ImpossibleGirl

Regisztráció: 2015. július 24. (3 év, 11 hónap)

Nem: nem publikus

5 2018-04-23 3,6
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarök
5 2018-04-23 3,7

Fura, én pont fordítva értelmeztem. De egyik verzió sem ad mindenre magyarázatot.
Baby Doll a fő személyiség.
Sweet Pea, a lényének az a része, aki nem tudta feldolgozni a húga halálát, ezért számára megteremtette Rocket-et.
Blondie-ra még ráfogom, hogy a húga miatt érzett bűntudata, kb Baby Doll sötét oldala, aki nem engedi, hogy megmeneküljön és ezért árulta el őt.
De Ambert nem tudom hova tenni.
És a tánc/harc szimbolikát se értettem különösebben.

előzmény: Umberto (#101)

Én szomorú vagyok ettől a filmtől. Azt hittem, nem lehet elrontani mert 17 (?) film vázolja fel a szereplőket, ezért az, hogy sokan vannak nem lehet akadály, mert már ismerjük - kb megkedveltük - őket. Izgatottan vártam, hogy azok akik eddig még nem találkoztak, hogyan reagálnak egymásra. Erre az egész film csatajelenetekből áll. Örültem volna, ha beszélgetnek is egymással a karakterek két szónál többet.

- Wanda és Vízió dilemmája nem hatott meg, mert az ő kapcsolatukat sem dolgozták ki.
- Nagyon sokan meghaltak. Érdekes is lehetne, ha nem lehetne visszaforgatni az időt. Így teljesen súlytalan.
- Kesztyű lehúzása. Miért nem vágták le a kezéről? Oké, ezt meg lehet indokolni azzal, hogy Strange ezt a verziót látta az egyetlen győzelemnek, de ez kicsit suta kifogásnak tűnik most még, amíg nincs megmagyarázva.