Havierez

Regisztráció: 2015. július 28. (2 év, 6 hónap)

Bemutatkozás

Deme Gergő vagyok jelenleg 23 éves és imádom a filmeket! Kiskoromban kezdődött ez a szerelmem amikor is folyton 60-as 70-es évekbeli NDK-s és olasz kalandfilmek mentek a tévében na meg a jugoszláv Winnetou filmek. A 90-es években mikor ezeket adták a tévében már akkor beleszerelmesedtem a mozi világába. Aztán a 2000-es években már érettebben válogattam a jobbnál jobb filmek közül. Itt már nem a mennyiségi mozinézésre mentem rá a hangsúly egyre inkább eltolódott a minőség felé. Elég sokszor látogattam meg a mozit és nagyon sok jó alkotást nagyvásznon tekintettem meg. Például Star Wars filmeket, Toy Story 3, Nauszika szél harcosai és még sorolhatnám.

Az utóbbi években kedvencemmé lettek a drámák. Nagyon megható filmeket nézek és nagyon értékes alkotások ezek. Csillagainkban a hiba, vagy a Most jó című alkotások ilyen jellegűek. Ajánlom őket.

Rendezők: Akira Kurosawa, Miyazaki Hayao, Ridley Scott, Steven Spielberg
Színészek: Brad Pitt, Chris Hemsworth, Luke Evans, Matt Damon
Műfajok: anime, dráma, fantasy, horror
Országok: amerikai, angol, francia, japán, olasz
Korszakok: 80-as, 90-es és 2000-es évek. 2010-es évek

4 2018-02-01 3,6
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Három óriásplakát Ebbing határában
4 2018-01-31 4,5

Szeretem a művészfilmeket és kedvet kaptam ehhez a filmművészeti remekhez!

2018-02-15 18:38:06 Kincsem (2017) Havierez (4) #41

Imádtam minden egyes percét. Csak úgy száguldott a játékidő és közben gyönyörűen mutatta be a film nem csak a címszereplő Kincsem hanem a főszereplő és szerelme jellemfejlődésének stációit is! Herendi Gábor egy pofás időtálló játékfilmet tett le az asztalra. Néhol izgalmas máskor kalandos hol romantikus a végén már tragédiába hajló de mindig megmarad egy kicsit művészeti szinten nem hajlik át sohase giccsbe. Nagyon erős jó film ami a világ bármely pontján megállja a helyét, mondhatni világszínvonalú alkotás!

Szép film bár a közepe táján egy kicsit unalmas. Ahhoz képest hogy igen rövid mindössze másfél óra körüli alkotásról van szó a rendező Jean-Marc Vallée nem tette elég feszesség az alkotása tempóját ahhoz hogy igazán nagyszerűre sikerüljön. De a korhű jelmezek és a színészek elviszik a hátukon a történet hiányosságait. Egy erős négyes.

2018-02-15 18:33:10 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Havierez #23489

Ez egy trágya előzetes alapján!

Áthelyezve a(z) Kojot topikból.

2018-02-15 18:31:53 The Post (2017) / A Pentagon titkai Havierez (?) #1

Huhh nagyon várós alkotás ez a Pentagon titka! Tom Hanks és Meryl Streep két igen nagyszerű színész egy rendezőóriás mellett. Hát szerintem még akár Oscar díjat is kaphat legjobb film kategóriában!

Igen igazad van!! Bocsánatot kérek tőled is!

előzmény: HejjaX (#12276)

Köszönöm a kifejtést kedves Ugor! Korrekt válasz amiért nagyon hálás vagyok. Amiket leírtál irritálás és a többi teljesen jogos! Elhiszem hogy ez bánt és irritál sok embert. Ezért meg akarok változni és a hibáimat kijavítani. Ezentúl nagyon meggondolom mit írok le mert túlságosan gyorsan ideírom amit érzek. Sajnos van az a tulajdonságom hogy ami a szívemen az a számon és belátom ez sokakat zavar és ez nem jó! Bocsánatot kérek szépen nagyon nem akarom hogy kitiltsanak a kritikustomegről erről a nagyszerű filmes oldalról ahol értékes emberek vannak fent!

Azért ettől függetlenül is jól esett! Mellesleg megdöbbentőnek és felháborítónak tartom hogy az övétől eltérő vallásom miatt írkál nekem figyelmeztetéseket ChrisAdam!

előzmény: HejjaX (#12271)

Köszi HejjaX hogy megvédtél! Jól esett!

Ezt a levelet kaptam valakitől!!

"Kedves Havierez!
Ez egy hivatalos figyelmeztetés a szerkesztőségtől. Ha továbbra sem tartod be a szabályzatot, a következő retorzió egy ideiglenes kitiltás lesz. Hadd ne kelljen idáig eljutni.
a szerk"

Itt akarok válaszolni rá hogy Kedves "a szerk" legalább legyen annyi vér a pucádban hogy vállald fel a nevedet! Nincs indoklás hogy mivel nem tartottam be a szabályzatot!!! Meg miért kapok figyelmeztetést? Azért mert mondtam egy rossz szót az egyik szerkesztőre? Tudom ti szerkesztők nagyon összezártok azonban nem szabad senkit se ignorálni mert más véleményen van. Tudjátok létezik SZÓLÁS SZABADSÁG is a világon! Ja és én Római katolikus vagyok nem ChrisAdamre és a szentírásra írtam hogy leszarom hanem másra csak félrenyomtam és itt jelent meg. Hithű katolikusként ilyet SOHA SE MONDANÉK nem köpném szembe a hitemet és a számomra nagyon fontos erkölcseimet, elveimet!!!! Szóval ezt le akartam írni észrevételnek!!!

előzmény: HejjaX (#12269)