osztottak ki egymásnak, hogy csak néztem.

na, szóval már csak ezért megérte megnézni, a film viszont kevésbé a fociról, mint erről a Brian Clough-tól szól. olyan arc volt, akinek az élete megfilmesítésért kiáltott, és pályafutásának mélypontját kapta el a rendező, de még hogy hogyan. ez az ember egy felfuvalkodott hólyag, egy faszkalap, és egy akkora zseni, mint a hétszentség. és mindezt úgy tálalta, hogy percről-percre kavarogtak bennem az érzelmek, miszerint egy ripacs fasz, vagy egy pojáca zseni. nem mellesleg úgy nézett ki, mint Bill Murray:D

a végére álljon itt egy idézet tőle, saját magáról, amit én a filmre, mint sportfilmre értek: „Nem állítanám, hogy én voltam a legjobb a szakmában. De a top 1-be biztosan befértem."

Haviereztől még egy egyszerű, csak az adott filmre vonatkozó kommentet is támadásnak vélek az egyetemes jóízlés ellen, és felbaszom magam, hát még az ilyet.

megnéztem, az adatbázis szerint abban igaza van, hogy több történelmi filmet látott Chris-nél. 62-61 az állás, biztosan az az 1 volt az, ahonnan ezt a sok tudást szerezte.

ez meg mi volt??:DD sajnos belealudtam a végébe, így szerencsére ma újrázhatok. ez annyira jó, mint semmi.