Havierez

Regisztráció: 2015. július 28. (1 év, 11 hónap)

Bemutatkozás

Deme Gergő vagyok jelenleg 23 éves és imádom a filmeket! Kiskoromban kezdődött ez a szerelmem amikor is folyton 60-as 70-es évekbeli NDK-s és olasz kalandfilmek mentek a tévében na meg a jugoszláv Winnetou filmek. A 90-es években mikor ezeket adták a tévében már akkor beleszerelmesedtem a mozi világába. Aztán a 2000-es években már érettebben válogattam a jobbnál jobb filmek közül. Itt már nem a mennyiségi mozinézésre mentem rá a hangsúly egyre inkább eltolódott a minőség felé. Elég sokszor látogattam meg a mozit és nagyon sok jó alkotást nagyvásznon tekintettem meg. Például Star Wars filmeket, Toy Story 3, és még sorolhatnám.

Az utóbbi években kedvencemmé lettek a drámák. Nagyon megható filmeket nézek és nagyon értékes alkotások ezek. Csillagainkban a hiba, vagy a Most jó című alkotások ilyen jellegűek. Ajánlom őket.

Rendezők: Akira Kurosawa, Miyazaki Hayao, Ridley Scott, Steven Spielberg
Színészek: Brad Pitt, Chris Hemsworth, Luke Evans, Matt Damon
Műfajok: anime, dráma, fantasy, horror
Országok: amerikai, angol, francia, japán, olasz
Korszakok: 80-as, 90-es és 2000-es évek. 2010-es évek

4 2017-06-02 3,2
The Thief of Bagdad
A bagdadi tolvaj
4 2017-05-31 3,8

Lemaradt erről hogy életrajzi film mert ez Dylan Thomas költőről szól. Előre is köszönöm a javítást

Lemaradt az életrajzi film kategória. Előre is köszönöm a javítást

Mi volt a stáblista után a plusz jelenet? Nem láttam mert kijöttem a moziból amikor vége volt a filmnek

előzmény: Rea (#11)

A rogue one-ban a Leila hercegnőre gondolsz? Az érdekes mert ott a régi felvételeket vágták össze! Az más fajta volt szerintem

Még annyit hogy Johnny Dep megfiatalitasa hogyan történt meg? Ilyet meg filmbe nem nagyon láttam! Aki tudja a választ segítsen légyszi:)

Ez nagyon jó film! Tetszett mivel kalandos és izgalmas alkotás lett! :)

Nagyon jó film ajánlom mindenkinek nem csak gyerekeknek való szerintem felnőttek is egyaránt élvezhetik! :)

Na erre az alkotásra leszek nagyon kíváncsi a tavalyi év egyik legnagyobb japán sikerfilmje. Majd holnap megnézem és írok értékelést! ;)

Sajnos nekem nem tetszett ez a film pedig rengeteg pozitív kritikát olvastam róla. Az volt benne a nagy hiba hogy túl viccesre vették a figurát amikor egy ilyen scifi filmtől ez óriási nagy hiba. A karakterek hozták az első részben megszokott színvonalat bár a mosómedvének a humora förmedvény lett egyedül Drax humora és stílusa nyerte el a tetszésemet! A látványra nem lehet panasz egyesek azt mondták hogy túl gejl lett de szerintem egyedül ez menti meg a lapos történettel és gyenge szereplőkkel megáldott galaxis őrzői 2-őt. Összességében ez egy nagyon gyenge hármas egyedül a pazar színű látványvilág miatt ja és Sylvester Stallone szerepe is tökös lett! :D

2017-04-18 22:31:19 Sing (2016) / Énekelj! Havierez (3) #2

Csalódtam ebben a filmben sokkal jobbra számítottam. Több híres számra és jobban kidolgozott karakterekre. Ez így kevés volt!!