merknatalia

2024-02-18 12:27:05 [Filmet keresek] merknatalia #3237

Sziasztok!A film címét keresném:Egy jó úszó lány belefullad a tengerbe Apja keresésére indul Egy érdekes szigeten rátalál- ahol nincs halál,fájdalom Nem tudom hogyan,odakeveredik felesége és fia is Csodálatos életük van ott,de végül mégis vissza kell térniük Csak amikor látod a csónakot,tutajt a tengeren hánykolódni jössz rá,hogy ők végig halottak voltak,csak Lelkeik kerültek erre a szigetre .
Köszönöm,ha segíteni tudtok

2022-10-18 20:06:01 [Filmet keresek] merknatalia #3095

Sziasztok!
Keresek egy filmet, sajnos keveset tudok róla.A történetre valamennyire emlékszem, de a címére nem.Egy kamasz srácnak filmesek segítenek valakit átverni. Beköltöznek egy házba, (ha jól emlékszek, az illető házával szomszédos házba) és filmes trükkökkel elhitetik az illetővel, hogy földönkívüliek, sőt még és egy kellék űrhajót is felhasználnak az átveréshez, amivel elhitetik az illetővel, hogy elrabolták a földönkívüliek.Előre is köszi a segítséget :

2021-08-09 21:26:58 [Filmet keresek] merknatalia #2972

Sziasztok!Egy fiatal lány a neve maradt meg az emlékezetemben, Nora Madreno, szerelmével teherbe esik,de a férfi nem tud erről,mert elmegy egyetemre ,orvos akar lenni és az is lesz. A lány megszüli a gyereket, mintha majd beteg lesz és az orvos akinek a kezébe kerül az pont az apja. Nagyjából ennyire emlékszem. Lehet kevés ...1980 előtt....Hátha tudtok segíteni. Örülnék. Köszönöm szépen.

2021-04-08 18:30:14 [Filmet keresek] merknatalia #2956

Üdv! újra itt hátha most is tud valaki segíteni nekem, megint nem sokra emlékszem de amire igen azt megírom szóval,afrikában játszódik egy kicsi faluban nagyon elmaradott hely

Adva van kif fiú akinek olyan álmai vannak …hegyeket lát hósipkával egy nevet emleget emlékszik a kicsi városra ahol él jómódúak nagy házzal de a feleség meghal és az őfeladata hogy az életbe visszahozza a volt férjet hogy új életett kezdjen

A kisfiút az álmok felzaklatják a helyi pap még ördög üzést is alkalmaz

De nem hagyja nyugton a kivételes eset fel kutatja a várost az egyház segítségével és elviszi a kicsi fiút

Valóban látnak hófödte tájat amit a gyermek a földre rajzolt amit álmában látott sokszor egy bottal elmaradott kicsi falujukban

Megtalálják a családot ….a férj hitetlen de a kicsi fiú közli hogy vett a feleségének egy piros bugyit és sok egyebet mond amiről csak kettőjük tudhattak csak a házaspár A sikátorban ott a bolt ruha anyagokat árultak még a széfet is megtalálják a tapéta mögött !!Mert közben el adták …… és más jellegü bolt lett .
A férjnek azt üzente a volt feleség ……lépjen tovább élje az életét !

2021-01-21 17:18:36 [Filmet keresek] merknatalia #2951

Sziasztok!
Keresek egy filmet!Egy idős hegyvidéken élő szülőkhöz karácsonyozni mennek a gyerekeik. Az apa azzal kezdi, hogy mindegyiktől elveszi a mobiltelefont, és a telefonokat bezárja egy szekrénybe. Ennyire emlékszem....de nem a Lebilincselő karácsonyra gondolok.Koszonom

2019-11-04 21:04:26 [Filmet keresek] merknatalia #2534

Előre is köszönöm

2019-06-02 09:45:28 [Filmet keresek] merknatalia #2481

Sziasztok!!!Keresek egy vígjátékot. Egy férfi gyerekkorában kikölcsönöz egy könyvet a könyvtárból, amit nem visz vissza. A könyvtárosnő felnőtt koráig üldözi es egy nagy számlát kap a kölcsönzési díjról. Talán felnőtt korában akarja visszacsempészni a könyvet....Koszonom

2019-01-20 13:55:57 [Filmet keresek] merknatalia #2447

Sziasztok!!!Keresek egy sci-fi filmet, amit még (vagy 20 éve??) VHS kazettán láttam. De sajnos sem a címére, sem a szereplőkre már nem emlékezem.

Amennyire emlékszem a filmből, hogy egy "csillag" jön rendszeresen egy kislányhoz, majd átalakul nővé (angyallá), és gyógyítja a kislányt, mert az rákos. Egy fényxlő kis csillagot formál, és azt a kislányba küldi.

Azért gyógyítja, mert a kislánynak különleges képessége van. Egy gömbszerű erőteret tud képezni, amit aztán a földön bárhova el tud küldeni. Az "angyal" szerint, ha a kislány felnő, űrhajókat tud majd eljuttatni ezzel a képességével más civilizációkhoz.

Közben emberek akarják elrabolni a kislányt, de éppen ezzel a tehetségével megszökik tőlük.

A kislány apja közben összeismerkedik az "angyallal", és együtt próbálják megmenteni a kislányt ...

Vannak még részletek, amik néha beugranak, de nem tiszták, nem relevánsak ...

Valakinek nem ismerős ez a film?

2018-09-18 06:45:21 [Filmet keresek] merknatalia #2363

Üdv! újra itt hátha most is tud valaki segíteni nekem, megint nem sokra emlékszem de amire igen azt megírom szóval.A film amit keresünk egy lezuhant űrhajó gazdájáról szól egy aranyos űrlényről akit fiatalok találnak meg és próbálnak hazajuttatni. A fiatalok között van egy vörös hajú lány, és egy kövér fiú, ennyire emlékszünk csak. És hogy valamelyik kereskedelmi csatornán adták 8-10 éve. A válaszokat előre is köszönöm
UI.: Nem a …..Mac a földönkívüli barát, E.T., Paul, Super8, Ufók a padláson, Úr az űrből, Wall-E Howard, a kacsa.....100% hogy minimum a 90' évek végéről származhat, mind a CGI mind a film minősége erre utal már amennyire emlékszek ra :R :R

2018-07-15 18:13:24 [Filmet keresek] merknatalia #2335

Megtanaltam

2018-07-15 18:02:50 [Filmet keresek] merknatalia #2334

Sziasztok!Egy régi rajzfilmet keresek, egy fiú és egy lány festmény,amelyek életre keltek egy zsargon király várában. Egy madár segítette őket. Kicsi koromban láttam és sajnos németül.Nagyon szeretném újra megnézni. Előre is köszönöm!

2018-04-15 21:03:02 [Filmet keresek] merknatalia #2282

Remélem, hamarosan meg tudom a film címét.Előre is köszönöm

előzmény: betti (#2281)

2018-04-15 09:21:29 [Filmet keresek] merknatalia #2279

Sziasztok !Keresem azt az amerikai vígjátékot, mely kb. a 80-as években készült,férfi főszereplője tv bemondó akar lenni. Alacsony, kopaszodó, kissé köpcös idétlen kinézetű ezért nem akarják felvenni. A bemondó válogatáson átlagon felül teljesít.A szereplo Fernandel-hez hasonlo kinezetu ferfi. Jelentkezik egy tv tarsasag altal hirdetett valogatasra, es az a szerencseje, hogy csak az utolso teszteknel nezik a kulsejet, de akkor mar nem tudjak kiloni, mert hibatlanul kepes beszelni orakon at.Ha valakinek talán eszébe jut.. Előre is köszönöm a segítségeteket !

2017-12-26 20:17:15 [Filmet keresek] merknatalia #2223

Sziasztok!
Keresek egy filmet,arra emlékszek, hogy volt egy férfi aki este elalszik és másnap reggel arra kell, hogy a telefonján ő van beállítva háttérképnek, amikor egyedül aludt a házban.horror film

2017-12-09 12:37:46 [Filmet keresek] merknatalia #2207

Sziasztok! Remélem tudtok segíteni. A film amit keresek Amerikai vígjáték.A vádlott nőt úgy állítják be a bíróságon, hogy a függöny elhúzásakor a fény rávetődik, mintha szent lenne.Tudom, hogy nem sok információ, de remélem, valaki tudja, melyik filmről lehet szó. Előre is köszönöm

2017-10-09 15:49:39 [Filmet keresek] merknatalia #2171

Üdv! újra itt hátha most is tud valaki segíteni nekem, megint nem sokra emlékszem de amire igen azt megírom szóval.2.világháborus időkben kezdődik és később folytatódik.Az elején egy náci hadiszálláson mindenkit megöl valami, aztán ugrás van az időben. Egy fiatal srác apja, vagy valamilyen rokona után megörökli a golemet, valaki azt hiszem elhozza neki, de nem nagyon akarja, Egyébként egy normál kigyúrt ember ez a golem. A nácik is keresik viszont. A srác nem tudja hogy kell átvenni felette az uralmt aztán végül kiderül hogy egy kis tekercset kell a szájában kicseréln.Ha valaki kb tudja, melyik filmről van szó, segitsetek légyszives! Előre is köszönöm!

2017-07-09 22:05:54 [Filmet keresek] merknatalia #2158

Üdv kedves fórumozó társaim!Keresek egy francia, 70-es években készült vígjátékot. A főszereplő férfi egy gazdag családhoz szegődik gondnoknak. Mindenkit eltesz láb alól, a végén ő lesz az örökös. A nagymamának megbuherálja a tolókocsiját és úgy hal meg. Az egyik családtag egy őrült zenész, zajokból alkot zenét. Neki kibéreli a gondnok párizs legmenőbb színházát, és sikere lesz. Sajnos többre nem emlékszem. Köszi előre is !

2017-05-29 10:58:40 [Filmet keresek] merknatalia #2137

Sziasztok! Körülbelül 15-20 évvel ezelőtt adták le a Viasat3-on (lehet, hogy azóta volt pár ismétlés, de én csak akkor láttam); és szeretném újra megnézni, de nem tudom a címét. Hátha valaki emlékszik rá vagy beugrik pár nap múlva:

A történet úgy kezdődött, hogy egy barna hajú nő a ház előtti virágoskertben kertészkedik, amikor egy piros cabrioval arra hajt egy magas, fekete hajú, jóképű idegen, s érdeklődik valami iránt… A csajnak van egy vőlegénye… és visszatérő álmai, amellyel hipnotizőrhöz fordul segítségért…
Az események a film közben egyre bonyolódnak, szerelmi háromszög alakul ki… A csaj vesz magának egy pár piros cipőt, mert nagyon tetszik neki, és egy másik kirakatban meglát egy szép antik brosst is (ami nagyon megfogja, mert talán épp az övé volt előző életében)…
Az egyik hipnózis alkalmával kiderül, hogy az egyik előző életében született egy Sarah nevű lánya; a nőt pedig egy folyó partján gyilkolták meg, amikor épp' egy piros cipőt viselt…
Jelenlegi életében elmegy a jóképű pasassal randira, aki egyre agresszívabb vele, végül egy folyóparton dulakodnak, és ahogy elcsúszik a parton, előbukkan egy régi, sáros, szétázott piros cipő is…
Ekkor döbben rá, hogy azt ő viselte előző életének utolsó perceiben; és rájön, hogy most is az élete a tét…
Végül megmenekül; és a film végén kimegy a temetőbe, megkeresi az előző életbeli sírját, s ott találkozik a dédnagymama korú Sarah-val (előző életbeli lányával)…

Boldog lennék, ha valaki tudná a film címét

2017-03-22 06:50:38 [Filmet keresek] merknatalia #2111

Sziasztok! Újabb film jutott eszembe, amit már évet óta nem tudom, hogy micsoda az a baj, hogy kb. 15évvel ezelőtt láttam, így halványak az emlékeim. Ha jól emlékszem, talán az M1-n ment, karácsony környékén. Egy családról szólt, akiknek a kislányát, vagy kislányait felfalták a farkasok. Ha jól emlékszem, később lettek újra gyermekeik. Tudom, nem sok infó, és elég zavaros az is, ami van, de hátha akad valaki, aki nem tizenévesen látta, és emlékszik a címére!
Előre is köszönöm a segítséget

2017-02-18 13:51:05 [Filmet keresek] merknatalia #2107

Tudnátok segíteni, melyik film lehet ez? Nagyon fontos
Nagyjából arról szól, hogy van egy család, ahol három kisgyereket nevelnek. Két kisfiút és egy kislányt. A szülők tragikus balesetben meghalnak és a három kisgyerek magára marad. A nagyobbik kisfiú, aki olyan 7-8 éves lehet, próbál gondoskodni a kisebbekről. Persze idővel a gyámhatóság rájuk talál és nevelőintézetbe kerülnek. Elválasztják őket egymástól, s innentől kezdve nem találkoznak többé. Miután felnőnek, a nagyobbik fiú megszállottként keresni kezdi a testvéreit. Nem tudom milyen módon, de először a fiútestvért sikerül megtalálnia és aztán együtt indulnak a húguk keresésére. Végül sikerül rátalálni. Férjnél van már és kisbabát vár. Arra a megható utolsó jelentre emlékszem legjobban a filmből, amikor megérkezik a nő a repülőtérre nagy pocakkal és a két fivére már ott várja. Először csak nézik egymást, aztán hármas ölelésben összebújnak.
Ha valaki esetleg felismerné a történetet és meg tudná mondani a film címét, annak hálásan megköszönöm!

2017-02-04 20:55:41 [Filmet keresek] merknatalia #2105

Szep estet mindenkinek!A segítségeteket szeretném kérni!A történet egy emberről szól, aki bele szerett egy lányba és a háború miatt el szakadnak, majd kb 10 év múlva megkeresi, de férjezett lett a hölgy és kislánya van, így el megy a férfi, de kér 2 fiatalt, hogy vigyék hajóval el és rengeteg aranyat ígér nekik, amit majd egy szigeten meg is találnak.. Talán Kubai film. Előre is köszönöm!

2017-01-14 13:20:27 [Filmet keresek] merknatalia #2090

sziasztok!!!!Láttam régen egy régi (azt hiszem magyar) fekete-fehér filmet. A szereplők 4-en voltak 3 férfi és egy nő egy befalazott szobában ültek egy asztal körül és beszélgettek. Sajnos a középső részére nem emlékszem. A vége elég morbid volt, mert a 4 szereplő csontvázzá vált az asztal körül. Tudnátok segíteni, hogy melyik film volt ez?

2016-12-20 17:42:31 [Filmet keresek] merknatalia #2085

Sziasztok! keressek egy filmet (sajnos a cimét nem tudom)
-a film 2 gyerekről és egy lányról szól,az egyik gyermek (akit örökbe fogadtak) elhatározza hogy barátaival megkeresi az igazi szüleit .De hogy megtalálja őket repülőre kell száljonnak.Persze a repülő gépen kell egy szülői aláirás amit meg hamisitannak a gyerekek.a két barát szülei pedig azt hiszi hogy gyermekük születésnapra meggy... Sajnos többet nem tudok mondani esetleg ha valaki felismeri a filmet az legyen szives szóljon...

2016-11-28 12:42:01 [Filmet keresek] merknatalia #2065

Sziasztok keresek egy filmet, eddig minden eredmény nélkül. Még olyannal is alig találkoztam, aki látta.
A magyar TV-ben adták 1984-ben.

Címe: Hotel.
Svájci burleszk film.

Két fiatalember szegődik egy svájci hotelbe idénymunkára.
Az ő kalandjaikat meséli el a film.
Ha valaki tud róla, nagyon hálás lennék.Összesen az újságban lévő TV műsor amit találtam róla. A szereplők gyakorlatilag ismeretlenek. Vagy ismer valaki svájci színészt?

2016-11-16 20:20:39 [Filmet keresek] merknatalia #2062

Helo!!!Keresek egy dokumentum filmet de se a címét sem a rendezőjét nem tudom. A filmben egy cigány kisfiú elmegy a vásárba eladja a lovát ,és amikor hazafelé tart meggyilkolják.Szóval az Ő haláláról és a családjáról szól ez a dokumentum film. Kb 20 évvel ezelőtt láttam a televízióban. Előre is köszönöm..

2016-10-28 17:11:46 [Filmet keresek] merknatalia #2055

Sziasztok, ezt keresem, ennyit tudok róla:
Boldogan el felesegevel es 2 gyermekevel,egy utazas soran egy postai adminisztratornovel talalkozik es beleszeret.A feleseg egy kirandulasuk soran toba veti magat'A ferfi elveszi szerelmet,aki elfoglalva a feleseg helyet ugyanugy mos,vasal ,neveli a gyerekeket.Sajnos a film cimet nem tudom,olyan 2005,2006 os film lehet.Nagyon koszonom,ha valaki tud segiteni.

2016-08-15 13:55:37 [Filmet keresek] merknatalia #2028

Keresnék egy filmet a 90-es években láttam . A címe akkor : A postán rendelt menyasszony . Amerikai romantikus vígjáték,viszont ilyen címmel nem találom.Két barát ügyvéd üzemeltet egy irodát az egyik nős és ő keres hirdetés útján feleséget a barátjának .A hirdetésre jelentkezik egy újság író lány azzal a céllal neki egy riportot kell majd írnia az ilyen kapcsolatokról .Nehezen tudják meg mondani az ügyvédnek hogy leveleznek ezzel a lánnyal és már utazik hozzájuk ,a két ügyvéd közben fogad hogy nem fognak szeretkezni . Így bonyolódnak a szálak .

2016-08-12 10:58:56 [Filmet keresek] merknatalia #2022

nem az de azert koszonom

előzmény: Igor (#2017)

2016-07-28 16:47:33 [Filmet keresek] merknatalia #2009

Keresek egy filmet, amit kb 1984-ben láttam a tv-ben, de sem a címére, sem szereplőkre nem emlékszem. Nagyon megragadott a film valamiért, azóta keresem. Több helyen próbálkoztam, de még nem találtam meg. A film valamikor a középkorban játszódik emlékeim szerint. Két fickó futkározik benne sötét erdőkön át, mert valamilyen rejtélyes lovasok üldözik őket, ezek a lovasok rettegésben tartják a falvakat is. A végén egy tisztáson szembekerülnek velük és kiderül, hogy csak bábok/a búsó öltözékre hasonló/ voltak a lovakon.Emlékeim szerint félelmetes volt a film. Két fickóra emlékszem, akiknek valahová elkel jutniuk. Erdőkön keresztül mennek, és állandóan a nyomukban van egy lovas csapat. A film végén egy mezőn bekeríti őket a csapat, és kiderül, hogy senki sem ül a lovakon, csak ijesztő bábok. Tudom zavaros leírás, de ennyi maradt meg bennem. Jó lenne, ha valaki tudna segíteni. Előre is köszönöm es nem a Gyalog Galopp filmre gondolok

2016-05-03 13:52:09 [Filmet keresek] merknatalia #1973

Kedves Tagok,
már többször segítettetek filmek felkutatásában reménytelennek tűnő helyzetekben is... most megint segítséget kérek. Nagyon kevés emlékem van a filmről...

Valószínűleg sorozat volt. A II. vh. idején (is) játszódott, hosszú időt, talán évtizedeket ölelt fel a történet. Franciaországban játszódott, ha jól sejtem. A nő életében időnként felbukkant egy titokzatos férfi, aki nagyon kedves volt, párszor segített is neki ebben-abban, de utána mindig eltűnt. Emlékeim szerint nem kifejezetten jóképű, de nagyon megnyerő természetű, művelt, stb.. Jóval később derült ki, hogy hírszerző vagy ellenálló vagy valami ilyesmi volt, és ezért tűnt el mindig. (A háború után visszajött, és végül összeházasodtak.) A nő meg mintha valahogy bekapcsolódott volna az ellenállásba, ha jól emlékszem. És úgy emlékszem, volt egy testvére is, egy férfi.
Hát nagyjából ennyi maradt meg. Nem sok... Egyébként, legalább 15-20 éves film(sorozat) lehet, szerintem.

2016-04-03 09:53:44 [Filmet keresek] merknatalia #1961

sziasztok!!!!Egy francia tévéfilmet keresek.A BBC televízióban láttam.Csak a történetre emlékszem,és képtelen vagyok megtalálni...A lényeg,hogy egy nő hogyan dolgozza fel,hogy elhagyja a férje egy fiatalabb nőért.Hogyan vívja meg a saját harcát,amíg lényegében spirituális úton eljut az elfogadáshoz és felismeréshez,hogy attól még szeretheti,hogy a szeretet nem szűnik meg kettejük között,csak átalakul.Ha valakinek van valami elképzelése,azt hálás szívvel megköszönöm!További szép napot!

2016-03-17 14:05:55 [Filmet keresek] merknatalia #1957

sziasztok!!!!!Ládtam egy filmet idegen nyelven..konkrétan lengyelül.Nem tudtam a címet lefordítani egy lány ikerpárról szólt..akik balettot táncoltak..Örökbe fogadták egyiküket..és később találtak egymásra...vagyis ebben a témában is volt velük bonyodalom.A lényeg a balett..Ha valakinek ismerős a történet szeretném ha segítene.Előre is köszönöm a válaszokat

2016-02-27 08:07:37 [Filmet keresek] merknatalia #1935

Kb másfél - két hónapja láttam valamelyik TV csatornán egy angol romantikus drámát. A címére sajnos nem emlékszem pontosan: "A múlt árnyékában", vagy "A múlt hálójában" ? Egy, a háború alatt titkos ügynök hölgyről és a lányáról szól. Két időben játszódik a cselekmény, a jelenben és a múltban. A hölgy idős korában valamiért úgy érzi, rábukkantak és meg fogják ölni. Lányát kéri meg, hogy keresse meg hajdani főnökét(?), mert csak benne bízik. A film 2 részes volt, de sajnos csak az elsőt láttam. Megtalálható valahol?

2016-02-12 18:54:18 [Filmet keresek] merknatalia #1931

Tomside nem, nem ezt keresem. abban folyamatosan kísérleteket is végzett a pasi, egereken is.

2016-02-12 07:52:50 [Filmet keresek] merknatalia #1929

Sziasztok!!!!!!!!!!melyik volt az a film, amikor szemműtét után a kisgyerek előző életeket látott, ill beazonosított korábban élt embereket? az emberi szem volt az alapvető téma, kísérletek, stb. ennyi rémlik

2015-11-28 09:15:11 [Filmet keresek] merknatalia #1859

koszonom de a film címére volnék kíváncsi!!!!

előzmény: PG (#1858)

2015-11-21 19:45:45 [Filmet keresek] merknatalia #1857

Sajnos ez nem az a film.

2015-11-21 18:50:53 [Filmet keresek] merknatalia #1856

koszonom szepen

2015-11-21 16:18:38 [Filmet keresek] merknatalia #1854

Üdvözlet mindenkinek!
Keresek egy filmet, leírom, amire emlékszem belőle. vígjátékot, mely kb. a 80-as években készült,férfi főszereplője tv bemondó akar lenni. Alacsony, kopaszodó, kissé köpcös idétlen kinézetű ezért nem akarják felvenni. A bemondó válogatáson átlagon felül teljesít. Előre is köszönöm a segítségeteket

2015-11-19 14:19:27 [Filmet keresek] merknatalia #1847

Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni!!!.Mintha tánccal kezdődne a film.egy fiatal nő és idős férj. Készülnek valami bálba és a férj infarktust kap, lebénul..ágyban fekszik. A nő szereti a férjét, de megismerkedik egy fiatal pasival. Van benne olyan rész, hogy piknikeznek, közös gyors fotó,. A feleség esténként mikor azt gondolja a férje elaludt elmegy a pasihoz. A férj tud róluk és magához hívja a pasit, akinek elmondja, szeretné, hogy ha ő meghal akkor gondját viselné a feleségének. A férj meghal , a feleség elmegy egy távoli rokonhoz , a férfi utána megy, de a nő ne megy el vele, de az utolsó pillanatban megtalálja a levelet amit a férje irt.. kiesik egy könyvből.
Ennyit tudok belőle. Ha valakinek talán eszébe jut.. nagyon megköszönném.És nem a Daniell Stell : Váratlan szerelem, de történet nagyon hasonló Köszönöm

2015-11-19 14:01:10 [Filmet keresek] merknatalia #1846

ez az,nagyon szepen koszonom

előzmény: bergkamp (#1845)

2015-11-16 16:59:28 [Filmet keresek] merknatalia #1844

Azért köszönöm, hogy megpróbáltál rákeresni

előzmény: hhgygy (#1843)

2015-11-15 16:19:24 [Filmet keresek] merknatalia #1842

Üdv! újra itt hátha most is tud valaki segíteni nekem, megint nem sokra emlékszem de amire igen azt megírom szóval.Gyerekek segíteni akarnak egy beteg barátjukon, rokonukon, nem emlékszem már, hogy kin. Kitalálják, hogy hadititkokat adnak el az oroszoknak, abból szereznek pénzt, De mivel nincsenek hadititkaik, vesznek játékrepülőket, és azoknak a műszaki rajzai alapján készítenek kamu titkos iratokat, amiket sikerül is eladniuk az oroszoknak. A CIA felfigyel rájuk, és közlik velük nagy bajba kerülhetnek, majd felajánlják nekik, ha segítenek elkapni az orosz kémeket, akkor megúszhatják. A gyerekek belemennek. Van benne egy olyan is, hogy mikor kifogynak a játékrepülő tervrajzokból egy általuk készített papírsárkányból merítenek ötletet egy szupertitkos kémműhold tervrajzához, ami annyira szupertitkos, hogy nem is létezik!Ha valaki tud segíteni, előre is köszönöm!

2015-08-08 16:59:01 [Filmet keresek] merknatalia #1794

Volt gyerekkoromban egy film,amiről sok infóm nincs,de maradtak bennem képek:)dráma-romantikus kategóriás lehetett.volt egy fiú,aki megismerkedett egy lánnyal,emlékeim szerint karácsonyfa-vásárlás alatt.a fiú egy pincehelységben lakott,könyvei között.egyikük halálos beteg volt.igazából ennyit tudok .Nem tudnátok segíteni, mi lehet a címe???

2015-08-08 16:58:41 [Filmet keresek] merknatalia #1793

igen ere gondoltam koszonom

előzmény: ichi (#1792)

2015-07-16 17:58:09 [Filmet keresek] merknatalia #1791

Úgy gondoltam, ha esetleg ide beírom a kérésemet, ti tudtok segíteni, hiszen tájékozottak vagytok e témában:-)
Keresek egy filmet, a címét nem tudom. Sok évvel ezelőtt a Duna tv adta le, még nekik is írtam, de válaszra sem méltattak. A film az Agatha Christie "Tíz kicsi indián (vagy néger) horrorparódiája vagy krimiparódiája volt valószínűleg, de ebben sem vagyok biztos, csak találgatok.. A könyvet olvastam anno és nagyon hasonlított az ott leírt történésekre.
Arra emlékszem, hogy a kerti szökőkútban találták meg az egyik hullát, eközben már főtt a konyhában az óriási kondérban egy másik hulla.....
smile hangulatjel
. Egy másik fórumon ajánlották a "ki öli meg Európa nagy konyhafőnökeit es meghívás egy gyilkos vacsorára ?" című filmet. Letöltöttem, az is nagyon jó, de nem ez, amire én gondolok. Ha valaki tud segíteni, nagyon hálás lennék. Ha esetleg hasonló filmet tud ajánlani, azt is köszönöm előre is!

2015-07-14 20:02:57 [Filmet keresek] merknatalia #1790

Eszembe jutott egy régi kis gagyi film, csak a címe nem
Egy csávónak meghall az anyja, és egy fószer pedig föl támasztja a mamát, de nem lesz az igazi, szétesik, meg a személyisége is megváltozik mamának. Tudom, hogy kevés az infó, de hátha valakinek beugrik a film címe. Régi 90-es évekbeli film.De nem a Hullajóra című filmre gondolok

2015-06-27 12:24:37 [Filmet keresek] merknatalia #1785

Mi a címe ennek a filmnek?
Keresek egy olyan filmet ami Londonban játszódik, 2012-ben az olimpiai is szerepel benne, és árvíz van, ez egy katasztrófa film!
Ha bárki tudja hogy mi a címe, azt meg köszönném!Ezeket láttam Holnapután,Árvíz,2012 Ha eljő a világ vége.

2015-03-13 18:49:07 [Filmet keresek] merknatalia #1767

Sziasztok A II. Világháború után egy német nő ( tisztfeleség) menekülni kényszerül. Hamis papírokkal, zsidónak adja ki magát és az USA-ba szökik. Ja és állapotos. Hamarosan megismerkedik egy gazdag zsidó férfival, és azt mondja neki hogy övé a baba. Azt hiszem esküvő is lesz. Kiderül a hazugság a végén azt hiszem, de a film vége már ködös. Lehet hogy több része van, vagy nagyon hosszú a film nem tudom. Ráismer valaki? Nagyon rég láttam. Köszönöm .

2015-02-28 13:49:46 [Filmet keresek] merknatalia #1760

80-as években láttam egy filmet annyi a sztori, hogy van egy szimpi fiatal pár, pici gyerekkel. A nőt megtámadják, mert a gyereket akarják elrabolni, de közben meghal, így beállítják öngyilkosságnak, aki depressziójában a babát is megölte, vagyis úgy rémlik, mindenki azt hiszi, a gyerek is halott (asszem a folyóba esett, azt gondolják). Az apa nem hiszi el, nyomoz, valami nő is csapódik mellé (talán újságíró). A hapsi magas, jóképű, bőrdzsekis, férfias. Emlékeim szerint van benne némi üldözés, és a végén eljutnak egy házhoz, ahol minden kiderül. Még az is beugrott, a pasi garbóban volt sokszor, kissé hosszabb haja volt, az akkori divat szerint. Előre is köszi a gondolkodást!

2015-02-21 17:38:22 [Filmet keresek] merknatalia #1754

sziasztok kerem aki tud segiteni nagyon szeretnem a filmet meg nezni - nem emlekszem a film cimere de irok nehany sort a filmrol - a kisebb lanytestveret ferhez adjak egy oreg maharadzsahoz - a nagyob lany testvere koveti uj othonaba a hugat - nemsokara a ferj meg betegedik es a szokas szerint el egetik, de a felesegnek kovetni kell a halalba - a novere az ut kozbe megismerkedik egy keszenallo segito barattal aki meg teszi - bevalalja, hogy a lanynak kisebb legyen a szenvedese - fejbe lovi a fiatal ozvegyet a ferje mellet ulve az ego tuzon - gyonyoru film sajnos nem jon be a film cime - koszonom aki segiteni tud.

2015-01-30 20:14:39 [Filmet keresek] merknatalia #1745

Üdv! újra itt hátha most is tud valaki segíteni nekem, megint nem sokra emlékszem de amire igen azt megírom szóval: Kb 25-30 évvel ezelőtt volt egy pár részes sorozat a tv M-1en a címét nem tudom még gyerek voltam. A film arról szólt, hogy egy idős gazdag nőnek volt 2 lánya,és az egyik lányba beleszeretett egy pasi ami az idős nőnek egyáltalán nem tetszett. Miután többszöri kérésre sem akart szakítani a lányával, ezért elhatározta hogy az embereivel megöleti a pasit. Elvágatta a kocsiján a fékvezetéket,hogy a pasi belezuhanjon a szakadékba. A pasi viszont véletlenül a kocsit odaadta az öreg hölgy másik lányának,és ezért ő halt meg. A pasi ellen az idős nő hajtóvadászatot rendez, és már nem tudom mi lett a film vége. Még arra emlékszem, hogy a filmnek nagyon jó zenéje volt.

2015-01-26 06:14:33 [Filmet keresek] merknatalia #1744

Sziasztok!
Remélem, valaki tud segíteni. Filmet keresek (mi mást) és egy jelenetre emlékszem: egy nő drága kalapját lefújja a szél a fejéről, és a kalap ráesik egy halott koporsójára, akit épp utolsó útjára kísérnek. A nő sír, hogy annyira sajnálja, milyen drága volt (a kalap..). Az emberek nyugtatgatják, és azt hiszik, hogy a halott ismerőse volt a nő, azért sír. Majd kiderül, hogy a halott férfi dúsgazdag volt, és a végrendeletében arra hagyta a vagyonát, aki sír a temetésén, így a kalapos nő lesz az örököse.
Előre is köszönöm!

2015-01-21 07:02:54 [Filmet keresek] merknatalia #1738

sziasztok keresek egy filmet,fekete-fehér francia, ha igaz,1961-es .A történetben két fiatal egymásba szeret,de mindketten meghalnak egyazon napon.Hogy felvegyék Őket a nyilvántartásba,sorban állnak....egy téren sétálnak a többi más korokban meghalt emberekkel,miközben az élők ott vannak,persze őket nem látják!Egy Napoleoni egyenruhás valaki tájékoztatja Őket,ha nagyon szeretik egymást,akkor kaphatnak még egy lehetőséget....meg is kapják....de ez nem elengendő ahhoz,hogy ne haljanak meg újra.... és igen Tv-ben adták le....kb.15 év különbséggel kétszer,vagy csak én láttam kétszer!

2015-01-15 17:47:33 [Filmet keresek] merknatalia #1733

Szupiiiiiiii!tudtam hogy szamithatok ratok!Nagyon szepen koszonom

előzmény: Kalevala (#1732)

2015-01-15 17:33:36 [Filmet keresek] merknatalia #1731

Sziasztok!
Már annyiszor segítettetek nekem,most megint hozzátok fordulok! egy filmet keresek.sajnos nem tudom a cimet se azt hogy kik szerepelnek benne de emlekszek reszletekre a filmbol A főszereplő pár (talán) Írországban együtt nő fel, a fiú családja halászattal foglalkozik. Szerelemesek lesznek egymásba. ( A film elején aratás van.) A lány Párizsba megy továbbtanulni, amivel együtt jár, hogy átértékeli az addigi életét, már lenézi a halászok életét és férjhez megy idős tanárához. Sok évvel később véletlenül találkozik újra gyerekkori szerelmével (akinek időközben családja lett), amikor az egy szakszervezeti tüntetésre érkezik Franciaországba. Fellángol a szerelem köztük, és attól kezdve évente talán 1 hetet töltenek együtt ... előre is köszönöm

2015-01-15 13:55:19 [Filmet keresek] merknatalia #1730

Kedves hhgygy Nagyon szepen koszonom, valoban ez az a film! Sokat segitettel, halas vagyok erte! Szep napot kivanok neked! :)

előzmény: hhgygy (#1729)

2015-01-15 12:31:28 [Filmet keresek] merknatalia #1728

Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni, keresek egy filmet, nem tudom, hogy mi a címe. francia, vagy angol filmet mely kb. 1970-1980 között készülhetett. A főszereplő szemüveges, középkorú férfi. Éjjel betör egy kártyanyomdába, és a klisén egy apró jelölést helyez el. Ezután azokba a kaszinókba megy játszani, ahová ezeket a kártyákat szállítják. Speciális nagyítással ellátott szemüvegével felismeri a lapokat, és állandóan nyer. Előre is köszi !

2014-12-02 00:33:17 [Filmet keresek] merknatalia #1701

Légyszi, Ez melyik film?Egy kislány van benne aki gonosz (nem az árva című filmre gondolok)
bántja a többi gyereket és van amelyiket megöli (belöki a tóba stb.) Van egy kistesója is akit a végén lelök a lépcsőről babakocsistól..Az apja vagy kije is fél a kislánytól ezért bezárkózik a szobába éjszakára a kisebbik gyerekkel..Úgy lesz vége h a gonosz kislány szülei megtalálnak valami üveggolyókat és ebböl rájönnek h a gyerekük a gyilkos,ő ölte meg a többi gyereket

2014-07-15 17:20:02 [Filmet keresek] merknatalia #1681

Sziasztok! Regen lattam egy filmet es szeretnem ujra megnezzni,sajnos elfelejtettem a cimet!A 80s 90s évek zs kategóriás akciófilm címére lennék kíváncsi!A történet arról szól h pár embert meghívnak egy birtokra, ahol a "házigazda" közli velük, hogy mindannyian keresztbe tettek neki az életében, és most megfizetnek...ezután az erdőbe menekülnek, ahol vadásznak rájuk, de közben szép lassan mindenkiről kiderül, hogy mit is csinált ennek a csávónak, aki mellesleg egy ilyen ninja szerű ruhában üldözi őket azt ,és az erdő mindenhol be van kamerázva amerre járnak...ilyen mementókat állított az üldözötteknek az erdőben, amiből visszaemlékezhetnek...valami ilyesmi lenne...a főhősről pedig kiderül, hogy ezt az embert hagyta összeégni egy kunyhóban vietnámban (?) Aztán az is kiderül, hogy nem is a Ninja szerű ember az összeéget csóka, hanem az az Orvos, aki álöltözetben végig velük menekült...Sajnos többre nem emlékszem belőle

2014-05-28 18:42:04 [Filmet keresek] merknatalia #1668

Ha valaki segíteni tud kérem irjon,egy romantikus film cimet keresek .Régen láttam a Duna Tv-ben a filmet azt hiszem 2 részböl állt,de csak az 1-sö részt láttam .Azt hiszem olasz film ,Egy fiatal lány aki gyereket vár,és utazik a vonaton .A vonatfülkében megismerkedik egy házasparral és elmeséli nekik hogy a gyerekét elakarja vetetni mert nincs lehetösége megtartani.A házaspár rábeszéli hogy szülje meg a gyereket és ök örökbe fogadjak mert nekik nemlehet gyerekük.A lány a szíve mélyén akarja a picit,és megszüli a házaspárnak adja a kisbabáját.A házaspár nagy szeretetben neveli a kisgyereket,boldogak mig egynapon hazafele az iskolából baleset éri a kisfiút ,és korházba sürgösen vérre van szükség és a vérszerinti szülök segithetnek. A nevelöanyuka a lányt megkeresi és elmeséli hogy sürgösen vér kell a kisfiúnak.A lányban felébred az anyai ösztön aki mindig is titokban sokat gondolt a kisfiára.,A lány segit abban hogy megmondja ki az apa és hogy az segithet .Az apuka egy gazdag férfi aki nemis sejti hogy gyereke van persze kapcsolatban él de nem a lánnyal.A lánynak is van egy semmirevaló részeges élettársa aki veri ,és veszekszik. A vérszerinti apuka a korházi ágyon fekszik és mellette a másik ágyon a kisfia amit persze nemis sejt és menti a kisfia életét a saját vérével.A lány nembirja tovább látni akarja a kisfiát bemegy a korházba és amikor meglátja mindkettöjüket nagyon sír .Azt hiszem hogy a fiú a lány nevét kiabálja mert meglátja a lány sír a fiú nézi a kisgyereket és ekkor ébred rá valamire hogy talán az ö gyereke akiröl nemis tud ,a lány elszalad zokogva és ezzel lett vége az 1-sö résznek ha valaki tud segíteni látta irja meg a film cimét.Nagyon köszönöm..

2014-03-27 01:31:41 [Filmet keresek] merknatalia #1635

A keresett filmben ( 70-80-as években készülhetett) egy szerencsejátékos a kártyanyomdába éjjel betör.A kártya hátlap kliséjét megváltoztatja. Olyan kaszinókba megy játszani ahová a nyomdából szállítják a kártyákat. Speciális szemüveget használ, és nyer......Előre is köszi a segítségt

2014-03-14 22:08:31 [Filmet keresek] merknatalia #1631

Kedves Csoporttársak ! Keresek egy a 70-es években készült francia krimivígjátékot. A főszereplő egy gazdag család gondnoka, aki mindenkit eltesz lábalól, és végül ő lesz az örökös.Egy kastélyban laknak. A gondnok a család kedvence lesz. A nagymama tolókocsis ("balesetben " meghal) az egyik rokon őrült zenész akit a gondnok befuttat. Sajna semmi más nem jut az eszembe. Segítségeteket előre is köszi !