TheDriver

Regisztráció: 2015. január 28. (4 év, 8 hónap)

Rendezők: Christopher Nolan, Martin Scorsese, Quentin Tarantino
Színészek: Al Pacino, Brad Pitt, Christian Bale, Denzel Washington, Leonardo DiCaprio, Tom Hardy
Műfajok: dráma, krimi, thriller

5 2019-10-05 4,4
Aladdin

3 2019-10-02 3,2

2019-10-20 17:19:18 Taxidermia (2006) TheDriver (4) #148

Nagyon figyeltem, de azt elmondaná valaki, hogy a katona aki az első harmadában szerepel a filmnek, és akinek a fia lesz a zabálóbajnok...nos ő neki kitől született meg a fia?? Mert a film során csak állatokkal szexelt, nem?? :D

2019-10-09 21:20:54 Toy Story 4 (2019) / Toy Story 4. TheDriver (4) #7

Pedig voltak erősebbek bőven: Joker, Élősködők, Midsommar, The Lighthouse

előzmény: Ágó (#6)

2019-10-08 11:45:39 Joker (2019) TheDriver (5) #107

mivel az egész film egy őrült ember elmondása, nézőpontja simán lehet, hogy a fegyvert is pl nem úgy kapta, hanem vette. Akár az egész film lehet fantázia.

előzmény: CrazyBoy (#106)

2019-10-08 11:07:43 Joker (2019) TheDriver (5) #105

Egyre több értelmezésben olvasom, hogy onnan hogy bekerült Arhur az élő showba, onnan minden csak képzelgés, vagyis a fantáziálása, vágyálma. Vagyis a valóságban nem nyírta ki De Niro karakterét, és nem történt meg, hogy a nép a vállára vette és kimenekítette stb.
Erről mit gondoltok? A végén az Arkhamos jelenet is ezt támaszthatja alá...

2019-10-06 19:38:48 Joker (2019) TheDriver (5) #58

igen, csakhogy nem az anyja abuzálta, hanem annak az élettársa...kb az anyja szerette az egész élete során egyedül...

előzmény: CrazyBoy (#51)

2019-10-06 13:48:51 Joker (2019) TheDriver (5) #46

Arra tudnátok nekem értelmes magyarázatot adni, hogy Arthur miért ölte meg az anyját a kórházban?
Nekem nem következett abból, hogy megtudta hogy örökbefogadták...attól még ugyanaz marad a kapcsolatuk elvileg...

nagyon rendben van a szinkron. Az összes színész a megszokott magyar hangját kapta. ;)

előzmény: VVega (#104)

2019-10-04 07:36:09 Joker (2019) TheDriver (5) #13

Nem láttam még a filmet, de több helyen olvastam, hogy a valós társadalmi problémákat rendkívül egyszerűen ábrázolja a film, miszerint csak gonosz gazdagok és szenvedő szegények vannak. Tehát hiányzik a probléma komplexitása.
Illetve csak a két végletet ábrázolja, hogy vagy tűrsz csendben, vagy lázadsz és Jokerré válsz. Azért van aranykozeput is...

Erről mi a véleményetek?

Tipikus egyszernézős mozi, aminek az egyöntetű pozitív kritikái előtt ismét értetlenül állok. Persze a Rambo V egy rossz film a szakértők szerint, ez meg állítólag egy kihagyhatatlan produkció a rottenes, metacritices értékeléseivel. Sebaj, ismét bebizonyosodott, hogy ne ezek alapján nézzünk meg egy filmet.
Ami pozitívum, hogy J Lo tényleg jó benne, és korrektül színészkedik, valamint vetkőzget is aránylag rendesen, de sajnos ezekből a jelenetekből sincsen sok. Azért az elején a műsorszám nagyon komoly volt...remélem nem egy testdublőrt láttunk. :D A poénok is többé-kevésbé rendben voltak és sikerült néha elmosolyodnom.
De sajnos semmi eredetiség nem szorult a filmbe és mindenhol olyan érzésem volt, hogy ezt máshol láttam már, csak sokkal kidolgozottabb, izgalmasabb tálalásban. A dráma része ( Lopez és Wu barátsága) csak-csak működik, de nagyon csapongó az egész, érezhetően még sok esemény nem fért bele ebbe a játékidőbe, ezért csak a felszínt kapargatták a készítők.
Az állítólagos nagy társadalomkritikája megint nem jött át, sőt erkölcsileg az egészet inkább megkérdőjelezhetőnek érzem. A karakterekkel együttérezni nem tudtam, hiszen hiába hangoztatják nekünk, hogy a gazdag, szemét brókerektől loptak ezek a női Robin Hoodok, ha egyszer a megszerzett pénz többnyire magukra, a luxusukra költik (amellett hogy azért segítik a családjukat is). A vége meg nagyon össze lett csapva és hirtelen le is zárják az egészet.
Röviden ennyi, a női nézőknek nagyobb eséllyel be fog jönni a film a feminista vonulatának köszönhetően, nekem meg szerencsére ingyen volt lehetőségem megtekinteni J Lo gyönyörű idomait. Annyit végülis megért. :)

2019-09-29 21:01:19 Anna (2019) TheDriver (3) #11

Szegény Luc Besson továbbra is méltatlan korábbi önmagához, vagy csak szimplán megelégszik a középszerrel nem tudom, de ez csak egy gyenge Nikita utánzat lett, rengeteg sablonos jelenettel. A főszereplőnő nekem végig elég hiteltelen volt, nem illett a szerepbe, de szerencsére Cillian Murphy és Helen Mirren azért mentette a castingot. Az akciók sem voltak emlékezetesek, leszámítva film első felében látható éttermes mészárlást. Könnyed vasárnap esti szórakozásnak jó volt, mert amúgy egy tisztes középszer, és a Valerian után azért számomra előrelépés volt.