necksprain

Regisztráció: 2016. január 27. (2 év)

Bemutatkozás

kill your boss. kill your boss. eat a hot dog oh ya. kill your boss. kill your boss. dont forget the ketchup.

Rendezők: Alekszej Balabanov, Dario Argento, David Cronenberg, Emir Kusturica, Lucio Fulci, Marek Koterski, Mario Bava, Nicolas Winding Refn, Pier Paolo Pasolini
Műfajok: horror, krimi, szatíra, thriller, western
Országok: dél-koreai, holland, lengyel, mexikói, olasz

Születési év: ?
Lakhely: ?

Detention
Túlélésből jeles
1 2018-02-20 1,4
Ookami kodomo no ame to yuki
Farkasgyermek
3 2018-02-19 4,2
Kdo chce zabít Jessii?
Ki akarja megölni Jessie-t?
5 2018-02-15 4,3

3 2018-02-11 3,8

előzmény: HejjaX (#12269)

2018-02-15 19:39:38 Kojot (2017) necksprain (3) #42

előzmény: Mizi (#39)

elég távol áll tőlem a téma, kb eb és vb-re összekapom magam, hogy ki hogy mit, illetve ha hazamegyek, apámmal megnézek egy-két mexet, de ennyiben ki is merül a futball iránti szeretetem. hát ezután 2 napig olvasgattam utána a Premier League-nek, meg nézegettem videókat, hogy mért sokkal durvább, mint a többi bajnokság. ha ma már nincs is annyi különbség, ezek a 70-es években akkora parasztlengősöket osztottak ki egymásnak, hogy csak néztem.

na, szóval már csak ezért megérte megnézni, a film viszont kevésbé a fociról, mint erről a Brian Clough-tól szól. olyan arc volt, akinek az élete megfilmesítésért kiáltott, és pályafutásának mélypontját kapta el a rendező, de még hogy hogyan. ez az ember egy felfuvalkodott hólyag, egy faszkalap, és egy akkora zseni, mint a hétszentség. és mindezt úgy tálalta, hogy percről-percre kavarogtak bennem az érzelmek, miszerint egy ripacs fasz, vagy egy pojáca zseni. nem mellesleg úgy nézett ki, mint Bill Murray:D

a végére álljon itt egy idézet tőle, saját magáról, amit én a filmre, mint sportfilmre értek: „Nem állítanám, hogy én voltam a legjobb a szakmában. De a top 1-be biztosan befértem."

Haviereztől még egy egyszerű, csak az adott filmre vonatkozó kommentet is támadásnak vélek az egyetemes jóízlés ellen, és felbaszom magam, hát még az ilyet.

megnéztem, az adatbázis szerint abban igaza van, hogy több történelmi filmet látott Chris-nél. 62-61 az állás, biztosan az az 1 volt az, ahonnan ezt a sok tudást szerezte.

ez meg mi volt??:DD sajnos belealudtam a végébe, így szerencsére ma újrázhatok. ez annyira jó, mint semmi.

az eredeti (film)verzioban is igy volt, mmint hogy csak ők utaztak. annyira egyszerusiti csak le poirot dolgat a keves utazo, mint minden mas poirot vagy miss marple konyvben, ok sosem egy tobbszazezres varosban keresik a gyilkost, mindig 5-10 lehetseges elkoveto van.

2018-02-12 16:23:32 The Tunnel (2016) necksprain (1) #1

ennyire borzalmasan vontatott szart már rég láttam. három etapban sikerült (némi pörgetéssel) végignéznem, szóval nem is arról van szó, hogy nem olyan passzban kaptam el. az alagutas jelenetek rendben is voltak, de amit kinn műveltek.. érdektelen, rinyálós családi szál, szánalmas társadalomkritika (a politikusok gonoszak és rosszak, mert a saját malmukra hajtják a vizet, na nemár, komolyan?), full kretén poénok stb. egy óra után már csak azt vártam, hogy szegény nyomorultat bassza agyon egy vasbetony, és akkor sem ő, sem én nem kínlódtunk volna tovább.

2018-02-12 16:07:46 Kojot (2017) necksprain (3) #34

ezt az átlátszó, szánalmas dumát, ezt az undorító vergődést.

ezt a hvg cikk címet: Teljes zavar vagy zseniális marketing?

zseniális marketing, az..

2018-02-12 14:08:58 Talvisota (1989) / Téli háború necksprain (4) #1

el is felejtettem, hogy ezt láttam. fehér halálról akartam nézni valamit, de csak ezt találtam, ami finn, és akkortájt játszódik. asszem több, mint három órás, kb minden háborús sablont elpoffugtat, mégis működik.

2018-02-12 13:49:29 [Megérdemelte-e az Oscart...] necksprain #10482

"a Hobbit is jobb, energikusabb, mélyebb lett volna Guillermótól."

gondolom úgy érti, ha nem száll ki belőle, jobban megcsinálta volna Jacksonnál. szerintem is.

előzmény: kobretti88 (#10480)