necksprain

Regisztráció: 2016. január 27. (1 év, 10 hónap)

Bemutatkozás

kill your boss. kill your boss. eat a hot dog oh ya. kill your boss. kill your boss. dont forget the ketchup.

eresz

ez a galamb megdeglett

Rendezők: Alejandro Jodorowsky, Alekszej Balabanov, Dario Argento, Emir Kusturica, Lucio Fulci, Marek Koterski, Mario Bava, Nicolas Winding Refn, Pier Paolo Pasolini
Műfajok: horror, krimi, szatíra, thriller, western
Országok: dél-koreai, holland, lengyel, mexikói, olasz

Születési év: 1992

4 2017-12-09 4,2
Dunkirk

2 2017-12-09 4,0

2017-12-12 14:35:21 [Filmet keresek] necksprain #2209

közben mégis az into the west volt.

előzmény: necksprain (#2208)

2017-12-12 09:24:32 It (2017) / Az necksprain (5) #74

én sem láttam az eredetit, de ez valami kurvára jó volt!!

fura, hogy ennyire nem érdekel senkit, pedig a Kells titkát és A tenger dalát szerettétek. mindenesetre lesz egy pótvetítés anilogue keretében 16-án az urániában.
nekem amúgy az első két (Tomm Moore) film jobban tetszett, azok bájos mesék voltak, ez meg kb egy valós sztori animálva. de ez nem hátránya, teljesen szubjektív véleményem csak. az itt elmesélt mese a mesében kb az, ami a Kells titka volt csak úgy simán. illetve nem tudtam nem figyelmen kívül hagyni, hogy a mesés részek mennyire durván magyar népmesék-esek. nemtom érthető-e. ja, persze így is kiemelkedően faszántos film. érződik rajta, hogy a rendező és a forgatókönyvíró is nő volt (utóbbi ráadásul magyar). ez sem hátrány, csak érződik.

2017-12-11 14:43:31 [Filmet keresek] necksprain #2208

halihó. western, talán minisorozatot keresek, ami nem az into the west, eddig azt hittem az. mikor a telepesek mennek nyugatra, van egy nő, akinek valami miatt megsebesül a lába, azt hiszem amputálják, majd út közben néhány nap alatt kiszenved. ennyi maradt meg. (elkezdtem megint az into the westet, de az első két részben (mikor mennek a telepesek nyugatra) nem volt ilyen, lehet hogy csak a második generációnál lenne ez a jelenet?) köszi!

2017-12-09 13:27:41 Max Manus (2008) necksprain (2) #5

a dunkirk után próbálkoztam meg vele, mert azt sajnos kikapcsoltam, annyira untam, viszont vágytam valami világháborús dologra. nem jó film ez, olyan lelkesen buta.

2017-12-01 00:17:43 Budapest Noir (2017) necksprain (2) #9

annyira azért nem volt rettenetesen fosadvány. Budapest persze nem volt, noir még kevésbé, risszrossz magyar tévéfilm annál inkább. semmit nem vártam, ingyen volt nyilván, a végén már nagyon kellett pisálnom. ennyi jut eszembe.

2017-11-29 01:59:10 Wallander (2008) necksprain (2) #3

ez egy nagyon szar. misz márpülre sokkal kíváncsibb vagyok, ha épp a fosom állaga a kérdés. ez a wallander arc viszont se nem detektív, se nem karizmatikus, szimplán egy ÉRDEKTELEN BALFASZ.

szerk: szerkesztettem tovább, sokat aláztam sokféleképpen, egyszerűen csak geci fos ebben minden, mint AZ.

itt megtekinthető 1080p-ben, hacsak nem Spanyolország vagy Andorra területén tartózkodsz.

itt meg tudjátok nézni magyar szinkronnal.

ennek az első 45 perce tényleg csak az első rész ismétlése, pofám leszakad. belepörgettem odáig, ahogy az öcs elkezd hentelni, azaz elvileg a második rész (azaz ez) kezdetéig. nem is lenne rossz onnantól, csak épp hogy beindulna, már vége is. egy laza 3-ast érdemelne simán, de hogy valaki ilyen arcpirítóan pofátlanul álljon valamihez, hát nem is értem.