Havierez

Regisztráció: 2015. július 28. (3 év, 7 hónap)

Bemutatkozás

Deme Gergő vagyok jelenleg 23 éves és imádom a filmeket! Kiskoromban kezdődött ez a szerelmem amikor is folyton 60-as 70-es évekbeli NDK-s és olasz kalandfilmek mentek a tévében na meg a jugoszláv Winnetou filmek. A 90-es években mikor ezeket adták a tévében már akkor beleszerelmesedtem a mozi világába. Aztán a 2000-es években már érettebben válogattam a jobbnál jobb filmek közül. Itt már nem a mennyiségi mozinézésre mentem rá a hangsúly egyre inkább eltolódott a minőség felé. Elég sokszor látogattam meg a mozit és nagyon sok jó alkotást nagyvásznon tekintettem meg. Például Star Wars filmeket, Toy Story 3, Nauszika szél harcosai és még sorolhatnám.

Az utóbbi években kedvencemmé lettek a drámák. Nagyon megható filmeket nézek és nagyon értékes alkotások ezek. Csillagainkban a hiba, vagy a Most jó című alkotások ilyen jellegűek. Ajánlom őket.

Rendezők: Akira Kurosawa, Miyazaki Hayao, Ridley Scott, Steven Spielberg
Színészek: Brad Pitt, Chris Hemsworth, Luke Evans, Matt Damon
Műfajok: anime, dráma, fantasy, horror
Országok: amerikai, angol, francia, japán, olasz
Korszakok: 80-as, 90-es és 2000-es évek. 2010-es évek

Incredibles 2
A hihetetlen család 2.
5 2018-11-24 3,8
The Nutcracker and the Four Realms
A diótörő és a négy birodalom
5 2018-11-22 2,9
The Girl in the Spider's Web
Ami nem öl meg
4 2018-11-21 2,6
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
Legendás állatok: Grindelwald bűntettei
5 2018-11-20 3,0

Ez a film musical nincsen fent a kritikustomegen! HBO-gon láttam és jó film. Köszönöm szépen előre is a feltöltést!
Kategóriák (IMDB szerint): dráma, musical, fantasy

Kategóriák (IMDB szerint): dráma, musical, fantasy

Kategóriában lemaradt hogy történelmi film! Köszönöm szépen előre is a pótlást :)

Ezt a filmet kérném szépen! Köszönöm előre is! :)

Nem értek veled egyet! Szerintem abszolút minőségi ez a film és meg fogja érdemelni azt a rengeteg Oscar dijat amivel jutalmazzák! A szinész Rami Malek pedig parádésan és nagyszerűen azonosul az elhunyt rock legendávál és hitelesen játssza el őt!

Kategoriánál lemaradt hogy musical! Imdb-n is ott van kategoriáknál. KÖszönöm a pótlást előre is!

Erről a filmről lemaradt a kategóriánál hogy életrajzi!! Köszönöm előre is a pótlást! :)

Hiányzik a kategóriánál hogy történelmi film! Köszönöm a pótlást előre is!

Mondták a filmben hogy végül örökre kigyó alakban fog maradni Nagini! Tehát nem tudja majd átváltani a női formáját!

előzmény: peti0290 (#24)