Havierez

Regisztráció: 2015. július 28. (3 év, 5 hónap)

Bemutatkozás

Deme Gergő vagyok jelenleg 23 éves és imádom a filmeket! Kiskoromban kezdődött ez a szerelmem amikor is folyton 60-as 70-es évekbeli NDK-s és olasz kalandfilmek mentek a tévében na meg a jugoszláv Winnetou filmek. A 90-es években mikor ezeket adták a tévében már akkor beleszerelmesedtem a mozi világába. Aztán a 2000-es években már érettebben válogattam a jobbnál jobb filmek közül. Itt már nem a mennyiségi mozinézésre mentem rá a hangsúly egyre inkább eltolódott a minőség felé. Elég sokszor látogattam meg a mozit és nagyon sok jó alkotást nagyvásznon tekintettem meg. Például Star Wars filmeket, Toy Story 3, Nauszika szél harcosai és még sorolhatnám.

Az utóbbi években kedvencemmé lettek a drámák. Nagyon megható filmeket nézek és nagyon értékes alkotások ezek. Csillagainkban a hiba, vagy a Most jó című alkotások ilyen jellegűek. Ajánlom őket.

Rendezők: Akira Kurosawa, Miyazaki Hayao, Ridley Scott, Steven Spielberg
Színészek: Brad Pitt, Chris Hemsworth, Luke Evans, Matt Damon
Műfajok: anime, dráma, fantasy, horror
Országok: amerikai, angol, francia, japán, olasz
Korszakok: 80-as, 90-es és 2000-es évek. 2010-es évek

Incredibles 2
A hihetetlen család 2.
5 2018-11-24 3,8
The Nutcracker and the Four Realms
A diótörő és a négy birodalom
5 2018-11-22 2,8
Hotel Transylvania 3: Szörnyen rémes vakáció
4 2018-11-11 2,6
Partysaurus Rex

2 2018-11-09 3,9

Erről a filmről lemaradt a kategóriánál hogy életrajzi!! Köszönöm előre is a pótlást! :)

Hiányzik a kategóriánál hogy történelmi film! Köszönöm a pótlást előre is!

Mondták a filmben hogy végül örökre kigyó alakban fog maradni Nagini! Tehát nem tudja majd átváltani a női formáját!

előzmény: peti0290 (#24)

Ez egy nagy katyvasz! Az első húsz percig birtam nézni utána már nem tudott a gyomrom bevenni több giccset!!

2018-11-20 21:37:55 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Havierez #24018

Amúgy meg lehet kritizálni a filmet persze DE CSAK ÉRVEKKEL ALÁTÁMASZTVA! Most az hogy kiemeli itt egy két ember hogy pocsék stb abból nem lehet megtudni hogy mitől is rossz! Én érvekkel leirtam és példákkal melyek spoilerben találhatóak hogy SZERINTEM miért zseniális ez az alkotás!

Áthelyezve a(z) Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald topikból.

Nekem nagyon tetszett ez a film! Fainul ki lettek bontva a karakterek személyisége különösen Johnny Depp alakitotta nagyszerűen a főgonosz Grindelwaldot!!

A cselekmény a film egész játékideje alatt szépen épitkezett üresjáratnak nem hagyott teret igy jól lekötött az alkotás és nagyon gyorsan elszaladt a két és fél óra! Látványilag is rendben voltak a CGI-k de azt hiszem ez elvárható a 21. században.

A film fő ereje abban öszpontosul hogy a csavarok döbbenetesen meglepőek szinte sokkolóan hatottak rám Pl hogy az egyik főgonosz Dumbledor testvére! Eddig azt se tudtam hogy Dumbledore-nak van testvére! Vagy hogy Nagini a kigyó egy nő aki fel tud venni kigyó alakot. A főszereplő Salamandernek pedig a testvére jól alakitotta az aggódó bátty karakterét!

Egyes jeleneteknél jobban megijedtem mintha horror film lett volna. Pl amikor az egyik gonosz mágus beleolvad a falba és Nagini hozzáér a falhoz hirtelen előbukkan a mágus

David Yates direktor remek érzékkel adagolta a feszültséget, humort és szerelmi szálakat hogy ezek végeredményében összeérjenek! Nekem ez a film nagyon bejött!

Köszönöm!
Érthető a tévedés persze mert az első Croodék filmnek Kirk DeMicco, Chris Sanders voltak a direktorai de a mostani második részben már "csak" íróként vesznek részt az alkotási folyamatban! :)

Köszönöm az évszám javítást!
A további hibák:
- Joel Crawford rendezi a filmet! és NEM Chris Sanders - Kirk De Micco!
- Nicolas Cage pedig NEM Nicolas Cage hangja hanem Grug -é!

MI AZ HOGY 2017-ES FILM???! MAJD 2020-BAN FOG MEGJELENNI TELJESEN EL LETT CSESZVE A DÁTUM! EZ IRTÓ GÁZ!!!

2018-11-06 20:43:54 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Havierez #23984

Köszi az ajánlást ChrisAdam! Csak én elvből nem nézek magyar filmeket! :)

Áthelyezve a(z) Egy nap topikból.