random117

Regisztráció: 2015. június 4. (5 év, 9 hónap)

Születési év: 1970

3 2021-02-18 3,2
The Little Things
Ördög a részletekben
2 2021-02-15 3,2

Akkor ha minden igaz Denzel papa a sorozatgyilkos? Gondolok itt a megvásárolt piros hajcsatra is.

Nagyon tetszett a film. Igaz a történet nem a "kedvenc" kategóriám, de az érzelmekre nagyon tudott hatni. Hasonló témában igaz, nem túl sok filmet láttam, de mindenképpen ajánlani tudnám az Imák Bobbyért című filmet. Itt a szülő - gyerek kapcsolat felől közelítik meg a homoszexualitás "megértése, feldolgozása" témakört. A szenvedő fél Sigourney Weaver színésznő.

2021-01-19 18:06:26 Jojo Rabbit (2019) / Jojo Nyuszi random117 (4) #31

Sajnos nagyon sok embert (köztük engem is) a film címe nagyon befolyásol. Nem szeretek sokat tudni előre a filmről, amit még akarok nézni, ezért a stáblista a rendező a rövid ismertetőt elolvasom slussz-plassz. Angolul is ez a cím, hát nagyon nem vonzott. Végül csak rávettem magam hál istennek. Szóval hajrá 2020- ban is történtek jó dolgok.

A kilencvenes évek elején volt az egyik kedvenc sportolóm, ezért úgy gondoltam, hogy megnézem az életéről szóló filmet. Sajnos csak a Netflixen látható jelenleg. Remélem hamarosan máshol is elérhető lesz, mert számomra is nagyon sok új dologra derült fény nemcsak a főszereplő életéről, hanem az akkori kor sajátosságairól. Nem csak sportbarátoknak ajánlom, hanem azoknak is akik szeretnének a kor (80-as évek vége - 90-es évek eleje) Török - Bulgár - Orosz viszonyairól bővebb képet kapni, illetve milyen volt akkoriban a kisebbségek élete Bulgáriában.

Lassan indul a történet, kicsit vontatott helyenként, de érdemes végignézni. Igaz történet alapján készült alkotás helyenként remek színészi alakítással. Különösen emeli a film értékét, hogy német emberek készítették.

2018-11-11 16:03:36 SuperFly (2018) random117 (2) #1

Erkölcsi mondanivalója röviden: Terjeszd okosan a kábítószert, ne ölj meg senkit és így menő lehetsz. Nekem kicsit fúrcsa és nem elfogadható. Sajnos leginkább a fiatalok fogják nézni és nekik biztosan tetszeni fog (menő autók, szép csajok és lóvé hegyek). Ez is Amerika :( Na ezért 2-es

2018-03-03 10:32:47 Valami Amerika 3. (2018) random117 (3) #4

Szórakoztató egyszernézős vígjáték. A főszereplők gyengén muzsikálnak, a párbeszédek unalmasak. Nagy Ervin játéka hozza fel közepesre.

Nagyon tetszett a kritikád, véleményed. Spoiler - t is ügyesen használod :) A film nekem is tetszett és főként a férfi főszereplő játéka. Nekem a történet egy része túl erőszakos volt, viszont a befejezés szerintem is remek. Összességében egy erős négyes.

előzmény: palevala (#38)

2017-01-09 23:11:07 Inferno (2016) random117 (3) #11

Én is így gondolom. Lerágott csont, de most is igaz, hogy könyvben sokkal jobb az Inferno. Nem is beszélve a befejezésről. Aki nem olvasta annak elárulom, hogy a könyvben a vírus kiszabadul, és megfertőzi az emberiséget, de nem fog kihalni hanem..... Olvassátok el és megtudjátok :) A film számomra is csalódás. A színész óriások miatt gyenge 3-as.
Gratuáció a rengeteg magyarnak, akik résztvettek a filmben, mint színész is és mint gyártó is!

előzmény: dwalker666 (#10)

WWZ-t ültették át koreai felfogásba, ez nem vitás. Nem is lett rossz, bár giccs és a dolgok eltúlzása, szerepek túljátszása nehezen emészthető (egy olyan embernek aki legfőképpen amerikai filmeken nő fel). Jól kitalált sztori, de többnyire kiszámítható. Nálam kiverte a bisztosítékot több jelenet is, de a legerőltetebb talán az volt, amikor a vége felé a főszereplőket nem akarják az egészségesek maguk közé engedni a vonaton, majd amikor nagynehezen bejutnak és egyértelműen látszik rajtuk, hogy nem fertőzöttek, előre küldik (elszeparálják) őket egy másik kocsiba. Egyértelmű volt, hogy az unszinpatikus emberek hamarosan zombivá fognak válni és már csak egy maroknyi "szinpatikus" emberért izgulhatunk. Nem szeretek egyébként hibákat keresni, de ez "picit" erőltetett volt. Egyébként szívesen nézek hasonló színvonalú vagy jobb koreai filmeket. Az utóbbi időben egész jó volt a felhozatal:)
Köszönet a film készítőinek, szereplőinek és a felirat készítő(i)nek!