Mario Brothers

Regisztráció: 2015. június 23. (3 év, 11 hónap)

Rendezők: Alex Proyas, Guy Ritchie, John Carpenter, Luc Besson, Mel Gibson, Ridley Scott, Sergio Leone, Wes Craven, Wong Kar-Wai
Színészek: Adrian Paul, Brandon Lee, Cary Elwes, Clive Owen, Mark Dacascos, Scott Adkins, Timothy Olyphant, Tony Leung Chiu Wai
Műfajok: akciófilm, fantasy, horror, sci-fi, történelmi film
Országok: amerikai, japán, kínai

Születési év: 1996
Lakhely: ?

Mortal Kombat

5 2019-05-13 2,6
Il buono, il brutto, il cattivo
A Jó, a Rossz és a Csúf

5 2018-08-23 3,2

2019-05-13 02:25:21 Mortal Kombat (1995) Mario Brothers (5) #21

100% színtiszta szórakozás!

2019-04-03 10:00:17 Megan Is Missing (2011) Mario Brothers (4) #8

Valóban befigyel egy-két ormótlan nagy baromság a filmben, viszont elég durva belegondolni, hogy amit látunk az akárhol és akármikor megtörténhet... és meg is történik.

Anthony Hopkins valóban lenyűgözően alakít, viszont Ted Levine-t senki nem említi. Ez a fiú itt valami qrva nagyot alakít, basszus minden idők talán legzseniálisabb színészi játéka. Mindenki mondja, hogy Hopkins így, Hopkins úgy, de szerintem Ted Levine színészi alakítása legalább olyan zseniális, ha nem jobban!

Szerencsére nekem nagyon bejönnek az ilyen sötét hangulatú, elvontabb filmek. Ebben Nicholas Cage maga a megtestesült antihős. Van itt minden, mi szem-szájnak ingere: elmebeteg gyilkos szektások, emberevő motoros démonok, párbaj láncfűrésszel, Nicholas Cage felbecsülhetetlen kínlódásai és ami a legfontosabb: hangulat! Ja és a végén az életéért könyörgő főgenya, aki felajánlja, hogy leszopja Cage-et ha életben hagyja... Brutál ez a film!

Az igen! Zéró komment? Pedig ez egy igazi halhatatlan klasszikus a 90-es évekből. Gyerekkorom meghatározó filmje. A romantika és az akció remek találkozása. Kevin Costner pedig ott van a toppon, mint mindig.

Brandon Lee egyik legnagyobb rajongójaként mondom hogy ez a rész fantasztikus! Eric Mabius rendkívül tehetséges színész, méltó a Holló eljátszására. A zenék baromi jók, a hangulat baromi jó, a színészek baromi jók, a történet baromi jó! Az első rész klasszikus, de a második és harmadik rész is csodálatos! A negyedik viszont időpocsékolás...

Nagyon kemény film! David Bradley hatalmas!

Szórakoztató, tele sírva röhögős poénokkal és kellemes hangulattal. Szerintem a maga nemében fantasztikus!

Ez egy B-film. Én rajongok a B-filmekért. Az általad említett Amerikai nindzsa vagy a Véres játék is nagy kedvenceim. Ennek a filmnek a hangulata szerintem a véres összecsapásokban és a két fő karakterben rejlik. A szuperhősös filmeket pedig nem akartam bántani igazán, hisz én is kedvelem némelyiket, viszont valami hiányzik belőlük. A nosztalgikus érzés miatt is szívesebben nézem ezeket a filmeket.

Ilyen egy 100%-ig szórakoztató akciófilm kérem szépen! B-kategóriás, meg minden, de van valamije, ami a mai CGI-os szuperhősös bohóckodásoknak nincs. Ez pedig nem más, mint a hangulat! David Bradley minden filmjében ilyen szimpatikus jófiúkat játszik és nagyon jól állnak neki az ilyen szerepek. Remek harcművész volt a maga idejében. Mark Dacascos itt gonoszt alakít, de az ő karaktere is hatalmas!