BalaKovesi

Regisztráció: 2015. február 8. (6 év, 11 hónap)

Rendezők: Alfred Hitchcock, Christopher Nolan, David Fincher, Denis Villeneuve, Sergio Leone, Stanley Kubrick
Színészek: Brad Pitt, Gary Oldman, Jake Gyllenhaal, Kevin Spacey, Leonardo DiCaprio, Michael Fassbender, Natalie Portman, Robert Pattinson, Robin Williams, Ryan Gosling, Scarlett Johansson, Timothée Chalamet, Tom Hardy
Műfajok: dráma, krimi, sci-fi, szatíra, thriller, western
Korszakok: Mostanában a 2000-es évek előtt készült filmeket részesítem előnyben, de ha jó a film, akkor nekem mindegy mikor készült

Születési év: 2001

King's Man - A kezdetek
3 2021-12-30 3,1

2022-01-21 08:55:03 [Filmzene] BalaKovesi #656

Michael Giacchino főtémája a The Batman-hez

A promóciós anyagokban eddig is következetesen használt (minusz Something in the Way) téma továbbgondolása. Nem teljesen erre számítottam, valamint számomra legalább egy helyen kihagyott ziccernek érződik, de kifejezetten tetszik, mégha kicsit disszonáns is az előzetesek hangulatai alapján felállított elképzeléseimmel. De hát nem baj, lepjen meg, ahogy remélem majd a film is megfog, ha már detektívsztori lesz elvileg. Giacchino pedig úgy tűnik az új pókember után továbbra is formában van.

2022-01-18 06:03:52 [Tévésorozatok] BalaKovesi #4020

Na ez elég érdekesnek tűnik. Eddig kicsit fekete báránynak érződik a többi Marvel között, kifejezetten izgalmasnak tűnik, már csak a két főszereplő személye miatt is. A rendezőktől még nem láttam filmet, de a filmográfiájukra rápillantva izgalmas választásnak bizonyulnak. Egyébként ezt is nálunk forgatták.

Tudja valaki, honnan lehet kikölcsönözni? Kerestem internetszerte, de sehol nem találtam rá a teljes filmre.

2021-12-28 05:00:56 [Hamarosan a mozikban!] BalaKovesi #6536

Új, a sztoriból az eddigieknél többet sejtető The Batman előzetes

Még mindig jónak tűnik, reméljük az is lesz.

Tudom, hogy tele van spoilerekkel a közösségi média és valószínűleg már mindenki látta a filmet, aki meg szerette volna nézni, viszont szerintem a komment végét még érdemes lenne spoilerbe rakni.

előzmény: dorothygale (#9)

Kérdés: Kubrick Eyes Wide Shut-ját érdemes ezidőtájt megnézni? Láttam képeken, hogy karácsonyi a settingje, kíváncsi vagyok hangulatba hozna-e. :D

Régen láttam egy filmnél ilyen nagy szórású értékeléseket, ez most felcsigázott. :)

A zombiapokalipszis jó párhuzam, mondjuk ott legalább nem önszántukból rosszindulatúak a támadók, spoilerezők között azért akad egy-kettő. :)

Sajnos a Youtube a legnagyobb ludas, a többi közösségi média felületen általában legalább van valami kis figyelmeztetés, Instagramon legalábbis erre szoktak figyelni, A Youtube meg ezeket a spoilereket adja be a főoldalon ajánlott videóként úgy, hogy a feltöltő még egy elfedő indexképet sem képes rárakni (egyébként legutóbb pont az Endgame-nél botlottam bele egy ugyanilyenbe, akkor ki is dühöngtem magam a film topikjában :D). Mondjuk az egyik főspoilert önszántamból néztem meg kb egy hónapja, de a készítők szerint jópár csavar akad még a filmben, azokat azért igyekeznék inkább a moziban látni. Vasárnap minden kiderül.

előzmény: Fatupi (#3)

Csak a szokásos, máris jönnek a spoilerek... :D

Mi a fene, hogy sikerült ennyiszer beazonosítani? :D És én eddig azt hittem, hogy Bolond Pierrot volt a legtöbbször visszatért főnixmadár...