nnpeaks

Tapasztalat: 1968 film
Regisztráció: 2014. március 25. (8 év, 10 hónap)

Rendezők: Akira Kurosawa, Kobayashi Masaki

Avatar: The Way of Water
Avatar: A víz útja
3 2023-01-06 3,6

Hello, megint én vagyok!

A kér(d)ésem megint ugyanaz, mint 1 éve. Lesz-e valamikor lehetőség az összetett keresőben csak feature filmekre szűrni?

feature film = nem minisorozat, nem rövidfilm, nem dokumentumfilm

Engem ezek egyáltalán nem érdekelnek, és sajnos ahogy haladunk az években előre egyre több minisorozat és rövidfilm kerül fel az adatbázisba. Nekem személy szerint megkönnyítené a dolgomat, hogy gyorsabban megtaláljam melyik filmeket érdemes megnézni az adott évből, ha létezne ez az opció.

Csak azért mertem újra megkérdezni, mert a megvalósítás részben létezik, hiszen a top filmeknél nem szerepelnek minisorozatok sem rövidfilmek. Nem gondolnám, hogy pár perc alatt ne lehetne lefejleszteni.

Köszönöm!

A végére csak egy összegzés pl. a 2020-as évre:
Jelenleg 576 film van amit legalább 5-en értékeltek, ebből 41 minisorozat, 89 rövidfilm, 57 dokumentumfilm
Átlag szerint rendezve ezeket a filmeket a top 20-ban 7 doku, 5 minisorozat és 2 rövidfilm van vagyis csak 6 feature film

előzmény: nnpeaks (#13930)

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, örülök, hogy nem csak nekem lenne hasznos a dolog.

Ami a megvalósítást illeti, visszaolvasva hülyeségnek tűnik, amit írtam. A műfaji szűrés checkbox-os kellene legyen az összes lehetséges műfaj felsorolásával alapból minden bepipálva. És ami épp nem kell, onnan csak kivenni a pipát. Így nem kell az adatbázishoz sem nyúlni.

Nekem amúgy akár egy keresősávos megoldás is elég, ha nincs idő lefejleszteni a felhasználói felületet :)

Sziasztok,

az összetett keresőnél van lehetőség valamilyen módon negálásra vagy "vagy" kapcsolatra egy mezőn belül?
Egy példa, hogy 2020 legjobban értékelt filmjeire vagyok kíváncsi, de nem érdekelnek a minisorozatok, dokumentum- és rövidfilmek, ezeket szeretném kiszűrni a listából.

Ha jelenleg nincs rá mód, akkor tervben van a megvalósítása?

Köszi!

Köszi, de itt pont a magyarországi bemutatók vannak. Nekem egy olyan listára lenne szükségem, ahol azok a filmek szerepelnek csak amiket nem mutattak (még) be nálunk.

előzmény: deathcode (#13495)

Sziasztok,
lehet bármilyen módon csak a 'Magyarországon nem bemutatott' filmekre szűrni? A részletes keresésnél nem találtam erre lehetőséget, de lehet hogy csak vak vagyok.
Köszi!

Sziasztok!

Egy olyan észrevételem van, hogy - ha jól látom - ahhoz hogy egy film felkerüljön a legjobbak listára legalább 50 szavazat és 3,5-ös átlag kell. Az ismeretlen gyöngyszemek listába pedig a legfeljebb 30 szavazatos filmek kerülnek bele. Így viszont például a Gyujtogatók c. film egyik listában sem jelenik meg. Szeretném javasolni, hogy az ismeretlen gyöngyszemek listája legfejlebb 50 szavazatra módosuljon, így ha valaki a legjobb filmeketet keresi mindet megtalálhatja az adott (magyarországi) évre ebben a két listában.

Köszi és üdv,
nn/peaks

Csak en erzem feleslegesnek a The Walk cimu filmet?
Ott van a zsenialis Man on Wire, kizart dolog hogy attol jobb legyen.

Amugy Crimson Peak es Sicario.

2015-08-14 19:28:40 [Melyik a kedvenc Mad Max filmed?] nnpeaks #6

Szerintem is az Ismeretlenbol derul ki leginkabb, hogy milyen profi rendezo Tornatore. A masik ilyen filmje a Puszta formalitas. A Cinema Paradiso pedig minden filmkedvelo ember szamara kotelezo darab. En szemely szerint a 2 oras valtozatot jobban kedvelem, mint a rendezoi valtozatot.

nem lehetne megoldani, hogy az ignoralt felhasznalok hozzaszolasait a kozkerdeseknel se lehessen latni?