nelod

Regisztráció: 2015. január 5. (9 év, 2 hónap)

Bemutatkozás

Ferris Bueller's Day Off
Meglógtam a Ferrarival
4 2020-04-03 3,6
Flandersui gae
Amelyik kutya ugat, az nem harap
4 2020-03-24 3,4
Shaft

3 2020-03-24 2,9

Sziasztok!

Kérném a következő két filmet:

Gongjak (2018)

Leírás: "A sztori a történelmi tények és legendák keverékéből gyúrt Fekete Vénusz fedőnevű dél-koreai kémről szól, aki üzletembernek álcázva próbál az északi elit köreibe férkőzni, azzal a titkolt céllal, hogy többet megtudjon a kommunista felső szomszéd atombomba-programjáról."

What She Said: The Art of Pauline Kael
Leírás: "Dokumentumfilm az 1960-as, 1970-es évek legendás filmkritikusáról, Pauline Kaelről, aki a The New Yorker hasábjain fejtette ki szókimindó, ellentmondásos, provokatív véleményét."

Ezt a dokumentumfilmet szeretném kérni: https://www.imdb.com/title/tt6111250/

Köszi!

Leírás:

"A dokumentumfilm bemutatja, hogy az egyre népszerűbb podcastek milyen mély és őszinte kapcsolatokat tudnak kialakítanak rajongók és műsorvezetők között."

2019-02-17 00:23:08 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] nelod #24364

elbasztam, bocsi, írom filmkérőbe

Áthelyezve a(z) Észrevételek, kérések és kérdések a lappal kapcsolatban topikból.

előzmény: nelod (#24363)

2019-02-17 00:21:01 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] nelod #24363

Ezt a dokumentumfilmet szeretném: https://www.imdb.com/title/tt6111250/

Ismertető a Sorry to Bother You (2018) c. filmhez:

"Cassius Green az új hangjával sikert sikerre halmoz egy telefonügynök-cégnél, eközben kollégái – köztük a legjobb barátja, Sal és barátnője, Detroit – szakszervezetet alapítanak. Casht előléptetik, így választania kell: megy tovább a céggel vagy kitart élete legfontosabb társai mellett. "

De kérném szépen az egyik új Netflix-es doksit is, a Struggle: The Life and Lost Art of Szukalski

Leírás:

"Az elfeledett, majd újra felfedezett szobrászművész, a lengyel-amerikai Stanisław Szukalski elképesztő élete és munkássága kerül bemutatásra a Netflix dokumentumfilmjében."

Pont ezt akartam kérni, van ismertető is:

Jack Bryan bemutatja a 30 éves történelmet a titkos politikai hadviselést, amelyet Vladimir Putyin tervezett a világ eseményeinek megzavarására, befolyásolására és végső soron a számítógépes támadások, propaganda kampányok és a korrupció befolyásolására. A filmkészítők ebben a folyamatban nyomon követik a pénzt, az ingatlanokat, a tömeges kapcsolatokat és a rekord vallomásokat, hogy olyan titokzatos cselekményt tüntethessenek fel, amely közvetlenül a Fehér Házba vezet.

előzmény: leplesbitang (#848)

Sziaszok! Szeretném, ha felvennétek Radu Muntean új filmjét is, az Alice T címűt. Köszi!

Leírás:
Alice Tarpan 17 éves és az élete tele van bonyodalmakkal. Nem elég, hogy gondjai vannak az iskolában és hogy nem tudja, kitől maradt terhes - rádadásul minderről a nevelőanyja is tudomást szerzett.

Sziasztok! A következőket kérném felvételre:

Figaros Wölfe (2017)
Leírás: Az vonzó Colette egy belvárosi épület tetején üti el az időt, ahol 3 férfival közösül rendszeresen. Fásultsága, melankóliája és monoton mindennapajai akkor törnek meg, amikor összeismerkedik Gilberttel...

The Marriage (2017)
Leírás: Bekim és Anita nemsokára összeházasodnak, viszont a nő nem tudja azt, hogy a férfi még mindig szerelmes fiúbarátjába, Nolba, aki újra felbukkan az életükben.

Sziasztok! Illesszétek a Touch Me Not (2018) c. filmhez a következő leírást:

"Egy középkorú, szexuálisan traumatizált angol nő megpróbálja felfedezni szexualitását orvosok, fura alakok, valamint Adina Pintilie filmrendező segítségével."

Ehhez THE SECRET of HAPPINESS (2018) pedig ezt:

"Egy feszült helyzet résztvevői rájönnek, hogy egyikük boldogságának a kulcsa a másikuk boldogtalansága, mivel a boldogság határai korlátoltak."