TheDriver

Regisztráció: 2015. január 28. (2 év, 7 hónap)

Nem: nem publikus

Spider-Man: Homecoming
Pókember: Hazatérés
4 2017-08-29 3,9

2017-09-21 16:43:29 What Happened to Monday? (2016) TheDriver (4) #2

Nagyon kellemes meglepetés, végig izgalmas akció/sci-fi, ami még az agyunkat is megtornáztatja. Noomi Rapace pedig élete egyik legjobb alakítását nyújtja.

Ezt én sem értettem...

előzmény: magichorze (#3)

Abszolút kellemes meglepetés! Tavaly amennyire bíztam A zátonyban, az akkora csalódás volt. Ennél meg pont fordítva volt. Nem vártam tőle sokat, és nagyon meglepett. Az operatőri munka a film legnagyobb erőssége, a víz alatti jelenetek egészen hatásosak és félelmetesek lettek a maguk nemében. Ugyan nem nyújt semmi extrát, de a maga műfajában nagyon is tisztességes egy mozi, amire egy szuper befejezés teszi fel a koronát.

2017-09-11 15:10:07 It (2017) / Az TheDriver (4) #23

Horrorban valóban nem a legerősebb, de azért akadt benne jópár feszült, ütős jelenet. A gyerekszereplők, Pennywise, valamint a hangulat és a poénok szuperek voltak. Egyébként a második fejezet jobban érdekel. Remélem abban megtudunk majd ezt-azt Pennywiseról, mert sok minden érdekel vele kapcsolatosan.

Más téma: ez a korhatár besorolás gyakorlatilag teljesen felesleges (itthon legalábbis, külföldön nem tudom mennyire veszik figyelembe), mert idehaza szerintem egy mozi sem tartja be a korhatári előírásokat. Konkrétan nálunk, de hallom ismerősöktől, hogy náluk is tele volt a moziterem 14-15 évesekkel, akik természetesen végig röhögték és pofázták a filmet, sokat rontva a film élvezeti értékén. Köszönöm nekik innen is!!

Valóban néha nagyon leül és többször elmélázik dolgokon, mint kellene, de az utolsó fél óra az bivaly erős. A két főszereplő abszolút csúcsformában játszik,valamint a hangulat és a környezet telitalálat. Meg kell az ilyen filmet becsülni.

2017-09-07 17:41:16 Kút (2016) TheDriver (4) #21

Jó karakterek, ötletes szituk és egyedi hangulat jellemzi a filmet. Ennek is jár a 4-es, A martfűi rémmel egyetemben. Jó látni, hogy az utóbbi években ismét magára talált a hazai filmgyártás. Egyedül a befejezés bizonyos elemeivel nem voltam kibékülve, viszont a zárójelenet szuper volt!

2017-09-07 17:37:58 It (2017) / Az TheDriver (4) #5

Azért háromezer párszáz szavazatnál ez még nem mérvadó... :D

előzmény: Xaos (#4)

A negyedik résznél mindenképpen jobban sikerült, viszont a trilógiához azért nem ér fel. Összességében tetszett, habár nem váltja meg a világot, de a poénok jók voltak, a látvány nagyon durva, főleg Barden karaktere sikerült lélegzetelállítóra. Kikapcsolódásnak tökéletes, de már sokat vesztett a varázsából, amiért az első részt annyira szerettük. Gyenge 4-es.

Cruise végre ismét színészkedik, a karaktert mintha raontottek volna, szuper volt ebben a szerepben. A film humoros, korhû, maximalis 80-as évek feeling és pörög rendesen. Gyorsan elröppent ez a majdnem két óra.

Na meg a Wind River-el!!

előzmény: BalaKovesi (#24)