Havierez

Regisztráció: 2015. július 28. (1 év, 8 hónap)

Bemutatkozás

Deme Gergő vagyok jelenleg 22 éves és imádom a filmeket! Kiskoromban kezdődött ez a szerelmem amikor is folyton 60-as 70-es évekbeli NDK-s és olasz kalandfilmek mentek a tévében na meg a jugoszláv Winnetou filmek. A 90-es években mikor ezeket adták a tévében már akkor beleszerelmesedtem a mozi világába. Aztán a 2000-es években már érettebben válogattam a jobbnál jobb filmek közül. Itt már nem a mennyiségi mozinézésre mentem rá a hangsúly egyre inkább eltolódott a minőség felé. Elég sokszor látogattam meg a mozit és nagyon sok jó alkotást nagyvásznon tekintettem meg. Például Star Wars filmeket, Toy Story 3, és még sorolhatnám.

Az utóbbi években kedvencemmé lettek a drámák. Nagyon megható filmeket nézek és nagyon értékes alkotások ezek. Csillagainkban a hiba, vagy a Most jó című alkotások ilyen jellegűek. Ajánlom őket.

Rendezők: Akira Kurosawa, Miyazaki Hayao, Ridley Scott, Steven Spielberg
Színészek: Brad Pitt, Chris Hemsworth, Luke Evans, Matt Damon
Műfajok: anime, dráma, fantasy, horror
Országok: amerikai, angol, francia, japán, olasz
Korszakok: 80-as, 90-es és 2000-es évek. 2010-es évek

4 2017-03-10 3,5
Akira

5 2017-03-06 4,1

2017-03-06 21:26:34 [Általános fórum] Havierez #6905

Csak egy jótanács szívem! Attól még hogy operatőri munkákat nézegetsz filmen még nem leszel operatőr és nem ettől vesznek fel a filmművészeti egyetemre hanem elsősorban saját alkotást kéne letenned az asztalra. Ezen felül művészeti tehetség, alkotói egyedi látásmód és egyéniség is szükségeltetik a felvételhez. Szurkolok neked hogy felvegyenek a szakra bár sok esélyt nem látok rá eddigi műveid alapján! :)

Jó film lett ez a környezettudatosság és a természetvédelem fontosságának kihangsúlyozása miatt. A nyestkutyák aranyosak és érdekes voltak. Főként az lett szépen kibontva hogy mennyi féle alakot tudnak felvenni. A történet kissé egyenetlen volt minőség szempontjából. Sajnos a film vége valahogy olyan keserédes lett számomra! Szomorú és mélyen megható de helyenként vicces film javaslom a megtekintését!

2017-03-04 17:46:05 Logan (2017) / Logan - Farkas Havierez (4) #19

Tökös férfias akciófilm lett ez olyan road mozi szerű nekem nagyon bejött, habár kicsit sokallottam a két és fél órás játékidőt a cselekményhez képest ezt meg lehetett volna oldani rövidebben is de ez legyen a film legnagyobb gyengéje.

Logan bőrébe utoljára bújt bele Hugh Jackman azt hiszem méltó képen búcsúzott el farkastól a színész. Xavier professzort nagyon sajnáltam a karaktere többet érdemelt volna mint hogy 90 éves korára szenilis vénemberré váljon viszont Patrick Stewart kiválóan alakította a betegeskedő professzor urat. A kislány karaktere közepes lett kár hogy keveset beszélt és a jelleme nem nagyon mutatkozott meg a film végére se.

A látvány hozza a többi képregényadaptáció szintjét se jobb se rosszabb viszont tetszettek a westernfilmekre hajazó vadnyugatias jelenetek.

Összességében érdemes megnézni ezt a filmet moziban is bátran merem ajánlani!

Huhh de várom már szerintem jó film lesz emlékezetes az biztos! :)

A szépség és a szörnyeteg meg a szólít a szörny érdekel a legjobban!!

SZokásos szerelmi sztori egy kis angol humorral megfüszerezve egynek elment de semmi több

2017-03-01 20:47:19 Warcraft (2016) / Warcraft: A kezdetek Havierez (4) #49

Ritka az olyan film aminek van szive. Na ez olyan volt hogy lendületes, izgalmas de meg is lehetett hatódni rajta! Még több ilyen nagyívű és heroikus alkotást rendezzenek ez a vágyam!!!

Tetszett ez a film Johnny Depp jól játszotta kalapost ismételten. A sztori kicsit gyengébb volt mint az előző epizódé de a látvány itt meg színesebb és nem olyan pasztelles. Tehát fifty-fitfy mindkettő film egy szinten van körülbelül.

Még a nyáron láttam moziban már nem sokra emlékszem belőle de akkor jó szórakozást adott! Igazi tavaszi kalandos limonádé a jó értelemben!

Jó akcióscifi lett ez! Volt benne tökösség és lazaság nagyon tetszett!