Mario Brothers

Regisztráció: 2015. június 23. (4 év, 2 hónap)

Rendezők: Alex Proyas, Guy Ritchie, John Carpenter, Luc Besson, Mel Gibson, Ridley Scott, Sergio Leone, Wes Craven, Wong Kar-Wai
Színészek: Adrian Paul, Brandon Lee, Cary Elwes, Clive Owen, Mark Dacascos, Scott Adkins, Timothy Olyphant, Tony Leung Chiu Wai
Műfajok: akciófilm, fantasy, horror, sci-fi, történelmi film
Országok: amerikai, japán, kínai

Penge: Szentháromság
5 2019-06-15 2,5
Mortal Kombat

5 2019-05-13 2,6
Il buono, il brutto, il cattivo
A Jó, a Rossz és a Csúf
5 2019-04-19 4,6
Yojinbo
A testőr
5 2019-04-12 4,4
Dredd

5 2019-04-04 3,5

Rendkívül látványos, a történet is szívbemarkoló. Viszont egyetlen hibája van a filmnek, őt pedig úgy hívják, hogy Ben Affleck.

Nem értem miért utálják ennyien ezt a filmet. Tökéletes akciófilm! Azért rinyálnak, mert "Húú ez nem is illik Bondhoz, ez nem vall az ő karakterére, jujci!". Az nem számít, hogy az akciójelenetek a tökéletesség határait súrolják, meg hogy Timothy Dalton a második legjobb James Bond Craig után, meg hogy tengernyi blockbuster másolt át konkrét jeleneteket a filmből (pl. Dark Knight Rises, Szállító, Féktelenül stb.), nem. A lényeg, hogy most Bond nem a világ megmentésén fáradozik 86 milliomodik alkalommal is! Vicc az egész, komolyan!

2019-05-13 02:25:21 Mortal Kombat (1995) Mario Brothers (5) #21

100% színtiszta szórakozás!

2019-04-03 10:00:17 Megan Is Missing (2011) Mario Brothers (5) #8

Valóban befigyel egy-két ormótlan nagy baromság a filmben, viszont elég durva belegondolni, hogy amit látunk az akárhol és akármikor megtörténhet... és meg is történik.

Anthony Hopkins valóban lenyűgözően alakít, viszont Ted Levine-t senki nem említi. Ez a fiú itt valami qrva nagyot alakít, basszus minden idők talán legzseniálisabb színészi játéka. Mindenki mondja, hogy Hopkins így, Hopkins úgy, de szerintem Ted Levine színészi alakítása legalább olyan zseniális, ha nem jobban!

Szerencsére nekem nagyon bejönnek az ilyen sötét hangulatú, elvontabb filmek. Ebben Nicholas Cage maga a megtestesült antihős. Van itt minden, mi szem-szájnak ingere: elmebeteg gyilkos szektások, emberevő motoros démonok, párbaj láncfűrésszel, Nicholas Cage felbecsülhetetlen kínlódásai és ami a legfontosabb: hangulat! Ja és a végén az életéért könyörgő főgenya, aki felajánlja, hogy leszopja Cage-et ha életben hagyja... Brutál ez a film!

Az igen! Zéró komment? Pedig ez egy igazi halhatatlan klasszikus a 90-es évekből. Gyerekkorom meghatározó filmje. A romantika és az akció remek találkozása. Kevin Costner pedig ott van a toppon, mint mindig.

Brandon Lee egyik legnagyobb rajongójaként mondom hogy ez a rész fantasztikus! Eric Mabius rendkívül tehetséges színész, méltó a Holló eljátszására. A zenék baromi jók, a hangulat baromi jó, a színészek baromi jók, a történet baromi jó! Az első rész klasszikus, de a második és harmadik rész is csodálatos! A negyedik viszont időpocsékolás...

Nagyon kemény film! David Bradley hatalmas!

Szórakoztató, tele sírva röhögős poénokkal és kellemes hangulattal. Szerintem a maga nemében fantasztikus!