Havierez

Regisztráció: 2015. július 28. (2 év, 2 hónap)

Bemutatkozás

Deme Gergő vagyok jelenleg 23 éves és imádom a filmeket! Kiskoromban kezdődött ez a szerelmem amikor is folyton 60-as 70-es évekbeli NDK-s és olasz kalandfilmek mentek a tévében na meg a jugoszláv Winnetou filmek. A 90-es években mikor ezeket adták a tévében már akkor beleszerelmesedtem a mozi világába. Aztán a 2000-es években már érettebben válogattam a jobbnál jobb filmek közül. Itt már nem a mennyiségi mozinézésre mentem rá a hangsúly egyre inkább eltolódott a minőség felé. Elég sokszor látogattam meg a mozit és nagyon sok jó alkotást nagyvásznon tekintettem meg. Például Star Wars filmeket, Toy Story 3, és még sorolhatnám.

Az utóbbi években kedvencemmé lettek a drámák. Nagyon megható filmeket nézek és nagyon értékes alkotások ezek. Csillagainkban a hiba, vagy a Most jó című alkotások ilyen jellegűek. Ajánlom őket.

Rendezők: Akira Kurosawa, Miyazaki Hayao, Ridley Scott, Steven Spielberg
Színészek: Brad Pitt, Chris Hemsworth, Luke Evans, Matt Damon
Műfajok: anime, dráma, fantasy, horror
Országok: amerikai, angol, francia, japán, olasz
Korszakok: 80-as, 90-es és 2000-es évek. 2010-es évek

4 2017-10-05 3,5
The LEGO Ninjago Movie
A LEGO Ninjago-film
4 2017-10-05 ?

Jó film és az alkotás elején Jackie Chan szerepeltetése parádés volt!!! Bár nem kisgyerekeknek való már az akciótartalma miatt sem, de leginkább a történet mélysége az apa-fiú kapcsolat színvonala emeli az alkotás értékét igen magas színvonalra! Köszönöm a rendező triónak a megfeszített munkát hogy létrehozták ezt a sok tekintetben mély pszichológiai és érzelmi témákat boncolgató alkotást!

2017-10-04 21:29:40 Coco (2017) Havierez (?) #1

Biztos látványos film lesz azt látom előzetes alapján azonban a témával most nagyon melléfogtak az alkotók! Ugyanis az Élet könyve című három évvel ezelőtti animációs film pont ugyan ezt a mexikói halotti maskarás ünnepes témát dolgozza fel!

Hiányzik ez az életrajzi film! Köszönöm a feltöltést előre is!

2017-08-30 22:30:06 [In Memoriam...] Havierez #2193

Meghalt a Louise L. Hay többek között az éld az életed és az erő benned van című spirituális bestsellerek szerzőnője. Színésznőként szerepelt az Éld az életed című filmben is ami megtalálható a kritikustomeg.org adatbázisában is! Isten nyugosztalja ezt a kedves és életre való asszonyt!

Ennek a filmnek fantasy a kategóriája! Előre is köszönöm szépen a javítást! :)

Nem értek veled egyet. Ez FANTASY film és NEM akció-scifi! Már bocsánat de hogy jön ide a könyv? A film teljesen eltérhet attól ami könyvben van ezt gyakorlott filmnézőként neked tudni illenék már bocsánat! Nem indokoltad meg hogy szerinted ez a film miért is érdemel 10 pontból 6,5-öt??!!!

előzmény: Prüstü (#10)

Akárki akármit is mond ez egy nagyon jó fantasy volt szerintem! Nagy vásznon érdemes megtekinteni mert a látványvilága nagyon hangulatos! A szereplőket népszerű Hollywoodi sztárok alakítják köztük az élén Idris Elba és Matthew McConaughey színészi játéka nagyon figyelemre méltóra sikerült! Bonyolult nagyszabású történet kis hibákkal például nem magyarázták el a sötét torony funkcióját, vagy hogy a főszereplő fiú miért bír mágikus képességekkel. Azonban ezen apróságok ellenére szívből ajánlom ezt az alkotást megtekintésre mindazoknak akik kedvelik az összetett és nem átlagos filmeket! :)

2017-07-27 15:33:51 Despicable Me 3 (2017) / Gru 3. Havierez (3) #3

Borzalmas film volt ez nekem unalmas és vontatott egyedül a szép grafikaja mentette meg az alkotást mert az tényleg szép volt!

Ennél a filmnél lemaradt a kategoriánál hogy történelmi film! Köszönöm a pótlást előre is!

2017-06-25 16:27:51 Cars 3 (2017) / Verdák 3. Havierez (4) #3

A film eleje nem nagyon tetszett túl unalmas volt és vontatott számomra. Viszont a közepe tájára mikor a főszereplő 95-ös kocsi felépült a depressziójából utána belendült a sztori és briliáns húzás volt hogy berakták azt a sárga kocsit is nagyon fontos szereplőnek. A végén ahogy a főszereplő autó átperdült a nagy riválisán az nagyon tetszett és szép zárása volt ennek a filmtrilógiának! Egyedül Matuka szerepelhetett volna többet ebben a filmben ez nem tetszett viszont!