random117

Regisztráció: 2015. június 4. (4 év, 5 hónap)

Születési év: 1970

Toy Story 4
Toy Story 4.
5 2019-10-15 4,0
Spider-Man: Into the Spider-Verse
Pókember: Irány a Pókverzum!
5 2019-09-23 4,2

Alita: Battle Angel
Alita: A harc angyala
3 2019-07-28 3,4
How to Train Your Dragon: The Hidden World
Így neveld a sárkányodat 3.
4 2019-07-28 3,6

2018-11-11 16:03:36 SuperFly (2018) random117 (2) #1

Erkölcsi mondanivalója röviden: Terjeszd okosan a kábítószert, ne ölj meg senkit és így menő lehetsz. Nekem kicsit fúrcsa és nem elfogadható. Sajnos leginkább a fiatalok fogják nézni és nekik biztosan tetszeni fog (menő autók, szép csajok és lóvé hegyek). Ez is Amerika :( Na ezért 2-es

2018-03-03 10:32:47 Valami Amerika 3. (2018) random117 (3) #4

Szórakoztató egyszernézős vígjáték. A főszereplők gyengén muzsikálnak, a párbeszédek unalmasak. Nagy Ervin játéka hozza fel közepesre.

Nagyon tetszett a kritikád, véleményed. Spoiler - t is ügyesen használod :) A film nekem is tetszett és főként a férfi főszereplő játéka. Nekem a történet egy része túl erőszakos volt, viszont a befejezés szerintem is remek. Összességében egy erős négyes.

előzmény: palevala (#38)

2017-01-09 23:11:07 Inferno (2016) random117 (3) #11

Én is így gondolom. Lerágott csont, de most is igaz, hogy könyvben sokkal jobb az Inferno. Nem is beszélve a befejezésről. Aki nem olvasta annak elárulom, hogy a könyvben a vírus kiszabadul, és megfertőzi az emberiséget, de nem fog kihalni hanem..... Olvassátok el és megtudjátok :) A film számomra is csalódás. A színész óriások miatt gyenge 3-as.
Gratuáció a rengeteg magyarnak, akik résztvettek a filmben, mint színész is és mint gyártó is!

előzmény: dwalker666 (#10)

WWZ-t ültették át koreai felfogásba, ez nem vitás. Nem is lett rossz, bár giccs és a dolgok eltúlzása, szerepek túljátszása nehezen emészthető (egy olyan embernek aki legfőképpen amerikai filmeken nő fel). Jól kitalált sztori, de többnyire kiszámítható. Nálam kiverte a bisztosítékot több jelenet is, de a legerőltetebb talán az volt, amikor a vége felé a főszereplőket nem akarják az egészségesek maguk közé engedni a vonaton, majd amikor nagynehezen bejutnak és egyértelműen látszik rajtuk, hogy nem fertőzöttek, előre küldik (elszeparálják) őket egy másik kocsiba. Egyértelmű volt, hogy az unszinpatikus emberek hamarosan zombivá fognak válni és már csak egy maroknyi "szinpatikus" emberért izgulhatunk. Nem szeretek egyébként hibákat keresni, de ez "picit" erőltetett volt. Egyébként szívesen nézek hasonló színvonalú vagy jobb koreai filmeket. Az utóbbi időben egész jó volt a felhozatal:)
Köszönet a film készítőinek, szereplőinek és a felirat készítő(i)nek!

Izzadság szagú, erőltetett poénok. A nagyvonalú kisember kalandja a kiégett szöszivel. Egy Oscar díjas színésztől többet vártam. A sztori lapos, a színészek nem életük alakítását nyújtják. Talán a normál méretű férfit törpének mutatni projekt sikerül egész jól. Kihagyható alkotás. Kicsit úgy érzem hogy nagyon vártam már hogy vége legyen.
Köszönet a film készítőinek, szereplőinek!

Nézhető, izgalmas krimi, kicsit nehézkesen indul, de vége kifejezetten jól sikerült, megvett a mozi. A főszereplő remekül játszik ebben a filmben is. Akinek bejön Bryan Cranston és most látja először, van sok szabad ideje, kezdjen bele nyugodtan a Breaking Bad sorozatba, nem fog csalódni.

Ütős kis film, a szokatlansága nagyon üdítően hatott a mostani filmek forgatagában. Haverokkal nézős, az asszony, barátnő, gyerek kerülje a mozit.
Kurt Russell át se öltözött a film forgatása után, egyenesen az "Aljas nyolcas" forgatására szaladt:) Mindkettőben hasonló karaktert alakít, megjegyzem nagyon, de nagyon jól csinálja!
95% a befejezés miatt.

Kedves Mizi nyugodtan kiírhattad volna, hogy a GoT nem más mint a nagysikerű Trónok harca című sorozat. Sokan nem ismerik Emilia Clarkot, pedig talán ebben sorozatban vált világszerte ismertté. Hátha ezekután kedvet kap pár ember, hogy belepillantson néhány epizódba.
Ebben a filmben nyújtott alakítása egészen más, igazán szerethető. Romantikus filmekben nem vagyok járatos, talán azért, mert nagyon nehéz úgy megcsinálni, hogy a bevált sablonokkal ne legyen telerakva. Itt is volt bőven, de a színészi játék tudta feledtettni nagy részét.
Bugyuta karakter ellenére egész eszes meglátásai voltak Louisának.
Szórakoztató, egyszer nézős, 75%.

Pedro véleményével tudok teljes mértékben egyetérteni. Vártam a filmben valamilyen csavart, trükköt vagy bármi olyat, ami feldobja a sztorit. Sajnos ennek hiányában nem tudtam élvezni a remek színészi alakitasokat sem. Nálam egy gyenge közepes.
Köszönet a film készítőinek, szereplőinek!