adrianbtoth91

Regisztráció: 2015. január 21. (9 év, 2 hónap)

Rendezők: Jacques Audiard, Lars von Trier, Xavier Dolan, Yorgos Lanthimos
Műfajok: dokumentumfilm, dráma, életrajzi film, háborús film, kalandfilm, sci-fi, szatíra, szerelmi történet, thriller, történelmi film
Országok: amerikai, dán, francia, lengyel, magyar, olasz
Korszakok: '70-es évek, '80-as évek, '90-es évek, 2000-es évek, 2010-es évek

4 2019-03-22 3,4

2019-03-22 09:38:13 Us (2019) / Mi adrianbtoth91 (4) #14

igen, koszonom szepen!

2019-03-22 01:39:21 Us (2019) / Mi adrianbtoth91 (4) #10

első kommentjeim egyike, valamiért nem tudtam alkalmazni de biztos én csináltam rosszul, utólag tudom módosítani? :)

2019-03-22 00:35:01 Us (2019) / Mi adrianbtoth91 (4) #8

SPOILER!!!

A szinkron átlagos volt, nem zavart jobban mint általában, újra kell nézni eredeti nyelven az kétségtelen de nem csak ez miatt, nem tudom.. friss az élmény, ebben a pillanatban a Get Outot jobbnak tartom. Nem vagyok benne biztos, hogy mindent tudtam értelmezni amit Peele szeretett volna mondani, lehet, hogy Közép Európai emberként persze nem érzem annyira magaménak az USAban lévő társadalmi szakadékokat amire igyekszik a film felhívni a figyelmet. Nem is az a baj, hogy nem tudtam értelmezni, néha elég ha érezzük de nem volt annyira mély és gondolatébresztő mint amennyire annak akart tűnni szerintem. A belső logikája sem annyira tiszta számomra tele vagyok kérdésekkel. De meg kell jegyezzem a suspense építés a hangulat és a film első fele ahogyan felépül, őrületes, szorongató, fizikális tüneteket produkáló volt nálam, kicsit még most is velem van a gyomorideg. Szóval honnan jöttek ezek a hasonmások? Ez egy allegória volt? Lényegében a gonosz Lupita Nyongo maradt életben? Mi ez az egész? NEM ÉRTEM ! :)

2018-12-14 10:16:44 Melancholia (2011) / Melankólia adrianbtoth91 (?) #61

a Te gondolataidra szerettem volna valaszolni, csak felrenyomtam! :)

előzmény: somogyireka (#28)

2018-12-14 10:00:43 Melancholia (2011) / Melankólia adrianbtoth91 (?) #60

Tokeletesen es fajdalmasan csodalatosan fogalmaztad meg a film lelket! Mindannyiunk lelket! Koszi erte! :)

előzmény: jorgecosta (#29)