Modric

Regisztráció: 2016. január 1. (1 év, 3 hónap)

Színészek: Al Pacino, Anger Zsolt, Christian Bale, Clint Eastwood, Denzel Washington, Dustin Hoffman, Harrison Ford, Hugh Jackman, Jake Gyllenhaal, James McAvoy, James Stewart, Jeremy Renner, Michael Caine, Michael Fassbender, Robert De Niro, Robert Downey Jr., Ryan Gosling, Sinkovits Imre, Sylvester Stallone, Tom Hanks, Tom Hardy
Országok: amerikai, angol, dán, francia, magyar, német, svéd

Születési év: 1993

5 2017-04-09 3,8
Ricochet
Visszakézből
4 2017-04-07 3,5

Köszönöm szépen az illetőnek! :)

Valamelyik szerkesztő ki tudná törölni Chadwick Boseman képét, ahol csak a szeme látható? Rosszul kezeltem a képkivágást. Elnézést ezért a hibáért.

2017-03-20 23:09:32 Le trou (1960) / Az odú Modric (5) #25

Dikalosznak köszönhetően én is megtekintettem ezt a filmet... És csak annyit írnék, hogy akkora ötös, mint a ház.

És a Roland-ot alakító színész Anthony Quinn-re emlékeztetett.

2017-03-04 22:32:56 Get Carter (1971) / Öld meg Cartert! Modric (5) #7

Ezek után biztos, hogy újra nézem, és még jobban odafigyelek a részletekre :D

Viszont annyit még elöljáróban, a reakcióra nem adnék hitelt, hiszen a rokona, így okkal borzadt el, hogy az unokahúga(lánya?) pornófilmben szerepelt. Talán a szinkronos verzió is adhat némi támpontot.

2017-03-04 21:17:33 Get Carter (1971) / Öld meg Cartert! Modric (5) #5

Lehet, hogy csak a véletlen műve, de majdnem 1 év telt el a két komment között :D

Amennyire én emlékszem, nem derül ki, hogy Jack Carter a lány igazi apja. Én is vártam ezt a fordulatot, mert benne volt az 1001 film... könyvben, és nem volt a filmben. De az is lehet, hogy a szinkron miatt történt. A feliratos verzióban van ez az utalás?

De majd a napokban újra fogom nézni a filmet.

2017-02-12 18:41:59 Flaskepost fra P (2016) / Palackposta Modric (5) #10

A Q-ügyosztály trilógia legjobb része. Ez a rész is ugyanazt a szintet hozza mint az első kettő film.

Legjobb jelenetek: Johannes megforgatja az ollót a szektás férfiben, a csónakházas ill. amikor Carl elsírja magát a templomban. Ott amúgy már elkezdett hinni Istenben?

Erős ötös.

2017-02-12 18:40:46 Fasandræberne (2014) / Fácángyilkosok Modric (5) #14

Hozza azt a szintet, amit a Nyomtalanul nyújtott mint pl. hangulat és a színészi játék terén. A film nagyon is jól működik az első feléig,de a második fele már nem annyira jó.

Kimmie honnan tudta hogy Carl és Assad hol vannak? Ez nem derül ki a filmből. És a vége tényleg egy Cobra11 epizódhoz hasonlítható.

Igazából négyes lenne, de nem volt szívem azt adni, így gyenge ötöst kap.

2017-02-12 18:39:13 Kvinden i buret (2013) / Nyomtalanul Modric (5) #15

Nagyon jó skandináv krimi, végig feszült és hangulatos. A színészi játékra sem lehet panasz.

Az elrablás-szál picit mintha hasonlított az Oldboy-ra, számomra legalábbis. A tettes bezárta a nőt, mert gyermekkorában a nő egy olyan bűnt követett el gondatlanságból, ami miatt a férfi rokonságából emberek haltak meg. A bezártsággal a nőt akarta megbüntetni.

És itt ráadásul a végén, amikor Assad leüti a fickót egy rúddal, akkor nem az történik, mint egy hollywood-i filmben, hogy egyszer leüti, aztán elfut, itt az történik, hogy párszór jól fejen üti, ahogy kellene csinálni.

Szimpla ötös.

2017-02-07 17:26:11 400 Days (2015) / 400 nap Modric (1) #6

Egyetértek az előző kommentekkel, ez irgalmatlanul rossz film. Se eleje, se vége, nagy katyvasz az egész, ráadásul a vasárnap késő délutáni TV-filmekre emlékeztet.

Nem tudni hogy végül is mi történt a Földdel, mert csak hebegnek-habognak a Holdról... Kedvenc jelenetem: amikor bent vannak a kocsmában, majd a nagydarab szakállas fickó éppen egy csajjal beszélget, majd azok ketten eltűnnek, pedig nem is láttam hogy kimentek volna! Egyszer csak eltűntek! A többiek se vették észre, hogy eltűnt a szakállas!

No és a vége...Ha megmutatják, hogy csak átverés volt az egész, akkor talán megkapná a kettest.

2017-01-12 23:39:50 White Heat (1949) / Fehér izzás Modric (5) #34

Nagyszerű film! James Cagney elképesztően jól játszik,kiemelném a menzás és a Made it Ma jelenetét.

És az zseniális volt a forgatókönyv részéről, ahogy Bo Creel ismét szerepet kap a végén, hogy lebuktassa a nyomozót, igazából én arra gondoltam, már a börtönben fog lebukni a nyomozó.

Cody Jarrett nálam egy képzeletbeli gengszter listán a 3. helyet foglalná el Tony Montana és Jack Carter mögött.