necksprain

Regisztráció: 2016. január 27. (2 év, 6 hónap)

Bemutatkozás

kill your boss. kill your boss. eat a hot dog oh ya. kill your boss. kill your boss. dont forget the ketchup.

Rendezők: Alekszej Balabanov, Dario Argento, David Cronenberg, Emir Kusturica, Lucio Fulci, Marek Koterski, Mario Bava, Nicolas Winding Refn, Pier Paolo Pasolini
Műfajok: horror, krimi, szatíra, thriller, western
Országok: dél-koreai, holland, lengyel, mexikói, olasz

Születési év: ?

Hang 'Em High
Akasszátok őket magasra!
3 2018-08-09 3,7
L'istruttoria è chiusa: dimentichi
A vizsgálat lezárult, felejtse el!
4 2018-08-08 ?

2 2018-08-07 3,2
Deadpool 2
Deadpool 2.
4 2018-08-07 3,9
La nuit a dévoré le monde
The Night Eats the World
5 2018-08-07 3,4

2018-08-13 02:30:38 Revenge (2017) / A bosszú necksprain (4) #36

sztem mikor felfúródott oda, akkor ő ki is lehelte a lelkét. ez az ő saját forgatókönyv szerinti bosszúja. álom ez, lidércálom.

előzmény: betti (#35)

hülyeséget írtam.

huha, ennek akkor utánanézek, nem teljesen tiszta még a magyarázatoddal sem:D

na, bocs, rakom-rakom. ha kéne még valakinek (magyar felirattal, egyébként a nyelv sem francia, hanem angol), írjon privátban, és küldöm estére a drive linket.

a szinkron tényleg borzalmas, de a békebíró szó szerintem helytálló, vagyis sok westernben hallottam már, mint afféle seriffek feletti seriff, akinek a dolga nem egy-egy város rendfenntartása, hanem egy egész állam területén nyargalászik és teszi helyre a rosszfiúkat. vagy nem? a true grit folytatásának is az a magyar címe, hogy Cogburn, a békebíró.

ezek közül csak a (szigorúan korai!) korn-tól, deftones-tól és slpiknot-tól nem tör rám a sikítófrász, szóval azok, illetve a vadhajtások kategória meg annyira tág, hogy jelöltem azt is.

2018-08-08 00:50:45 Heathers (1989) / Gyilkos játékok necksprain (5) #3

ez mindenek előtt egy szatíra, könyörgöm! vegyétek bele a műfajokhoz a szatírát kérlek, mert ha az nincs ott köztük, inkább semmi ne legyen.

2018-08-07 23:35:03 Thoroughbreds (2017) / Telivérek necksprain (2) #1

huuuha, tegnap írtam a the night eats the world-re, hogy nem hipszter, na ez a nagybetűs hipszterség. a bajok vannak kevinnel vagy mi ehhez képest kutyafasza ilyen tekintetben. egyszerűen nem tudtam nem utálni minden pillanatát, eltekintve attól, hogy egy viszonylag közepesen jó filmet láttam megvalósítás tekintetében. az együgyű csitrik biztosan rajongani fognak érte, tán idővel kult is lesz belőle. hányadék!!

*bajok vannak kevinnel:DD szóval a beszélnünk kell kevinről-re gondoltam természetesen, utánanéztem.

na szóval, senkit ne riasszon el a tartalomleírás, semmiféle hipszter szenvelgés nincsen benne, bár nem is az a kifejezett toronyházas-menekülős-hentelős zombifilm, aki valami REC félét vár tőle, az csalódni fog. hibái akadnak bőven, én mégis nagyon szerettem, folyamatosan a torkomban dobogott a szívem, minél csendesebb, flesselősebb volt egy jelenet, annál inkább. a főszereplő srác kitett magáért, Alfrednél királyabb karaktert meg már régen láttam.