zetor

• ...
2016-01-22 13:32:24 [Vapiti 2015] zetor #128

Minek kell ***moderálva***??? Hagyjatok már békén. Akkor ne szavazzak, vagy mi a ***moderálva*** van??

előzmény: zsandar filip (#127)

2016-01-22 13:22:22 [Vapiti 2015] zetor #126

Ha egy ***moderálva*** ronda nő emlékezeteset alakított volna, akkor rá nyomnék természetesen.

Nagggyon nagggyon buta!! :D Elképesztő!

Illetve nagyon nagyon káros is.

Az elején volt néhány fajin díszlet, Parliament lemez, a mendzser falán a Grand Funk Railroad plakát stb.

2016-01-22 12:55:10 [Vapiti 2015] zetor #122

Én az aranyat a Song of the sea-re tettem, bár lehet, hogy átrakom majd a Mad Maxre, ha túl sok gyűlne a Youth-ra. Azt a filmet majdnem megnéztem, mikor kiderült, hogy A nagy szépség alkotója követte el. Így viszont a biztos, hogy engem mérhetetlenül idegesítő kategória. Nem láttam még a Saul fiát, illetve a Star Warst sem, de azok biztos, hogy nem befolyásolnák. Női ezüst ment Balsai Mónira, mert szép. A férfi pedig J. K. Simmons.

2016-01-22 01:05:07 [Vapiti 2015] zetor #91

2016-01-20 22:15:50 The Hateful Eight (2015) / Aljas nyolcas zetor (4) #73

Nem is láttam még Madsen-es 'rossz' filmet, kb egy éve tudtam meg azt is, hogy játszott a Szabadítsátok ki Willyt!-ben. :D Nekem itt is nagyon bejött, ahogy eddig szinte mindenhol. OFF: A Charlie Sheen-es hír volt hasonló, nekem az a csávó megmaradt a Platoon-ból, mit sem tudtam én a Két pasi meg egy kicsiről (már a neve is irritál), meg a Horrorva akadva 5-ről, meg az életmódjáról sem.
Megváltozott egyébként a véleményem a filmről, ahogy múlik az idő, egyre jobban veszem észre benne a zsenialitást, a sok apró utalást, ám szerintem ez többszöri nézésre érik, nekem legalábbis 2 percenként eszembe jut egy-egy (western)film róla (amiket ha már eszembe jutottak, végigpörgetek az agyamon (hogy miért és hogyan)), miközben a relatíve népes színészsereg heves (szó)párbajt vív, mindenki mindenkivel, ahogy illik. Egyszóval oda kell rá nagyon figyelni. Vagy csak lassú az észjárásom :D.

2016-01-20 19:07:28 The Revenant (2015) / A visszatérő zetor (4) #51

Nekem abbol a jelenetbol teljesen az sütött, hogy a medve -az elején legalabbis biztosan- nem akarta megölni, csak 'raszolt', hogy neked itt most kushadás van öreg, épp a bocsaimmal vagyok, nem latod? Egyfajta figyelmezteteskent csinálta. A végére persze dühbe jott o is.

2016-01-20 17:25:49 Saul fia (2015) / Son of Saul zetor (?) #178

"Inkabb az nincs rendjén, hogy annak idején nem volt elég jó marketingje a filmnek, hogy elérjen a magyar emberhez"
Vörös szonyeget akartak a premieren meg egyéb fenszi dolgokat, de a rendező elutasított minden hasonló kezdeményezést.

2016-01-19 21:39:03 [Vapiti 2015] zetor #72

A színészekkel mindig bajban vagyok, soha nem keltem még fel filmből úgy, hogy ez vagy az de jól játszott, a mindenit!, hanem inkább ha egészében tetszett a film, max úgy figyelek fel valakire. Férfiak közül így választottam nyögvenyelősen Johnny Depp-et (Black Mass), J. K. Simmons-t (Whiplash) illetve Bill Nighy-t (Pride). Utóbbit bírom, azért, a film annyira nem jött be. Nőknél még rosszabb a helyzet.

2016-01-16 18:37:55 Amores perros (2000) / Korcs szerelmek zetor (5) #23

Komolyan, ráadásul majdnem annyiszor es hasonlóan idegesítően mondja a csaj a kutya nevét, mint a fehér istenben a kiscsaj. :D de ez ne rettentsen el, sztem inarritu legjobb filmje ez.

előzmény: ipartelep (#22)

2016-01-15 11:04:22 [Általános fórum] zetor #6211

A felsorolt kategóriát érdekli a filmnyelv, stilisztika, történetmesélés stb? A Vaskeresztnél és a Sztálingrádnál ezekről beszélgetnek, a Saul fiánál meg zsidóznak? Szerintem külön kell választani a kettőt. Engem egyébként a negatív kritika hidegen hagyott, annyi probléma származott belőle, hogy a híroldalakon böngészve többet kellett használnom az egér görgőjét, mikor ezekkel kapcsolatos dolgok jöttek velem szembe.

2016-01-15 10:06:08 [Általános fórum] zetor #6206

Annyira örülök, hogy az amerikai plán is hozzátesz a Saul fia fikázása témához, méghozzá ilyen mondatokkal: "Ha hirtelen, a semmiből egységes ellenségkép fabrikálható, akkor összefog egymással szélsőjobbos, Nagy Magyarország-tetoválásos, bomberdzsekis díszhuszár, agymosott, véresszájú Fidesz-rajongó, mezei kisnyugdíjas, tízórás műszak után a kezében jéghideg sörrel dühöngő, paneldzsungel-lakó "becsületes magyar munkásember", zsenge korú Jobbik-drukker, karikás ostort pattogtató, íjászkodó, néptáncoló mintahazafi és irigy, rosszindulatú átlagember"

Én úgy vagyok vele, hogy szívesebben olvasom egy filmes blogger kurvaistenezését (amit ott megvetnek), mintsem azt, hogy mit gondol egyik-másik párt szavazótáboráról. Gratulálok! :D

2016-01-14 20:46:04 Black Mass (2015) / Fekete mise zetor (4) #3

Korrekt gengszterfilm, jó szövegek, nem túl bonyolult, de érdekes karakterek (egyedül a rendőr tolta túl az egy környékről, egy vérből dolgot), Depp is hozza a formáját. Klasszikus nem lesz, de nem is az egyszer nézhető kategória. Nekem tetszett, kár lett volna kihagynom.

2016-01-11 20:45:06 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] zetor #21981

A következő hír az lesz, hogy A Saul fia fellendítette a közmunkaprogramot. Én személy szerint nem értem, mért kell büntetni a holokauszttagadást, de ennek kapcsán simán kiosztogathatnának néhány ezer napot ennek-annak.

Áthelyezve a(z) Saul fia topikból.

előzmény: banana (#21979)

Az enyém is mehet utána :)

előzmény: HejjaX (#10995)

2016-01-11 19:34:11 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] zetor #21977

Ez gondolom poén.. Ha nem, akkor a Passió élményed is oda lesz, ha itt most elspoilerezem Krisztus halálát? :D

Áthelyezve a(z) Everest topikból.

előzmény: slawter (#29)

2016-01-11 19:22:49 Sicario (2015) / Sicario - A bérgyilkos zetor (3) #58

Nem valami olyasmi miatt, ami miatt a csajt be kellett venni a csapatba? Hogy látszólag törvényes legyen? Szerintem az nem logikatlansag, hogy egy állam katonái nem maszkalhatnak csak ugy fel-alá egy masik állam területén, annak polgárait gyilkolaszva.

előzmény: ender1112 (#57)

2016-01-10 04:43:12 [Vapiti 2015] zetor #62

Nekem nincsen ötös filmem a song of the sea-n kívül, haha.

2016-01-09 12:34:02 [Általános fórum] zetor #6187

Azon én is néztem egy nagyot.

előzmény: Leo_Stotch (#6186)

2016-01-07 20:52:58 [Általános fórum] zetor #6158

Alapvetően egyetértek veled, de szerintem a film és kenyérlopás egy és ugyanaz. És igen, én ellopnám a kenyeret is, ha csak így tudnék enni belőle. Nem, nem tanulok meg polinéziaiul meg izlandiul, nem rendelem meg Új-Zélandról a filmet, hanem letorrentezem. És egyáltalán nem vagyok rá büszke.
Egyébként dvd-ket szoktam venni, de látatlanba egy büdös fillért nem fizetek, előtte megnézem lopottan, így nálam pl igazolódik Bong gondolatmenete.

előzmény: Bong (#6157)

2016-01-07 15:23:37 The Hateful Eight (2015) / Aljas nyolcas zetor (4) #41

Vagy csinalhatott volna egy romantikus vígjátékot Kedves hetes címmel.

előzmény: Mizi (#40)

2016-01-05 12:20:47 The Hateful Eight (2015) / Aljas nyolcas zetor (4) #33

Nekem a Becstelen alapjában véve nem annyira jött be, bár még csak egyszer láttam, nem volt kedvem újranézni azóta sem. Illetve az is zavart benne, hogy annál kezdte el Tarantino ezeket a történelmi igazságtalanságok kiküszöbölése-dolgokat, ami a Djangonál nem szúrta a szemem, lévén fingom sincs az Egyesült Államok polgárainak ilyesfajta lelki érzéseiről, de az én európai voltomnak túlságosan toroklenyomósra sikeredett a Becstelen. A Hateful-ban is túl van tolva egyébként ez az egész, talán már untam is néhol ezeket a "te fehér vagy, te szemét. te meg nigger te disznó, de nézd, ott egy mexikói köcsög" párbeszédeket. Elsősorban persze szimplán csak nem ütötte meg az előző filmjei szintjét (amit a Django sem).

2016-01-05 11:20:40 The Hateful Eight (2015) / Aljas nyolcas zetor (4) #31

Tarantino elérkezett oda, hogy nem más filmekből emel át dolgokat saját remekműveihez, hanem most már a sajátjaiból. Nekem ez egy Djangos-niggerezős Kutyaszorítóban-nak tetszett elsőre. Jó volt egyébként, a Django mögött és a Becstelen előtt van valahol így első nézésre.

előzmény: cucu (#420)

Aranyos film, de annyira bugyuta. Azon gondolkoztam közben, hogy Ken Loach kezében ez egy mesterremek is lehetett volna.

Az meg külön szívügyem, és itt is felbaszott, hogy a 80-as évek skinheadjeinek 10 filmből 9-ben ilyen szerep jut, miközben ők voltak akkoriban a legradikálisabb antifák.

2016-01-03 14:04:21 [Filmet keresek] zetor #1884

Ha ázsiai, akkor talán a Cyborg vagyok, amúgy minden oké, de egyáltalán nem biztos.

előzmény: laci123ism (#1883)

Egyébként én nagyon szeretnék valami Brat-szerű filmet is, hogy a Kapás Sanyika feljön Pestre, és különböző szúróvágó, majd lőfegyverekkel helyrerakja a rosszarcú gengsztereket. Akár karatéjozhatna is, lenne mondjuk egy nindzsakuja.

Pálfy Toldiját (kalandfilm), meg valami zúzós eastern-t (western). Illetve valami jó kis rapeandrevenge sztorit valami bongbázóval (exploitation).

2016-01-02 12:27:30 [Kritikus kód] zetor #1367

Helló! Lenne egy ötletem, nem tudom jó-e. Szóval valami olyasmire gondoltam, hogy filmeken belül nem lehetne valahogyan közkérdéseket feltenni, amik folyamatosan ott maradnak, és aki megnézte a filmet, az ha akar válaszol rá? A mai nap filmje kapcsán jutott eszembe (A halál jele), hogy pl melyik nyomozó volt a szimpatikusabb és miért? De bárminél lehetne, pl Eredetnél, hogy a forgó biszbasz a végén ezt jelenti vagy azt? És millió egyebet, amik az alap közkérdésekbe nem férnek bele, mert lehet, hogy csak egy 30-50 nézettségű filmről lenne szó. Ez talán még inkább növelné a diskurzusok mennyiségét. És hogy ne nyíljon a film alatt két különböző fórum, valahogy be lehetne integrálni a mostaniba. Ez faszság vagy nem?

2016-01-02 00:15:32 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] zetor #21902

Áthelyezve a(z) Everest topikból.

2016-01-02 00:11:23 Everest (2015) zetor (2) #26

Ha leírod üzenetben, kispoilerezem, így már nem tudom. De ez olyan, mintha valaki úgy nézne meg egy Sex Pistols filmet, hogy neki Sid halála spoiler.

2016-01-02 00:05:42 Everest (2015) zetor (2) #24

Megindító történet arról, ahogyan egy elfuserált, hozzá nem értő hegymászó próbál segíteni alacsony bérű, amerikai honfitársának, majd belehal. Mellékszálként behozták az alkoholista, drogokon élő hegymászóként Gyllenhaal-t, aki szintén otthagyja a fogát. Én túrázni is régen túráztam már, de szabályok azok ott is vannak, amiket ha nem tart be az ember, az mehet haza a bús p**ába. Bosszantó film, mert élveztem is volna.

2016-01-01 13:27:33 [Vapiti 2015] zetor #27

Eddig nekem a Tenger dala, Mad Max, és Mocsárvidék vagy The Gift.

2015-12-29 04:36:24 [In Memoriam...] zetor #1829

Meghalt Lemmy Kilmister.

2015-12-29 04:22:02 The Hill (1965) / A domb zetor (5) #12

Nos, mivel a nap filmje, de még senki nem írt hozzá. Én ehelyett a King Rat-et szerettem volna nézni, de mivel azt nem tudtam felirattal ellopni, így maradt ez. Nagyjából én a Boldog karácsonyt Mr. Lawrence!-el tudom párhuzamba hozni, és amíg az is zsír volt, ez még sokkal jobb annál. Sajnos elég rég láttam ahhoz, hogy itt belemenjek mélyen a cselekménybe, meg ha most láttam volna, sem tenném, de azért a film néhány képsora azóta is beleégett az emlékezetembe. Szóval végülis mit ne mondjak, faja film! Ahogy Lumet idézete a film adatlapján kifejti, én is úgy éreztem, a végére totál kimerültem.

(ez pedig egy értékes hozzászólás)

2015-12-29 04:08:15 Szabadesés (2014) zetor (3) #27

Nekem a film után volt az az érzésem, hogy no de Pálfi, Pálfi, Pálfi.

2015-12-24 17:36:04 Gomorra (2008) zetor (4) #16

Szerintem a sorozat egy nagy kupac elamerikanizálódott szar, a film szerencsére rendben van.

Itt a szexös jelenet meg (nem) mutatása az valami elképesztő, kb naponta eszembe jut.

2015-12-18 00:52:32 [Kedvenc lemezek] zetor #509

Igen, szerintem sem a legjobb (összehasonlítás), de ennél a (Cornell) lemeznél, úgy a 6-7. szám felé ez jutott eszembe (a Vedderes hasonlat), ami aztán nálam igazolódott is. Fél órája beraktam a King Animalt, azt tolatom, és ha Cornelltől kell egy érzékeny, mai szám, akkor inkább erről hallgatom a Bones Of Birds-öt, mint arról a 10 közül az egyiket. Esti alapzajnak, felfigyelni erre-arra a számokban viszont tökéletes.

Persze félre ne érts, itt nem megmondani akarom a frankót, így érzem.

A végére jöjjön az egyik kedvenc klipem (remélem nem mutattam még) az olasz Rudhen bunkózenekartól, a méltán híres-neves Hellraiser!

2015-12-17 14:19:53 [Kedvenc lemezek] zetor #506

A King Animallel en is igy vagyok, bar húgommal megszerettettem az uccsó számot, szóval az néha lemegy ha kéri. A higher truth tenyleg nem rossz, de ha ilyenre vágyok, inkább berakom Vedder Into the wild-os cuccát, az a lemez végére sem válik érdektelenné.

Én azt a screamet sosem hallgattam meg.

Tegnap a Petőfi rock zónájában volt fasza rip weiland, lement jópár stp trekk.

Ami míg eszembe jut, hogy bar Sosem volt a kedvencem, de varom az új Deftones lemezt, lesz benne jerry cantrell is, aki sztem siman az egyik legjobb élő dalszerző mind szoloprojectek, mind AIC tekintetében.

előzmény: Mindcrimewithin (#503)

2015-12-17 14:08:27 [Kedvenc lemezek] zetor #505

Tegnap még lattam itt Down-os satyit, de ma az istenért sem talalom. Illetve egy kérdésem lenne, nagyon szeretnék egy Panteras karácsonyi pulcsit ( a legszebb csúnyapulcsi a világon) de nem ertek a külföldről rendeléshez, az ilyen kivansagomat tudja teljesíteni valami ilyen bolt?

2015-12-15 14:09:37 [Kedvenc lemezek] zetor #498

Dió, nem tetszett az új soundgarden album? Vagy hogy erted, hogy amilyen irányba ment el mostanában? Pedig már készül az új zeneloskert is.

2015-12-15 12:52:04 [Kedvenc lemezek] zetor #495

A West enddel szemben a bajcsirol nyíló egyik utcában (tan Radnóti?) van egy bolt, ott arvalkodik a bleach 2-3ezerert régóta, megerte volna felutazni :)

előzmény: Fonghi (#493)

2015-12-13 17:58:29 [Általános fórum] zetor #6046

na jó, nem tudom.. berakjátok off-ba? hogyan lehet képet feltölteni..?

2015-12-13 17:57:41 [Általános fórum] zetor #6045

2015-12-13 17:56:40 [Általános fórum] zetor #6044

ajj :(

2015-12-13 17:56:16 [Általános fórum] zetor #6043

_

előzmény: bambula (#6042)

Én múltkor azon kaptam magam a Blöfföt nézve a televízióban, hogy rohadtul unom, pedig régebben sokadszorra is tetszett. Valószínűleg ennek az oka bennem keresendő, változok az évekkel. Viszont azt tartom, hogy ez a fickó kezd kifulladni, vagyis ezt tartottam a Revolvernél és a Spílernél, mostanra inkább már alig szuszog szegény.

Igen langyos film volt, amit a néha fel-felbukkanó erőszakos jelenetek miatt kibaszott drámainak érezhet az ember. Kicsit a 12 év rabszolgaság jutott róla eszembe, ahol minden nyolcadik unalomba fulladó jelenet után beraktak kilencediknek egy négerkínzósat, aztakkó meg is van a katarzis.

Vigyázzatok, ha véletlen megvennétek az ultrafilmes DVD-t, extra filmnek A bosszú lovasa van feltüntetve a hátoldalán, közben meg az Isten fegyvere van rajta a lemezen.

Horror paródiának ott van a zseniális Ház az erdő mélyén és szép magyar címén a Trancsírák. Én a háborús-vígjátékokat nem bírom, nem láttam még ilyen kategóriákban egyetlen nézhető filmet sem, ahogy visszaemlékszem.

2015-12-11 18:51:59 [Kedvenc lemezek] zetor #482

Nekem progresszív death-ben a francia Gojirat semmi nem ubereli. Majd irok kicsit hosszabban is rola, de minden albumuk egy-egy gyöngyszem, még ha néha ugy is tunik, hogy egy 50 perces organikus dobszolot hallgatnank. Nekem kedvencem tőlük talán a The Link, de tenyleg mind fantasztikus, es meg csak 40 evesek sincsenek az arcok (ket tesó irányítja őket).

2015-12-11 01:07:27 Coming out (2013) zetor (3) #56

Kicsit olyan ez a vita lentebb, mintha Tarantinot kiáltanánk ki rasszistának a sok niggerezés miatt. Én leszarom, ha a Kálomista szabadidejében buzikat gyilkol is, de ebből a filmből semmi ilyesmi nem jött le.

2015-12-10 22:36:05 [Kedvenc lemezek] zetor #477

Remek írás erről a 34 perces szörnyszülöttről. At The Gates - Slaughter Of The Soul

Ezennel pedig elnézést szeretnék kérni, ha kicsit sokat használom ezt a topikot.

2015-12-10 22:26:16 [Magyar filmek] zetor #260

Igazad van bakker, én azt hittem, a Coming Out valamiféle homokos identitáskereső-de-nem-találó film, de elég volt ránéznem a plakátjára.

Viszont ha tényleg olyan szar, ahogyan a kommentek ígérték, akkor visszavonom, hogy nem akarom megnézni, sőt ma este meg is nézem, mert nincs erőm már normális filmre :D

2015-12-10 22:10:46 [Magyar filmek] zetor #258

Nem tudom, a Szerdai gyereknél volt ez téma (nem tudom, hogy már hol), hogy a magyar nem akar beülni egy olyan filmre, aminek a leírása másfél-két órás, alapvetően szenvedős-beszélgetős sztorit ígér. A Coming Out port.hu-s leírása sem kínál sokkal többet, bemásolom: Erik az egyik legismertebb magyar homoszexuális személyiség, rádiós műsorvezető. Nyíltan vállalja másságát, és küzd a homoszexuálisok jogaiért egy olyan országban, ahol mindig is háttérbe volt szorítva ez a kérdés. Az elmúlt öt évben Erik boldog párkapcsolatban élt a kedvesével, Balázzsal, és most arra készül, hogy összeházasodnak. Egy balesetet következében azonban szokatlan változást észlel magán: vonzódni kezd a kezelőorvosához, a doktornőhöz, aki elgázolta. A kórházból kikerülve zavarodottsága fokozódik.
Ez persze nem az én ízlésemet tükrözi (bár a Coming Out tényleg nem érdekel), meg persze lehet, hogy igazam sincs a Szerdai gyerek bukásával kapcsolatban, de mivel alapvetően így gondolom, hát nem értem.

2015-12-10 22:01:26 [Magyar filmek] zetor #256

Dumapárbaj, beszarok. A Coming Out miért teljesített ilyen 'jól'? A története alapján, és persze a magyar közönséget figyelembe véve az utolsó harmadra saccoltam volna, úgy a Veszettek fölé.

Ambivalens érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. Az első fele egy erős lélektani dráma, teli erőszakos, gyomorforgató jelenettel, míg a (hosszú játékidő) felétől kezdve kislány halála átmegy az elején még jól eltalált rapeandrevenge-be, majd aztán egyre inkább unalmassá válik a történet az erős gore jelenetek ellenére is. Én ebben a főhősnőt (?) teszem felelőssé, aki a szigeten pihenné ki fáradalmait. Nem értettem tettének elkövetésére sem az indokait, sem értelmét, mint ahogyan a múltakat idézős, megmagyarázós jeleneteket sem, legutóbbiak is a második félidőre esnek. (elmegy a szigetre nagyapja házába kipihenni a dolgokat, hogy tanúként látta az elkövetőt, de nem azonosította. a szigetre érve látja, hogyan mennek a dolgok (kefél a kurvával a szerencsétlen sorsó csaj (innentől SZSCS) férje)), majd elutasítja a nő segítségkérését. a SZSCS lányától próbálja megtudakolni az itteni dolgok hogylétét, itt azt sem tudom megtudja-e, de ez nem számít, mert a visszaemlékezős jelenetekben kiderül, hogy azt is tudta, hogy kisebb korukban szexuálisan zaklatták SZSCS-t ezek a srácok, és azt is látta, ahogyan a kislány meghal.) ezek közepette ő össze vissza rohangál különböző faszikkal, az Argento-ihlette CSFCS főgonosz meg azzal a halált okozó bármivel zúz, amivel tud. A vége nagyvárosi részek -nél már totál elveszítettem a fonalat, olyasmire akar kilyukadni, hogy sosem nyerhet egy bekattant, gyermekét szerető, de elvesztő anya, mivel a sunyi férgek bármikor nyakon szúrhatják egy lehasznált, törött furulyával??

Olyan volt ez, mintha a felétől átvette volna egy tehetségtelen ember a film feletti dolgok irányítását, és hatalmas klisékből akkora katyvaszt hozott össze, hogy a fejem fogom. Az első fele miatt simán menne rá az ötös, új kedvencet avathatnék, onnantól pedig olyan amilyen. A fényképezés egészen kiváló.

2015-12-08 18:14:23 [JÁTÉK] zetor #31268

Sajnos csak ki kell radirozni azokat a fejeket paint-ben, es egyszerubb rákeresni, mint a kitakaras nélküli képekre :(

2015-12-08 00:10:35 [JÁTÉK] zetor #31255

3. Snowpiercer - Vlad Ivanov !

2015-12-07 15:49:28 [JÁTÉK] zetor #31232

Az a baj, hogy idejött ez a fiatal nemzedék azt csalnak, baszdmegolnak és nem szeretik a regi filmeket, totál szetcseszik az oldalt.

2015-12-07 00:28:15 [JÁTÉK] zetor #31200

3. Rune Melby/ Endre Martin Midtstigen /Rolf Kristian Larsen - Hideg préda

2015-12-07 00:23:43 [JÁTÉK] zetor #31198

2. Opera - Dario Argento

ja, mások a szabályok meg alapból faszság volt :D

2015-12-07 00:22:53 [JÁTÉK] zetor #31197

Ja bakker az wildguy volt, akkor már nem is haragszom rád. Viszont nekem nincsen semmi fölényem, néha tippelek néhányat, összvissz van 2 pontom. Te pedig azért vagy szimpatikus, mert alapból fölényesen te vagy a legjobb, plusz 'be is vallottad' a guglit, ami tényleg minden, csak nem szabálytalan.

előzmény: CrazyBoy (#31196)

2015-12-07 00:13:42 [JÁTÉK] zetor #31194

Rád gyanakodtam egyébként :) Én is meg szoktam nézni, ha már lecsengett, de alapból nem. Mondjuk a Kutyaszorítóban-os képnél dühítő volt, hogy pont olvastam egy könyvben a sárga lufiról, erre már volt megoldás a gugli miatt.

előzmény: CrazyBoy (#31185)

Állítólag nem is heroin volt, hanem crack. Bár sosem szerettem különösképpen a STP-öt, az első két albumuk lement tegnapelőtt.

előzmény: gaben (#1486)

2015-12-06 23:02:44 [JÁTÉK] zetor #31180

No, nem lehetett már szerkeszteni :) *lehetne ellenőrizni ily módon a...

2015-12-06 23:01:32 [JÁTÉK] zetor #31178

Egyébként ha nem nagy kérés, ezt le lehetne ellenőrizni ily módon a kirakott képeket . Én mostanában jöttem csak rá erre a funkcióra, és azóta ahogy láttam, tényleg a guglizhatós képekre jön először megoldás. Itt nem pasztellkékről beszélek, én másnál véltem felfedezni.

előzmény: niconauta (#31176)

2015-12-01 22:45:37 [Kritikus kód] zetor #1302

Nem nagy dolog, de azért megjegyzem, szóval: azt nem lehetne megcsinálni, hogy amikor a Kritikus Tömeg facebookja posztolja a nap filmjét, akkor magára az oldalra vezető link az hízelgőbb legyen, mint a "http://goo.gl/b99lL1", például valami "kritikustomeg.akarmi"? Szóval hogy a parlagi internethasználónak (mint én) ez kicsit ilyen kétes honlap benyomását kelti úgy, hogy rá sem kattint. (itt nem a jelenlegi felhasználókról beszélek, ők tudják, hogy mi ez, hanem arról, aki esetleg ott, facebookon értesül(het(ne)) az oldal létezéséről.)

2015-12-01 22:29:22 [JÁTÉK] zetor #31117

7. 13 Assassins (Miike Takashi)

2015-12-01 22:27:43 [JÁTÉK] zetor #31116

3. Robotzsaru (1987) / Robotzsaru 2. / Robotzsaru 3.

2015-12-01 22:24:41 [JÁTÉK] zetor #31115

6. A Movie Is a Movie (Yeong-hwa-neun yeong-hwa-da) / New World (2013) / A halál jele

2015-12-01 22:21:49 [JÁTÉK] zetor #31114

6. Bácsi

2015-12-01 22:12:29 Entourage (2015) / Törtetők zetor (1) #9

Én nem ismerem a sorozatot, de hogy egy filmben ennyire arra korlátozódjon a humor, hogy fasz meg pina, az baszdmeg elképesztő.

2015-11-29 20:23:58 [JÁTÉK] zetor #31090

3. Dredd bíró

2015-11-28 22:48:27 Interstellar (2014) / Csillagok között zetor (1) #418

Szerettem volna megnézni, ezért ültem neki. És kicsit túloztam (vagy ilyenkor kicsinyítettem?), volt az 20 perc is.

előzmény: MicaHiro (#417)

2015-11-28 18:36:03 Interstellar (2014) / Csillagok között zetor (1) #412

Oké, hagyjuk abba. Nincs még egy olyan megátalkodott embertípus, mint a Nolan fanatikus.

előzmény: banana (#411)

2015-11-28 17:47:51 Interstellar (2014) / Csillagok között zetor (1) #409

Olyan filmeket osztályzok csak, amiknél megvolt a hajlandóság, hogy végignézzem. Van, amit egy óra után nyomok ki, van, amit 10 perc után. Mert szerintem szar, nem élvezem, untat, kínos stb.

2015-11-28 17:29:46 Interstellar (2014) / Csillagok között zetor (1) #407

15 percet bírtam belőle, ezért csak ilyen nyúlfarknyi kritika jár. Ha végig tudtam volna nézni, sok soron keresztül szarozhatnám.

előzmény: banana (#406)

8. Betépve

2015-11-26 22:27:31 [JÁTÉK] zetor #31061

7. Halálos futam 2000

2015-11-26 22:20:40 [JÁTÉK] zetor #31060

7. Mad Max? (de ez sem lesz jó)

2015-11-26 21:14:49 [JÁTÉK] zetor #31059

7. Death Race 2000

En alapvetoen távol tartom magam ezektől a filmektol, ami viszont romi is volt, aranyos is volt, tetszett is, az a Csuklónyiszálók.

2015-11-24 13:31:22 [Kritikus kód] zetor #1274

Az ugy pont hogy nem jo, ugyanis ha valaki 1-2-3 betűs filmet keres, sosem találja meg. (If, Her vagy pl a H)

előzmény: Fonghi (#1273)

2015-11-21 19:05:00 Dracula (1931) / Drakula zetor (2) #38

Ha délelőtt pont nem a Freaks-t néztem volna, és nem lenne (1 db) összehasonlítási alapom a kor horror(?)filmjeivel kapcsolatban, ezt akkor is baromi bárgyúnak találnám. Szerintem az egyetlen kiemelkedő karakter benne az ügyvéd gyerek. Miatta kettes.

2015-11-21 14:45:11 [Kritikus kód] zetor #1267

Ha te mondod. Azért Nők Lapját ezentúl is szigorúan csak nyomtatott formában, wc-n ülve fogok olvasni.

2015-11-21 13:45:48 [Kritikus kód] zetor #1265

Nekem legjobban az a komolyan vehető rózsaszín kiemelés tetszik az egészben, ilyennel szokták a CBA-s újságban kiírni a Cillit Bang akciót.

előzmény: ZoLeEe (#1263)

2015-11-21 13:39:20 [Kritikus kód] zetor #1264

Ezt én is néztem már, hogy fura, meg vannak belinkelve tiszta felesleges, olykor igénytelen cikkek. Pl. a "Lucas: Szappanoperát csináltak a Star Wars-ból" is egy totális mindfuck, nem értem a címét sem a "Ahogy Lucas fogalmazott, nem esett le nekik (Disney), hogy a Star Wars nem az űrhajókról szól, hanem egy színtiszta szappanopera, mely a családi konfliktusokra fókuszál." mondat tükrében. Ez persze csak egy szar cikk, (aminek a címét valószínűleg nem az írás kiötlője adta, vagy a végére nagyon belegabalyodott, hogy ki mondott mit) de egyre több ilyen akad a KT 'hírfolyamában'.

2015-11-20 18:54:15 [Általános fórum] zetor #6021

Megérkezett a Primus legújabb klipje (Candy Man címmel) legújabb albumukról (a Willy Wonka & the Chocolate Factory című film előtti tisztelgés), és mint megszokhattuk, ez is egy vizuális orgia. Kérdésem volna, hogy az ilyen befér ide önálló rövid- és zenés filmként, képvisel-e akkora értéket? Pl a The Devil Went Down to Georgia is fenn van, meg néhány Aphex Twin-re is emlékszem, hogy leledzik itt.

2015-11-20 16:24:45 [Ki legyen a következő James Bond?] zetor #23

Ne Tom Hardy és Fassbender, mert még véletlen benne ragadnak ebben a 007-es szargödörben. Ne legyen következő James Bond.

2015-11-20 16:07:38 [Filmet keresek] zetor #1852

a Veri az ördög a feleségét nem kifejezetten séfes, de olyan kajázós jelenet van benne, hogy mindig meg kell állítanom a filmet és harapnom valamit.

előzmény: violinreka (#1851)

2015-11-19 21:03:13 Hatebreed: Live Dominance (2008) zetor (5) #1

Itt megtekinthető 1080-ban is. Elég intenzív koncert.

Bár nagyjából ugyanannyi közöm van hozzájuk, azért a Warcraft jobban érdekel.

Ennek van egy '58-as verziója is, nem? Arról tud valaki valamit?

2015-11-15 19:16:14 The Green Inferno (2013) zetor (3) #4

Nemtom, én abba a kategóriába tartozom, akinek egyáltalán nem jött be a Tomahawk,ez viszont úgy gondolom, hogy elég szórakoztatóra sikerult. Rendben voltak az őslakosok, nem vitték a nivojat a rettenetesen szar párbeszédek (mint pl az új gonosz halottnak), gyönyörű környezet, egy-két egész ügyes halál. Hiányoltam viszont a merészebb kamerahasznalatot, siman lehetett volna sok gyilkolaszast szaftosabba tenni a részletek (punci) megmutatasaval. Osszegeszeben jól szórakoztam.

• ...