nnpeaks

Regisztráció: 2014. március 25. (7 év, 3 hónap)

Rendezők: Akira Kurosawa, Kobayashi Masaki

The Damned Don't Cry
Az átkozottak nem sírnak
3 2021-06-20 4,5
The Postman Always Rings Twice
A postás mindig kétszer csenget
3 2021-06-19 4,3

Kung fu
A pofonok földje
5 2021-06-14 3,7
Siu lam juk kau
Shaolin foci / Üsd, vágd, focizzál!
4 2021-06-14 3,2
Hei kek ji wong
King of Comedy
4 2021-06-14 4,3
Mildred Pierce

4 2021-06-13 4,4

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, örülök, hogy nem csak nekem lenne hasznos a dolog.

Ami a megvalósítást illeti, visszaolvasva hülyeségnek tűnik, amit írtam. A műfaji szűrés checkbox-os kellene legyen az összes lehetséges műfaj felsorolásával alapból minden bepipálva. És ami épp nem kell, onnan csak kivenni a pipát. Így nem kell az adatbázishoz sem nyúlni.

Nekem amúgy akár egy keresősávos megoldás is elég, ha nincs idő lefejleszteni a felhasználói felületet :)

Sziasztok,

az összetett keresőnél van lehetőség valamilyen módon negálásra vagy "vagy" kapcsolatra egy mezőn belül?
Egy példa, hogy 2020 legjobban értékelt filmjeire vagyok kíváncsi, de nem érdekelnek a minisorozatok, dokumentum- és rövidfilmek, ezeket szeretném kiszűrni a listából.

Ha jelenleg nincs rá mód, akkor tervben van a megvalósítása?

Köszi!

Köszi, de itt pont a magyarországi bemutatók vannak. Nekem egy olyan listára lenne szükségem, ahol azok a filmek szerepelnek csak amiket nem mutattak (még) be nálunk.

előzmény: deathcode (#13495)

Sziasztok,
lehet bármilyen módon csak a 'Magyarországon nem bemutatott' filmekre szűrni? A részletes keresésnél nem találtam erre lehetőséget, de lehet hogy csak vak vagyok.
Köszi!

Sziasztok!

Egy olyan észrevételem van, hogy - ha jól látom - ahhoz hogy egy film felkerüljön a legjobbak listára legalább 50 szavazat és 3,5-ös átlag kell. Az ismeretlen gyöngyszemek listába pedig a legfeljebb 30 szavazatos filmek kerülnek bele. Így viszont például a Gyujtogatók c. film egyik listában sem jelenik meg. Szeretném javasolni, hogy az ismeretlen gyöngyszemek listája legfejlebb 50 szavazatra módosuljon, így ha valaki a legjobb filmeketet keresi mindet megtalálhatja az adott (magyarországi) évre ebben a két listában.

Köszi és üdv,
nn/peaks

Csak en erzem feleslegesnek a The Walk cimu filmet?
Ott van a zsenialis Man on Wire, kizart dolog hogy attol jobb legyen.

Amugy Crimson Peak es Sicario.

2015-08-14 19:28:40 [Melyik a kedvenc Mad Max filmed?] nnpeaks #6

Mad Max 4/10
The Road Warrior 5/10
Beyond Thunderdome 2/10
Fury Road 7/10

Szerintem is az Ismeretlenbol derul ki leginkabb, hogy milyen profi rendezo Tornatore. A masik ilyen filmje a Puszta formalitas. A Cinema Paradiso pedig minden filmkedvelo ember szamara kotelezo darab. En szemely szerint a 2 oras valtozatot jobban kedvelem, mint a rendezoi valtozatot.

nem lehetne megoldani, hogy az ignoralt felhasznalok hozzaszolasait a kozkerdeseknel se lehessen latni?

nem a kerdessel vagy annak feltevojevel van a baj, hanem azzal aki engedelyezte...