BalaKovesi

Regisztráció: 2015. február 8. (4 év, 10 hónap)

Rendezők: Alfred Hitchcock, Christopher Nolan, David Fincher, Denis Villeneuve, Sergio Leone, Stanley Kubrick
Színészek: Brad Pitt, Gary Oldman, Jake Gyllenhaal, Kevin Spacey, Leonardo DiCaprio, Michael Fassbender, Natalie Portman, Robin Williams, Ryan Gosling, Scarlett Johansson, Tom Hardy
Műfajok: dráma, krimi, sci-fi, szatíra, thriller, western
Korszakok: Mostanában a 2000-es évek előtt készült filmeket részesítem előnyben, de ha jó a film, akkor nekem mindegy mikor készült

Születési év: 2001

Call Me by Your Name
Szólíts a neveden
4 2019-08-28 3,9

2019-11-06 22:41:42 [Általános fórum] BalaKovesi #8189

Magában a technikában egyébként nagy lehetőségek rejlenek, csak tényleg az nem mindegy, hogy mire használják. Az Irishmanben nincs semmi bajom a dologgal, hiszen ott csak fiatalítás történik. A Zsivány egyesben már hoztak vissza elhunyt színészt, és bár valahogy ki lehetett volna hagyni a karaktert, de érthető és indokolt döntés volt. Még az is egy fokkal árnyaltabb eset, ha mondjuk egy életrajzi filmben alkalmaznák a címszereplő minél pontosabb megjelenítése érdekében (bár azt sem tartom nélkülözhetetlennek, nem attól lesz jó egy biopic, hogy a színész külső jegyekben hasonlít az általa játszott karakterre), de erre már tényleg nem tudok mit mondani. Attól még, hogy a család beleegyezett, nem biztos, hogy Dean is beleegyezett volna egy ilyenbe.

Túl sok ígéretes film, nehéz választani... De talán a Doctor Sleep.

2019-10-23 20:31:22 [Általános fórum] BalaKovesi #8157

Lehet hogy csak beképzelem magamnak, de mintha régebben azt olvastam volna, hogy azért lett létrehozva a "nem akarom megnézni"-funkció, mert sokan úgy fejezték ki az ellenszenvüket egy számukra unszimpatikus film felé, hogy látatlanban rányomták a nézhetetlent. Ezzel a funkcióval legalább elégedetten kiadhatják magukból az ellenszenvüket és az adott film átlaga sem csökken igauságtalanul. De ténylet lehet hogy csak beképzelem, mindenesetre én így emlékszem. :)

előzmény: HejjaX (#8143)

2019-10-22 22:21:13 [Általános fórum] BalaKovesi #8138

Az egyik legjobb dolog az interneten! <3 Ha a KT ember lenne, lassan már szavazhatna, vásárolhatna alkoholt/dohányt, illetve lottózhatna. :D Boldog szülinapot!

előzmény: cucu (#8137)

2019-10-19 07:55:31 Joker (2019) BalaKovesi (5) #144

Ha az "ebből a fajtából" a komolyan vehetőségre utal, akkor már ott volt egy Logan (ami egyébként sokszor eszembe jut mostanában a Joker kapcsán), hasonlóan érett, karakterközpontú, komoly és nagybetűs, a saját lábán megálló filmként tekinthető képregényfilm.

előzmény: Trashman (#142)

Kérsz egy léggömböt Georgie?

Pontosan ugyan erre gondoltam tegnap este. Én azért még reménykedem hogy valahogy sikerül megegyezniük.

előzmény: Kempesbaba (#16)

A Marvel és a Sony egyezségének annyi, így Pókember valószínűleg búcsút int az MCU-nak. Remek hír...

2019-08-10 13:58:22 [Általános fórum] BalaKovesi #7995

Kitalálom... Volt egyszer egy Hollywood? :D Mi tegnap szerettünk volna egy jövőhét pénteki feliratos vetítésre foglalni, de sajnos még várni kell pár napot. Egyébként ha jól tudom mindig csak szerdáig vannak meg a vetítési időpontok, és azt hiszem hétfő/keddenként frissítik a műsort. Tehát hétfő/kedden tudni lehet az elkövetkező egy-másfél hét moziműsorát is, de lehet hogy tévedek.

előzmény: MicaHiro (#7994)