Havierez

Regisztráció: 2015. július 28. (1 év, 5 hónap)

Bemutatkozás

Deme Gergő vagyok jelenleg 22 éves és imádom a filmeket! Kiskoromban kezdődött ez a szerelmem amikor is folyton 60-as 70-es évekbeli NDK-s és olasz kalandfilmek mentek a tévében na meg a jugoszláv Winnetou filmek. A 90-es években mikor ezeket adták a tévében már akkor beleszerelmesedtem a mozi világába. Aztán a 2000-es években már érettebben válogattam a jobbnál jobb filmek közül. Itt már nem a mennyiségi mozinézésre mentem rá a hangsúly egyre inkább eltolódott a minőség felé. Elég sokszor látogattam meg a mozit és nagyon sok jó alkotást nagyvásznon tekintettem meg. Például Star Wars filmeket, Toy Story 3, és még sorolhatnám.

Az utóbbi években kedvencemmé lettek a drámák. Nagyon megható filmeket nézek és nagyon értékes alkotások ezek. Csillagainkban a hiba, vagy a Most jó című alkotások ilyen jellegűek. Ajánlom őket.

Rendezők: Akira Kurosawa, Miyazaki Hayao, Ridley Scott, Steven Spielberg
Színészek: Brad Pitt, Chris Hemsworth, Luke Evans, Matt Damon
Műfajok: anime, dráma, fantasy, horror
Országok: amerikai, angol, francia, japán, olasz
Korszakok: 80-as, 90-es és 2000-es évek. 2010-es évek

Kis kedvencek Titkos élete
Szenilla nyomában
The Revenant

Férfi Ezüst:
Leonardo Di Caprio (visszatérő)
Tom Hardy (The Revenant / A visszatérő)
Mark Ruffalo (Spootlight)

Női Ezüst:
Brie Larson (Room / A szoba)
Jennifer Lawrence (Joy)
Emma Stone (La La Land)

2017-01-16 19:08:32 Minions (2015) / Minyonok Havierez (4) #26

Huhh nekem ez tetszett egy rengetegszer nevettem rajta és jók ezek a minyonok! :)

Erről a filmről a kategóriánál lemaradt hogy életrajzi film is! Nagyon szépen kérem pótoljátok! :)

Előre is nagyon szépen köszönöm!

2017-01-11 19:46:23 Kimi no na wa. (2016) / Your Name Havierez (?) #1

Ezt mikor fogják feliratozni? Vagy vetíteni a magyar mozik??!!! Már nagyon kíváncsi vagyok rá és magyar felirattal akarom megnézni!

Kérem szépen javítsátok ezt a filmet a műfaja életrajzi film is! :)

Előre is nagyon szépen köszönöm! :)

Nagyon-nagyon tetszett ajánlom mindenkinek hogy nézze meg!! :)

Kérem szépen javítástok ennek a filmnek a műfaja életrajzi film is írjátok már oda!

nekem tetszett ez a film bár igaz voltak hibái például több akciójelenetet rakhatott volna bele a rendező de így se volt rossz!! Olyan mesés és kalandos szép látványvilágú alkotás. Egy kicsit Tim Burton-ös volt a díszlet meg látvány nem is hittem volna hogy Steven Spielberg ilyen műfajban is otthon van le a kalappal előtte tényleg ha bátrabb lett volna és több akciójelenet, izgalmat visz bele még ennél is tökösebbet csinált volna. Nagyon megéri megnézni csalódni nem igen lehet benne.

2016-12-19 17:36:31 Whiplash (2014) Havierez (2) #119

Nem tetszett! S hogy miért is nem? A film eleje jól indult de úgy a közepe táján éreztem talán azt hogy nem reális amik a filmben vannak. Pl: a gyerek miért szedte föl a barátnőjét ha utánna dobja? Ez logikátlan volt szerintem. Aztán a másik hogy a tanár az nagyon nem volt normális és már régen ki kellett volna rúgni a középiskolából mert ilyen nem való tanárnak és árt a diákoknak az egészségének.

A vége összecsapott volt azt se tudtam mi lett a vége hogy befutott e a srác vagy újra kibékült e a tanárával akivel már egy csomószor összeveszett? Értem én hogy ez a film a diák és a zeneművész kapcsolátára fókuszált de ez nem jött át! Sokszor untam és hiteltelennek, művinek esetenként nagyon mesterkéltnek tartottam ezt a filmet. Utóbbi idők leg túlhypeoltabb alkotását láttam! Sajnálom mert az alapsztoriból sokkal de sokkal jobbat is kihozhatott volna a rendező Damien Chazelle. A tanárt alakító színész meg ezért a szerepéért (melyben jóformán csak káromkodik) nem érdemelt Oscart de ez "csak" az én véleményem!

Szerinted miert hal meg ezzel együtt a mese is? Szerintem végre egy Tikos rendező aki súlyt ad egy filmnek és nem a szokványos "győz a jó" sztorit meséli el. Pont ettől lett jó a birodalom visszavag is! Nem átlagos hanem eltér kiszamithatol!

előzmény: banana (#80)