Eddard Stark

Regisztráció: 2014. június 10. (9 év, 9 hónap)

L: Change the World
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
Narnia krónikái: Caspian herceg
5 2014-08-08 3,1
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe
Narnia krónikái: Az oroszlán, a boszorkány és a ruhásszekrény
5 2014-08-07 3,1
Alien³
A végső megoldás: halál
3 2014-08-02 3,6
Alien
A nyolcadik utas: a halál
5 2014-08-02 4,3
Aliens
A bolygó neve: Halál
5 2014-08-02 4,3

Értem én, csak nem esett le, hogy miért írtad azt, hogy 2-est adtam rá, amikor tudod, hogy a 10/3 egyenlő kettővel...

előzmény: Ubul (#6)

De ez 5-ös skála, nem pedig 10-es, és 5-ös skálán a 10/3 2-esnek felel meg... :P

Elmagyarázom, hogy vannak az értékelések 5-ös és 10-es skálákon:

10-es skála: 1; 2 = 5-ös skála: 1
3; 4 = 2
5; 6 = 3
7; 8 = 4
9;10 = 5

Remélem, érthető voltam.

előzmény: Ubul (#4)

Végül sikerült rávennem magam, hogy megnézzem ezt a filmet.
Az első olyan mű, ami a Death Note nevet viselte, és nekem nem tetszett. Szerintem nagyon unalmas, szinte semmi nem történik benne. Már csak amiatt adok rá 3-ast, mert az első pár perc izgalmas volt, és a végét nagyon eltalálták.

Szerintem mind közül a leggyengébb rész. Én nem tudtam annyira élvezni, mint az elődjeit. Bár a vége kifejezetten tetszett, amikor Caesar szobráról legördül egy könnycsepp. Ja, és még valami: a szinkron borzalmas!

10/6.8

Látványban a vége szerintem volt olyan jó, mint a Király visszatér vége, de te azt mondtad, hogy az egész film a Gyűrűk Ura koppintása.

előzmény: Jereváni Rádió (#15)

Gyűrűk Ura koppintás? Miért lenne Gyűrűk Ura koppintás? Szerintem abszolút nem az.

előzmény: Jereváni Rádió (#12)

Az első rész nálam 10/9, ez 10/10! Nagyon tetszett. Látványos, izgalmas, fordulatos. A végén levő csatajelenet volt szerintem a legjobb, majdnem volt olyan jó, mint amilyen a Király visszatér vége. A forgatási helyszínt is nagyon jól megválasztották szerintem, nagyon szép hely volt. Egyébként ha nem tudnám, hogy Peter Dinklage játszotta a törpét, nem jöttem volna rá magamtól. :D Most már biztos, hogy elolvasom a könyveket. 10/10

Az valami rendezői vagy vágatlan változat lehet, mert ami nekem van meg, teljesen máshogy kezdődik.

előzmény: Rikii (#40)

Megnéztem még egyszer. Mivel már régen láttam, ezért nem sokra emlékeztem, ezért néhány jelenet új volt a számomra. Nem volt rossz, bár nekem a Spiderwick Krónikák jobban tetszik. Amúgy a gyerekszínészek egész jól játszanak, kivéve az Edmund-ot alakító színészt. Szerintem még a kislány játéka is nagyon jó volt.:) Ez annyira nem tetszett, hogy elolvassam könyvben, de filmben mindenképp folytatni fogom. :)

10/8.3