Mario Brothers

Regisztráció: 2015. június 23. (6 év, 4 hónap)

Rendezők: Alex Proyas, Guy Ritchie, John Carpenter, Luc Besson, Mel Gibson, Ridley Scott, Sergio Leone, Wes Craven, Wong Kar-Wai
Színészek: Adrian Paul, Brandon Lee, Cary Elwes, Clive Owen, Mark Dacascos, Scott Adkins, Timothy Olyphant, Tony Leung Chiu-wai, Wesley Snipes
Műfajok: akciófilm, fantasy, horror, sci-fi, történelmi film
Országok: amerikai, japán, kínai

Születési év: 1996
Lakhely: ?

The Poughkeepsie Tapes

5 2021-10-23 3,1
Feng yun xiong ba tian xia
Viharlovasok
5 2021-08-05 ?
Mononoke-hime
A vadon hercegnője
5 2021-08-04 4,4

A Mátrix ebből is átvett sokmindent. Nem olyan, mint a többi kardozós-repkedős film (wuxia), itt nagy hangsúlyt fektettek a számítógépes effektekre és a látványra, amitől nagyszerű hangulata lett a filmnek. Szerintem lenyűgöző.

Egyetértek.

A Gyurcsány, az MSZP és az elkúrtuk szavak 2006 óta egymás szinonimáivá váltak. Távol álljon tőlem a politika, de nem furcsa egy kicsikét hogy a választások előtt kb. fél évvel mutatják be ezt a filmet ?

Remek választás! :D Amúgy Indiana Jones a kedvencem tőle, de a legjobb filmje a Szárnyas fejvadász.

előzmény: DevilTakeU (#22)

Az olasz horrorok (giallók) hangulata semmi máshoz nem fogható. A lenyűgöző zenei aláfestés, a visszafogottnak egyáltalán nem nevezhető brutalitás és vér, valamint a zseniálisan felépített, feszültséggel teli történet már ki tudja mióta hiányoznak a horrorfilmekből manapság. Dario Argento és Lamberto Bava filmjeiben (mármint a jobbakban) ez szinte alapnak mondható!

Egy másik filmes oldalon azt írtam, hogy kb. 1000 embert nyírnak ki a filmben. Lehet, hogy túloztam egy kicsit, de az biztos, hogy ez a film egy non-stop darálás, rendkívül látványosan és hangulatosan megcsinálva. A legtökösebb akciófilm, amit az utóbbi időkben láttam!

2021-09-18 07:59:25 Gurotesuku (2009) / Grotesque Mario Brothers (3) #10

A film első fele szerintem kiváló volt. A kínzásokat rendkívül élethűen csinálták meg, emelem kalapomat a speciális effektes csapat előtt! Végig az járt az agyamban, hogy mennyire mázlim van, hogy nem vagyok az elrabolt csávó helyében. A szögek beleverése a herébe, majd a szem kiszúrása egy kötőtűvel, végül szerencsétlen faszi farkának a lenyiszatolása egy konyhakéssel eléggé odab*szott, szinte az én testrészeim fájtak, miközben néztem! De aztán átmegy egy teljesen irreális, már-már paródiába hajló ökörségbe az egész, amitől aztán szinte teljesen komolyan vehetetlen lesz az egész baromság úgy, ahogy van.

Igen a lány halála olyan szinten földhöz vágott, hogy felnőtt férfiként majdnem elbőgtem magam. Egészen odáig egy aranyos kis mese volt, aztán hirtelen ledobták az atomot... nagyon bátor húzás volt a készítők részéről.

előzmény: mimóza (#24)

Ez egy qrva szomorú film, úgy játszadozik az ember érzelmeivel, hogy az döbbenet! Nem egy szokványos gyerekmese az biztos...

Mivel csak a Vágy és vezeklést láttam tőle, ezért az.