Mizi

Regisztráció: 2015. január 22. (2 év, 2 hónap)

Bemutatkozás

Rendezők: Alejandro Jodorowsky, Christopher Nolan, Guy Ritchie, James Gray, John Curran, Lars von Trier, Martin Scorsese, Richard Linklater, Ridley Scott, Vincent Gallo
Színészek: Keanu Reeves, Robert Downey Jr., Rory Cochrane, Winona Ryder, Woody Harrelson
Műfajok: fantasy, sci-fi, szerelmi történet

Születési év: 1993

Küzdők

4 2017-03-17 4,1
Speedy Gonzales

4 2017-03-17 3,7

Ezek, mint te is írtad, nem kifejezetten felnőtteknek szólnak. A Bátort imádtam, most imádom, és Pindúr pandúrokat is megnézem, ha éppen rátalálok szörfölés közben. De egyikre sem jellemző a trágárság, a tabudöntögetés. Szóval ezek inkább gyerekeknek készültek, míg az itt felsoroltak meg inkább felnőtteknek (átfedés persze lehet, sőt...)

Chris: Arra, hogy a Bátor a gyáva kutya gagyi inkább nem reagálok, mert perm ban-t érne! :D

előzmény: dikalosz (#8)

2017-03-25 09:31:08 Kincsem (2017) Mizi (?) #17

Más kérdés, hogy mikor indult a projekt, emlékeim szerint nem erről volt szó.

előzmény: Szamár (#16)

2017-03-23 17:42:23 [Kritikus kód] Mizi #1916

Olyan filmeknél, mint a Párizs, szeretlek!, ahol nincsenek főszereplők, eltűnik az iszdb logó. Ezt lehetne valahogy orvosolni?

Tényleg! A Harmadik műszak intróját úgy imádtam, erre tessék, mégis teljesen megfeledkeztem róla. Régen láttam már, az a baj. :)

előzmény: Dangar (#17)

Volt, és egy komplett soundtracket ki lehetne adni belőle.

Nehéz kérdés. Én 4-re is szavaztam: X-akták, Magnum, Baywatch, Jóbarátok. Mind-mind emblematikus és magam módján zseniális. De nagyon jó még a Dallas és a Knight Rider főcím zenéje is. Ezeken kívül pedig szeretem még a következők intro zenéit: Hegylakó, Renegade - A fejvadász, Miami Vice, Doktor House (az eredeti!), Twin Peaks, Herkules, Xéna, Az elveszett világ, Az elveszett ereklyék fosztogató, Monk, Két pasi - meg egy kicsi, Bűbájos boszorkák, Vészhelyzet, Szupercsapat, Walker, a texasi kopó, Halálbiztos diagnózis, Cobra 11 (a klasszikus régit), Rex felügyelő, Starsky és Hutch (1. és 2. évad), San Francisco utcáin...

Ennek a filmnek még két másik címe is van:
Wild About Harry
Once in a Very Blue Moon

Szerintem nem rossz a zene, csak a Star Wars-hoz/tól kicsit kevés/idegen. Giacchino most mindenképpen jobb munkát végzett, mint a Jurassic World filmzenéjével. Na ott meg sem próbálta átugrani a lécet, csak átsétált alatta (és olyannyira sunyin, hogy senki sem vette észre). Most legalább próbálkozott.
Én egyébként a Lost és Call of Duty dallamaiért tartom nagyra. Hát nagy igazság, hogy régen minden jobb vót, ő is. :)

előzmény: Ragemarci (#163)